Niedziela

26 lutego

 • 21:00

  Dawno, dawno temu

  AllAll
  +

  Szkoda, że Cię tu nie ma, Sezon 6 | Odcinek 10

  Zła Królowa dowiaduje się, że nasi bohaterowie posiadają broń, która jest ją w stanie pokonać. Kradnie Dżasminie magiczną lampę Aladyna i wyraża swoje życzenie, które może na zawsze wyeliminować Wybawcę. Emma znika. Nie chcąc budzić Śnieżki, David łączy siły z Hakiem i Henrym, by powstrzymać Złą Królową w Storybrooke. Regina wyrusza na misję ratunkową. Tymczasem Gold i Belle muszą stawić czoła niespodziewanemu zagrożeniu, które dotyczy ich nowonarodzonego syna.

  Przejdź do programu
 • 22:00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Inspiracja, Sezon 9 | Odcinek 1

  Od śmierci Strauss, Hotch pracuje na dwóch etatach. Niedawno poproszono go, o zajęcie jej stanowiska na stałe, co ten poważnie rozważa. Tymczasem zespół udaje się do Glendale w Arizonie, gdzie znaleziono ciała dwóch kobiet. Każdą z nich zgwałcono, postrzelono w serce i po śmierci ułożono w modlitewnej pozycji. Zanim agenci docierają na miejsce, ginie trzecia ofiara, a krótko po ich przybyciu czwarta. Zespół odkrywa wiele podobieństw łączących denatki, w tym fakt, iż przed śmiercią wszystkie kobiety zmuszano do spożywania mięsa ludzkiego, pochodzącego z głowy jednej osoby, prawdopodobnie pierwszej ofiary. Odkrycie jej tożsamości pomoże w ustaleniu, kim jest nieznany sprawca.

  Przejdź do programu
 • 22:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Zainspirowany, Sezon 9 | Odcinek 2

  Zespół powraca do Glendale w Arizonie, gdy okazuje się, że w wyniku prowadzonego przez nich niedawno śledztwa aresztowano niewłaściwą osobę. Zamiast Wallace’a Hinesa ujęto Jessego Gentry, oddanego w dzieciństwie do adopcji brata bliźniaka podejrzanego. Pracujący w kancelarii adwokackiej Gentry, wspierany jest przez silny zespół prawników, którzy grożą FBI pozwem, jeśli ich klient będzie nadal przez nich nękany. Mimo to, agenci są świadomi tego, iż Jesse jest w jakiś sposób wmieszany w sprawę. Dowiadują się również, że matka bliźniaków, Carla Hines, nie jest tak niewinna jak się na pierwszy rzut oka zdawało. Odkrycie różnorodnych powiązań rodzinnych być może w końcu pozwoli zespołowi na dokonanie aresztowania właściwej osoby.

  Przejdź do programu
 • 23:55

  Legion

  1212
  +

  Rozdział 3, Sezon 1 | Odcinek 3

  W obliczu nadciągającego zagrożenia, David stara się znaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania.

  Przejdź do programu
 • 00:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Ostatni strzał, Sezon 9 | Odcinek 3

  W trakcie przerwy na lunch, na ruchliwym placu w Dallas w Teksasie, snajper strzela dwanaście razy, zabijając sześć osób. Zespół musi ustalić, czy jest to atak przypadkowy, celowy czy terrorystyczny, kto jest sprawcą oraz czy zajście ma coś wspólnego z 50. rocznicą zamordowania Prezydenta Kennedy’ego. Materiały dowodowe wskazują na to, iż snajper jest doskonałym strzelcem, a nietrafione kule to fałszywy trop. Agenci odkrywają również, że prawdziwym celem były nie więcej niż dwie osoby. Gdy dochodzi do drugiej strzelaniny na stacji benzynowej, w której giną trzej kolejni ludzie, zespół musi znaleźć powiązania pomiędzy ofiarami obu ataków, by ustalić motywy działania nieznanego sprawcy.

  Przejdź do programu
 • 01:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Być świadkiem, Sezon 9 | Odcinek 4

  Mateo Cruz zostaje nowym szefem sekcji. Zaskoczona J.J. stara się nie ujawniać tego, iż oboje znają się z przeszłości, co może okazać się trudne, gdy ma się do czynienia z grupą profilerów. Cruz postanawia towarzyszyć zespołowi w trakcie prowadzenia kolejnego śledztwa w Baltimore, gdzie znaleziono mężczyznę o nieustalonej tożsamości. Młody człowiek został poddany lobotomii i choć nie jest w stanie mówić, jego umysł jest nadal sprawny. Dzięki temu Morganowi udaje się ustalić, że nieznany sprawca przetrzymuje drugą osobę, młodą kobietę. Dalsze badania medyczne, którym zostaje poddany mężczyzna, ujawniają mikroskopijną kamerę wszczepioną do jego oka. Technologia pozwala agentom na podjęcie rozmów ze sprawcą, a ten wyjawia im swoje plany.

