Piątek

30 września

 • 06:00

  Agenci T.A.R.C.Z.Y.

  1212
  +

  Zbieranina, Sezon 1 | Odcinek 21

  Zdrada Warda i szokujące tajemnice HYDRY zostają ujawnione, a zespół Coulsona udaje się pod przykrywką z misją, z której nikt nie wyjdzie bez szwanku.

  Przejdź do programu
 • 06:55

  Kości

  1212
  +

  Kosmonauta w kraterze, Sezon 2 | Odcinek 19

  Zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny zostają odnalezione w kraterze. Szczątki są zmiażdżone w wyniku upadku z dużej wysokości bez spadochronu. Brennan i Booth próbują ustalić tożsamość odnalezionego. Hodgins snuje liczne teorie dotyczące życia pozaziemskiego, kiedy w wyniku analizy okazuje się, że ciało przebywało w przestrzeni kosmicznej przez dłuższy czas. Z czasem wychodzi na jaw, że zamordowany mężczyzna był astronautą.

  Przejdź do programu
 • 07:50

  Kości

  1212
  +

  Świecące kości w starym domu, Sezon 2 | Odcinek 20

  W starym kamiennym domku zostają odnalezione świecące kości. Brennan i Booth zjawiają się na miejscu, aby zbadać sprawę. Zespół przeprowadza test na skażenie radioaktywne i przesyła kości do Instytutu. Śledczym udaje się zidentyfikować ofiarę, jednak nie potrafi wyjaśnić zjawiska zielonej poświaty. Cały zespół uczestniczy w badaniach, każdy bada szczątki pod kontem własnej specjalizacji.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Dr House

  1212
  +

  Trzy opowieści, Sezon 1 | Odcinek 21

  Była dziewczyna House’a (Sela Ward), która kiedyś pracowała w szpitalu jako prawniczka chce, aby House dowiedział się, co dolega jej mężowi. Tymczasem posępny lekarz zostaje przekonany do nauczania studentów medycyny kursu z diagnostyki, a jego wykład ilustrują sekwencje fantastyczne.

  Przejdź do programu
 • 09:45

  Dr House

  1212
  +

  Miesiąc miodowy, Sezon 1 | Odcinek 22

  Była dziewczyna House’a – Stacy (Sela Ward) załatwia, żeby ten zbadał jej męża, który doświadcza niewytłumaczalnego bólu brzucha oraz zmian nastroju. Inni lekarze twierdzą, że powodem jest stres, ale Stacy myśli co innego. Wydaje jej się również, że ona i House wciąż coś do siebie czują.

  Przejdź do programu
 • 10:45

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Piper Maru, Sezon 3 | Odcinek 15

  Gdy francuski statek poszukiwawczy wysyła grupę nurków, w celu odzyskania tajemniczego wraku samolotu z okresu drugiej wojny światowej, ekipa pada ofiarą dziwacznej choroby. Mulder i Scully jadą do San Diego, by przyjrzeć się sprawie. W trakcie dochodzenia pojawia się znajoma twarz, a życie Skinnera ponownie znajduje się w niebezpieczeństwie.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Apokryfy, Sezon 3 | Odcinek 16

  Podczas gdy Mulder nadal stara się ustalić przyczynę dziwacznej choroby, która dotknęła poszukiwaczy pogrążonego na morskim dnie, tajemniczego wraku samolotu, wielu przedstawicieli rządu stara się powstrzymać to śledztwo. W miarę jak Skinner dochodzi do siebie po strzelaninie, Scully odkrywa, że dyrektor wciąż znajduje się w niebezpieczeństwie, a zagraża mu ten sam człowiek, który zabił jej siostrę.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Kości

  1212
  +

  Obserwatorka gwiazd w bajorze, Sezon 2 | Odcinek 21

  W wózku sklepowym zostaje odnaleziony szkielet młodej dziewczyny. W wyniku rekonstrukcji kości twarzy, lekarze dochodzą do szokującego wniosku, że kobieta wyglądała na osiemdziesięcioletnią staruszkę. Booth i Bones starają się odszukać osoby, która mogła mieć motyw do popełnienia zbrodni. Tymczasem Max Kennan, ojciec Bones wyjawia informacje dotyczące jej przeszłości. Angela i Hodgins postanawiają się pobrać.

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Kości

  1212
  +

  Syn wdowy w przedniej szybie, Sezon 3 | Odcinek 1

  W przednią szybę samochodu nastolatków, wbija się czaszka. Podczas badania szczątków, Brennan i Cam znajdują ślady ludzkich zębów, które mogą wskazywać na kanibalizm. Idąc tropem personaliów ofiary, śledczy trafiają na kanibalizującą społeczność. Tymczasem Angela i Hodgins wynajmują prywatnego detektywa, aby odnalazł męża dziewczyny.

  Przejdź do programu
 • 14:25

  Dr House

  1212
  +

  Akceptacja, Sezon 2 | Odcinek 1

  House walczy o uratowanie życia nieprzewidywalnego, skazanego na śmierć więźnia (LL Cool J), który traci przytomność na spacerniaku po tym, jak słyszy „głosy” czterech zamordowanych przez niego osób. Samo doprowadzenie go do szpitala wymaga prawnej gimnastyki, a niedawno zatrudnionej ponownie prawniczce szpitala Stacy Warner (Sela Ward) udaje się to przeprowadzić – bez wiedzy Cuddy. Tymczasem Cameron nie chce uwierzyć w diagnozę raka płuc u młodej kobiety.

  Przejdź do programu
 • 15:20

  Dr House

  1212
  +

  Autopsja, Sezon 2 | Odcinek 2

  Cierpiąca na raka dziecięca pacjentka (Sasha Pieterse) ma halucynacje z niewiadomych powodów i odważnie przechodzi przez wiele badań, w celu określenia przyczyny – zbyt odważnie, co wzbudza podejrzenia House’a. Wydaje mu się, że jej odwaga może być objawem guza mózgu. Tymczasem w przychodni House musi poradzić sobie z młodym człowiekiem, który bezskutecznie starał się poprawić swój wygląd.

