Czwartek

25 sierpnia

 • 06:00

  Dawno, dawno temu

  AllAll
  +

  Jej przystojny bohater, Sezon 5 | Odcinek 17

  Belle zwraca się do Rumpelsztyka o pomoc, mając nadzieję na znalezienie sposobu, by uchronić ich dziecko przed Hadesem. Jednakże oboje nie mogą dojść do zgody w kwestii użycia czarnej magii, ponieważ Belle zakazuje ukochanemu korzystać ze swoich złych mocy. Tymczasem Hades potajemnie spotyka się w Zaświatach z Gastonem i zachęca go do zemszczenia się na Rumpelsztyku. Podczas gdy bohaterowie usiłują znaleźć sposób na pokonanie Hadesa, Emma przeżywa straszliwy koszmar senny i zdaje sobie sprawę, że zły sen zaczyna się spełniać. W retrospekcji, Belle i Gaston spotykają się po raz pierwszy, ale ich kwitnący romans zostaje przerwany z powodu wybuchu wojen Ogrów.

  Przejdź do programu
 • 06:55

  Kości

  1212
  +

  Szwindel w miejscu pochówku, Sezon 8 | Odcinek 13

  Zespół z Instytutu Jeffersona bada szczątki dwóch ciał, które znaleziono w tym samym miejscu pochówku na terenie parku narodowego. Jedno z nich należało do chorej na raka płuc, drugie do jej opiekunki, której zadaniem było udzielanie wsparcia pacjentce podczas choroby. Sprawa skłania członków zespołu do zastanowienia się nad własną śmiercią oraz rodzajem preferowanej przez nich metody pochówku. Daisy Wick i Sweets muszą współpracować ze sobą po raz pierwszy od swojego rozstania.

  Przejdź do programu
 • 07:50

  Kości

  1212
  +

  Lalka w rozgrywkach, Sezon 8 | Odcinek 14

  Brennan i Booth prowadzą śledztwo w sprawie śmierci profesjonalnej zawodniczki wyścigów na wrotkach. Jej poćwiartowane i potraktowane kwasem ciało zostało znalezione w rzeźni. Aby lepiej przyjrzeć się środowisku denatki, angażują do pomocy Angelę, która pod przykrywką wstępuje do drużyny wrotkarek. Tymczasem Cam stara się odkryć powód potajemnych wizyt Bootha w szpitalu, a Hodgins docieka, co dręczy Wendella.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Dr House

  1212
  +

  Lecą bomby, Sezon 7 | Odcinek 15

  Szokująca informacja, która uderza w Cuddy sprawia, że musi przemyśleć swoje priorytety, co rozprasza House’a, w miarę jak zespół usiłuje zdiagnozować nastolatka z problemami, którego tajemnicze blizny wskazują zarówno na emocjonalne, jak i fizyczne niedomagania. Taub szuka wskazówek w prywatnym życiu pacjenta i odkrywa niepokojące nagrania wideo, które wskazują, że chłopak stanowi zagrożenie dla otoczenia. Tymczasem Cuddy wciąż ma nadzieję, że House pozostanie u jej boku, gdy będzie go potrzebowała.

  Przejdź do programu
 • 09:45

  Dr House

  1212
  +

  Twarde lądowanie, Sezon 7 | Odcinek 16

  Do szpitala zostaje przyjęty zawodowy mistrz w ujeżdżaniu po tym, jak został zaatakowany przez byka. Po wielu bezskutecznych badaniach, zespół zwraca się o radę do House’a, który przebywa poza szpitalem, załatwiając swoje prywatne sprawy. Tymczasem stan kowboja coraz bardziej się pogarsza, ale przy znikających objawach i licznych atakach jedynym rozwiązaniem pozostaje operacja na otwartym sercu.

  Przejdź do programu
 • 10:45

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Karząca ręka pana, Sezon 2 | Odcinek 14

  W New Hampshire, grupa nastolatków symuluje okultystyczny rytuał, mając nadzieję, że w ten sposób „zaliczy” dziewczyny, tym samym nieumyślnie doprowadzając do zamordowania i okaleczenia jednego z chłopców. Gdy Mulder i Scully zostają wezwani, by przyjrzeć się sprawie, prawdziwi czciciele diabła w miasteczku usiłują pozacierać za sobą ślady, chociaż wydaje się, że działa tu jeszcze inna, tajemnicza siła, której nawet oni się obawiają.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Świeże kości, Sezon 2 | Odcinek 15

  Pewnego ranka, po doznaniu dwóch makabrycznych halucynacji, szeregowiec Jack McAlpin wjeżdża swoim samochodem w drzewo, na którym narysowany jest znak voodoo. W ciągu ostatnich dwóch tygodni, to już druga śmierć żołnierza piechoty morskiej, której towarzyszy ten sam symbol. Okazuje się, że obaj zabici pełnili straż w ośrodku dla uchodźców z Haiti. Gdy odwiedzają to miejsce, Mulder i Scully dowiadują się, że oba zgony wcale nie były tak niespodziewane jakby się mogło wydawać.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Kości

  1212
  +

  Strzał w ciemności, Sezon 8 | Odcinek 15

  Brennan zostaje postrzelona, pracując do późna w laboratorium. W stanie ciężkim przebywa w szpitalu, gdzie przez moment doznaje przeczących logice wizji zmarłej matki. Lekarze nie są w stanie znaleźć kuli, ani rany wylotowej. Zespół z pomocą agentki Olivii Sparling stara się ustalić tożsamość strzelca i dochodzi do wniosku, że sprawcą musi być ktoś pracujący w Instytucie Jeffersona.

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Kości

  1212
  +

  Przyjaciel w potrzebie, Sezon 8 | Odcinek 16

  Zespół z Instytutu Jeffersona bada szczątki piętnastolatka. Przez matkę i bliskich przyjaciół chłopak uznawany był za inteligentnego, choć miał problemy z nawiązywaniem kontaktów z innymi. Zespół odkrywa jednak, że ten rzekomo niewinny nastolatek wplątany był w nielegalną działalność i dwa tygodnie wcześniej brał udział w licealnej imprezie, podczas której brano narkotyki. W śledztwie dochodzi do nieprzyjemnego zwrotu po tym, jak nieletnia dziewczyna wyznaje, że została zgwałcona, co jeszcze bardziej pogrąża chłopaka. Tymczasem Finn zastanawia się czy powinien powiedzieć Cam, że jej córka przyjechała na weekend do Waszyngtonu.