  Przejdź do programu
 • 02:45

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Droga 66, Sezon 9 | Odcinek 5

  W wyniku komplikacji po niemal śmiertelnym ataku Żniwiarza, Hotch przebywa w szpitalu, gdzie ma zostać poddany operacji. Tymczasem zespół jedzie do Wichita w stanie Kansas, by zająć się sprawą szesnastoletniej Samanthy, porwanej przez własnego ojca, byłego skazańca Eddiego Lee Wilcoxa. Na podstawie materiałów dowodowych, agenci dochodzą do wniosku, iż dziewczyna prawdopodobnie nie spiskowała z ojcem, ale uciekła z nim dobrowolnie. Nie jest również świadoma niedawnych wyskoków Eddiego, który dopuścił się napadu z bronią w ręku, współdziałał z mafią oraz popełnił morderstwo. Zespół obawia się, że Samanthcie grozi niebezpieczeństwo i może nie przeżyć, jeśli jej ojcec zostanie przyparty do muru.

  Przejdź do programu
 • 03:40

  The Walking Dead

  1616
  +

  Nowi najlepsi przyjaciele, Sezon 7 | Odcinek 10

  W trakcie poszukiwań zaginionego mieszkańca Alexandrii, Rick i jego grupa napotykają na tajemniczą społeczność, której członkowie różnią się od ludzi, z jakimi zetknęli się do tej pory.

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Kości

  1212
  +

  Lekarka ze zdjęcia, Sezon 6 | Odcinek 9

  Brennan widzi w przelocie swój własny los, gdy ciało wybitnej i nastawionej na karierę pani chirurg, której styl życia bardzo przypomina życie Brennan, odkryte zostaje w szemranej dzielnicy z wieloma złamaniami czaszki i bez żadnych wskazówek na temat tego, w jaki sposób lub dlaczego się tam znalazło. Dzięki zapewnieniom nowego przyjaciela i ochroniarza z Instytutu Jeffersona, Micah Leggata, Brennan dokonuje odkrycia na swój temat oraz uczy się, na czym polega podejmowanie ryzyka.

  Przejdź do programu

Poniedziałek

27 lutego

 • 06:00

  Kości

  1212
  +

  Cała moc w torebce, Sezon 6 | Odcinek 10

  Niezidentyfikowane ciało zostaje odkryte w kabinie prysznicowej eleganckiego domu, należącego do młodej bywalczyni salonów. Rekonstrukcja szkieletu oraz dowody znalezione w odpływie wody ujawniają, że ofiarą była młoda Chinka, zatrudniona jako dystrybutorka podrabianych, damskich torebek, która desperacko pragnęła dopasować się do modnego, ekskluzywnego towarzystwa. Tymczasem Angela i Hodgins rozmawiają na temat swojego przyszłego domu i miejsca, w którym chcą wychowywać dzieci, a Booth otwiera się w stosunku do Hannah w kwestii uczuć jakie żywi do niego Brennan.

  Przejdź do programu
 • 06:55

  Kości

  1212
  +

  Kula w mózgu, Sezon 6 | Odcinek 11

  Gdy Heather Taffet, znana również jako „Grabarz”, wnosi ostatnią apelację po tym, jak skazano ją na śmierć, ktoś ją zabija strzałem z broni palnej. Zespołowi z Instytutu Jeffersona zostaje powierzone zadanie ustalenia dokładnie miejsca, z którego strzelał snajper, a podejrzenie pada na ojca Brennan, Maxa, a nawet Bootha jako wiarygodnych sprawców. Tymczasem Sweets usiłuje się trzymać po tym, jak staje niemal na linii ognia, w dosłownie chwilę po nieprzyjemnej rozmowie z „Grabarzem”.

  Przejdź do programu
 • 07:50

  Kości

  1212
  +

  Siostrzany grzech, Sezon 6 | Odcinek 12

  Zostaje znalezione ciało z raną po kuli, przebrane za stracha na wróble, a zespół musi ścigać się z czasem, aby zdążyć przez burzą, która może zniszczyć materiał dowodowy. Trzy żony ofiary są również siostrami, a panująca pomiędzy nimi zazdrość oraz pragnienie zwrócenia na siebie uwagi męża spowodowały rozłam w rodzinie. Tymczasem Cam traci pewność w kwestii swojej relacji z będącym wciąż pod telefonem chłopakiem lekarzem, ale oboje zdają sobie sprawę, że muszą swojemu związkowi dać pierwszeństwo.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Simpsonowie

  1212
  +

  Wcale nie Kirk, Sezon 24 | Odcinek 13

  Z pomocą Barta, Milhouse przeistacza się w swojego ojca. Homer odkrywa talent do odnajdywania rzeczy w książkach z ukrytymi obrazkami.

