OK

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Sezon 2, wtorek 21:00

Advertisement

Wideo

Wszystkie wideo

Agenci T.A.R.C.Z.Y. - sezon 2

Już od wtorku, 31 marca o godz. 21:00 oglądaj nowe odcinki drugiego sezonu serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”.

Więcej wideo

Podziel się

O serialu

Joss Whedon, reżyser filmu fabularnego „Avengers”, jednego z największych kasowych przebojów wszech czasów oraz kultowej serii „Buffy: Postrach wampirów” jest współtwórcą „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” – dynamicznego, napakowanego akcją serialu, w którym agent Phil Coulson przewodzi grupie wysoko wykwalifikowanych agentów, prowadzących śledztwa w sprawie ludzi posiadających super moce i paranormalnych wydarzeń na całym świecie.

W drugim sezonie po tym, jak dopomógł w pokrzyżowaniu planów Hydry, agent Phil Coulson (Clark Gregg, „Avengers”, „Thor”) otrzymuje nominację na stanowisko dyrektora i powierzone mu zostaje zadanie odbudowania agencji. Agentka Melinda May (Ming-Na Wen, „Ostry dyżur”, „Eureka), doświadczona pilotka, mistrzyni sztuk walki i długoletnia przyjaciółka nadal będzie pilnować Coulsona, w obliczu tajemniczych rytów, które ten wyżłabia na ścianach. 

Grant Ward (Brett Dalton, „Killing Lincoln”), świetnie wyszkolony do walki i działań szpiegowskich, okazał się kretem Hydry, który zdradził T.A.R.C.Z.Ę. i teraz przebywa w zamknięciu z dala od świata i dawnych ko...

(Więcej)

Kiedy oglądać?

 1. S.2-E.19-The Dirty Half Dozen
  30 maja / 11:25
  Dodaj przypomnienie
 2. S.2-E.19-The Dirty Half Dozen
  30 maja / 21:00
  Dodaj przypomnienie
 3. S.2-E.19-The Dirty Half Dozen
  31 maja / 13:20
  Dodaj przypomnienie
Advertisement

#AgenciTarczy

 1. Fox
 2. FoxComedy
 3. National Geographic Channel
 4. Nat Geo Wild
 5. Babytv