  Przejdź do programu
 • 14:25

  Dr House

  1212
  +

  Niełaska, Sezon 7 | Odcinek 17

  Młody, bezdomny mężczyzna, który jest byłym narkomanem, zostaje znaleziony w parku z zaburzeniami węchu oraz straszliwymi bliznami i śladami po poparzeniach na klatce piersiowej. W obliczu pogarszającego się stanu pacjenta, lekarze zaglądają do osobistych danych oraz historii rodzinnej, chcąc zrozumieć przyczyny jego zobojętnienia. Tymczasem Cuddy zwierza się Wilsonowi ze swojego poczucia winy z powodu zerwania z Housem, a zespół, który zaczyna ocieplać się w stosunku do swojego podopiecznego, odkrywa niepokojący sekret na temat człowieka, któremu uratowali życie.

  Przejdź do programu
 • 15:20

  Dr House

  1212
  +

  Kopanie, Sezon 7 | Odcinek 18

  Pojawia się Trzynastka, którą wypuszczono z więzienia, a House chce wiedzieć dlaczego tam wylądowała. Stara się uzyskać od niej odpowiedzi, gdy razem stają do konkursu na budowę armaty na ziemniaki. Tymczasem zespół leczy nauczyciela przedmiotów ścisłych z chorobą oddechową, który okazuje się być nałogowym zbieraczem. Taub usiłuje umówić się na randkę.

  Przejdź do programu
 • 16:15

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Kolonia, Sezon 2 | Odcinek 16

  Gdy ktoś przysyła Mulderowi i Scully nekrologi trzech niepowiązanych ze sobą, ale identycznych mężczyzn, którzy rzekomo zmarli, agenci postanawiają przeprowadzić śledztwo. Jednakże w całej sprawie dochodzi do niespodziewanego zwrotu po tym, jak do Muldera dzwoni jego ojciec.

  Przejdź do programu
 • 17:10

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Ostateczna rozgrywka, Sezon 2 | Odcinek 17

  Polujący na kosmitów łowca nagród porywa Scully i chce ją wymienić na siostrę Muldera, Samanthę. Mulder prosi Skinnera o pomoc w dokonaniu wymiany i przekonuje dyrektora FBI do wzięcia z nimi snajpera, którego zadaniem będzie zabicie łowcy nagród.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Kości

  1212
  +

  Fakt w fikcji, Sezon 8 | Odcinek 17

  W Instytucie Jeffersona pojawia się świetnie wykształcony nowy stażysta, Oliver Wells. Radość z wykonywanej pracy często pozbawia go zdrowego rozsądku, a wybitny intelekt sprawia, że bywa arogancki. Jego ekscentryczne aczkolwiek trafne uwagi działają Brennan na nerwy. Pomimo to Temperance stara się być bardziej otwarta na naukowe teorie i wziąć pod uwagę te, które wcześniej wykluczyła. Tymczasem Booth postanawia zainwestować w kosmiczne górnictwo, usiłując zapewnić Christine dobrą przyszłość. Brennan jednak uważa, że jej partner niepotrzebnie szasta pieniędzmi.

  Przejdź do programu
 • 19:05

  Kości

  1212
  +

  Ocaleniec w mydle, Sezon 8 | Odcinek 18

  Zespół z Instytutu Jeffersona zajmuje się sprawą śmierci Symchaya Conteha. Jego szczątki odkryto w beczce na terenie zakładu, zajmującego się utylizacją niebezpiecznych odpadów. Młody mężczyzna był imigrantem z Sierra Leone, który pracował w kilku miejscach, starając się wiązać koniec z końcem. W miarę jak zespół zagłębia się w śledztwo, okazuje się, że Symchay jako siedmiolatek został wcielony do armii i zmuszony do zabijania. Arastoo, który również dorastał w rozdartym wojną kraju, podchodzi do całej sprawy bardzo emocjonalnie i ściera się z Hodginsem, ponieważ nie zgadza się z wynikami jego testów. Brennan i Booth zastanawiają się, gdzie pojechać na wakacje. Cam i Arastoo coraz trudniej jest ukrywać swoją zażyłość w tajemnicy.

  Przejdź do programu
 • 20:05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Walhalla, Sezon 6 | Odcinek 17

  Doyle kontaktuje się bezpośrednio z Prentiss, mówiąc jej, że w końcu ją zabije i ostrzega przed włączaniem w sprawę jej kolegów z Jednostki Analiz Behawioralnych. Tymczasem członkowie zespołu prowadzą śledztwo dotyczące dwóch położonych w Waszyngtonie domów, w których tego samego wieczoru wybuchł pożar. Oba przypadki budzą podejrzenia – pierwszy wygląda na morderstwo/samobójstwo, drugi wypadek to eksplozja spowodowana ulatnianiem się gazu – ponieważ nie są szeroko nagłaśniane przez media. W trakcie dalszego dochodzenia okazuje się, że domniemane samobójstwo było jednak morderstwem. Jedyną rzeczą wspólną dla wszystkich ofiar jest ich europejskie pochodzenie. Morgan i Prentiss znajdują wspólny dla obu rodzin kontaktowy numer telefonu, po czym zostają złapani w zasadzkę i udaje im się zabić jednego z napastników. W tym momencie Prentiss nabiera przekonania, że to robota Doyle’a, co wkrótce potwierdzają ustalenia zespołu. Przez cały czas Emily nic nie mówi kolegom, starając się dowiedzieć, gdzie jest Doyle i co planuje, by zabić ją w skrupulatny sposób, z czego jest powszechnie znany.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  Miasteczko Wayward Pines

  AllAll
  +

  Cykl, Sezon 1 | Odcinek 10

  Po tym, jak Pilcher postanawia wyłączyć prąd w Wayward Pines – z zabójczym skutkiem – Ethan i Kate przejmują inicjatywę, by upewnić się, że wszyscy są bezpieczni. Tymczasem siostra Pam konfrontuje Pilchera odnośnie jego decyzji i stara się go przekonać, by ją zmienił. Ethan i Kate planują atak, a pierwsze pokolenie usiłuje chronić przyszłość Wayward Pines biorąc sprawy we własne ręce.

  Przejdź do programu
 • 22:00

  Miasteczko Wayward Pines

  AllAll
  +
 • 23:00

  Raport mniejszości

  1212
  +

  Złodziejski kodeks, Sezon 1 | Odcinek 7

  Dash postanawia przeprowadzić samodzielnie śledztwo w sprawie morderstwa. Jednak gdy sprawy nie układają się zgodnie z planem, Vega zostaje zmuszona do wykorzystania Arthura i jego kontaktów w półświatku, by pomóc swojemu koledze. Tymczasem ujawnione zostają fakty z przeszłości Agathy, Arthura oraz Dasha.