  Przejdź do programu
 • 16:15

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Nagabywacz, Sezon 3 | Odcinek 17

  Agenci Mulder i Scully poproszeni zostają o udział w sprawie dotyczącej mężczyzny, który rzekomo jest w stanie naginać ludzi do swojej woli. Podejrzany wykorzystuje swoje tajemnicze umiejętności do zmanipulowania Muldera do wzięcia udziału w ostatecznej rozgrywce.

  Przejdź do programu
 • 17:10

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Cmentarzysko zwierząt, Sezon 3 | Odcinek 18

  Wkrótce po przywiezieniu do Bostonu pewnego starożytnego artefaktu, pochodzącego z wykopalisk w Ekwadorze, dochodzi do serii niewyjaśnionych śmierci. Według Scully, zgony te wydają się być skutkiem politycznego terroryzmu, ale Mulder podejrzewa, że na rzeczy może być coś bardziej nieprawdopodobnego.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Kości

  1212
  +

  Piłkarska mama w mini vanie, Sezon 3 | Odcinek 2

  Brennan i Booth starają się rozwikłać sprawę śmierci matki młodej piłkarki. Kobieta zginęła kiedy jej auto w czasie odpalania silnika wybuchło. W sprawie wszystkich zastanawia fakt, że zamordowana była zwyczajną kurą domową. Z czasem na jaw wychodzi, że kobieta działała w latach siedemdziesiątych w radykalnej organizacji – Narodowej Armii Wolności, była także poszukiwana przez FBI w związku z morderstwem. Tymczasem Brennan odwiedza ojca w więzieniu.

  Przejdź do programu
 • 19:05

  Kości

  1212
  +

  Śmierć w siodle, Sezon 3 | Odcinek 3

  Grupa śledcza bada sprawę kolejnego morderstwa. Tym razem w lesie odnalezione zostały rozkładające się zwłoki. Sprawa jest tym ciekawsza, że ciało pozbawiono rąk i nóg.

  Przejdź do programu
 • 20:05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Nawiedzona rezydencja, Sezon 7 | Odcinek 19

  Po siedemnastu dniach od momentu zaginięcia, Emma Baker, 38-letnia nauczycielka matematyki z Medford w stanie Oregon, zostaje znaleziona w odległości ponad trzystu kilometrów od domu. Jej zwłoki porzucono w Szpitalu Psychiatrycznym św. Baldwina w Salem, opuszczonej instytucji, w której trzymano psychicznie chorych przestępców. Kobietę przywiązano do szpitalnego łóżka, ubrano w renesansowe ubranie, a twarz obsypano białym pudrem. Na miejscu Emily znajduje listę imion kobiet, w tym „Emmę”, a obok cyfry, które według Reida mają podłoże satanistyczne. Gdy odkryta zostaje druga ofiara z listy, zespół znajduje powiązania pomiędzy renesansowymi kostiumami i lokalną grupą teatralną, która wystawia utwory Szekspira. Poskładanie wszystkich elementów układanki pozwoli im na ustalenie tożsamości sprawcy.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Cienka linia, Sezon 7 | Odcinek 15

  W San Bernardino w Kalifornii, w ciągu czterech dni dochodzi do dwóch brutalnych, domowych napaści. W obu przypadkach domy należały do białych rodzin, gdzie ojciec posiadał broń i potrafił się z nią obchodzić. Morderstwa wykorzystywane są do celów politycznych, w ramach toczącej się kampanii o fotel burmistrza. Biały kandydat, Clark Preston, używa ognistej retoryki, w celu podkreślenia konfliktu rasowego, który mógł się przyczynić do obu napaści. Tymczasem członkowie zespołu starają się ustalić czy Preston jest zamieszany w sprawę. Biorą również pod uwagę fakt, iż słowa polityka mogą podburzać kogoś zupełnie z nim nie związanego.

  Przejdź do programu
 • 22:00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Sprawa rodzinna, Sezon 7 | Odcinek 16

  Zespół udaje się do Atlanty w stanie Georgia, by przeprowadzić dochodzenie w sprawie śmierci dwóch prostytutek. Obie kobiety wielokrotnie dźgnięto nożem, co świadczy o gniewie i sile fizycznej sprawcy. Ofiary pozostawiono na terenie dwóch różnych parków, położonych na głębokich przedmieściach. Różnice w metodach zabójstw, jak i w sposobie ułożenia ciał wskazują na dwóch podejrzanych. Dodatkowo wiadomo, iż motywem zbrodni nie była ani kradzież ani seks. Tymczasem Hotch ma nadzieję, iż udział w triatlonie będzie dla niego kamieniem milowym, niekoniecznie związanym z samym wyścigiem. Natomiast Prentiss, JJ i Garcia planują wspólny, babski wieczór.

  Przejdź do programu
 • 22:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Kocham Cię, Tommy Brown, Sezon 7 | Odcinek 17

  W Seattle dochodzi do przypominających egzekucję zabójstw dwóch małżeństw, sprawujących opiekę zastępczą nad małoletnimi dziećmi. W żadnym z przypadków nie ma oznak wymuszonego wejścia ani napaści seksualnej. Odgłosy strzałów wyciszono za pomocą poduszki. Zanim zespół dociera na miejsce, ginie trzecia para, zamordowana w ten sam sposób. Elementem łączącym wszystkie ofiary jest fakt, iż ich nazwiska widniały na awaryjnej liście rodziców zastępczych. Agenci przypuszczają, że osoba, której poszukują jest kobietą, prawdopodobnie biologiczną matka dziecka, starającą się je odzyskać. Tymczasem Garcia podejrzewa, że Kevin chce się jej oświadczyć.

