Sobota

3 grudnia

 • 06:00

  Dr House

  1212
  +

  Zamknięty, Sezon 5 | Odcinek 19

  Po tym, jak zostaje ranny w wypadku motocyklowym w stanie Nowy Jork, House dzieli szpitalny pokój z ofiarą wypadku rowerowego, która nie jest w stanie się w żaden sposób poruszać ani komunikować. Cierpi na syndrom zamknięcia, o czym House mówi lekarzom, którzy się nimi zajmują (o wiele częściej niż oni chcą to usłyszeć), a następnie doprowadza do przeniesienia mężczyzny do szpitala Princeton-Plainsboro. Tymczasem House nie chce powiedzieć Wilsonowi, dlaczego był w Nowym Jorku, przez co ten nabiera podejrzeń.

  Przejdź do programu
 • 06:55

  Dr House

  1212
  +

  Proste wytłumaczenie, Sezon 5 | Odcinek 20

  Starsza kobieta, która spędziła sześć ostatnich miesięcy opiekując się umierającym mężem, słabnie z powodu problemów z oddychaniem. W szpitalu jej zdrowie się pogarsza, ale stan jej męża zaczyna się poprawiać.

  Przejdź do programu
 • 07:55

  Dr House

  1212
  +

  Zbawcy, Sezon 5 | Odcinek 21

  House niechętnie bierze przypadek działacza na rzecz środowiska naturalnego, który zasłabł protestując podczas demonstracji i zleca większość pracy nad nim Cameron, która od początku naciskała, żeby się tym zajął. Tymczasem House ma wątpliwości co do nowej, zdrowej diety Wilsona.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Dr House

  1212
  +

  Podzielony dom, Sezon 5 | Odcinek 22

  Głuchy 14-latek twierdzi, że słyszał odgłosy eksplozji na krótko zanim zasłabł podczas szkolnego meczu zapaśniczego. Gdy stan chłopca się pogarsza, jego matka nie zgadza się na wszczepienie implantów ślimakowych. Tymczasem bezsenność House’a powoduje przywidzenia, ale on wydaje się tym nie przejmować.

  Przejdź do programu
 • 09:45

  Dr House

  1212
  +

  Pod skórą, Sezon 5 | Odcinek 23

  Płuca pewnej baleriny się zapadają podczas występu na scenie, a jej wstępne leczenie sprawia, że zaczyna schodzić jej skóra. Tymczasem House nie tylko nadal nie może spać, ale prześladują go wizje Amber.

  Przejdź do programu
 • 10:45

  Kości

  1212
  +

  Patos w patogenach, Sezon 8 | Odcinek 23

  Zespół z Instytutu Jeffersona gorączkowo stara się zapobiec rozprzestrzenieniu się zabójczego wirusa, jednocześnie prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa dziennikarki Mii Garrett. Kobieta była blogerką, piszącą o przemyśle farmaceutycznym i badaniach medycznych. Jak twierdzi jej chłopak, przed śmiercią zajmowała się jakąś dużą sprawą, o której nie chciała z nikim rozmawiać. Gdy wirusem, który zabił Mię zaraża się stażysta Arastoo Vaziri, jedyną szansą ratunku okazuje się rozwiązanie zagadki morderstwa. Członkowie zespołu muszą ścigać się z czasem, by jak najszybciej ustalić tożsamość zabójcy i stworzyć lek, który uratuje życie ich kolegi.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Kości

  1212
  +

  Tajemnica w oblężeniu, Sezon 8 | Odcinek 24

  Zespół musi zmierzyć się z kolejną perfidią ze strony Christophera Pelanta, który najprawdopodobniej odpowiada za zabójstwa agentów FBI z najbliższego otoczenia Bootha. Pierwszą ofiarą morderczego geniusza jest zastrzelony w parku były partner Bootha, Alan Friedlander, który niedawno odszedł na emeryturę. Po kolejnych morderstwach, Sweets zdaje sobie sprawę, że Pelant włamał się do jego komputera i wykorzystuje wyniki jego własnych badań do zadawania kolejnych ciosów Boothowi i FBI. Podczas gdy Pelant drwi sobie z Bootha, zespół z Instytutu Jeffersona stara się odkryć sposób działania zabójcy, który napędza jego morderczy szał. W obawie o bezpieczeństwo Bootha, Brennan podejmuje ważną decyzję osobistą, która doprowadza Pelanta do wściekłości.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Kości

  1212
  +

  Stażystka w stawie, Sezon 1 | Odcinek 1

  Doktor Temperance Brennan, antropolożka wraca z Gwatemali, gdzie zajmowała się identyfikacją ofiar ludobójstwa. Zostaje zatrzymana na lotnisku, gdzie odbywa rozmowę z agentem FBI. Feneralne Biuro Śledcze prosi specjalistkę o pomoc przy prowadzonym śledztwie. Współpraca zespołu laboratoryjnego bardzo szybko daje doskonałe wyniki. Udaje się zidentyfikować znalezione zwłoki, a z czasem i sprawcę zbrodni.

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Kości

  1212
  +

  Mężczyzna w SUVie, Sezon 1 | Odcinek 2

  Pod jedną z waszyngtońskich kawiarni eksploduje auto pułapka. Poza kierowcą, za sprawą wybuchu ginie czterech przypadkowych przechodniów. Agenci szybko ustalają, że SUV z bombą należał do Hamida Marsuka, dyplomaty pochodzącego z Bliskiego Wschodu. Doktor Brennan bada szczątki ofiar wypadku. Istnieje podejrzenie, że był to samobójczy zamach przeprowadzony przez Marsuka. W toku śledztwa wychodzi na jaw, iż właściciel samochodu prawdopodobnie nie był sprawcą, a ofiarą wypadku.