  Przejdź do programu
 • 23:55

  Raport mniejszości

  1212
  +

  Amerykański sen, Sezon 1 | Odcinek 8

  Dash i Vega podążają śladem nowej wizji do dzielnicy zamieszkiwanej przez emigrantów, gdzie napotykają na brak zaufania ze strony wrogo do nich nastawionej, lokalnej społeczności. Tymczasem porucznik Blake coraz bardziej podejrzewa, że za współpracą Vegi i Dasha kryje się coś więcej.

  Przejdź do programu
 • 00:55

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Niepowściągliwy, Sezon 2 | Odcinek 13

  W Minneapolis, ktoś rozkopuje groby i wyjmuje narządy ze zwłok. Mulder i Scully zostają zaangażowani w tę sprawę, ponieważ prowadzący dochodzenie agent wierzy, że jest to robota obcych. Jednakże Mulder szybko odrzuca ten pomysł, uważając, że sprawca jest fetyszystą. Gdy później pojawiają się kluczowe dowody, Scully dochodzi do wniosku, że sprawa jest bardziej osobista niż jej się wydawało.

  Przejdź do programu
 • 01:55

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Karząca ręka pana, Sezon 2 | Odcinek 14

  W New Hampshire, grupa nastolatków symuluje okultystyczny rytuał, mając nadzieję, że w ten sposób „zaliczy” dziewczyny, tym samym nieumyślnie doprowadzając do zamordowania i okaleczenia jednego z chłopców. Gdy Mulder i Scully zostają wezwani, by przyjrzeć się sprawie, prawdziwi czciciele diabła w miasteczku usiłują pozacierać za sobą ślady, chociaż wydaje się, że działa tu jeszcze inna, tajemnicza siła, której nawet oni się obawiają.

  Przejdź do programu
 • 02:55

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Świeże kości, Sezon 2 | Odcinek 15

  Pewnego ranka, po doznaniu dwóch makabrycznych halucynacji, szeregowiec Jack McAlpin wjeżdża swoim samochodem w drzewo, na którym narysowany jest znak voodoo. W ciągu ostatnich dwóch tygodni, to już druga śmierć żołnierza piechoty morskiej, której towarzyszy ten sam symbol. Okazuje się, że obaj zabici pełnili straż w ośrodku dla uchodźców z Haiti. Gdy odwiedzają to miejsce, Mulder i Scully dowiadują się, że oba zgony wcale nie były tak niespodziewane jakby się mogło wydawać.

  Przejdź do programu
 • 04:00

  Miasteczko Wayward Pines

  AllAll
  +
 • 05:05

  Dawno, dawno temu

  AllAll
  +

  Jej przystojny bohater, Sezon 5 | Odcinek 17

  Belle zwraca się do Rumpelsztyka o pomoc, mając nadzieję na znalezienie sposobu, by uchronić ich dziecko przed Hadesem. Jednakże oboje nie mogą dojść do zgody w kwestii użycia czarnej magii, ponieważ Belle zakazuje ukochanemu korzystać ze swoich złych mocy. Tymczasem Hades potajemnie spotyka się w Zaświatach z Gastonem i zachęca go do zemszczenia się na Rumpelsztyku. Podczas gdy bohaterowie usiłują znaleźć sposób na pokonanie Hadesa, Emma przeżywa straszliwy koszmar senny i zdaje sobie sprawę, że zły sen zaczyna się spełniać. W retrospekcji, Belle i Gaston spotykają się po raz pierwszy, ale ich kwitnący romans zostaje przerwany z powodu wybuchu wojen Ogrów.

  Przejdź do programu

Piątek

26 sierpnia

 • 06:00

  Dawno, dawno temu

  AllAll
  +

  Rubinowe pantofelki, Sezon 5 | Odcinek 18

  W retrospekcji, Ruby i Mulan trafiają do Oz, gdzie spotykają Dorotkę. Po tym, jak we trzy mają okazję być świadkiem powrotu Zeleny do Oz, starają się znaleźć sposób na pokonanie jej raz na zawsze. Jednakże Dorotka znika w tajemniczych okolicznościach, a Ruby, która stara się odszukać nową przyjaciółkę, ląduje w końcu w Zaświatach. Tam dołącza do bohaterów i wspólnie z Emmą, Reginą oraz Śnieżką kontynuuje poszukiwania Dorotki. Tymczasem Śnieżka i David zmagają się z faktem, iż nie mogą być razem ze swoim synem Nealem. Starają się zatem wymyślić plan, dzięki któremu jedno z nich mogłoby uciec z Zaświatów.

  Przejdź do programu
 • 06:55

  Kości

  1212
  +

  Strzał w ciemności, Sezon 8 | Odcinek 15

  Brennan zostaje postrzelona, pracując do późna w laboratorium. W stanie ciężkim przebywa w szpitalu, gdzie przez moment doznaje przeczących logice wizji zmarłej matki. Lekarze nie są w stanie znaleźć kuli, ani rany wylotowej. Zespół z pomocą agentki Olivii Sparling stara się ustalić tożsamość strzelca i dochodzi do wniosku, że sprawcą musi być ktoś pracujący w Instytucie Jeffersona.

  Przejdź do programu
 • 07:55

  Kości

  1212
  +

  Przyjaciel w potrzebie, Sezon 8 | Odcinek 16

  Zespół z Instytutu Jeffersona bada szczątki piętnastolatka. Przez matkę i bliskich przyjaciół chłopak uznawany był za inteligentnego, choć miał problemy z nawiązywaniem kontaktów z innymi. Zespół odkrywa jednak, że ten rzekomo niewinny nastolatek wplątany był w nielegalną działalność i dwa tygodnie wcześniej brał udział w licealnej imprezie, podczas której brano narkotyki. W śledztwie dochodzi do nieprzyjemnego zwrotu po tym, jak nieletnia dziewczyna wyznaje, że została zgwałcona, co jeszcze bardziej pogrąża chłopaka. Tymczasem Finn zastanawia się czy powinien powiedzieć Cam, że jej córka przyjechała na weekend do Waszyngtonu.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Dr House

  1212
  +

  Niełaska, Sezon 7 | Odcinek 17

  Młody, bezdomny mężczyzna, który jest byłym narkomanem, zostaje znaleziony w parku z zaburzeniami węchu oraz straszliwymi bliznami i śladami po poparzeniach na klatce piersiowej. W obliczu pogarszającego się stanu pacjenta, lekarze zaglądają do osobistych danych oraz historii rodzinnej, chcąc zrozumieć przyczyny jego zobojętnienia. Tymczasem Cuddy zwierza się Wilsonowi ze swojego poczucia winy z powodu zerwania z Housem, a zespół, który zaczyna ocieplać się w stosunku do swojego podopiecznego, odkrywa niepokojący sekret na temat człowieka, któremu uratowali życie.