  Przejdź do programu
 • 23:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Fundament, Sezon 7 | Odcinek 18

  Na pustyni w okolicy Crawford w Arizonie znaleziony zostaje nastolatek latynoskiego pochodzenia o imieniu Angel. Blizny po łańcuchach oraz wyniszczenie organizmu, spowodowane brakiem pożywienia, światła i ruchu, wskazują na to, że był gdzieś dłużej przetrzymywany. Ponadto nie można z nim nawiązać żadnego kontaktu. Niedługo potem, z pobliskiego Flagstaff, uprowadzony zostaje kolejny chłopiec, Billy Henderson. Po nagłośnieniu historii Angela w mediach, Samatha Allen, mieszkanka Crawford, przypomina sobie, iż mając pięć lat widziała dziecko skute łańcuchami w piwnicy rodzinnego domu. Nie chce jednak zgłosić tego władzom w obawie, że pogrąży swojego ojca, miejscowego dewelopera J.B. Allena. Gdy Prentiss udaje się w końcu wyciągnąć od niej informacje, zespół musi ustalić czy wspomnienia Samanthy są prawdziwe czy wyimaginowane oraz gdzie J.B. Allen ukrywa Billy’ego.

  Przejdź do programu
 • 00:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Nawiedzona rezydencja, Sezon 7 | Odcinek 19

  Po siedemnastu dniach od momentu zaginięcia, Emma Baker, 38-letnia nauczycielka matematyki z Medford w stanie Oregon, zostaje znaleziona w odległości ponad trzystu kilometrów od domu. Jej zwłoki porzucono w Szpitalu Psychiatrycznym św. Baldwina w Salem, opuszczonej instytucji, w której trzymano psychicznie chorych przestępców. Kobietę przywiązano do szpitalnego łóżka, ubrano w renesansowe ubranie, a twarz obsypano białym pudrem. Na miejscu Emily znajduje listę imion kobiet, w tym „Emmę”, a obok cyfry, które według Reida mają podłoże satanistyczne. Gdy odkryta zostaje druga ofiara z listy, zespół znajduje powiązania pomiędzy renesansowymi kostiumami i lokalną grupą teatralną, która wystawia utwory Szekspira. Poskładanie wszystkich elementów układanki pozwoli im na ustalenie tożsamości sprawcy.

  Przejdź do programu
 • 01:50

  Outcast: Opętanie

  1818
  +

  Wyrządzone szkody, Sezon 1 | Odcinek 7

  Giles prosi Kyle’a, by sprawdził, czy ktoś ze świętujących Dzień Pamięci mieszkańców Rome nie jest w jakiś sposób powiązany z ciemnymi mocami. Spotkanie z Sidneyem wstrząsa wielebnym Andersonem do tego stopnia, że traci on panowanie nad sobą w miejscu publicznym. Megan uświadamia sobie, że skrywane przez nią tajemnice odbiły się na jej małżeństwie. Oderwanie się od mrocznej przeszłości kosztuje ją bardzo wiele trudu. Allison zaczyna sobie przypominać, co naprawdę przydarzyło się jej i Kyle’owi.

  Przejdź do programu
 • 02:55

  Outcast: Opętanie

  1818
  +

  Co czai się w środku, Sezon 1 | Odcinek 8

  Sidney wyjaśnia Kyle’owi dlaczego ciągną się za nim przypadki opętania. Kyle nie radzi sobie z opieką nad swoją córką, Amber. Wielebny Anderson zdeterminowany jest, by z wyprzedzeniem stawić czoło przypadkom opętania w Rome i sięga po drastyczne środki, w celu odprawienia egzorcyzmów nad swoim wieloletnim przyjacielem, którego uważa za opętanego. Sidney zaprzyjaźnia się z pewnym przeżywającym trudności młodzieńcem.

  Przejdź do programu
 • 04:00

  American Horror Story: Roanoke

  1818
  +

  , Sezon 6 | Odcinek 3

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Agenci T.A.R.C.Z.Y.

  1212
  +

  Zwrot, Sezon 1 | Odcinek 17

  Coulson i jego zespół znajdują się w sytuacji, gdzie nie mogą nikomu zaufać, tylko po to, by się przekonać, że utknęli ze zdrajcą w swoich własnych szeregach.

  Przejdź do programu

Sobota

1 października

 • 06:00

  Agenci T.A.R.C.Z.Y.

  1212
  +

  Boża opatrzność, Sezon 1 | Odcinek 18

  Mając pułkownika Glenna Talbota na swoim tropie, Coulson i jego zespół szukają schronienia w ostatnim miejscu, w którym ktokolwiek mógłby ich szukać, gdzie zaczynają odkrywać najbardziej niebezpieczne tajemnice T.A.R.C.Z.Y. – tajemnice, które mogą zniszczyć ich wszystkich.

  Przejdź do programu
 • 06:55

  Agenci T.A.R.C.Z.Y.

  1212
  +

  Jedyne światło w ciemności, Sezon 1 | Odcinek 19

  Mając cały świat wywrócony do góry nogami, Coulson ściga się z czasem, by ratować życie swojej jedynej prawdziwej miłości, w miarę jak tajemnica wiolonczelistki zostaje w końcu wyjaśniona.

  Przejdź do programu
 • 07:50

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Gargulec, Sezon 3 | Odcinek 14

  Agenci dołączają do byłego mentora Muldera, głównego profilera w FBI, by wspólnie zająć się sprawą seryjnego zabójcy, który twierdzi, iż opętały go demony. Śledztwo robi się jeszcze bardziej tajemnicze po tym, jak sprawca zostaje ujęty, a morderstwa nadal nie ustają. Mulder angażuje się w tę sprawę głębiej niż można by się spodziewać, przez co Scully i Skinner zaczynają się martwić.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Piper Maru, Sezon 3 | Odcinek 15

  Gdy francuski statek poszukiwawczy wysyła grupę nurków, w celu odzyskania tajemniczego wraku samolotu z okresu drugiej wojny światowej, ekipa pada ofiarą dziwacznej choroby. Mulder i Scully jadą do San Diego, by przyjrzeć się sprawie. W trakcie dochodzenia pojawia się znajoma twarz, a życie Skinnera ponownie znajduje się w niebezpieczeństwie.