  Przejdź do programu
 • 09:15

  Simpsonowie

  1212
  +

  Wspaniały Dziadunio, Sezon 24 | Odcinek 14

  Zachęcony przez pana Burnsa, Dziadunio przywraca do życia słynną postać zapaśnika ze swojej przeszłości, którego publiczność uwielbiała darzyć nienawiścią – i pomimo protestów Homera i Marge, wciąga do gry Barta.

  Przejdź do programu
 • 09:45

  Simpsonowie

  1212
  +

  Podbite oko, Sezon 24 | Odcinek 15

  Gdy Flanders podbija Homerowi oko, zwraca się ku Biblii szukając odpowiedzi. Lisa jest zszokowania i zdziwiona, gdy odkrywa, że zastępcza nauczycielka jej nie cierpi.

  Przejdź do programu
 • 10:10

  Simpsonowie

  1212
  +

  Sąd Mrocznego Rycerza, Sezon 24 | Odcinek 16

  Bart staje przed sądem dla nieletnich po tym, jak zostaje oskarżony o zrobienie wielkanocnego kawału. Po zakupie kolekcji komiksów, pan Burns przeistacza się w przypominającego Batmana super bohatera.

  Przejdź do programu
 • 10:40

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  1212
  +

  Brakujący element układanki, Sezon 11 | Odcinek 2

  Maggie nadal stara się zrobić pozytywne wrażenie w szpitalu, ale nieustannie znajduje się w wyjątkowo niefortunnych sytuacjach. Tymczasem Richard wciąż nie wyjawia swojej tajemnicy, a lekarze pracują nad umierającą kobietą, która utrzymywana jest przy życiu na życzenie córki.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  1212
  +

  Stać mocno nogami na ziemi, Sezon 11 | Odcinek 3

  Owen przedstawia Callie pacjentom szpitala dla weteranów w nadziei, że ona pomoże im wykorzystując mechaniczne kończyny, nad którymi pracuje w swoim laboratorium, Jo robi się zazdrosna o przyjaźń Alexa i Meredith, a Maggie nadal zwierza się Richardowi. Tymczasem Alex i Bailey przygotowują się do swoich prezentacji przed radą.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Postmodernistyczny Prometeusz, Sezon 5 | Odcinek 5

  Agenci jadą do małego miasteczka w Indianie po tym, jak Mulder otrzymuje list z prośbą o pomoc w rozwiązaniu pewnej tajemnicy. Tutejsi mieszkańcy wierzą, że w okolicy grasuje przypominający Frankensteina potwór. Scully oczywiście uważa to za nonsens, ale wkrótce zmienia zdanie, gdy na własne oczy widzi postać, która wydaje się być straszliwie zdeformowanym mężczyzną.

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Kolęda, Sezon 5 | Odcinek 6

  Tajemniczy telefon oraz rzekome samobójstwo naprowadzają Scully na trop dziewczynki, która może być córką jej siostry, Melissy. Dalsze śledztwo wykazuje, że dziecko zostało adoptowane, a jego przybrana matka zamordowana. Zlecone przez Scully badania DNA dają interesujące rezultaty.

  Przejdź do programu
 • 14:30

  Dr House

  1212
  +

  Słowa i uczynki, Sezon 3 | Odcinek 11

  Przed swoją rozprawą w sądzie, House ma coś do powiedzenia Tritterowi (David Morse), w miarę jak leczy strażaka (Tory Kittles), który się trzęsie po tym, jak prosto z pożaru trafia do szpitala. Lecz potem odrzuca prośbę swojego zespołu o uwagi na temat przypadku i zgłasza się na odwyk.

  Przejdź do programu
 • 15:25

  Dr House

  1212
  +

  Jeden dzień, jeden pokój, Sezon 3 | Odcinek 12

  Cuddy przydziela House’a do pracy na pełen etat w przychodni, a ten zachowuje się dziwniej niż zazwyczaj. Następnie ofiara gwałtu (Katheryn Winnick), która jest fizycznie zdrowa i powinna pójść do psychiatry domaga się zamiast tego rozmowy z Housem. Tymczasem bezdomny mężczyzna (Geoffrey Lewis) z rakiem płuc w fazie terminalnej odmawia leczenia paliatywnego i zaczyna pogrywać na emocjach Cameron.