  Przejdź do programu
 • 09:45

  Dr House

  1212
  +

  Kopanie, Sezon 7 | Odcinek 18

  Pojawia się Trzynastka, którą wypuszczono z więzienia, a House chce wiedzieć dlaczego tam wylądowała. Stara się uzyskać od niej odpowiedzi, gdy razem stają do konkursu na budowę armaty na ziemniaki. Tymczasem zespół leczy nauczyciela przedmiotów ścisłych z chorobą oddechową, który okazuje się być nałogowym zbieraczem. Taub usiłuje umówić się na randkę.

  Przejdź do programu
 • 10:45

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Świeże kości, Sezon 2 | Odcinek 15

  Pewnego ranka, po doznaniu dwóch makabrycznych halucynacji, szeregowiec Jack McAlpin wjeżdża swoim samochodem w drzewo, na którym narysowany jest znak voodoo. W ciągu ostatnich dwóch tygodni, to już druga śmierć żołnierza piechoty morskiej, której towarzyszy ten sam symbol. Okazuje się, że obaj zabici pełnili straż w ośrodku dla uchodźców z Haiti. Gdy odwiedzają to miejsce, Mulder i Scully dowiadują się, że oba zgony wcale nie były tak niespodziewane jakby się mogło wydawać.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Kolonia, Sezon 2 | Odcinek 16

  Gdy ktoś przysyła Mulderowi i Scully nekrologi trzech niepowiązanych ze sobą, ale identycznych mężczyzn, którzy rzekomo zmarli, agenci postanawiają przeprowadzić śledztwo. Jednakże w całej sprawie dochodzi do niespodziewanego zwrotu po tym, jak do Muldera dzwoni jego ojciec.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Kości

  1212
  +

  Fakt w fikcji, Sezon 8 | Odcinek 17

  W Instytucie Jeffersona pojawia się świetnie wykształcony nowy stażysta, Oliver Wells. Radość z wykonywanej pracy często pozbawia go zdrowego rozsądku, a wybitny intelekt sprawia, że bywa arogancki. Jego ekscentryczne aczkolwiek trafne uwagi działają Brennan na nerwy. Pomimo to Temperance stara się być bardziej otwarta na naukowe teorie i wziąć pod uwagę te, które wcześniej wykluczyła. Tymczasem Booth postanawia zainwestować w kosmiczne górnictwo, usiłując zapewnić Christine dobrą przyszłość. Brennan jednak uważa, że jej partner niepotrzebnie szasta pieniędzmi.

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Kości

  1212
  +

  Ocaleniec w mydle, Sezon 8 | Odcinek 18

  Zespół z Instytutu Jeffersona zajmuje się sprawą śmierci Symchaya Conteha. Jego szczątki odkryto w beczce na terenie zakładu, zajmującego się utylizacją niebezpiecznych odpadów. Młody mężczyzna był imigrantem z Sierra Leone, który pracował w kilku miejscach, starając się wiązać koniec z końcem. W miarę jak zespół zagłębia się w śledztwo, okazuje się, że Symchay jako siedmiolatek został wcielony do armii i zmuszony do zabijania. Arastoo, który również dorastał w rozdartym wojną kraju, podchodzi do całej sprawy bardzo emocjonalnie i ściera się z Hodginsem, ponieważ nie zgadza się z wynikami jego testów. Brennan i Booth zastanawiają się, gdzie pojechać na wakacje. Cam i Arastoo coraz trudniej jest ukrywać swoją zażyłość w tajemnicy.

  Przejdź do programu
 • 14:25

  Dr House

  1212
  +

  Ostatnia pokusa, Sezon 7 | Odcinek 19

  Ostatniego dnia jako studentka medycyny, Masters staje na rozdrożu w swojej karierze i nie wie czy rozpocząć staż na chirurgii czy zaakceptować rzadką okazję oficjalnego dołączenia do zespołu House’a, do którego powraca również Trzynastka. Tymczasem lekarze zajmują się szesnastolatką, która niewytłumaczalnie zemdlała na kilka dni przed wyruszeniem w ambitny rejs dookoła świata. Pomimo zmieniającej życie diagnozy, rodzina nalega, żeby dziewczyna wróciła na morze, mając wciąż szansę na pobicie rekordu.

  Przejdź do programu
 • 15:20

  Dr House

  1212
  +

  Zmiany, Sezon 7 | Odcinek 20

  Matka Cuddy rozważa pozwanie szpitala za błąd w sztuce lekarskiej, co może zagrozić prawu do wykonywania zawodu House’owi i jej córce. Tymczasem pewnemu zwycięzcy loterii przestaje sprzyjać szczęście.

  Przejdź do programu
 • 16:15

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Ostateczna rozgrywka, Sezon 2 | Odcinek 17

  Polujący na kosmitów łowca nagród porywa Scully i chce ją wymienić na siostrę Muldera, Samanthę. Mulder prosi Skinnera o pomoc w dokonaniu wymiany i przekonuje dyrektora FBI do wzięcia z nimi snajpera, którego zadaniem będzie zabicie łowcy nagród.

  Przejdź do programu
 • 17:15

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Groza symetrii, Sezon 2 | Odcinek 18

  Mulder i Scully badają okoliczności śmierci robotnika drogowego oraz zniszczeń szeregu budynków w Fairfield w stanie Idaho. Sprawcą wydaje się być słoń, który uciekł z zoo, ale świadkowie twierdzą, że na miejscu zdarzenia nie widziano żadnych zwierząt. Wkrótce agenci trafiają do miejscowego ogrodu zoologicznego, który znany jest z tego, iż nigdy nie doszło w nim do narodzin żadnego zwierzęcia.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Kości

  1212
  +

  Fatum w mroku, Sezon 8 | Odcinek 19

  Zespół bada okoliczności śmierci kobiety o imieniu Deanna, byłej sierżant piechoty morskiej, której zwęglone ciało znaleziono w uzbrojonym bunkrze. Ofiara została rok wcześniej zwolniona z wojska z powodu bójki z inną żołnierką. Miała także na swoim koncie inne przewinienia, w tym napaść na oficera. Podczas śledztwa okazuje się również, że kobieta wierzyła w nadchodzący koniec świata i należała do grupy osób przygotowujących się do apokalipsy. Tymczasem Sweets znajduje mieszkanie, które mu się podoba, ale Brennan i Booth wciąż wątpią w to, że przyjaciel wyprowadzi się z ich domu.