  Przejdź do programu
 • 09:45

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Apokryfy, Sezon 3 | Odcinek 16

  Podczas gdy Mulder nadal stara się ustalić przyczynę dziwacznej choroby, która dotknęła poszukiwaczy pogrążonego na morskim dnie, tajemniczego wraku samolotu, wielu przedstawicieli rządu stara się powstrzymać to śledztwo. W miarę jak Skinner dochodzi do siebie po strzelaninie, Scully odkrywa, że dyrektor wciąż znajduje się w niebezpieczeństwie, a zagraża mu ten sam człowiek, który zabił jej siostrę.

  Przejdź do programu
 • 10:45

  Dr House

  1212
  +

  Mafia rządzi, Sezon 1 | Odcinek 15

  Mafioso, który ma właśnie zostać objęty programem ochrony świadków, traci przytomność przed złożeniem zeznań. Jego śpiączka nie trwa długo, ale coś naprawdę niedobrego dzieje się z jego wątrobą. Tymczasem Vogler zleca Cuddy zwolnienie House’a, podczas gdy House usiłuje dowiedzieć się, kto zdradził Voglerowi, że skłamał komisji ds. transplantacji. Natomiast w przychodni, House musi poradzić sobie z dwulatkiem, który wciąż wkłada sobie przedmioty do nosa.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Dr House

  1212
  +

  Nadwaga, Sezon 1 | Odcinek 16

  Vogler (Chi McBride) zmusza House’a do zwolnienia jednego z członków jego zespołu. Ale którego? House pozwala im o to zawalczyć, w miarę jak zmagają się z uratowaniem 10-latki, która przeżyła zawał serca. Tymczasem pewna kobieta z ogromnym brzuchem nie chce słyszeć o tym, że jest w ciąży.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Kości

  1212
  +

  Ciała w książce, Sezon 2 | Odcinek 15

  Brennan i Booth mają prowadzić śledztwo w sprawie śmierci, które bardzo przypominają zbrodnie opisywane w książce napisanej przez Bones. Pierwsza ofiara ginie w porcie, kolejna zostaje znaleziona w sklepie zoologicznym. Dochodzenie wykazuje, że obie ofiary zostały zastrzelone z tej samej broni. Sully nalega, aby wykorzystać jego doświadczenie profilera w prowadzeniu śledztwa.

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Kości

  1212
  +

  Panna młoda w rzece, Sezon 2 | Odcinek 16

  Zespół prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa młodej Azjatki odnalezionej w strumieniu. Z ciała kobiety usunięto wszystkie kości. Bones kontynuuje swoje wakacje, których myślą przewodnią jest brak kości. Tymczasem Sully rozważa zamieszkanie na stałe z Bones.

  Przejdź do programu
 • 14:25

  Kości

  1212
  +

  Ksiądz na cmentarzu, Sezon 2 | Odcinek 17

  Woda zalewa stary cmentarz, w wyniku czego wiele trumien wypływa. Brennan decyduje się pomóc w identyfikacji szczątek, aby ponownie pochować zmarłych. Na cmentarzu nikogo nie chowano od blisko pięćdziesięciu lat, jednak wśród zwłok Bones odnajduje ciało zakopane około pięć lat temu. Booth wybiera się z Brennan do psychologa, aby naprawić wzajemne relacje. Związek Angeli i Hodgingsa rozwija się, jednak ten ostatni popełnia błąd.

  Przejdź do programu
 • 15:20

  Kości

  1212
  +

  Zabójca w betonie, Sezon 2 | Odcinek 18

  Booth i Brennan badają szkielet odnaleziony w betonie. Booth uważa, że okoliczności zabójstwa wskazują na mafię. Zespół podejrzewa, że w morderstwo zamieszany jest Hugh Kennedy jednak okazuje się, że ten prawdopodobnie spłonął w samochodzie. Dochodzenie komplikuje się coraz bardziej.

  Przejdź do programu
 • 16:15

  Kości

  1212
  +

  Kosmonauta w kraterze, Sezon 2 | Odcinek 19

  Zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny zostają odnalezione w kraterze. Szczątki są zmiażdżone w wyniku upadku z dużej wysokości bez spadochronu. Brennan i Booth próbują ustalić tożsamość odnalezionego. Hodgins snuje liczne teorie dotyczące życia pozaziemskiego, kiedy w wyniku analizy okazuje się, że ciało przebywało w przestrzeni kosmicznej przez dłuższy czas. Z czasem wychodzi na jaw, że zamordowany mężczyzna był astronautą.

  Przejdź do programu
 • 17:10

  Dr House

  1212
  +

  Wzór do naśladowania, Sezon 1 | Odcinek 17

  Vogler proponuje House’owi sposób na rozwiązanie problemów z personelem. Tymczasem pewien senator (Joe Morton) z prezydenckimi ambicjami nie wierzy, gdy House mówi mu, że ma AIDS. Pacjentka przychodni (Mindy Crider) nie wierzy, że miała poronienie. Twierdzi, iż od roku nie uprawiała seksu.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Dr House

  1212
  +

  Niemowlęta, Sezon 1 | Odcinek 18

  Dla Voglera nadszedł czas rewanżu po przemowie House’a, co prowadzi do spotkań zarządu, przy których blednie Donald Trump. Jednak House jest skupiony na swoich pacjentach – mającej problem z przełykaniem, ciężarnej 39-latce oraz cierpiącemu na niedowagę niemowlęciu, któremu rodzice zaaplikowali wegańską dietę. Opieka społeczna twierdzi, że jest to równoznaczne z molestowaniem dziecka.

