OK

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Sezon 2, wtorek 21:00

Advertisement

O serialu

Joss Whedon, reżyser filmu fabularnego „Avengers”, jednego z największych kasowych przebojów wszech czasów oraz kultowej serii „Buffy: Postrach wampirów” jest współtwórcą „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” – dynamicznego, napakowanego akcją serialu, w którym agent Phil Coulson przewodzi grupie wysoko wykwalifikowanych agentów, prowadzących śledztwa w sprawie ludzi posiadających super moce i paranormalnych wydarzeń na całym świecie.

W drugim sezonie po tym, jak dopomógł w pokrzyżowaniu planów Hydry, agent Phil Coulson (Clark Gregg, „Avengers”, „Thor”) otrzymuje nominację na stanowisko dyrektora i powierzone mu zostaje zadanie odbudowania agencji. Agentka Melinda May (Ming-Na Wen, „Ostry dyżur”, „Eureka), doświadczona pilotka, mistrzyni sztuk walki i długoletnia przyjaciółka nadal będzie pilnować Coulsona, w obliczu tajemniczych rytów, które ten wyżłabia na ścianach. 

Grant Ward (Brett Dalton, „Killing Lincoln”), świetnie wyszkolony do walki i działań szpiegowskich, okazał się kretem Hydry, który zdradził T.A.R.C.Z.Ę. i teraz przebywa w zamknięciu z dala od świata i dawnych ko...

(Więcej)

Kiedy oglądać?

 1. S.2-E.7-The Writing on the Wall
  3 marca / 21:00
  Dodaj przypomnienie
 2. S.2-E.7-The Writing on the Wall
  8 marca / 13:20
  Dodaj przypomnienie
 3. S.2-E.8-The Things We Bury
  10 marca / 21:00
  Dodaj przypomnienie
Advertisement

#AgenciTarczy

 1. Fox
 2. FoxComedy
 3. National Geographic Channel
 4. Nat Geo Wild
 5. Babytv