  Przejdź do programu
 • 16:20

  Kości

  1212
  +

  Śmiałek w kokonie, Sezon 6 | Odcinek 13

  Zwłoki uprawiającego ekstremalną jazdę rowerzysty, pokryte warstwą grzyba, zostają odkryte na dachu budynku magazynowego. Gdy Booth i Brennan znajdują skradziony rower ofiary, zespół dochodzi do wniosku, że ofiara została zabita wskutek tępego uderzenia, co sprawia, że jego śmierć podlega kryminalnemu śledztwu. Tymczasem Sweets zwraca się do Bootha o radę odnośnie oświadczenia się Daisy, a Booth robi wielki gest, by pokazać Hannah swoje zaangażowanie w ich związek.

  Przejdź do programu
 • 17:15

  Kości

  1212
  +

  Bikini w zupie, Sezon 6 | Odcinek 14

  Rozpuszczone zwłoki organizatorki wesel zostają znalezione w jej domowym łóżku do opalania w Walentynki, a Cam naciska na członków swojego zespołu, żeby skończyli na czas, by mogła świętować ze swoim chłopakiem. Tymczasem Booth i Brennan umniejszają znaczenie Walentynek, a Hodgins próbuje zaplanować romantyczny dzień dla Angeli, ale Clark pomaga mu zdać sobie sprawę z tego, że najbardziej znaczące prezenty pochodzą z serca.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Kości

  1212
  +

  Zabójca na celowniku, Sezon 6 | Odcinek 15

  Po zamordowaniu „Grabarza”, pozostający na wolności Jacob Broadsky uderza ponownie. Tym razem jego ofiarą jest były podejrzany, który wymknął się systemowi sprawiedliwości. Booth korzysta ze swojego wojskowego wyszkolenia, w celu pobicia snajpera w jego własnej grze oraz przysięga, że zrobi wszystko co w jego mocy, żeby sprawiedliwości stało się zadość. W gorącym i dramatycznym starciu, Booth ma jedynie minuty na złapanie Broadsky’ego zanim ten zastrzeli wybraną ofiarę, ale umiejętności i szybkość snajpera czynią z niego trudnego przeciwnika. Tymczasem Instytut Jeffersona odwiedza ojciec Angeli i nalega na nadanie imienia jego nienarodzonemu wnukowi.

  Przejdź do programu
 • 19:10

  Kości

  1212
  +

  Zaciemnienie w zamieć, Sezon 6 | Odcinek 16

  Ciężka zamieć doprowadza do odcięcia energii elektrycznej w całym mieście, powodując dodatkowe utrudnienia, które musi pokonać zespół, chcąc wyjaśnić przypadek morderstwa, prawdopodobnie powiązanego z potencjalnym wybuchem epidemii wirusa. Gdy Booth i Brennan zostają uwięzieni w windzie, Sweets robi więcej, niż go o to poproszono, inicjując drażliwą rozmowę na temat relacji Bootha i Brennan. Tymczasem Angela i Hodgins otrzymują niepokojące informacje na temat zdrowia ich nienarodzonego dziecka, a Hodgins i Wendell próbują zidentyfikować ofiarę i rzadką chorobę.

  Przejdź do programu
 • 20:05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  We krwi, Sezon 9 | Odcinek 6

  Garcia przygotowuje w swoim mieszkaniu halloweenową imprezę dla współpracowników z zespołu. Tymczasem jej koledzy zostają wezwani do Provo w stanie Utah, by przeprowadzić śledztwo w sprawie zamordowania nieznanej kobiety, której martwe, zmiażdżone nie do poznania ciało znaleziono pod stosem głazów w położonym nieopodal parku stanowym. Gdy w końcu udaje się ustalić tożsamość ofiary, agenci dowiadują się, że kobieta opuściła przed trzema miesiącami utopijną sektę, która pięć lat wcześniej zamieszana była w podobną sprawę. Wkrótce pojawiają się dwie kolejne ofiary. Znaki wypalone na ich ciałach pozwolą na ustalenie rodzaju wykonywanego rytuału, jak również tożsamości nieznanego sprawcy.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  Legion

  1212
  +

  Rozdział 3, Sezon 1 | Odcinek 3

  W obliczu nadciągającego zagrożenia, David stara się znaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania.

  Przejdź do programu
 • 22:00

  The Walking Dead

  1616
  +

  Wrogowie i klęski, Sezon 7 | Odcinek 11

  Jeden z mieszkańców Alexandrii odkrywa, że musi znaleźć sposób na przetrwanie w tajemniczym i przerażającym kompleksie należącym do Wybawców.