  Przejdź do programu
 • 19:05

  Dr House

  1212
  +

  Dzieciaki, Sezon 1 | Odcinek 19

  Podczas wybuchu epidemii zapalenia opon mózgowych, która opanowuje szpital, 12-letnia zawodniczka wykonująca skoki do wody wykazuje wiele objawów tej choroby, jak również innych. Tymczasem gdy Vogler znika z pola widzenia, House proponuje Cameron powrót do pracy w jego zespole.

  Przejdź do programu
 • 20:05

  Uwikłany

  1212
  +

  Stan krytyczny, Sezon 1 | Odcinek 10

  John stara się zawrzeć układ z prokuraturą, chcąc zagwarantować sobie nietykalność i ochronę. Tymczasem Gretchen szamocze się z wydostaniem Antoine’a z placówki medycznej tak, by nikt tego nie zauważył. Jednak gdy miejsce pobytu chłopca zostaje odkryte, staje się jasne, że John zaufał niewłaściwym ludziom, co zmusza go do podjęcia pochopnej decyzji.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  Miasteczko Wayward Pines

  1212
  +

  Miasto na wzgórzu, Sezon 2 | Odcinek 6

  Abby atakują CJ’a i pozostałych żniwiarzy, co stanowi śmiertelne zagrożenie dla Theresy oraz pozbawia mieszkańców miasteczka ich zapasów żywności. Theo tworzy prowizoryczny oddział ratunkowy dla rannych. Zdaje sobie również sprawę, że może nie być w stanie naprawić swojego małżeństwa z Rebeką. Xander pokazuje, że wciąż ma w sobie wolę walki po tym, jak Jason kwestionuje jego zdolności przywódcze.

  Przejdź do programu
 • 22:00

  Damien

  1212
  +

  Rzeźnia, Sezon 1 | Odcinek 7

  W trakcie pobytu na oddziale psychiatrycznym, Damien odkrywa, że sama jego obecność ma znamienny wpływ na niektórych pacjentów. Detektyw Shay nadal prowadzi śledztwo w sprawie Damiena i przesłuchuje jego starych przyjaciół z interesującym, aczkolwiek makabrycznym skutkiem. Przekonany, że jego halucynacje zawierają ziarno prawdy, Damien robi się podejrzliwy nawet w stosunku do najbliższych przyjaciół. Odsuwa się od Amaniego i Simone oraz poróżnia się z Lyonsami. Tajemnicza postać zwraca się do Simone z prośbą o pomoc. Rutledge oferuje Damienowi coś, czego ten pragnie najbardziej.

  Przejdź do programu
 • 22:55

  American Horror Story: Roanoke

  1818
  +

  , Sezon 6 | Odcinek 3

  Przejdź do programu
 • 23:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Cienka linia, Sezon 7 | Odcinek 15

  W San Bernardino w Kalifornii, w ciągu czterech dni dochodzi do dwóch brutalnych, domowych napaści. W obu przypadkach domy należały do białych rodzin, gdzie ojciec posiadał broń i potrafił się z nią obchodzić. Morderstwa wykorzystywane są do celów politycznych, w ramach toczącej się kampanii o fotel burmistrza. Biały kandydat, Clark Preston, używa ognistej retoryki, w celu podkreślenia konfliktu rasowego, który mógł się przyczynić do obu napaści. Tymczasem członkowie zespołu starają się ustalić czy Preston jest zamieszany w sprawę. Biorą również pod uwagę fakt, iż słowa polityka mogą podburzać kogoś zupełnie z nim nie związanego.

  Przejdź do programu
 • 00:45

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Sprawa rodzinna, Sezon 7 | Odcinek 16

  Zespół udaje się do Atlanty w stanie Georgia, by przeprowadzić dochodzenie w sprawie śmierci dwóch prostytutek. Obie kobiety wielokrotnie dźgnięto nożem, co świadczy o gniewie i sile fizycznej sprawcy. Ofiary pozostawiono na terenie dwóch różnych parków, położonych na głębokich przedmieściach. Różnice w metodach zabójstw, jak i w sposobie ułożenia ciał wskazują na dwóch podejrzanych. Dodatkowo wiadomo, iż motywem zbrodni nie była ani kradzież ani seks. Tymczasem Hotch ma nadzieję, iż udział w triatlonie będzie dla niego kamieniem milowym, niekoniecznie związanym z samym wyścigiem. Natomiast Prentiss, JJ i Garcia planują wspólny, babski wieczór.

  Przejdź do programu
 • 01:45

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Kocham Cię, Tommy Brown, Sezon 7 | Odcinek 17

  W Seattle dochodzi do przypominających egzekucję zabójstw dwóch małżeństw, sprawujących opiekę zastępczą nad małoletnimi dziećmi. W żadnym z przypadków nie ma oznak wymuszonego wejścia ani napaści seksualnej. Odgłosy strzałów wyciszono za pomocą poduszki. Zanim zespół dociera na miejsce, ginie trzecia para, zamordowana w ten sam sposób. Elementem łączącym wszystkie ofiary jest fakt, iż ich nazwiska widniały na awaryjnej liście rodziców zastępczych. Agenci przypuszczają, że osoba, której poszukują jest kobietą, prawdopodobnie biologiczną matka dziecka, starającą się je odzyskać. Tymczasem Garcia podejrzewa, że Kevin chce się jej oświadczyć.