  Przejdź do programu
 • 14:25

  Kości

  1212
  +

  Chłopak na drzewie, Sezon 1 | Odcinek 3

  Doktor Brennan współpracuje z agentem FBI Boothem przy kolejnej sprawie. Para bada okoliczności tajemniczej śmierci studenta elitarnej szkoły. Udaje się ustalić tożsamość chłopaka, okazuje się, że był to syn ambasadora Wenezueli. Pomimo sprzeciwu szkoły i rodziców, stróże prawa rozpoczynają przesłuchania wśród uczniów, którzy mogą być zamieszani w zbrodnię. Wychodzi na jaw, że najbliżsi znajomi zmarłego starają się przemilczeć wiele spraw.

  Przejdź do programu
 • 15:20

  Kości

  1212
  +

  Zmiana w grze, Sezon 6 | Odcinek 23

  Zostają znalezione niezidentyfikowane i okropnie zmasakrowane zwłoki mężczyzny, tkwiące w automacie do ustawiania pinów na torze do gry w kręgle. Nie mogąc natrafić na żaden jasny trop w sprawie, Booth i Brennan pod przykrywką przyłączają się do bardzo konkurencyjnej drużyny kręglarzy, mając nadzieję na znalezienie wskazówek.

  Przejdź do programu
 • 16:15

  Kości

  1212
  +

  Wspomnienia w płytkim grobie, Sezon 7 | Odcinek 1

  Gdy zespół z Instytutu Jeffersona identyfikuje szczątki kobiety, znalezione na terenie do gry w paintball, znajdują również w jej aktach dwa zgłoszenia o zaginięciu. Booth i Sweets przesłuchują męża ofiary i dowiadują się, że cierpiała ona na amnezję. Gdy stażysta Wendell Bray odkrywa, że kobieta przeżyła również ranę po kuli, nieścisłości w jej medycznej kartotece ujawniają zaskakujące przestępstwo powiązane z jej zamordowaniem. Tymczasem Brennan i Booth przystosowują się do nowego życia w roli pary spodziewającej się dziecka i muszą poradzić sobie z nadchodzącymi zmianami w ich domu.

  Przejdź do programu
 • 17:10

  Kości

  1212
  +

  Hot dog w konkursie, Sezon 7 | Odcinek 2

  Zespół z Instytutu Jeffersona identyfikuje szczątki mistrza w jedzeniu na czas, na kilka dni przed startem Igrzysk Obżarstwa, największego konkursu tego typu, z wygraną w wysokości 10 tysięcy dolarów. Finn – nowy stażysta i młodociany przestępca, kojarzy niejasne dowody znalezione w brzuchu węża z prawami fizyki, pomagając w wyjaśnieniu sprawy. Pomimo swojej błyskotliwości w laboratorium, Finn traktowany jest z wrogością i sceptycyzmem co sprawia, że Cam zaczyna kwestionować swoją decyzję o daniu mu drugiej szansy. Tymczasem Booth zostaje zaskoczony oświadczeniem Brennan, dotyczącym ich dziecka. Chcąc załagodzić powstałe między nimi napięcie, para zgadza się na pewien eksperyment.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Kości

  1212
  +

  Książę w plastiku, Sezon 7 | Odcinek 3

  Po tym, jak szczątki pracownicy firmy produkującej zabawki zostają znalezione owinięte w plastik wraz z lalką księcia z bajki, prezes korporacji umożliwia Boothowi i Sweetsowi dostęp do ściśle tajnego laboratorium prototypów, gdzie zaczynają wychodzić na jaw szczegóły z osobistego życia ofiary. Tymczasem Sweets, z pomocą swojej dziewczyny (stażystki Daisy Wick), przygotowuje się do testu ze strzelania, pomimo sprzeciwu Bootha, który uważa, że jego kolega nie powinien nosić przy sobie broni. Brennan zastanawia się, czy będzie dobrą matką i wykorzystuje pracę nad sprawą do zrozumienia wagi zabawek i bawienia się z dzieckiem.

  Przejdź do programu
 • 19:10

  Kości

  1212
  +

  Mężczyzna w przesyłce, Sezon 7 | Odcinek 4

  W kilku paczkach, w dziale zwrotów przesyłek pocztowych, znalezione zostają rozczłonkowane szczątki mężczyzny. Naukowcy z Instytutu Jeffersona identyfikują ofiarę jako pracownika miejscowej firmy, zajmującej się usługami ksero i drukowania, gdzie niedawno personel podzielił się wygraną na loterii. Odkrywają również skomplikowany trójkąt miłosny, w który wplątany był zmarły i dwoje innych pracowników, będących małżeństwem. Podczas gdy motyw wskazuje na męża, kluczowa wskazówka pozwala zespołowi śledczych ostatecznie doprowadzić do wyjaśnienia przestępstwa. Tymczasem dziadek Bootha dzieli się niespodziewanymi wiadomościami, a agentka specjalna Genny Shaw poznaje znaczenie pracy w zespole.

  Przejdź do programu
 • 20:05

  Rosewood

  AllAll
  +

  Ruch do przodu i życie bractwa, Sezon 2 | Odcinek 1

  Nowy kapitan wprowadza swoje porządki w wydziale policji we wschodnim Miami. Zgrywający ważniaka burmistrz miasta włącza się osobiście w sprawę po tym, jak jego obiecujący, młody protegowany zostaje w tajemniczy sposób zamordowany.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Czarna Królowa, Sezon 9 | Odcinek 12

  Zespół powraca do sprawy z 2004 roku i ponownie otwiera śledztwo w San Jose w Kalifornii, gdzie w wyniku ataku hakerów, z systemu komputerowego lokalnej policji wykradzione zostają akta Sama Russella, więźnia oczekującego w celi śmierci na wykonanie wyroku za zabójstwo ośmiu prostytutek. Zdaniem hakerów, Russell jest niewinny. On sam przyznaje, iż emerytowany obecnie detektyw Bob Cooper wykorzystał jego ówczesne uzależnienie od narkotyków, by zmusić go do przyznania się do winy. Ważną rolę w dochodzeniu odgrywa Garcia, dla której udział w sprawie oznacza powrót do swojej hakerskiej przeszłości oraz spotkanie z byłym chłopakiem i mentorem, Shanem Wyethem.