  Przejdź do programu
 • 23:05

  The Walking Dead

  1616
  +

  Wrogowie i klęski, Sezon 7 | Odcinek 11

  Jeden z mieszkańców Alexandrii odkrywa, że musi znaleźć sposób na przetrwanie w tajemniczym i przerażającym kompleksie należącym do Wybawców.

  Przejdź do programu
 • 00:10

  The Walking Dead

  1616
  +

  Przeszkoda, Sezon 7 | Odcinek 9

  Jesus prowadzi grupę do Królestwa. Wspólnie chcą przekonać Króla Ezekiela do udzielenia pomocy Rickowi i jego ludziom oraz kolonii Hilltop w walce z Wybawcami. Tymczasem w Aleksandrii ojciec Gabriel wpada w pułapkę.

  Przejdź do programu
 • 01:20

  The Walking Dead

  1616
  +

  Nowi najlepsi przyjaciele, Sezon 7 | Odcinek 10

  W trakcie poszukiwań zaginionego mieszkańca Alexandrii, Rick i jego grupa napotykają na tajemniczą społeczność, której członkowie różnią się od ludzi, z jakimi zetknęli się do tej pory.

  Przejdź do programu
 • 02:20

  The Walking Dead

  1616
  +

  Wrogowie i klęski, Sezon 7 | Odcinek 11

  Jeden z mieszkańców Alexandrii odkrywa, że musi znaleźć sposób na przetrwanie w tajemniczym i przerażającym kompleksie należącym do Wybawców.

  Przejdź do programu
 • 03:25

  Legion

  1212
  +

  Rozdział 3, Sezon 1 | Odcinek 3

  W obliczu nadciągającego zagrożenia, David stara się znaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania.

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Kości

  1212
  +

  Śmiałek w kokonie, Sezon 6 | Odcinek 13

  Zwłoki uprawiającego ekstremalną jazdę rowerzysty, pokryte warstwą grzyba, zostają odkryte na dachu budynku magazynowego. Gdy Booth i Brennan znajdują skradziony rower ofiary, zespół dochodzi do wniosku, że ofiara została zabita wskutek tępego uderzenia, co sprawia, że jego śmierć podlega kryminalnemu śledztwu. Tymczasem Sweets zwraca się do Bootha o radę odnośnie oświadczenia się Daisy, a Booth robi wielki gest, by pokazać Hannah swoje zaangażowanie w ich związek.

  Przejdź do programu

Wtorek

28 lutego

 • 06:00

  Kości

  1212
  +

  Bikini w zupie, Sezon 6 | Odcinek 14

  Rozpuszczone zwłoki organizatorki wesel zostają znalezione w jej domowym łóżku do opalania w Walentynki, a Cam naciska na członków swojego zespołu, żeby skończyli na czas, by mogła świętować ze swoim chłopakiem. Tymczasem Booth i Brennan umniejszają znaczenie Walentynek, a Hodgins próbuje zaplanować romantyczny dzień dla Angeli, ale Clark pomaga mu zdać sobie sprawę z tego, że najbardziej znaczące prezenty pochodzą z serca.

  Przejdź do programu
 • 06:55

  Kości

  1212
  +

  Zabójca na celowniku, Sezon 6 | Odcinek 15

  Po zamordowaniu „Grabarza”, pozostający na wolności Jacob Broadsky uderza ponownie. Tym razem jego ofiarą jest były podejrzany, który wymknął się systemowi sprawiedliwości. Booth korzysta ze swojego wojskowego wyszkolenia, w celu pobicia snajpera w jego własnej grze oraz przysięga, że zrobi wszystko co w jego mocy, żeby sprawiedliwości stało się zadość. W gorącym i dramatycznym starciu, Booth ma jedynie minuty na złapanie Broadsky’ego zanim ten zastrzeli wybraną ofiarę, ale umiejętności i szybkość snajpera czynią z niego trudnego przeciwnika. Tymczasem Instytut Jeffersona odwiedza ojciec Angeli i nalega na nadanie imienia jego nienarodzonemu wnukowi.

  Przejdź do programu
 • 07:55

  Kości

  1212
  +

  Zaciemnienie w zamieć, Sezon 6 | Odcinek 16

  Ciężka zamieć doprowadza do odcięcia energii elektrycznej w całym mieście, powodując dodatkowe utrudnienia, które musi pokonać zespół, chcąc wyjaśnić przypadek morderstwa, prawdopodobnie powiązanego z potencjalnym wybuchem epidemii wirusa. Gdy Booth i Brennan zostają uwięzieni w windzie, Sweets robi więcej, niż go o to poproszono, inicjując drażliwą rozmowę na temat relacji Bootha i Brennan. Tymczasem Angela i Hodgins otrzymują niepokojące informacje na temat zdrowia ich nienarodzonego dziecka, a Hodgins i Wendell próbują zidentyfikować ofiarę i rzadką chorobę.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Simpsonowie

  1212
  +

  Podbite oko, Sezon 24 | Odcinek 15

  Gdy Flanders podbija Homerowi oko, zwraca się ku Biblii szukając odpowiedzi. Lisa jest zszokowania i zdziwiona, gdy odkrywa, że zastępcza nauczycielka jej nie cierpi.