  Przejdź do programu
 • 02:40

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Fundament, Sezon 7 | Odcinek 18

  Na pustyni w okolicy Crawford w Arizonie znaleziony zostaje nastolatek latynoskiego pochodzenia o imieniu Angel. Blizny po łańcuchach oraz wyniszczenie organizmu, spowodowane brakiem pożywienia, światła i ruchu, wskazują na to, że był gdzieś dłużej przetrzymywany. Ponadto nie można z nim nawiązać żadnego kontaktu. Niedługo potem, z pobliskiego Flagstaff, uprowadzony zostaje kolejny chłopiec, Billy Henderson. Po nagłośnieniu historii Angela w mediach, Samatha Allen, mieszkanka Crawford, przypomina sobie, iż mając pięć lat widziała dziecko skute łańcuchami w piwnicy rodzinnego domu. Nie chce jednak zgłosić tego władzom w obawie, że pogrąży swojego ojca, miejscowego dewelopera J.B. Allena. Gdy Prentiss udaje się w końcu wyciągnąć od niej informacje, zespół musi ustalić czy wspomnienia Samanthy są prawdziwe czy wyimaginowane oraz gdzie J.B. Allen ukrywa Billy’ego.

  Przejdź do programu
 • 03:40

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Nawiedzona rezydencja, Sezon 7 | Odcinek 19

  Po siedemnastu dniach od momentu zaginięcia, Emma Baker, 38-letnia nauczycielka matematyki z Medford w stanie Oregon, zostaje znaleziona w odległości ponad trzystu kilometrów od domu. Jej zwłoki porzucono w Szpitalu Psychiatrycznym św. Baldwina w Salem, opuszczonej instytucji, w której trzymano psychicznie chorych przestępców. Kobietę przywiązano do szpitalnego łóżka, ubrano w renesansowe ubranie, a twarz obsypano białym pudrem. Na miejscu Emily znajduje listę imion kobiet, w tym „Emmę”, a obok cyfry, które według Reida mają podłoże satanistyczne. Gdy odkryta zostaje druga ofiara z listy, zespół znajduje powiązania pomiędzy renesansowymi kostiumami i lokalną grupą teatralną, która wystawia utwory Szekspira. Poskładanie wszystkich elementów układanki pozwoli im na ustalenie tożsamości sprawcy.

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  1212
  +

  Ratowanie życia, Sezon 11 | Odcinek 21

  Derek jest świadkiem okropnego wypadku i wkracza do akcji, by pomóc rannym.

  Przejdź do programu

Niedziela

2 października

 • 06:00

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  1212
  +

  Wyprowadzka, Sezon 11 | Odcinek 22

  April podejmuje zaskakującą decyzję, która wprowadza Jacksona w całkowite osłupienie. Tymczasem Bailey i Ben nie zgadzają się w kwestii ich wspólnej przyszłości, pacjent Callie – funkcjonariusz policji, ponownie trafia do szpitala, a Amelia zmaga się ze sprawami ze swojej przeszłości.

  Przejdź do programu
 • 06:55

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  1212
  +

  Wyprowadzka cz. 2, Sezon 11 | Odcinek 23

  April podejmuje zaskakującą decyzję, która wprowadza Jacksona w całkowite osłupienie. Tymczasem Bailey i Ben nie zgadzają się w kwestii ich wspólnej przyszłości, pacjent Callie – funkcjonariusz policji, ponownie trafia do szpitala, a Amelia zmaga się ze sprawami ze swojej przeszłości.

  Przejdź do programu
 • 07:50

  Grey's Anatomy: Chirurdzy

  1212
  +

  Czas się zatrzymał, Sezon 11 | Odcinek 24

  Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi wzajemnymi relacjami.

  Przejdź do programu
 • 08:50

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Nagabywacz, Sezon 3 | Odcinek 17

  Agenci Mulder i Scully poproszeni zostają o udział w sprawie dotyczącej mężczyzny, który rzekomo jest w stanie naginać ludzi do swojej woli. Podejrzany wykorzystuje swoje tajemnicze umiejętności do zmanipulowania Muldera do wzięcia udziału w ostatecznej rozgrywce.

  Przejdź do programu
 • 09:45

  Z Archiwum X

  1212
  +

  Cmentarzysko zwierząt, Sezon 3 | Odcinek 18

  Wkrótce po przywiezieniu do Bostonu pewnego starożytnego artefaktu, pochodzącego z wykopalisk w Ekwadorze, dochodzi do serii niewyjaśnionych śmierci. Według Scully, zgony te wydają się być skutkiem politycznego terroryzmu, ale Mulder podejrzewa, że na rzeczy może być coś bardziej nieprawdopodobnego.

  Przejdź do programu
 • 10:45

  Kości

  1212
  +

  Świecące kości w starym domu, Sezon 2 | Odcinek 20

  W starym kamiennym domku zostają odnalezione świecące kości. Brennan i Booth zjawiają się na miejscu, aby zbadać sprawę. Zespół przeprowadza test na skażenie radioaktywne i przesyła kości do Instytutu. Śledczym udaje się zidentyfikować ofiarę, jednak nie potrafi wyjaśnić zjawiska zielonej poświaty. Cały zespół uczestniczy w badaniach, każdy bada szczątki pod kontem własnej specjalizacji.

  Przejdź do programu
 • 11:40

  Kości

  1212
  +

  Obserwatorka gwiazd w bajorze, Sezon 2 | Odcinek 21

  W wózku sklepowym zostaje odnaleziony szkielet młodej dziewczyny. W wyniku rekonstrukcji kości twarzy, lekarze dochodzą do szokującego wniosku, że kobieta wyglądała na osiemdziesięcioletnią staruszkę. Booth i Bones starają się odszukać osoby, która mogła mieć motyw do popełnienia zbrodni. Tymczasem Max Kennan, ojciec Bones wyjawia informacje dotyczące jej przeszłości. Angela i Hodgins postanawiają się pobrać.