  Przejdź do programu
 • 19:10

  Kości

  1212
  +

  Krew z kamieni, Sezon 8 | Odcinek 20

  W zaparkowanym na pustej działce SUVie zostaje znalezione ciało funkcjonariusza policji, który jako tajniak prowadził śledztwo w sprawie szeregu napadów na bankomaty. Mężczyznę zastrzelono, po czym wyjęto kule, aby uniknąć identyfikacji. W okaleczonym ciele ofiary znaleziony zostaje także woreczek diamentów. Przebieg śledztwa filmowany jest przez żądnego mocnych wrażeń Andrew Jursica. Dokumentalista został zatrudniony do nakręcenia filmu, którego celem ma być zebranie środków na działalność Instytutu Jeffersona. Niestety sztywniacka osobowość Brennan nie robi najlepszego wrażenia i bardziej przeszkadza niż pomaga w ukazaniu przyjaznego oblicza Instytutu. Tymczasem Andrew zadurza się w Caroline Julian.

  Przejdź do programu
 • 20:05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Lauren, Sezon 6 | Odcinek 18

  Agentka Prentiss znika zaraz po tym, jak jej kolegom z Jednostki Analiz Behawioralnych udaje się znaleźć jej powiązania z Doylem. Sprowadzają do pomocy starą przyjaciółkę, J.J., by wykorzystać jej stanowisko w Departamencie Stanu i uzyskać informacje na temat przeszłości Emily w CIA oraz jej powiązań z międzynarodowym zespołem, który stworzył profil Doyle’a i odkrył, jaką rolę odegrał w działaniach terrorystycznych IRA. To, czego się dowiadują pozwala im zrozumieć jej zachowanie w ostatnim miesiącu, ale niektóre sprawy z jej przeszłości powodują gniew, szczególnie Morgana, który nie jest w stanie pogodzić się z tym, co przyjaciółka robiła w poprzedniej pracy. Im więcej znajdują na temat Doyle’a, tym bardziej zdają sobie sprawę, że Prentiss musi zmierzyć się nie tylko z nim samym, ale z dość pokaźną armią, gotową zrobić wszystko, by go chronić. Dowiadują się również o istnieniu komórki tworzącej profile, dla której wcześniej pracowała Emily. Oprócz niej, jedynym żyjącym jej członkiem jest Clyde Easter, a ten prawdopodobnie sprzedał resztę zespołu Doyle’owi. Agenci zatrzymują Eastera, by sprawdzić, czy udzieli im na czas jakichkolwiek informacji, które pozwolą na uratowanie Prentiss.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  Rosewood

  1212
  +

  Jedwabniki i cisza, Sezon 1 | Odcinek 17

  Jedwabniki i cisza

  Przejdź do programu
 • 22:00

  Rosewood

  1212
  +

  Klatka piersiowa, zakrzepica i trójkąty miłosne, Sezon 1 | Odcinek 18

  Klatka piersiowa, zakrzepica i trójkąty miłosne

  Przejdź do programu
 • 23:00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Pamięć afektywna, Sezon 6 | Odcinek 14

  W Los Angeles znaleziono kolejno trzy zamordowane kobiety. Każda z nich została odurzona chloroformem, utopiona w metanolu i porzucona w miejscu publicznym. Pośmiertnie wycięto im również po kawałku skóry z prawej stopy. Zarówno porwania, jak i porzucenia ciał miały miejsce w różnych częściach miasta. Zespół z Jednostki Analiz Behawioralnych uważa, że nieznany sprawca to głęboko antyspołeczny mężczyzna, który posiada jakieś naukowe wykształcenie i łatwo porusza się po mieście, nie zwracając na siebie uwagi, szczególnie gdy ma do czynienia z kobietami. Agenci zawężają krąg podejrzanych do taksówkarzy, a ponieważ w pobliżu miejsc przestępstwa nie odnotowano obecności żadnych licencjonowanych taksówek, zakładają, że zabójca jeździ bez pozwolenia. Podczas śledztwa Morgan zauważa, że Prentiss nie jest sobą. Tak jest w istocie, ale ona prosi, żeby jej zaufać i nie zagłębiać się dalej w sprawę.

  Przejdź do programu
 • 23:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Zrobię to dziś, Sezon 6 | Odcinek 15

  W Syracuse w stanie Nowy Jork zaginęła dwudziestoczteroletnia Molly Grandin. Zespół uważa, że jej zniknięcie przypomina zaginięcie Gail Langston, kobiety, którą parę miesięcy temu znaleziono martwą. Oprócz podobieństw w ich stylu życia – obie studentki Syracuse University, drobnej budowy, z tego samego robotniczego środowiska – identyczne są również same okoliczności zniknięcia – opuszczony samochód, z torbą zapakowaną na kilkudniowy wyjazd. Jeśli śmierć Gail tak bardzo przypomina sytuację Molly, zespół ma trzydzieści sześć godzin na znalezienie porwanej dziewczyny zanim nieznany sprawca ją zabije. Wkrótce agenci dochodzą do wniosku, że podejrzanym nie jest mężczyzna, lecz kobieta, która uchodziła za godną zaufania przyjaciółkę. Na przeszkodzie w rozwiązaniu sprawy stoją rodziny obu kobiet, które wierzą, że zachowanie tajemnic będzie bardziej korzystne od powiedzenia prawdy. Prentiss kontaktuje się z Tsią Mosely, która w końcu przekazuje jej jeszcze bardziej niepokojące informacje.

  Przejdź do programu
 • 00:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Koda, Sezon 6 | Odcinek 16

  Zespół jedzie do parafii Lafayette w Luizjanie, by zająć się sprawą Sammy’ego Sparksa, autystycznego dziesięciolatka, którego widziano zachlapanego krwią. Jego rodzice, Alison i Charlie Sparks zaginęli. W ich domu agenci znajdują dowody na to, że Charlie został postrzelony i ma poważną ranę. Sparksowie otrzymali niedawno dużą pożyczkę na utrzymanie ich rodzinnego sklepu muzycznego. Ponieważ okolica została skażona ropą naftową, każdy kto dostaje kredyt, traktowany jest jakby wygrał los na loterii. Z tego powodu zespół uważa, że Sparksowie stali się celem, a nieznany sprawca znał rodzinę i wiedział, że Sammy nie będzie go w stanie zidentyfikować. Agenci starają się rozszyfrować rysunki i muzykę chłopca, by odnaleźć przestępcę. Tymczasem dwoje kolegów Prentiss z Interpolu, Tsia Mosely i Clyde Easter usiłują wyśledzić ruchy Iana Doyle’a, podczas gdy ona rozważa poproszenie kolegów z Jednostki Analiz Behawioralnych o pomoc w tej sprawie.