  Przejdź do programu
 • 09:15

  Simpsonowie

  1212
  +

  Sąd Mrocznego Rycerza, Sezon 24 | Odcinek 16

  Bart staje przed sądem dla nieletnich po tym, jak zostaje oskarżony o zrobienie wielkanocnego kawału. Po zakupie kolekcji komiksów, pan Burns przeistacza się w przypominającego Batmana super bohatera.

  Przejdź do programu
 • 09:45

  Simpsonowie

  1212
  +

  Czego chcą animowane kobiety, Sezon 24 | Odcinek 17

  Po raz kolejny Homer musi ratować swoje małżeństwo, gdy Marge ma dość jego zachowania. Tymczasem po obejrzeniu filmu „Tramwaj zwany pożądaniem” Milhouse wciela się w osobowość złego chłopaka, inspirowaną Marlonem Brando, aby przypodobać się Lisie.

  Przejdź do programu
 • 10:15

  Simpsonowie

  1212
  +

  Kościelne tarcia, Sezon 24 | Odcinek 18

  Lovejoy opuszcza kościół po tym, jak Parson zatrudnia charyzmatycznego pastora, który ma ożywić parafię. Marge namierza swoją starą suknię ślubną.

  Przejdź do programu
 • 10:40

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  1212
  +

  Mama wie najlepiej, Sezon 11 | Odcinek 4

  Na światło dzienne wychodzą tajemnice z przeszłości Ellis Grey, gdy Meredith ogląda stare filmy wideo i przegląda dzienniki swojej matki. Tymczasem Maggie wstrząsa szpitalem dokonując niespodziewanego ośwadczenia, Alex przejmuje nowe obowiązki, a Callie skupia swoją uwagę na projekcie skierowanym do weteranów.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  1212
  +

  Ugnij się i złam, Sezon 11 | Odcinek 5

  Callie i Arizona przyglądają się problemom, które przyczyniły się do ich burzliwego małżeństwa. W pracy, Callie zagłębia się w projekt dla weteranów, a Arizona stara się zrobić wrażenie na dr Herman. Tymczasem Richard zwraca się do Bailey o radę.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Emily, Sezon 5 | Odcinek 7

  Wyniki badań DNA wskazują na to, że Scully jest faktycznie matką Emily. Mulder uważa, że sprawa ma związek z wcześniejszym porwaniem jego partnerki. Tymczasem dziewczynka zapada na ciężką chorobę. Poszukując informacji na temat jej dolegliwości, Mulder trafia na ślad łowców kosmitów oraz odnajduje miejsce narodzin Emily, dokonując przy tym szokującego odkrycia.

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Polowanie na lisa, Sezon 5 | Odcinek 8

  Mulder i Scully prowadzą poszukiwania Roberta Modella, znanego jako Nagabywacz po tym, jak ten ucieka z więzienia. Dana i dyrektor Skinner obawiają się, że Modell będzie chciał się zemścić na Mulderze. Jednakże w miarę jak rośnie ilość ofiar, okazuje się że mordercą wcale nie musi być Nagabywacz, który ma w głowie całkiem inny cel.

  Przejdź do programu
 • 14:25

  Dr House

  1212
  +

  Igła w stogu siana, Sezon 3 | Odcinek 13

  Pewien 16-latek przestaje oddychać podczas pieszczot ze swoją dziewczyną. Lekarze nie są w stanie stwierdzić co jest nie tak, a co gorsza, jego cygańscy rodzice instynktownie nie ufają medykom. Tymczasem Cuddy przydziela miejsce do parkowania dla inwalidów House’a nowej pracownicy szpitala (Wendy Makkena), która jeździ na wózku inwalidzkim, ponieważ jak ujmuje to Cuddy: „osoba, która jest w gorszej kondycji powinna mieć lepsze miejsce”. House nie załatwi tego na leżąco, ale na siedząco – w wózku inwalidzkim.

