OK

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Advertisement

O serialu

Joss Whedon, reżyser filmu fabularnego „Avengers”, jednego z największych kasowych przebojów wszech czasów oraz kultowej serii „Buffy: Postrach wampirów” jest współtwórcą „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” – dynamicznego, napakowanego akcją serialu, w którym agent Phil Coulson przewodzi grupie wysoko wykwalifikowanych agentów, prowadzących śledztwa w sprawie ludzi posiadających super moce i paranormalnych wydarzeń na całym świecie.

W drugim sezonie po tym, jak dopomógł w pokrzyżowaniu planów Hydry, agent Phil Coulson (Clark Gregg, „Avengers”, „Thor”) otrzymuje nominację na stanowisko dyrektora i powierzone mu zostaje zadanie odbudowania agencji. Agentka Melinda May (Ming-Na Wen, „Ostry dyżur”, „Eureka), doświadczona pilotka, mistrzyni sztuk walki i długoletnia przyjaciółka nadal będzie pilnować Coulsona, w obliczu tajemniczych rytów, które ten wyżłabia na ścianach. 

Grant Ward (Brett Dalton, „Killing Lincoln”), świetnie wyszkolony do walki i działań szpiegowskich, okazał się kretem Hydry, który zdradził T.A.R.C.Z.Ę. i teraz przebywa w zamknięciu z dala od świata i dawnych ko...

(Więcej)
Advertisement

#AgenciTarczy

  1. Fox
  2. FoxComedy
  3. National Geographic Channel
  4. Nat Geo Wild
  5. Babytv