Piątek

22 września

 • 06.00

  Dr House

  1212
  +

  Upadek rycerza, Sezon 6 | Odcinek 18

  House i jego zespół zajmują się przypadkiem Sir Williama, „rycerza” z zamkniętej społeczności mężczyzn i kobiet, którzy żyją zgodnie z renesansowymi ideałami. W miarę jak zespół przeszukuje średniowieczną wioskę, starając się ustalić czynniki środowiskowe, które mogłyby się przyczynić do gwałtownie pogarszającego się stanu zdrowia Sir Williama, Trzynastka i Sir William dyskutują na temat czynów, które określają honor i lojalność, szczególnie w związku z „królową” społeczności, jedną z najczęściej odwiedzających go osób. Tymczasem Wilson zaczyna od nowa ze swoją eks.

  Przejdź do programu
 • 06.55

  Dr House

  1212
  +

  Otwórz i zamknij, Sezon 6 | Odcinek 19

  House i jego zespół zajmują się przypadkiem kobiety o imieniu Julia, która żyje w małżeństwie otwartym i rozchorowuje się podczas randki z kochankiem. Pomimo iż sytuacja wprowadza wszystkich w zakłopotanie, szczęśliwy i zdrowy, chociaż poligamiczny związek Julii jest równie zaskakujący. Tymczasem House testuje związek Wilsona z Sam.

  Przejdź do programu
 • 07.50

  Dr House

  1212
  +

  Wybór, Sezon 6 | Odcinek 20

  Zespół zajmuje się przypadkiem chorego przyszłego pana młodego, który ukrywa nieujawnione tajemnice z poprzedniego związku. Podczas gdy jego narzeczona stara się uzyskać odpowiedzi na swoje liczne pytania, sfrustrowany zespół przebiera w różnych możliwościach. Tymczasem House spędza swój wolny czas z kolegami z Princeton Plainsboro, wykonując interpretację karaoke klasycznego przeboju Gladys Knight & The Pips razem z Foremanem i Chasem.

  Przejdź do programu
 • 08.50

  Rosewood

  AllAll
  +

  Sekrety i cisi zabójcy, Sezon 2 | Odcinek 2

  Rosie i Villa odkrywają, że badanej przez nich ofierze morderstwa wystawiono przed trzema laty akt zgonu i starają się odkryć prawdę dotyczącą tożsamości mężczyzny. W miarę jak zmagają się z rozwiązaniem zagadki śmierci denata, jak również zgonu Eddiego, TMI stara się nawiązać ponownie kontakt z Pippy, a Donna ma trudności z utrzymaniem tajemnicy przed swoją rodziną.

  Przejdź do programu
 • 09.45

  Rosewood

  AllAll
  +

  Eddie i Nowy Jork, Sezon 2 | Odcinek 3

  Rosewood i Villa jadą do Nowego Jorku, by przeprowadzić dochodzenie w sprawie śmierci Eddiego. Slade i Hornstock łączą siły, w celu zlikwidowania szajki zajmującej się prostytucją w Miami.

  Przejdź do programu
 • 10.40

  Kości

  1212
  +

  Powykręcane kości w stopionej ciężarówce, Sezon 6 | Odcinek 8

  Ludzki szkielet z raną po postrzale dosłownie wtopił się w tablicę rozdzielczą zwęglonej ciężarówki, ale zespół odkrywa, że ani ogień ani kula nie zabiły mężczyzny. Żona ofiary jest nauczycielką w lokalnej szkole średniej, co prowadzi do odkrycia romansu nauczycielki z uczniem. Tymczasem Sweets ma opory z pomocą Daisy w zaliczeniu rządowego testu psychologicznego, a Hannah usiłuje zaprzyjaźnić się z synem Bootha, Parkerem.

  Przejdź do programu
 • 11.40

  Kości

  1212
  +

  Lekarka ze zdjęcia, Sezon 6 | Odcinek 9

  Brennan widzi w przelocie swój własny los, gdy ciało wybitnej i nastawionej na karierę pani chirurg, której styl życia bardzo przypomina życie Brennan, odkryte zostaje w szemranej dzielnicy z wieloma złamaniami czaszki i bez żadnych wskazówek na temat tego, w jaki sposób lub dlaczego się tam znalazło. Dzięki zapewnieniom nowego przyjaciela i ochroniarza z Instytutu Jeffersona, Micah Leggata, Brennan dokonuje odkrycia na swój temat oraz uczy się, na czym polega podejmowanie ryzyka.