  Przejdź do programu
 • 15:20

  Dr House

  1212
  +

  Niewrażliwa, Sezon 3 | Odcinek 14

  16-letnia ofiara wypadku samochodowego jest niewrażliwa na ból. Jest również niezmiernie uparta i zaniepokojona stanem matki, która znacznie bardziej ucierpiała w wyniku całego zdarzenia. House zaczyna się szczególnie interesować dziewczyną. Ciekawi go również randka Cuddy z mężczyzną, którego poznała przez Internet i wciąż znajduje sposoby, aby jej to utrudnić. Natomiast dziewczyna Foremana, pielęgniarka Wendy, zaplanowała dla nich wyjazd z okazji Walentynek.

  Przejdź do programu
 • 16:15

  Kości

  1212
  +

  Stopy na plaży, Sezon 6 | Odcinek 17

  Siedem par odciętych stóp wypływa na brzeg po powodzi na amerykańsko-kanadyjskiej granicy. Sześć z nich należy do zwłok z pobliskiego uniwersyteckiego ośrodka badawczego. Gdy kanadyjski podolog sądowy, dr Douglas Filmore, zabiera pozostałości z powrotem do Kanady, on i dr Brennan podejmują współpracę. Rzadka i droga para tenisówek naprowadza zespół na mordercę ofiary. Tymczasem Cam robi plany związane z collegem dla córki, za jej plecami.

  Przejdź do programu
 • 17:10

  Kości

  1212
  +

  Prawda w micie, Sezon 6 | Odcinek 18

  Zwłoki gospodarza telewizyjnego programu obalającego mity, znalezione na dzikim terenie, sprawiają wrażenie jakby mężczyzna padł ofiarą mitycznej chupacabry, stworzenia, które starał się zdemaskować. Wśród podejrzanych znajduje się gospodarz z rywalizującego kanału, kryptozoolog i jasnowidz zwierzęcy, ale taśma z miejsca zbrodni oraz szczególne znaki zębów na zwłokach ofiary doprowadzają zespół do prawdy. Tymczasem alkoholik na odwyku, zezulec Vincent Nigel-Murray, przeprasza każdego z członków zespołu i dokonuje zaskakujących zwierzeń.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Kości

  1212
  +

  Znalazca, Sezon 6 | Odcinek 19

  Zwłoki ochroniarza z muzeum marynistycznego zostają znalezione na bagnach Florydy po tym, jak usiłowano ukraść przestarzały fragment morskiej mapy, używany do odnajdywania skarbów. Booth prosi o pomoc Waltera Shermana, byłego żołnierza z Iraku, który posiada osobliwy dar odnajdywania osób i rzeczy. Jednak, gdy zostaje znaleziona zamordowana kobieta, a przy niej pozostałości mapy, zespół odkrywa wieki historii powiązanej z mapą i podejrzanego o popełnienie przestępstw. Tymczasem Brennan poddaje godne podziwu umiejętności Shermana testowi, a Booth żywi urazę do swojego byłego kompana z wojska.

  Przejdź do programu
 • 19:10

  Kości

  1212
  +

  Pinokio w rabacie, Sezon 6 | Odcinek 20

  Ciało mężczyzny pracującego w reklamie zostaje znalezione na rabacie nowo wybudowanego placu zabaw. Ofiara spaliła za sobą mosty przyjmując agresywne podejście do szczerości i była członkiem grupy wsparcia hołdującej radykalnej uczciwości. Ekipa z Instytutu Jeffersona usiłuje przyjąć bardziej uczciwą metodę komunikowania się, która nie zawsze służy dobrym relacjom, a Angela zachęca Hodginsa do konfrontacji z realiami jej ciąży.

  Przejdź do programu
 • 20:05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Stróż, Sezon 9 | Odcinek 7

  Zespół udaje się do Bostonu, gdzie w centrum miasta znaleziono ciała trzech, pochodzących z niższej klasy średniej mężczyzn, których uduszono za pomocą garoty. Po wykluczeniu kradzieży, jako motywu zbrodni, agenci dochodzą do wniosku, że zabójstwa nie były przypadkowe, chociaż sprawca prawdopodobnie nie znał osobiście swoich ofiar. Odkrywają również, iż zabójca zachowuje po nich trofea. Tymczasem Rossi martwi się, że jego ulubiony bar, w którym poznał swoją pierwszą żonę Carolyn, zostanie niedługo zamknięty.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  24: Dziedzictwo

  1212
  +

  15:00 - 16:00, Sezon 1 | Odcinek 4

  Grimes przychodzi do Cartera z informacją, która może doprowadzić ich do terrorystów. Tymczasem w kompleksie Donovana, Nilaa zostaje odosobniona i jest przepytywana przez Rebeccę.