  Przejdź do programu
 • 22:00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Droga do domu, Sezon 9 | Odcinek 13

  Rossi wyjeżdza do Los Angeles, by zająć się poszukiwaniami swojego zaginionego kolegi, byłego sierżanta z piechoty morskiej, Harrisona Scotta. Tymczasem członkowie zespołu polują w Cleveland w Ohio na seryjnego zabójcę, który w ciągu 90 minut zabił trzech członków gangu oraz rabusia na przystanku autobusowym. Świadkowie odmawiają współpracy, co wzmacnia przekonanie agentów, że mają do czynienia ze sprawcą, samozwańczo wymierzającym sprawiedliwość. Fakt, iż J.J. nie ujawniła pozostałym członkom zespołu swojej tajemnicy, zaczyna się na niej negatywnie odbijać.

  Przejdź do programu
 • 23:00

  The Walking Dead

  1616
  +

  Przyrzeczenie, Sezon 7 | Odcinek 6

  Podczas wyprawy w celu uzupełnienia zapasów i z dala od walk z Wybawcami, Tara i Heath muszą zmierzyć się z nowymi niebezpieczeństwami, które wkrótce zagrożą innym.

  Przejdź do programu
 • 00:05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  200, Sezon 9 | Odcinek 14

  Po tym, jak J.J. i szef sekcji Cruz zostają porwani, koledzy z Jednostki Analiz Behawioranych starają się dowiedzieć czegoś więcej na temat projektu, przy którym oboje pracowali dla Departamentu Stanu. Mają nadzieję na znalezienie wskazówek dotyczących zniknięcia obojga. Chcą również poznać szczegóły tajnej misji, która naraziła ich życie na niebezpieczeństwo. Sprawę pogarsza fakt, iż człowiek stojący za porwaniem to były, bliski współpracownik J.J., uznany za zmarłego Tivon Askari. Gdy Departament nie pozwala agentom na dalsze prowadzenie śledztwa, zwracają się do jedynej osoby, która może posiadać potrzebne im informacje, byłej koleżanki z zespołu, Emily Prentiss.

  Przejdź do programu
 • 00:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Pan i Pani Anderson, Sezon 9 | Odcinek 15

  Członkowie zespołu spędzają Walentynki prowadząc przyprawiające o gęsią skórkę śledztwo w sprawie zabójstw popełnionych na młodych kobietach w Pittsburgu. Ich ownięte w zasłonę prysznicową ciała porzucono na poboczu autostrady. Materiał dowodowy zebrany podczas dochodzenia doprowadza agentów do uczęszczającej na terapię małżeńską pary, która doszła do wniosku, że jedynym sposobem na przywrócenie pikanterii w ich związku jest popełnienie morderstwa. Tymczasem Morgan i Garcia omawiają swoje problemy oraz walentynkowe plany.

  Przejdź do programu
 • 01:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Gabby, Sezon 9 | Odcinek 16

  W Hattiesburgu w stanie Mississippi, w środku nocy znika czteroletnia Gabby Hoffer, którą matka zostawiła pod opieką krewnej. Przybyli na miejsce agenci z Jednostki Analiz Behawioralnych muszą ścigać się z czasem, by odnaleźć dziewczynkę zanim będzie za późno. W trakcie dochodzenia, zespół odkrywa wiele niepokojących faktów odnośnie opiekunki, ojca dziecka, jak również jego dawnego dilera narkotyków, Iana Little, którego powiązania z rodziną Gabby stanowią klucz do ustalenia miejsca pobytu porwanej dziewczynki.

  Przejdź do programu
 • 02:50

  Salem

  AllAll
  +

  Serce to diabeł, Sezon 3 | Odcinek 2

  Mary opuszcza wygodne objęcia Aldena, zdeterminwana zrobić wszystko, co w jej mocy, by odpędzić zło.

  Przejdź do programu
 • 03:55

  The Walking Dead

  1616
  +

  Przyrzeczenie, Sezon 7 | Odcinek 6

  Podczas wyprawy w celu uzupełnienia zapasów i z dala od walk z Wybawcami, Tara i Heath muszą zmierzyć się z nowymi niebezpieczeństwami, które wkrótce zagrożą innym.

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Kanał, Sezon 1 | Odcinek 4

  W małym miasteczku w stanie Iowa, znanym z dużej aktywności UFO, znika dziewczyna, w okolicznościach zbliżonych do zaginięcia siostry agenta Muldera. Młodszy brat zaginionej, który był świadkiem zajścia, zaczyna odkodowywać szum pochodzący z przekazu satelitarnego. Mulder wierzy, że jest to klucz do rozwiązania zagadki.

  Przejdź do programu

Niedziela

4 grudnia

 • 06:00

  Dr House

  1212
  +

  Po obu stronach, Sezon 5 | Odcinek 24

  Zespół musi poradzić sobie z pacjentem, którego mózg jest w stanie wojny sam ze sobą (lewa strona walczy z prawą). Tymczasem House ponownie odmawia pracy w przychodni, więc Cuddy narzuca mu nietypowego pacjenta.