  Przejdź do programu
 • 12.35

  Kości

  1212
  +

  Cała moc w torebce, Sezon 6 | Odcinek 10

  Niezidentyfikowane ciało zostaje odkryte w kabinie prysznicowej eleganckiego domu, należącego do młodej bywalczyni salonów. Rekonstrukcja szkieletu oraz dowody znalezione w odpływie wody ujawniają, że ofiarą była młoda Chinka, zatrudniona jako dystrybutorka podrabianych, damskich torebek, która desperacko pragnęła dopasować się do modnego, ekskluzywnego towarzystwa. Tymczasem Angela i Hodgins rozmawiają na temat swojego przyszłego domu i miejsca, w którym chcą wychowywać dzieci, a Booth otwiera się w stosunku do Hannah w kwestii uczuć jakie żywi do niego Brennan.

  Przejdź do programu
 • 13.30

  Kości

  1212
  +

  Kula w mózgu, Sezon 6 | Odcinek 11

  Gdy Heather Taffet, znana również jako „Grabarz”, wnosi ostatnią apelację po tym, jak skazano ją na śmierć, ktoś ją zabija strzałem z broni palnej. Zespołowi z Instytutu Jeffersona zostaje powierzone zadanie ustalenia dokładnie miejsca, z którego strzelał snajper, a podejrzenie pada na ojca Brennan, Maxa, a nawet Bootha jako wiarygodnych sprawców. Tymczasem Sweets usiłuje się trzymać po tym, jak staje niemal na linii ognia, w dosłownie chwilę po nieprzyjemnej rozmowie z „Grabarzem”.

  Przejdź do programu
 • 14.25

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Tanglewood, Sezon 1 | Odcinek 13

  Mac i Stella badają okoliczności zabójstwa w sklepie spożywczym oraz powiązanej z nim śmierci młodego mężczyzny z tatuażem gangu Tanglewood na plecach. Danny i Aiden szukają sprawcy wypadku drogowego, w wyniku którego zginęła kobieta.

  Przejdź do programu
 • 15.20

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Krew, pot i łzy, Sezon 1 | Odcinek 14

  Na plaży znaleziona zostaje mała skrzynia, w której umieszczono zgrabnie zwinięte ciało mężczyzny. Niesamowite jest to, iż ma ona kształt sześcianu foremnego o boku równym 60 cm. Śledztwo prowadzi do cyrku, w którym ofiara występowała jako kontorsjonista.

  Przejdź do programu
 • 16.15

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Dopóki śmierć nas nie rozłączy, Sezon 1 | Odcinek 15

  Mac i Danny zajmują się śmiercią panny młodej, która zmarła podczas własnego ślubu. Stella, Aiden i Flack starają się wyjaśnić okoliczności morderstwa w klasztorze na Staten Island, gdzie robotnicy wykopali zakrwawioną dłoń.

  Przejdź do programu
 • 17.10

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Cicho sza!, Sezon 1 | Odcinek 16

  Mac i Stella prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci Paddy’ego Dolana, którego zmiażdżone przez kontener zwłoki odkryto na terenie doków. Aiden i Danny badają okoliczności zgonu tajemniczej kobiety. Jej nagie ciało znaleziono pod drzewem, w które uderzył samochód.

  Przejdź do programu
 • 18.10

  Kości

  1212
  +

  Siostrzany grzech, Sezon 6 | Odcinek 12

  Zostaje znalezione ciało z raną po kuli, przebrane za stracha na wróble, a zespół musi ścigać się z czasem, aby zdążyć przez burzą, która może zniszczyć materiał dowodowy. Trzy żony ofiary są również siostrami, a panująca pomiędzy nimi zazdrość oraz pragnienie zwrócenia na siebie uwagi męża spowodowały rozłam w rodzinie. Tymczasem Cam traci pewność w kwestii swojej relacji z będącym wciąż pod telefonem chłopakiem lekarzem, ale oboje zdają sobie sprawę, że muszą swojemu związkowi dać pierwszeństwo.