  Przejdź do programu
 • 01:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Walhalla, Sezon 6 | Odcinek 17

  Doyle kontaktuje się bezpośrednio z Prentiss, mówiąc jej, że w końcu ją zabije i ostrzega przed włączaniem w sprawę jej kolegów z Jednostki Analiz Behawioralnych. Tymczasem członkowie zespołu prowadzą śledztwo dotyczące dwóch położonych w Waszyngtonie domów, w których tego samego wieczoru wybuchł pożar. Oba przypadki budzą podejrzenia – pierwszy wygląda na morderstwo/samobójstwo, drugi wypadek to eksplozja spowodowana ulatnianiem się gazu – ponieważ nie są szeroko nagłaśniane przez media. W trakcie dalszego dochodzenia okazuje się, że domniemane samobójstwo było jednak morderstwem. Jedyną rzeczą wspólną dla wszystkich ofiar jest ich europejskie pochodzenie. Morgan i Prentiss znajdują wspólny dla obu rodzin kontaktowy numer telefonu, po czym zostają złapani w zasadzkę i udaje im się zabić jednego z napastników. W tym momencie Prentiss nabiera przekonania, że to robota Doyle’a, co wkrótce potwierdzają ustalenia zespołu. Przez cały czas Emily nic nie mówi kolegom, starając się dowiedzieć, gdzie jest Doyle i co planuje, by zabić ją w skrupulatny sposób, z czego jest powszechnie znany.

  Przejdź do programu
 • 02:45

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Lauren, Sezon 6 | Odcinek 18

  Agentka Prentiss znika zaraz po tym, jak jej kolegom z Jednostki Analiz Behawioralnych udaje się znaleźć jej powiązania z Doylem. Sprowadzają do pomocy starą przyjaciółkę, J.J., by wykorzystać jej stanowisko w Departamencie Stanu i uzyskać informacje na temat przeszłości Emily w CIA oraz jej powiązań z międzynarodowym zespołem, który stworzył profil Doyle’a i odkrył, jaką rolę odegrał w działaniach terrorystycznych IRA. To, czego się dowiadują pozwala im zrozumieć jej zachowanie w ostatnim miesiącu, ale niektóre sprawy z jej przeszłości powodują gniew, szczególnie Morgana, który nie jest w stanie pogodzić się z tym, co przyjaciółka robiła w poprzedniej pracy. Im więcej znajdują na temat Doyle’a, tym bardziej zdają sobie sprawę, że Prentiss musi zmierzyć się nie tylko z nim samym, ale z dość pokaźną armią, gotową zrobić wszystko, by go chronić. Dowiadują się również o istnieniu komórki tworzącej profile, dla której wcześniej pracowała Emily. Oprócz niej, jedynym żyjącym jej członkiem jest Clyde Easter, a ten prawdopodobnie sprzedał resztę zespołu Doyle’owi. Agenci zatrzymują Eastera, by sprawdzić, czy udzieli im na czas jakichkolwiek informacji, które pozwolą na uratowanie Prentiss.

  Przejdź do programu
 • 03:40

  The Walking Dead

  1616
  +

  Na celowniku, Sezon 2 | Odcinek 9

  Zamknięci w pułapce Rick, Hershel i Glenn walczą o przetrwanie przeciwko nowym wrogom, zarówno żywym, jak i umarłym. Shane dowiaduje się, że Lori jest w niebezpieczeństwie na drodze i wyrusza z misją, by ją uratować.

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Pułapki umysłu

  AllAll
  +

  Skompromitowany, Sezon 3 | Odcinek 10

  Gdy Donnie znajduje się w kompromitującej sytuacji, dzwoni do Pierce’a po pomoc. W miarę jak rośnie sterta dowodów przeciwko Donniemu, Pierce i Moretti zmagają się z własnymi obawami i wątpliwościami, pracując nad rozwiązaniem sprawy. W całym tym chaosie, Pierce musi poradzić sobie ze swoim ojcem (gościnnie Peter Coyote) po tym, jak ten atakuje kogoś w domu opieki.

Sobota

27 sierpnia

 • 06:00

  Pułapki umysłu

  AllAll
  +

  Burza mózgów, Sezon 3 | Odcinek 11

  Po tym, jak dr Daniel Pierce doznaje traumatycznego urazu, jego ojciec James (gościnnie Peter Coyote) i przyjaciel Paul Haley muszą dokonać trudnego wyboru czy pozwolić mu poddać się bardzo ryzykownej operacji. Tymczasem Pierce pracuje nad rozwiązaniem całkiem odmiennej w swoim charakterze sprawy morderstwa, która powoduje, że zaczyna kwestionować wszystko co widzi i słyszy.

 • 06:55

  Pułapki umysłu

  AllAll
  +

  Mięso, Sezon 3 | Odcinek 12

  Gdy zostają brutalnie zamordowani właściciele przetwórni mięsnej, agentka Kate Moretti prowadzi pod przykrywką śledztwo dotyczące grupy walczącej o prawa zwierząt, podejrzanej o dokonanie przestępstwa. Tymczasem w miarę jak Pierce pomaga w rozwiązaniu sprawy, rozważa czy wyznać Kate coś bardzo osobistego.

 • 07:50

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Karząca ręka pana, Sezon 2 | Odcinek 14

  W New Hampshire, grupa nastolatków symuluje okultystyczny rytuał, mając nadzieję, że w ten sposób „zaliczy” dziewczyny, tym samym nieumyślnie doprowadzając do zamordowania i okaleczenia jednego z chłopców. Gdy Mulder i Scully zostają wezwani, by przyjrzeć się sprawie, prawdziwi czciciele diabła w miasteczku usiłują pozacierać za sobą ślady, chociaż wydaje się, że działa tu jeszcze inna, tajemnicza siła, której nawet oni się obawiają.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Świeże kości, Sezon 2 | Odcinek 15

  Pewnego ranka, po doznaniu dwóch makabrycznych halucynacji, szeregowiec Jack McAlpin wjeżdża swoim samochodem w drzewo, na którym narysowany jest znak voodoo. W ciągu ostatnich dwóch tygodni, to już druga śmierć żołnierza piechoty morskiej, której towarzyszy ten sam symbol. Okazuje się, że obaj zabici pełnili straż w ośrodku dla uchodźców z Haiti. Gdy odwiedzają to miejsce, Mulder i Scully dowiadują się, że oba zgony wcale nie były tak niespodziewane jakby się mogło wydawać.

  Przejdź do programu
 • 09:45

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Kolonia, Sezon 2 | Odcinek 16

  Gdy ktoś przysyła Mulderowi i Scully nekrologi trzech niepowiązanych ze sobą, ale identycznych mężczyzn, którzy rzekomo zmarli, agenci postanawiają przeprowadzić śledztwo. Jednakże w całej sprawie dochodzi do niespodziewanego zwrotu po tym, jak do Muldera dzwoni jego ojciec.