  Przejdź do programu
 • 06:55

  Dr House

  1212
  +

  Złamany, cz. 1, Sezon 6 | Odcinek 1

  House przebywa na detoksie w szpitalu psychiatrycznym, gdzie walczy z lekarzami, personelem oraz innymi pacjentami po tym, jak zostaje zmuszony do pozostania pod groźbą utraty na stałe prawa do wykonywania zawodu.

  Przejdź do programu
 • 07:55

  Dr House

  1212
  +

  Złamany, cz. 2, Sezon 6 | Odcinek 2

  Trzymany wbrew swojej woli w szpitalu psychiatrycznym, House knuje plan ucieczki z pomocą swojego kolegi z pokoju oraz Lydii, krewnej jednej z pacjentek placówki.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Dr House

  1212
  +

  Epicki upadek, Sezon 6 | Odcinek 3

  House opuszcza szpital i mówi Cuddy, że zamierza dokonać poważnych zmian w swoim życiu. Foreman chce objąć stanowisko House’a, ale ma problem z przypadkiem twórcy gier wideo, który opisuje swoje objawy w Internecie i korzysta z sugestii odnośnie leczenia oferowanych przez swoich internetowych korespondentów zamiast poddać się terapii zalecanej przez zespół. Taki rozwój wypadków denerwuje Foremana i zagraża jego relacjom z Trzynastką.

  Przejdź do programu
 • 09:50

  Dr House

  1212
  +

  Tyran, Sezon 6 | Odcinek 4

  Gdy kontrowersyjny, afrykański polityk zapada na tajemniczą chorobę, zostaje przywieziony do szpitala Princeton Plainsboro na leczenie. Zespół zmaga się z faktem czy pomagać bezwzględnemu dyktatorowi, który oskarżony został o popełnienie zbrodni przeciwko ludzkości w swoim kraju. Tymczasem Wilson usiłuje zakończyć spór z sąsiadem, ale wtrącający się House wszystko pogarsza.

  Przejdź do programu
 • 10:45

  Kości

  1212
  +

  Patos w patogenach, Sezon 8 | Odcinek 23

  Zespół z Instytutu Jeffersona gorączkowo stara się zapobiec rozprzestrzenieniu się zabójczego wirusa, jednocześnie prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa dziennikarki Mii Garrett. Kobieta była blogerką, piszącą o przemyśle farmaceutycznym i badaniach medycznych. Jak twierdzi jej chłopak, przed śmiercią zajmowała się jakąś dużą sprawą, o której nie chciała z nikim rozmawiać. Gdy wirusem, który zabił Mię zaraża się stażysta Arastoo Vaziri, jedyną szansą ratunku okazuje się rozwiązanie zagadki morderstwa. Członkowie zespołu muszą ścigać się z czasem, by jak najszybciej ustalić tożsamość zabójcy i stworzyć lek, który uratuje życie ich kolegi.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Kości

  1212
  +

  Tajemnica w oblężeniu, Sezon 8 | Odcinek 24

  Zespół musi zmierzyć się z kolejną perfidią ze strony Christophera Pelanta, który najprawdopodobniej odpowiada za zabójstwa agentów FBI z najbliższego otoczenia Bootha. Pierwszą ofiarą morderczego geniusza jest zastrzelony w parku były partner Bootha, Alan Friedlander, który niedawno odszedł na emeryturę. Po kolejnych morderstwach, Sweets zdaje sobie sprawę, że Pelant włamał się do jego komputera i wykorzystuje wyniki jego własnych badań do zadawania kolejnych ciosów Boothowi i FBI. Podczas gdy Pelant drwi sobie z Bootha, zespół z Instytutu Jeffersona stara się odkryć sposób działania zabójcy, który napędza jego morderczy szał. W obawie o bezpieczeństwo Bootha, Brennan podejmuje ważną decyzję osobistą, która doprowadza Pelanta do wściekłości.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Kości

  1212
  +

  Stażystka w stawie, Sezon 1 | Odcinek 1

  Doktor Temperance Brennan, antropolożka wraca z Gwatemali, gdzie zajmowała się identyfikacją ofiar ludobójstwa. Zostaje zatrzymana na lotnisku, gdzie odbywa rozmowę z agentem FBI. Feneralne Biuro Śledcze prosi specjalistkę o pomoc przy prowadzonym śledztwie. Współpraca zespołu laboratoryjnego bardzo szybko daje doskonałe wyniki. Udaje się zidentyfikować znalezione zwłoki, a z czasem i sprawcę zbrodni.

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Kości

  1212
  +

  Mężczyzna w SUVie, Sezon 1 | Odcinek 2

  Pod jedną z waszyngtońskich kawiarni eksploduje auto pułapka. Poza kierowcą, za sprawą wybuchu ginie czterech przypadkowych przechodniów. Agenci szybko ustalają, że SUV z bombą należał do Hamida Marsuka, dyplomaty pochodzącego z Bliskiego Wschodu. Doktor Brennan bada szczątki ofiar wypadku. Istnieje podejrzenie, że był to samobójczy zamach przeprowadzony przez Marsuka. W toku śledztwa wychodzi na jaw, iż właściciel samochodu prawdopodobnie nie był sprawcą, a ofiarą wypadku.

  Przejdź do programu
 • 14:30

  Kości

  1212
  +

  Chłopak na drzewie, Sezon 1 | Odcinek 3

  Doktor Brennan współpracuje z agentem FBI Boothem przy kolejnej sprawie. Para bada okoliczności tajemniczej śmierci studenta elitarnej szkoły. Udaje się ustalić tożsamość chłopaka, okazuje się, że był to syn ambasadora Wenezueli. Pomimo sprzeciwu szkoły i rodziców, stróże prawa rozpoczynają przesłuchania wśród uczniów, którzy mogą być zamieszani w zbrodnię. Wychodzi na jaw, że najbliżsi znajomi zmarłego starają się przemilczeć wiele spraw.