  Przejdź do programu
 • 12:35

  Dr House

  1212
  +

  Miłość rani, Sezon 1 | Odcinek 20

  Cameron wraca pod jednym warunkiem – takim, że House pójdzie z nią na randkę. Tymczasem w przychodni House gromi młodego człowieka (John Cho), po czym ten ma udar, który będzie pierwszym z wielu. House odgrywa również rolę miłosnego arbitra dla pary po siedemdziesiątce (June Squibb i Peter Graves).

  Przejdź do programu
 • 13:30

  Dr House

  1212
  +

  Trzy opowieści, Sezon 1 | Odcinek 21

  Była dziewczyna House’a (Sela Ward), która kiedyś pracowała w szpitalu jako prawniczka chce, aby House dowiedział się, co dolega jej mężowi. Tymczasem posępny lekarz zostaje przekonany do nauczania studentów medycyny kursu z diagnostyki, a jego wykład ilustrują sekwencje fantastyczne.

  Przejdź do programu
 • 14:25

  Dr House

  1212
  +

  Miesiąc miodowy, Sezon 1 | Odcinek 22

  Była dziewczyna House’a – Stacy (Sela Ward) załatwia, żeby ten zbadał jej męża, który doświadcza niewytłumaczalnego bólu brzucha oraz zmian nastroju. Inni lekarze twierdzą, że powodem jest stres, ale Stacy myśli co innego. Wydaje jej się również, że ona i House wciąż coś do siebie czują.

  Przejdź do programu
 • 15:20

  Dr House

  1212
  +

  Akceptacja, Sezon 2 | Odcinek 1

  House walczy o uratowanie życia nieprzewidywalnego, skazanego na śmierć więźnia (LL Cool J), który traci przytomność na spacerniaku po tym, jak słyszy „głosy” czterech zamordowanych przez niego osób. Samo doprowadzenie go do szpitala wymaga prawnej gimnastyki, a niedawno zatrudnionej ponownie prawniczce szpitala Stacy Warner (Sela Ward) udaje się to przeprowadzić – bez wiedzy Cuddy. Tymczasem Cameron nie chce uwierzyć w diagnozę raka płuc u młodej kobiety.

  Przejdź do programu
 • 16:15

  Dr House

  1212
  +

  Autopsja, Sezon 2 | Odcinek 2

  Cierpiąca na raka dziecięca pacjentka (Sasha Pieterse) ma halucynacje z niewiadomych powodów i odważnie przechodzi przez wiele badań, w celu określenia przyczyny – zbyt odważnie, co wzbudza podejrzenia House’a. Wydaje mu się, że jej odwaga może być objawem guza mózgu. Tymczasem w przychodni House musi poradzić sobie z młodym człowiekiem, który bezskutecznie starał się poprawić swój wygląd.

  Przejdź do programu
 • 17:10

  Kości

  1212
  +

  Syn wdowy w przedniej szybie, Sezon 3 | Odcinek 1

  W przednią szybę samochodu nastolatków, wbija się czaszka. Podczas badania szczątków, Brennan i Cam znajdują ślady ludzkich zębów, które mogą wskazywać na kanibalizm. Idąc tropem personaliów ofiary, śledczy trafiają na kanibalizującą społeczność. Tymczasem Angela i Hodgins wynajmują prywatnego detektywa, aby odnalazł męża dziewczyny.

  Przejdź do programu
 • 18:10

  Kości

  1212
  +

  Piłkarska mama w mini vanie, Sezon 3 | Odcinek 2

  Brennan i Booth starają się rozwikłać sprawę śmierci matki młodej piłkarki. Kobieta zginęła kiedy jej auto w czasie odpalania silnika wybuchło. W sprawie wszystkich zastanawia fakt, że zamordowana była zwyczajną kurą domową. Z czasem na jaw wychodzi, że kobieta działała w latach siedemdziesiątych w radykalnej organizacji – Narodowej Armii Wolności, była także poszukiwana przez FBI w związku z morderstwem. Tymczasem Brennan odwiedza ojca w więzieniu.

  Przejdź do programu
 • 19:05

  Kości

  1212
  +

  Śmierć w siodle, Sezon 3 | Odcinek 3

  Grupa śledcza bada sprawę kolejnego morderstwa. Tym razem w lesie odnalezione zostały rozkładające się zwłoki. Sprawa jest tym ciekawsza, że ciało pozbawiono rąk i nóg.

  Przejdź do programu
 • 20:05

  Kochanki

  1212
  +

  Pomylona tożsamość, Sezon 4 | Odcinek 2

  Kate, siostra Harry’ego, przyjeżdża z niezapowiedzianą wizytą i zwierza się ze swoich problemów z narzeczonym. Tymczasem Joss nie potrafi cieszyć się zaręczynami z Harrym. April trafia się podniecająca okazja, by ubiegać się o artystyczne stypendium, podczas gdy Marcowi udaje się dołączyć do zespołu muzycznego. Karen zmaga się z nową rolą ekspertki w sprawach seksu. Zbliża się również coraz bardziej do Roberta, swojej męskiej niani.

  Przejdź do programu
 • 21:00

  Kochanki

  1212
  +

  Pod presją, Sezon 4 | Odcinek 3

  Kate zdaje sobie sprawę, że umawianie się na randki w Los Angeles jest trochę trudniejsze niż się spodziewała. Harry ma ciekawe nowe zajęcie. April w końcu zdaje sobie sprawę z tego, co jest jej pasją, z niewielką pomocą ze strony Marca. Granice dzielące Karen i Roberta powodują coraz więcej komplikacji. Joss wciąż stara się zrozumieć, jak poradzić sobie z następstwami tego, co wydarzyło się w ubiegłym roku.