  Przejdź do programu
 • 22:00

  24: Dziedzictwo

  1212
  +

  16:00 - 17:00, Sezon 1 | Odcinek 5

  Carter i Grimes starają się dobić targu z przywódcą szajki przemytniczej, by ustalić miejsce pobytu poszukiwanych przez nich terrorystów. Tymczasem Amirę i Khasana odwiedza niezapowiedziany gość, w miarę jak pojawiają się nowe fakty w sprawie przecieku w CTU.

  Przejdź do programu
 • 23:00

  Legion

  1212
  +

  Rozdział 3, Sezon 1 | Odcinek 3

  W obliczu nadciągającego zagrożenia, David stara się znaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania.

  Przejdź do programu
 • 00:00

  24: Dziedzictwo

  1212
  +

  15:00 - 16:00, Sezon 1 | Odcinek 4

  Grimes przychodzi do Cartera z informacją, która może doprowadzić ich do terrorystów. Tymczasem w kompleksie Donovana, Nilaa zostaje odosobniona i jest przepytywana przez Rebeccę.

  Przejdź do programu
 • 00:55

  24: Dziedzictwo

  1212
  +

  16:00 - 17:00, Sezon 1 | Odcinek 5

  Carter i Grimes starają się dobić targu z przywódcą szajki przemytniczej, by ustalić miejsce pobytu poszukiwanych przez nich terrorystów. Tymczasem Amirę i Khasana odwiedza niezapowiedziany gość, w miarę jak pojawiają się nowe fakty w sprawie przecieku w CTU.

  Przejdź do programu
 • 01:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Droga 66, Sezon 9 | Odcinek 5

  W wyniku komplikacji po niemal śmiertelnym ataku Żniwiarza, Hotch przebywa w szpitalu, gdzie ma zostać poddany operacji. Tymczasem zespół jedzie do Wichita w stanie Kansas, by zająć się sprawą szesnastoletniej Samanthy, porwanej przez własnego ojca, byłego skazańca Eddiego Lee Wilcoxa. Na podstawie materiałów dowodowych, agenci dochodzą do wniosku, iż dziewczyna prawdopodobnie nie spiskowała z ojcem, ale uciekła z nim dobrowolnie. Nie jest również świadoma niedawnych wyskoków Eddiego, który dopuścił się napadu z bronią w ręku, współdziałał z mafią oraz popełnił morderstwo. Zespół obawia się, że Samanthcie grozi niebezpieczeństwo i może nie przeżyć, jeśli jej ojcec zostanie przyparty do muru.

  Przejdź do programu
 • 02:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  We krwi, Sezon 9 | Odcinek 6

  Garcia przygotowuje w swoim mieszkaniu halloweenową imprezę dla współpracowników z zespołu. Tymczasem jej koledzy zostają wezwani do Provo w stanie Utah, by przeprowadzić śledztwo w sprawie zamordowania nieznanej kobiety, której martwe, zmiażdżone nie do poznania ciało znaleziono pod stosem głazów w położonym nieopodal parku stanowym. Gdy w końcu udaje się ustalić tożsamość ofiary, agenci dowiadują się, że kobieta opuściła przed trzema miesiącami utopijną sektę, która pięć lat wcześniej zamieszana była w podobną sprawę. Wkrótce pojawiają się dwie kolejne ofiary. Znaki wypalone na ich ciałach pozwolą na ustalenie rodzaju wykonywanego rytuału, jak również tożsamości nieznanego sprawcy.

  Przejdź do programu
 • 03:45

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Stróż, Sezon 9 | Odcinek 7

  Zespół udaje się do Bostonu, gdzie w centrum miasta znaleziono ciała trzech, pochodzących z niższej klasy średniej mężczyzn, których uduszono za pomocą garoty. Po wykluczeniu kradzieży, jako motywu zbrodni, agenci dochodzą do wniosku, że zabójstwa nie były przypadkowe, chociaż sprawca prawdopodobnie nie znał osobiście swoich ofiar. Odkrywają również, iż zabójca zachowuje po nich trofea. Tymczasem Rossi martwi się, że jego ulubiony bar, w którym poznał swoją pierwszą żonę Carolyn, zostanie niedługo zamknięty.

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Kości

  1212
  +

  Stopy na plaży, Sezon 6 | Odcinek 17

  Siedem par odciętych stóp wypływa na brzeg po powodzi na amerykańsko-kanadyjskiej granicy. Sześć z nich należy do zwłok z pobliskiego uniwersyteckiego ośrodka badawczego. Gdy kanadyjski podolog sądowy, dr Douglas Filmore, zabiera pozostałości z powrotem do Kanady, on i dr Brennan podejmują współpracę. Rzadka i droga para tenisówek naprowadza zespół na mordercę ofiary. Tymczasem Cam robi plany związane z collegem dla córki, za jej plecami.

  Przejdź do programu