  Przejdź do programu
 • 15:25

  Kości

  1212
  +

  Zwrot akcji w tornadzie, Sezon 7 | Odcinek 5

  Zespół odkrywa szczątki człowieka zajmującego się obserwacją zjawisk burzowych, który najprawdopodobniej zginął podążając za tornado. Jednakże materiał nagrany przez niego w trakcie trwania burzy, daje śledczym do zrozumienia, że mężczyzna został zamordowany. Tymczasem Booth robi się coraz bardziej nadopiekuńczy w stosunku do Brennan, zarówno w domu, jak i w pracy, a pozbawieni snu Angela i Hodgins w końcu zgadzają się, żeby ich małym synkiem zajął się ojciec Angeli, muzyk rockowy.

  Przejdź do programu
 • 16:20

  Kości

  1212
  +

  Załamanie w kodzie, Sezon 7 | Odcinek 6

  Zaszyfrowana wiadomość, zapisana ludzką krwią, zostaje odkryta na narodowym pomniku. W miarę jak zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi poszukiwania istotnych wskazówek, śledczy zaczynają zdawać sobie sprawę, że ich podejrzany przez cały czas wyprzedza ich o krok. Tymczasem Booth i Brennan szukają idealnego domu dla swojej rodziny.

  Przejdź do programu
 • 17:15

  Kości

  1212
  +

  Więzień w rurze, Sezon 7 | Odcinek 7

  Szczątki uciekiniera skazańca zostają znalezione w kanalizacji w dzielnicy mieszkaniowej, ale badanie rur ściekowych wskazuje na to, że morderstwo miało miejsce w murach więzienia. Brennan upiera się, że będzie kontynuować pracę nad rozwiązaniem sprawy, pomimo błagań Bootha, by się nie nadwyrężała. W rezultacie para doświadcza bardzo nietradycyjnego nadejścia ich córki na świat.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Kości

  1212
  +

  Wybój na drodze, Sezon 7 | Odcinek 8

  Z pomocą agentki specjalnej Genny Shaw, zespół z Instytutu Jeffersona identyfikuje znalezione na drodze szczątki kobiety, której ciało po śmierci ciągnęła pod podwoziem osiemnastokołowa ciężarówka. Za życia, ofiara znana była z robienia tanich zakupów i korzystania z kuponów rabatowych. Tymczasem Brennan wraca do pracy po urlopie macierzyńskim, a Cam nie pochwala romansu swojej córki ze stażystą Finnem Abernathy.

  Przejdź do programu
 • 19:10

  Kości

  1212
  +

  Zaprzeczenie w potwierdzeniu, Sezon 7 | Odcinek 9

  W składowisku odpadów zostaje znalezione ciało pofarbowane niebieską substancją. Stażysta Arastoo Vaziri odkrywa metodę, która pomaga wyeliminować uszkodzenia zwłok powstałe po śmierci, co w rezultacie doprowadza zespół do salonu fryzjerskiego, gdzie pracowała ofiara. Tymczasem Brennan czuje się niekomfortowo w swoim ciele po urodzeniu dziecka, więc Booth postanawia zrobić coś specjalnego, by ją dowartościować.

  Przejdź do programu
 • 20:05

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  1212
  +

  Po obu stronach, Sezon 13 | Odcinek 5

  Między Meredith i Bailey dochodzi do różnicy zdań po tym, jak okazuje się, że pacjenci obu wymagają przeszczepu wątroby. Owen, który musi przez cały dzień opiekować się małą Harriet, prosi innych lekarzy o pomoc. Amelia nie wie, jak ma przekazać mężowi pewne ważne informacje.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  1212
  +

  Ryk, Sezon 13 | Odcinek 6

  Do szpitala Grey Sloan Memorial powraca znajoma twarz, co zaskakuje i denerwuje wielu lekarzy. Bailey musi podjąć decyzję w sprawie Alexa i stawić czoło naciskom ze strony Catherine. Skomplikowany przypadek na izbie przyjęć sprawia, że i tak już trudny dzień Amelii staje się jeszcze gorszy.

  Przejdź do programu
 • 22:00

  Rosewood

  AllAll
  +

  Ruch do przodu i życie bractwa, Sezon 2 | Odcinek 1

  Nowy kapitan wprowadza swoje porządki w wydziale policji we wschodnim Miami. Zgrywający ważniaka burmistrz miasta włącza się osobiście w sprawę po tym, jak jego obiecujący, młody protegowany zostaje w tajemniczy sposób zamordowany.

  Przejdź do programu
 • 23:00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Czarna Królowa, Sezon 9 | Odcinek 12

  Zespół powraca do sprawy z 2004 roku i ponownie otwiera śledztwo w San Jose w Kalifornii, gdzie w wyniku ataku hakerów, z systemu komputerowego lokalnej policji wykradzione zostają akta Sama Russella, więźnia oczekującego w celi śmierci na wykonanie wyroku za zabójstwo ośmiu prostytutek. Zdaniem hakerów, Russell jest niewinny. On sam przyznaje, iż emerytowany obecnie detektyw Bob Cooper wykorzystał jego ówczesne uzależnienie od narkotyków, by zmusić go do przyznania się do winy. Ważną rolę w dochodzeniu odgrywa Garcia, dla której udział w sprawie oznacza powrót do swojej hakerskiej przeszłości oraz spotkanie z byłym chłopakiem i mentorem, Shanem Wyethem.