  Przejdź do programu
 • 22:00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Cienka linia, Sezon 7 | Odcinek 15

  W San Bernardino w Kalifornii, w ciągu czterech dni dochodzi do dwóch brutalnych, domowych napaści. W obu przypadkach domy należały do białych rodzin, gdzie ojciec posiadał broń i potrafił się z nią obchodzić. Morderstwa wykorzystywane są do celów politycznych, w ramach toczącej się kampanii o fotel burmistrza. Biały kandydat, Clark Preston, używa ognistej retoryki, w celu podkreślenia konfliktu rasowego, który mógł się przyczynić do obu napaści. Tymczasem członkowie zespołu starają się ustalić czy Preston jest zamieszany w sprawę. Biorą również pod uwagę fakt, iż słowa polityka mogą podburzać kogoś zupełnie z nim nie związanego.

  Przejdź do programu
 • 22:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Sprawa rodzinna, Sezon 7 | Odcinek 16

  Zespół udaje się do Atlanty w stanie Georgia, by przeprowadzić dochodzenie w sprawie śmierci dwóch prostytutek. Obie kobiety wielokrotnie dźgnięto nożem, co świadczy o gniewie i sile fizycznej sprawcy. Ofiary pozostawiono na terenie dwóch różnych parków, położonych na głębokich przedmieściach. Różnice w metodach zabójstw, jak i w sposobie ułożenia ciał wskazują na dwóch podejrzanych. Dodatkowo wiadomo, iż motywem zbrodni nie była ani kradzież ani seks. Tymczasem Hotch ma nadzieję, iż udział w triatlonie będzie dla niego kamieniem milowym, niekoniecznie związanym z samym wyścigiem. Natomiast Prentiss, JJ i Garcia planują wspólny, babski wieczór.

  Przejdź do programu
 • 23:55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Kocham Cię, Tommy Brown, Sezon 7 | Odcinek 17

  W Seattle dochodzi do przypominających egzekucję zabójstw dwóch małżeństw, sprawujących opiekę zastępczą nad małoletnimi dziećmi. W żadnym z przypadków nie ma oznak wymuszonego wejścia ani napaści seksualnej. Odgłosy strzałów wyciszono za pomocą poduszki. Zanim zespół dociera na miejsce, ginie trzecia para, zamordowana w ten sam sposób. Elementem łączącym wszystkie ofiary jest fakt, iż ich nazwiska widniały na awaryjnej liście rodziców zastępczych. Agenci przypuszczają, że osoba, której poszukują jest kobietą, prawdopodobnie biologiczną matka dziecka, starającą się je odzyskać. Tymczasem Garcia podejrzewa, że Kevin chce się jej oświadczyć.

  Przejdź do programu
 • 00:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Fundament, Sezon 7 | Odcinek 18

  Na pustyni w okolicy Crawford w Arizonie znaleziony zostaje nastolatek latynoskiego pochodzenia o imieniu Angel. Blizny po łańcuchach oraz wyniszczenie organizmu, spowodowane brakiem pożywienia, światła i ruchu, wskazują na to, że był gdzieś dłużej przetrzymywany. Ponadto nie można z nim nawiązać żadnego kontaktu. Niedługo potem, z pobliskiego Flagstaff, uprowadzony zostaje kolejny chłopiec, Billy Henderson. Po nagłośnieniu historii Angela w mediach, Samatha Allen, mieszkanka Crawford, przypomina sobie, iż mając pięć lat widziała dziecko skute łańcuchami w piwnicy rodzinnego domu. Nie chce jednak zgłosić tego władzom w obawie, że pogrąży swojego ojca, miejscowego dewelopera J.B. Allena. Gdy Prentiss udaje się w końcu wyciągnąć od niej informacje, zespół musi ustalić czy wspomnienia Samanthy są prawdziwe czy wyimaginowane oraz gdzie J.B. Allen ukrywa Billy’ego.

  Przejdź do programu
 • 01:50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Nawiedzona rezydencja, Sezon 7 | Odcinek 19

  Po siedemnastu dniach od momentu zaginięcia, Emma Baker, 38-letnia nauczycielka matematyki z Medford w stanie Oregon, zostaje znaleziona w odległości ponad trzystu kilometrów od domu. Jej zwłoki porzucono w Szpitalu Psychiatrycznym św. Baldwina w Salem, opuszczonej instytucji, w której trzymano psychicznie chorych przestępców. Kobietę przywiązano do szpitalnego łóżka, ubrano w renesansowe ubranie, a twarz obsypano białym pudrem. Na miejscu Emily znajduje listę imion kobiet, w tym „Emmę”, a obok cyfry, które według Reida mają podłoże satanistyczne. Gdy odkryta zostaje druga ofiara z listy, zespół znajduje powiązania pomiędzy renesansowymi kostiumami i lokalną grupą teatralną, która wystawia utwory Szekspira. Poskładanie wszystkich elementów układanki pozwoli im na ustalenie tożsamości sprawcy.

  Przejdź do programu
 • 02:45

  American Horror Story: Roanoke

  1818
  +

  , Sezon 6 | Odcinek 3

  Przejdź do programu
 • 03:40

  Miasteczko Wayward Pines

  1212
  +

  Miasto na wzgórzu, Sezon 2 | Odcinek 6

  Abby atakują CJ’a i pozostałych żniwiarzy, co stanowi śmiertelne zagrożenie dla Theresy oraz pozbawia mieszkańców miasteczka ich zapasów żywności. Theo tworzy prowizoryczny oddział ratunkowy dla rannych. Zdaje sobie również sprawę, że może nie być w stanie naprawić swojego małżeństwa z Rebeką. Xander pokazuje, że wciąż ma w sobie wolę walki po tym, jak Jason kwestionuje jego zdolności przywódcze.

  Przejdź do programu
 • 05:05

  Agenci T.A.R.C.Z.Y.

  1212
  +

  Zbieranina, Sezon 1 | Odcinek 21

  Zdrada Warda i szokujące tajemnice HYDRY zostają ujawnione, a zespół Coulsona udaje się pod przykrywką z misją, z której nikt nie wyjdzie bez szwanku.

  Przejdź do programu