  Przejdź do programu
 • 10:45

  Dr House

  1212
  +

  Lekarz rodzinny, Sezon 7 | Odcinek 11

  Matka Cuddy, Arlene, zostaje przyjęta do Princeton Plainsboro z niezwykłymi objawami, przy czym kobieta upiera się, żeby House’a wykluczono z jej leczenia, co zmusza go do wymyślenia niekonwencjonalnych i nielegalnych metod diagnozowania pacjentki. House każe zespołowi podążać za jego wskazówkami, a ci odkrywają szczegóły z osobistego życia Arlene, o których nie wiedziała ani Cuddy, ani jej siostra Lucinda. Jednakże etyczne kwestie związane z przypadkiem niepokoją Masters bardziej niż zazwyczaj, a Taub zaczyna pracować na pół etatu jako śledczy medyczny dla brata Rachel, który jest prawnikiem.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Dr House

  1212
  +

  Słoniowa pamięć, Sezon 7 | Odcinek 12

  Pewna kelnerka z doskonałą pamięcią doznaje tymczasowego paraliżu. Gdy jej starsza siostra odwiedza ją w szpitalu, wywołuje to u pacjentki duży stres i kolejne komplikacje zdrowotne. Świetna pamięć kobiety okazuje się kluczowa, gdy wychodzi na jaw, że niechęć w stosunku do rodzonej siostry staje na drodze do właściwego leczenia, a Masters odkrywa, że załatanie siostrzanych więzi może okazać się trudniejsze niż sama diagnoza. Tymczasem Foreman proponuje Taubowi pomoc w przygotowaniach do egzaminu, natomiast House stara się pomóc Wilsonowi w powrocie na scenę randkową.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Kości

  1212
  +

  Archeolog w kokonie, Sezon 8 | Odcinek 11

  Słynny podróżnik, autor książek i archeolog o wątpliwej reputacji zostaje zamordowany wkrótce po dokonaniu ważnego odkrycia naukowego. Zmarły znalazł mające tysiące lat kości przedstawicieli Neandertalczyków i Homo sapiens, którzy żyli ze sobą w tej samej jaskini. Być może jest to pierwsza tego typu para w historii. Brennan i dr Edison walczą o to, kto powinien zbadać starożytne szczątki. Sweets i Booth martwią się, że ambitne podejście Brennan do rozwoju Christine może odbić się niekorzystnie na psychice dziecka.

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Kości

  1212
  +

  Ciało w baldachimie, Sezon 8 | Odcinek 12

  Hodgins i Angela zostają odurzeni gazem podczas snu, a po przebudzeniu się ze zgrozą odkrywają leżące na baldachimie ich łóżka wypatroszone i obdarte ze skóry zwłoki mężczyzny. Ponadto w kołysce ich synka ktoś rozsypuje nasączone krwią płatki kwiatów. Hodgins obawia się, że sprawcą może być żądny zemsty Christopher Pelant. W ramach śledztwa, zespół z Instytutu Jeffersona odkrywa, że ciało należy do agenta służb specjalnych powiązanego z organizacją werbującą najemników. Hodgins i Angela ignorują prośbę Bootha, by zgodnie z protokołem sprawą zajęło się FBI i rozpoczynają dochodzenie na własną rękę.

  Przejdź do programu
 • 14:25

  Kości

  1212
  +

  Szwindel w miejscu pochówku, Sezon 8 | Odcinek 13

  Zespół z Instytutu Jeffersona bada szczątki dwóch ciał, które znaleziono w tym samym miejscu pochówku na terenie parku narodowego. Jedno z nich należało do chorej na raka płuc, drugie do jej opiekunki, której zadaniem było udzielanie wsparcia pacjentce podczas choroby. Sprawa skłania członków zespołu do zastanowienia się nad własną śmiercią oraz rodzajem preferowanej przez nich metody pochówku. Daisy Wick i Sweets muszą współpracować ze sobą po raz pierwszy od swojego rozstania.

  Przejdź do programu
 • 15:20

  Kości

  1212
  +

  Lalka w rozgrywkach, Sezon 8 | Odcinek 14

  Brennan i Booth prowadzą śledztwo w sprawie śmierci profesjonalnej zawodniczki wyścigów na wrotkach. Jej poćwiartowane i potraktowane kwasem ciało zostało znalezione w rzeźni. Aby lepiej przyjrzeć się środowisku denatki, angażują do pomocy Angelę, która pod przykrywką wstępuje do drużyny wrotkarek. Tymczasem Cam stara się odkryć powód potajemnych wizyt Bootha w szpitalu, a Hodgins docieka, co dręczy Wendella.

  Przejdź do programu
 • 16:15

  Kości

  1212
  +

  Strzał w ciemności, Sezon 8 | Odcinek 15

  Brennan zostaje postrzelona, pracując do późna w laboratorium. W stanie ciężkim przebywa w szpitalu, gdzie przez moment doznaje przeczących logice wizji zmarłej matki. Lekarze nie są w stanie znaleźć kuli, ani rany wylotowej. Zespół z pomocą agentki Olivii Sparling stara się ustalić tożsamość strzelca i dochodzi do wniosku, że sprawcą musi być ktoś pracujący w Instytucie Jeffersona.

  Przejdź do programu
 • 17:10

  Dr House

  1212
  +

  Dwie historie, Sezon 7 | Odcinek 13

  House bierze udział w szkolnym dniu kariery i łamie zasady, dzieląc się bez ogródek nieprawdziwymi, medycznymi historiami. Czekając przed biurem dyrektora, spotyka dwoje uczniów piątej klasy, którzy oceniają kłopoty w związku House’a i starają się mu pomóc zrozumieć, jak jego samolubne wygłupy stoją mu na drodze do pokazania Cuddy co naprawdę czuje.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Dr House

  1212
  +

  Dowód recesji, Sezon 7 | Odcinek 14

  Pewien mężczyzna, który okłamał swoją żonę po tym, jak stracił lukratywną posadę w nieruchomościach, zostaje przyjęty do szpitala z poważną wysypką spowodowaną kontaktem z chemikaliami podczas manualnej pracy. Powikłania związane z przypadkiem prowadzą do kryzysu egzystencjalnego u House’a, a to komplikuje sprawy z Cuddy, która potrzebuje jego wsparcia podczas charytatywnej imprezy. Tymczasem Chase i Masters uczą się nawzajem tego, jak tworzyć udany związek.

  Przejdź do programu
 • 19:05

  Dr House

  1212
  +

  Lecą bomby, Sezon 7 | Odcinek 15

  Szokująca informacja, która uderza w Cuddy sprawia, że musi przemyśleć swoje priorytety, co rozprasza House’a, w miarę jak zespół usiłuje zdiagnozować nastolatka z problemami, którego tajemnicze blizny wskazują zarówno na emocjonalne, jak i fizyczne niedomagania. Taub szuka wskazówek w prywatnym życiu pacjenta i odkrywa niepokojące nagrania wideo, które wskazują, że chłopak stanowi zagrożenie dla otoczenia. Tymczasem Cuddy wciąż ma nadzieję, że House pozostanie u jej boku, gdy będzie go potrzebowała.