  Przejdź do programu
 • 23:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Droga do domu, Sezon 9 | Odcinek 13

  Rossi wyjeżdza do Los Angeles, by zająć się poszukiwaniami swojego zaginionego kolegi, byłego sierżanta z piechoty morskiej, Harrisona Scotta. Tymczasem członkowie zespołu polują w Cleveland w Ohio na seryjnego zabójcę, który w ciągu 90 minut zabił trzech członków gangu oraz rabusia na przystanku autobusowym. Świadkowie odmawiają współpracy, co wzmacnia przekonanie agentów, że mają do czynienia ze sprawcą, samozwańczo wymierzającym sprawiedliwość. Fakt, iż J.J. nie ujawniła pozostałym członkom zespołu swojej tajemnicy, zaczyna się na niej negatywnie odbijać.

  Przejdź do programu
 • 00:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  200, Sezon 9 | Odcinek 14

  Po tym, jak J.J. i szef sekcji Cruz zostają porwani, koledzy z Jednostki Analiz Behawioranych starają się dowiedzieć czegoś więcej na temat projektu, przy którym oboje pracowali dla Departamentu Stanu. Mają nadzieję na znalezienie wskazówek dotyczących zniknięcia obojga. Chcą również poznać szczegóły tajnej misji, która naraziła ich życie na niebezpieczeństwo. Sprawę pogarsza fakt, iż człowiek stojący za porwaniem to były, bliski współpracownik J.J., uznany za zmarłego Tivon Askari. Gdy Departament nie pozwala agentom na dalsze prowadzenie śledztwa, zwracają się do jedynej osoby, która może posiadać potrzebne im informacje, byłej koleżanki z zespołu, Emily Prentiss.

  Przejdź do programu
 • 01:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Pan i Pani Anderson, Sezon 9 | Odcinek 15

  Członkowie zespołu spędzają Walentynki prowadząc przyprawiające o gęsią skórkę śledztwo w sprawie zabójstw popełnionych na młodych kobietach w Pittsburgu. Ich ownięte w zasłonę prysznicową ciała porzucono na poboczu autostrady. Materiał dowodowy zebrany podczas dochodzenia doprowadza agentów do uczęszczającej na terapię małżeńską pary, która doszła do wniosku, że jedynym sposobem na przywrócenie pikanterii w ich związku jest popełnienie morderstwa. Tymczasem Morgan i Garcia omawiają swoje problemy oraz walentynkowe plany.

  Przejdź do programu
 • 02:45

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Gabby, Sezon 9 | Odcinek 16

  W Hattiesburgu w stanie Mississippi, w środku nocy znika czteroletnia Gabby Hoffer, którą matka zostawiła pod opieką krewnej. Przybyli na miejsce agenci z Jednostki Analiz Behawioralnych muszą ścigać się z czasem, by odnaleźć dziewczynkę zanim będzie za późno. W trakcie dochodzenia, zespół odkrywa wiele niepokojących faktów odnośnie opiekunki, ojca dziecka, jak również jego dawnego dilera narkotyków, Iana Little, którego powiązania z rodziną Gabby stanowią klucz do ustalenia miejsca pobytu porwanej dziewczynki.

  Przejdź do programu
 • 03:40

  The Walking Dead

  1616
  +

  Przyrzeczenie, Sezon 7 | Odcinek 6

  Podczas wyprawy w celu uzupełnienia zapasów i z dala od walk z Wybawcami, Tara i Heath muszą zmierzyć się z nowymi niebezpieczeństwami, które wkrótce zagrożą innym.

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Gabby, Sezon 9 | Odcinek 16

  W Hattiesburgu w stanie Mississippi, w środku nocy znika czteroletnia Gabby Hoffer, którą matka zostawiła pod opieką krewnej. Przybyli na miejsce agenci z Jednostki Analiz Behawioralnych muszą ścigać się z czasem, by odnaleźć dziewczynkę zanim będzie za późno. W trakcie dochodzenia, zespół odkrywa wiele niepokojących faktów odnośnie opiekunki, ojca dziecka, jak również jego dawnego dilera narkotyków, Iana Little, którego powiązania z rodziną Gabby stanowią klucz do ustalenia miejsca pobytu porwanej dziewczynki.

  Przejdź do programu

Poniedziałek

5 grudnia

 • 06:00

  Kości

  1212
  +

  Mężczyzna w niedźwiedziu, Sezon 1 | Odcinek 4

  Strażnik leśny wraz z weterynarzem, odnajdują zwłoki niedźwiedzia, który niedawno połknął ludzką rękę. Kończyna zostaje przesłana do analizy, której dokonać ma instytut doktor Brennan. Badanie wykazuje, że ręka została odcięta człowiekowi zanim niedźwiedź ją znalazł. Booth i Brennan ruszają wspólnie do stanu Waszyngton, aby tam przeprowadzić wnikliwe śledztwo. Z czasem okazuje się, że poszukują mordercy - kanibala.

  Przejdź do programu
 • 06:55

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Kanał, Sezon 1 | Odcinek 4

  W małym miasteczku w stanie Iowa, znanym z dużej aktywności UFO, znika dziewczyna, w okolicznościach zbliżonych do zaginięcia siostry agenta Muldera. Młodszy brat zaginionej, który był świadkiem zajścia, zaczyna odkodowywać szum pochodzący z przekazu satelitarnego. Mulder wierzy, że jest to klucz do rozwiązania zagadki.

  Przejdź do programu
 • 07:50

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Diabeł z Jersey, Sezon 1 | Odcinek 5

  Zabójstwo pewnego bezdomnego mężczyzny, które w szczegółach bardzo przypomina zbrodnię popełnioną w 1947 roku, naprowadza Muldera i Scully na ślad legendarnej bestii, znanej jako Diabeł z Jersey, która od 40 lat grasuje po lasach okalających Atlantic City.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Dr House

  1212
  +

  Epicki upadek, Sezon 6 | Odcinek 3

  House opuszcza szpital i mówi Cuddy, że zamierza dokonać poważnych zmian w swoim życiu. Foreman chce objąć stanowisko House’a, ale ma problem z przypadkiem twórcy gier wideo, który opisuje swoje objawy w Internecie i korzysta z sugestii odnośnie leczenia oferowanych przez swoich internetowych korespondentów zamiast poddać się terapii zalecanej przez zespół. Taki rozwój wypadków denerwuje Foremana i zagraża jego relacjom z Trzynastką.

  Przejdź do programu
 • 09:45

  Dr House

  1212
  +

  Tyran, Sezon 6 | Odcinek 4

  Gdy kontrowersyjny, afrykański polityk zapada na tajemniczą chorobę, zostaje przywieziony do szpitala Princeton Plainsboro na leczenie. Zespół zmaga się z faktem czy pomagać bezwzględnemu dyktatorowi, który oskarżony został o popełnienie zbrodni przeciwko ludzkości w swoim kraju. Tymczasem Wilson usiłuje zakończyć spór z sąsiadem, ale wtrącający się House wszystko pogarsza.

  Przejdź do programu
 • 10:45

  Kości

  1212
  +

  Załamanie w kodzie, Sezon 7 | Odcinek 6

  Zaszyfrowana wiadomość, zapisana ludzką krwią, zostaje odkryta na narodowym pomniku. W miarę jak zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi poszukiwania istotnych wskazówek, śledczy zaczynają zdawać sobie sprawę, że ich podejrzany przez cały czas wyprzedza ich o krok. Tymczasem Booth i Brennan szukają idealnego domu dla swojej rodziny.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Kości

  1212
  +

  Więzień w rurze, Sezon 7 | Odcinek 7

  Szczątki uciekiniera skazańca zostają znalezione w kanalizacji w dzielnicy mieszkaniowej, ale badanie rur ściekowych wskazuje na to, że morderstwo miało miejsce w murach więzienia. Brennan upiera się, że będzie kontynuować pracę nad rozwiązaniem sprawy, pomimo błagań Bootha, by się nie nadwyrężała. W rezultacie para doświadcza bardzo nietradycyjnego nadejścia ich córki na świat.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Cienie, Sezon 1 | Odcinek 6

  Agenci zajmują się sprawą Lauren, w której otoczeniu zmarły ostatnio trzy osoby. Mulder podejrzewa, że w grę mogą wchodzić zjawiska psychokinetyczne. Uważa również, że w sprawę zamieszany jest duch byłego szefa młodej kobiety, którego śmierć uznano za samobójstwo, a w istocie został on zamordowany i teraz stara się ją chronić przed swoim byłym wspólnikiem. Scully pozostaje sceptyczna.

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Duch w maszynie, Sezon 1 | Odcinek 7

  W Bostonie, Mulder i Scully badają sprawę nietypowej śmierci jednego z dyrektorów korporacji. Wszystkie poszlaki wskazują na twórcę systemu komputerowego, zarządzającego funkcjonowaniem biurowca. Mulder jednak uważa, iż jest on niewinny. W końcu podejrzenie pada na komputer wyposażony w wysoce zaawansowaną formę sztucznej inteligencji.

  Przejdź do programu
 • 14:25

  Dr House

  1212
  +

  Natychmiastowa karma, Sezon 6 | Odcinek 5

  Zamożny biznesmen przywozi do Princeton Plainsboro swojego nastoletniego syna, który cierpi na niewytłumaczalne bóle żołądka i nalega, żeby House zajął się przypadkiem. Ojciec pacjenta wierzy, że karmiczną karą za jego finansowy sukces jest fakt, iż stał się ofiarą osobistej tragedii oraz że odpowiedź na tajemniczą przypadłość jego syna tkwi w odwróceniu przeznaczenia, a nie w leczeniu. Tymczasem Foreman i Chase przygotowują się do zaprezentowania informacji na temat przypadku Dibali.

  Przejdź do programu
 • 15:20

  Dr House

  1212
  +

  Waleczne serce, Sezon 6 | Odcinek 6

  Zespół bierze przypadek lekkomyślnego detektywa policji, w którego rodzinie nagłe zatrzymanie akcji serca zabiło jego ojca, dziadka oraz pradziadka – wszystkich w wieku 40 lat. Chociaż House nie jest zbyt chętny, by diagnozować pacjenta bez jakichkolwiek widocznych objawów, zespół, naciskany przez Cameron, stara się zidentyfikować jego dolegliwość po to, by detektyw mógł żyć bez strachu, że młodo umrze. Tymczasem Chase’a prześladuje jego postępowanie w przypadku Dibali, a House mierzy się z własnymi demonami.

  Przejdź do programu
 • 16:15

  Kości

  1212
  +

  Wybój na drodze, Sezon 7 | Odcinek 8

  Z pomocą agentki specjalnej Genny Shaw, zespół z Instytutu Jeffersona identyfikuje znalezione na drodze szczątki kobiety, której ciało po śmierci ciągnęła pod podwoziem osiemnastokołowa ciężarówka. Za życia, ofiara znana była z robienia tanich zakupów i korzystania z kuponów rabatowych. Tymczasem Brennan wraca do pracy po urlopie macierzyńskim, a Cam nie pochwala romansu swojej córki ze stażystą Finnem Abernathy.