  Przejdź do programu
 • 20:00

  Uwikłany

  1212
  +

  Epidemia, Sezon 1 | Odcinek 5

  Na izbę przyjęć trafiają liczne ofiary strzelaniny. John musi poradzić sobie z członkami rywalizujących ze sobą gangów i policją, starając się jednocześnie powstrzymać nasilające się objawy przemocy. Tymczasem Gretchen zajmuje się młodą kobietą, która wywołała niedawny rozlew krwi.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  Miasteczko Wayward Pines

  AllAll
  +
 • 22:00

  Damien

  1212
  +

  Druga śmierć, Sezon 1 | Odcinek 2

  Na pogrzebie Kelly Damien spotyka starych przyjaciół. Nieznośny ból, jaki zaczyna odczuwać podczas uroczystości sprawia, że wybiega z kościoła i błąka się bez celu po mieście, co kończy się kolejnym, śmiertelnym wypadkiem. Na miejscu zdarzenia, Damien przesłuchiwany jest przez detektywa Jamesa Shaya. Niespodziewanie pojawia się tam tajemnicza Ann Rutledge, która zapewnia Damienowi ochronę oraz odpowiada na wiele dręczących go pytań. Simone i Amani poznają zawartość notatnika Kelly.

  Przejdź do programu
 • 22:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Pamięć afektywna, Sezon 6 | Odcinek 14

  W Los Angeles znaleziono kolejno trzy zamordowane kobiety. Każda z nich została odurzona chloroformem, utopiona w metanolu i porzucona w miejscu publicznym. Pośmiertnie wycięto im również po kawałku skóry z prawej stopy. Zarówno porwania, jak i porzucenia ciał miały miejsce w różnych częściach miasta. Zespół z Jednostki Analiz Behawioralnych uważa, że nieznany sprawca to głęboko antyspołeczny mężczyzna, który posiada jakieś naukowe wykształcenie i łatwo porusza się po mieście, nie zwracając na siebie uwagi, szczególnie gdy ma do czynienia z kobietami. Agenci zawężają krąg podejrzanych do taksówkarzy, a ponieważ w pobliżu miejsc przestępstwa nie odnotowano obecności żadnych licencjonowanych taksówek, zakładają, że zabójca jeździ bez pozwolenia. Podczas śledztwa Morgan zauważa, że Prentiss nie jest sobą. Tak jest w istocie, ale ona prosi, żeby jej zaufać i nie zagłębiać się dalej w sprawę.

  Przejdź do programu
 • 23:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Zrobię to dziś, Sezon 6 | Odcinek 15

  W Syracuse w stanie Nowy Jork zaginęła dwudziestoczteroletnia Molly Grandin. Zespół uważa, że jej zniknięcie przypomina zaginięcie Gail Langston, kobiety, którą parę miesięcy temu znaleziono martwą. Oprócz podobieństw w ich stylu życia – obie studentki Syracuse University, drobnej budowy, z tego samego robotniczego środowiska – identyczne są również same okoliczności zniknięcia – opuszczony samochód, z torbą zapakowaną na kilkudniowy wyjazd. Jeśli śmierć Gail tak bardzo przypomina sytuację Molly, zespół ma trzydzieści sześć godzin na znalezienie porwanej dziewczyny zanim nieznany sprawca ją zabije. Wkrótce agenci dochodzą do wniosku, że podejrzanym nie jest mężczyzna, lecz kobieta, która uchodziła za godną zaufania przyjaciółkę. Na przeszkodzie w rozwiązaniu sprawy stoją rodziny obu kobiet, które wierzą, że zachowanie tajemnic będzie bardziej korzystne od powiedzenia prawdy. Prentiss kontaktuje się z Tsią Mosely, która w końcu przekazuje jej jeszcze bardziej niepokojące informacje.

  Przejdź do programu
 • 00:45

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Karząca ręka pana, Sezon 2 | Odcinek 14

  W New Hampshire, grupa nastolatków symuluje okultystyczny rytuał, mając nadzieję, że w ten sposób „zaliczy” dziewczyny, tym samym nieumyślnie doprowadzając do zamordowania i okaleczenia jednego z chłopców. Gdy Mulder i Scully zostają wezwani, by przyjrzeć się sprawie, prawdziwi czciciele diabła w miasteczku usiłują pozacierać za sobą ślady, chociaż wydaje się, że działa tu jeszcze inna, tajemnicza siła, której nawet oni się obawiają.

  Przejdź do programu
 • 01:45

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Świeże kości, Sezon 2 | Odcinek 15

  Pewnego ranka, po doznaniu dwóch makabrycznych halucynacji, szeregowiec Jack McAlpin wjeżdża swoim samochodem w drzewo, na którym narysowany jest znak voodoo. W ciągu ostatnich dwóch tygodni, to już druga śmierć żołnierza piechoty morskiej, której towarzyszy ten sam symbol. Okazuje się, że obaj zabici pełnili straż w ośrodku dla uchodźców z Haiti. Gdy odwiedzają to miejsce, Mulder i Scully dowiadują się, że oba zgony wcale nie były tak niespodziewane jakby się mogło wydawać.

  Przejdź do programu
 • 02:40

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Kolonia, Sezon 2 | Odcinek 16

  Gdy ktoś przysyła Mulderowi i Scully nekrologi trzech niepowiązanych ze sobą, ale identycznych mężczyzn, którzy rzekomo zmarli, agenci postanawiają przeprowadzić śledztwo. Jednakże w całej sprawie dochodzi do niespodziewanego zwrotu po tym, jak do Muldera dzwoni jego ojciec.

  Przejdź do programu
 • 03:40

  Raport mniejszości

  1212
  +

  Amerykański sen, Sezon 1 | Odcinek 8

  Dash i Vega podążają śladem nowej wizji do dzielnicy zamieszkiwanej przez emigrantów, gdzie napotykają na brak zaufania ze strony wrogo do nich nastawionej, lokalnej społeczności. Tymczasem porucznik Blake coraz bardziej podejrzewa, że za współpracą Vegi i Dasha kryje się coś więcej.

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Pułapki umysłu

  AllAll
  +

  Lustro, Sezon 3 | Odcinek 13

  Pierce i Moretti ujawniają międzynarodowy skandal, prowadząc śledztwo w sprawie zamordowania dyplomaty z Bangladeszu i reportera z Chicago. Zajęta dochodzeniem, Moretti zmaga się z przygotowaniami do nadchodzącego ślubu z Donniem i zwraca się do Pierce’a z prośbą o pomoc.