  Przejdź do programu
 • 17:10

  Kości

  1212
  +

  Zaprzeczenie w potwierdzeniu, Sezon 7 | Odcinek 9

  W składowisku odpadów zostaje znalezione ciało pofarbowane niebieską substancją. Stażysta Arastoo Vaziri odkrywa metodę, która pomaga wyeliminować uszkodzenia zwłok powstałe po śmierci, co w rezultacie doprowadza zespół do salonu fryzjerskiego, gdzie pracowała ofiara. Tymczasem Brennan czuje się niekomfortowo w swoim ciele po urodzeniu dziecka, więc Booth postanawia zrobić coś specjalnego, by ją dowartościować.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Kości

  1212
  +

  Wojownik w słabeuszu, Sezon 7 | Odcinek 10

  W środku lasu zostają znalezione zwłoki pracownika firmy transportowej. Po przesłuchaniu syna ofiary, w poszukiwaniu motywu, Booth i Brennan odwiedzają miejsce, gdzie odbywają się jego zajęcia karate. Z powrotem w laboratorium, Hodgins przesadza przy zakupie sprzętu. Następnie syn Bootha, Parker, wraca z Anglii, a Brennan obawia się, jak chłopiec zareaguje na swoją nową siostrzyczkę.

  Przejdź do programu
 • 19:05

  Kości

  1212
  +

  Rodzina w sporze, Sezon 7 | Odcinek 11

  Gdy w środku lasu znalezione zostają zwłoki, zespół odkrywa powiązania ofiary z dwiema rodzinami, które prowadzą spór od niemal stulecia. Dzięki szokującemu wyznaniu jednej z przesłuchiwanych osób, Booth i Brennan poznają motywy zbrodni. Tymczasem Temperance przeżywa trudne chwile po zaakceptowaniu propozycji swojego ojca, by opiekować się jej córeczką.

  Przejdź do programu
 • 20:05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Perswazja, Sezon 9 | Odcinek 17

  Na pustyni w okolicach Las Vegas odkryte zostają porzucone ciała dwóch kobiet. Autopsja wykazuje, iż obie zginęły w wyniku utonięcia. Po ustaleniu tożsamości denatek, członkowie zespołu dochodzą do wniosku, iż kobiety się znały, współpracowały ze sobą w ramach grupy podobnych do siebie naciągaczy i prawdopodobnie okradły któregoś ze swoich, stając się tym samym obiektem jego zemsty. Tymczasem Reid stara się skontaktować ze swoją mieszkającą w Las Vegas matką. Odkrywa jednak, że ta wyjechała na wycieczkę do Wielkiego Kanionu.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona

  1212
  +

  Ratuj się, Sezon 1 | Odcinek 2

  Zamiast oddać się w ręce policji, O.J. Simpson ucieka swoim białym Fordem Bronco. Jego adwokaci, Robert Shapiro i Robert Kardashian muszą poradzić sobie z negatywnymi skutkami zniknięcia swojego sławnego klienta. Tymczasem prokuratura i policja Los Angeles robią wszystko, co w ich mocy, by odnaleźć zbiega.

  Przejdź do programu
 • 22:00

  The Walking Dead

  1616
  +

  Zaśpiewaj mi piosenkę, Sezon 7 | Odcinek 7

  Dowiadujemy się więcej na temat świata Wybawców i ich domu – Sanktuarium. Tymczasem mieszkańcy Alexandrii wyruszają na poszukiwania zapasów.

  Przejdź do programu
 • 23:20

  The Walking Dead

  1616
  +

  Zaśpiewaj mi piosenkę, Sezon 7 | Odcinek 7

  Dowiadujemy się więcej na temat świata Wybawców i ich domu – Sanktuarium. Tymczasem mieszkańcy Alexandrii wyruszają na poszukiwania zapasów.

  Przejdź do programu
 • 00:40

  The Walking Dead

  1616
  +

  Zdeterminowani, Sezon 7 | Odcinek 5

  Carl eskortuje Enid do kolonii Hilltop. Jesus i jego społeczność muszą stawić czoła nowej groźbie ze strony Wybawców.

  Przejdź do programu
 • 01:40

  The Walking Dead

  1616
  +

  Przyrzeczenie, Sezon 7 | Odcinek 6

  Podczas wyprawy w celu uzupełnienia zapasów i z dala od walk z Wybawcami, Tara i Heath muszą zmierzyć się z nowymi niebezpieczeństwami, które wkrótce zagrożą innym.

  Przejdź do programu
 • 02:45

  The Walking Dead

  1616
  +

  Zaśpiewaj mi piosenkę, Sezon 7 | Odcinek 7

  Dowiadujemy się więcej na temat świata Wybawców i ich domu – Sanktuarium. Tymczasem mieszkańcy Alexandrii wyruszają na poszukiwania zapasów.

  Przejdź do programu
 • 04:00

  Salem

  AllAll
  +

  Serce to diabeł, Sezon 3 | Odcinek 2

  Mary opuszcza wygodne objęcia Aldena, zdeterminwana zrobić wszystko, co w jej mocy, by odpędzić zło.

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Perswazja, Sezon 9 | Odcinek 17

  Na pustyni w okolicach Las Vegas odkryte zostają porzucone ciała dwóch kobiet. Autopsja wykazuje, iż obie zginęły w wyniku utonięcia. Po ustaleniu tożsamości denatek, członkowie zespołu dochodzą do wniosku, iż kobiety się znały, współpracowały ze sobą w ramach grupy podobnych do siebie naciągaczy i prawdopodobnie okradły któregoś ze swoich, stając się tym samym obiektem jego zemsty. Tymczasem Reid stara się skontaktować ze swoją mieszkającą w Las Vegas matką. Odkrywa jednak, że ta wyjechała na wycieczkę do Wielkiego Kanionu.

  Przejdź do programu