  Przejdź do programu
 • 19.05

  Kości

  1212
  +

  Śmiałek w kokonie, Sezon 6 | Odcinek 13

  Zwłoki uprawiającego ekstremalną jazdę rowerzysty, pokryte warstwą grzyba, zostają odkryte na dachu budynku magazynowego. Gdy Booth i Brennan znajdują skradziony rower ofiary, zespół dochodzi do wniosku, że ofiara została zabita wskutek tępego uderzenia, co sprawia, że jego śmierć podlega kryminalnemu śledztwu. Tymczasem Sweets zwraca się do Bootha o radę odnośnie oświadczenia się Daisy, a Booth robi wielki gest, by pokazać Hannah swoje zaangażowanie w ich związek.

  Przejdź do programu
 • 20.05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Serce, Sezon 6 | Odcinek 12

  Reid cierpi z powodu przedłużających się bólów głowy i halucynacji, o których nie powiedział członkom zespołu. Jednostka Analiz Behawioralnych udaje się do Miami na Florydzie, gdzie ma przeprowadzić śledztwo w sprawie trzech osób zabitych w trakcie swego rodzaju afro-karaibskiego rytuału. Ofiary, zamordowane we własnym domu, miały oczy i usta zakryte muszlami. Wydaje się, że brały udział w rytualnej ceremonii z własnej woli, co oznacza, iż znały zabójcę. Znalezienie nieznanego sprawcy utrudniają lokalni mieszkańcy, którzy podejrzliwie podchodzą do osób z zewnątrz, szczególnie przedstawicieli władz. Hollis Walker Jr, profesor z miejscowego college’u oraz specjalista od religii afro-karaibskich wyjaśnia agentom, że ofiar będzie w sumie siedem, ponieważ tyle wymaga przeprowadzany w tym przypadku rytuał. Sprawa jest szczególnie pouczająca dla Reida i pomaga mu w poradzeniu sobie z osobistym problemem.

  Przejdź do programu
 • 21.00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Odbicie pożądania, Sezon 6 | Odcinek 8

  Dwudziestokilkuletnia Kelly Landis, która zaginęła przed trzema dniami, zostaje znaleziona martwa w bocznej alejce w Georgetown. Chociaż waszyngtońska policja nie wiąże tej sprawy z innymi zabójstwami, wzywają Jednostkę Analiz Behawioralnych z powodu tego, co kobiecie zrobiono – odcięto jej usta. Nieznany sprawca domaga się również uwagi ze strony mediów, wysyłając zdjęcie Kelly do jednej z lokalnych gazet. Zespół uważa, że zabójca to ktoś miejscowy, kto był już przesłuchiwany przez policję. Ustalają również, że przestępcą jest mężczyzna, który zgłosił morderstwo Kelly i w tym czasie udawał bezdomnego. Tekst znaleziony na miejscu zbrodni pasuje do tekstu z kawałka papieru wepchniętego do gardła ofiary. Szereg innych wskazówek dowodzi, że sprawca działa według scenariusza lub filmu z lat 50. Gdy zostaje zgłoszone zaginięcie kolejnej kobiety, agentom pozostaje jeden dzień na jej uratowanie. Tymczasem Garcia bezwiednie ujawnia pewne fakty z życia osobistego, które chciała zachować dla siebie. Pomimo jej protestów, Hotch wykorzystuje tę wiedzę, by wykurzyć zabójcę z ukrycia.

  Przejdź do programu
 • 22.00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Tajemnice lasu, Sezon 6 | Odcinek 9

  Na terenie parku stanowego Harwood w Pensylwanii znalezione zostaje pogrzebane ciało ośmioletniego chłopca. Mały Daniel Lanham zaginął w listopadzie, gdy przebywał na kempingu z ojcem, był przetrzymywany przez całą zimę, po czym w marcu go zamordowano. Jednym z podejrzanych jest doświadczony w chodzeniu po szlakach i obozowaniu Joseph, który przestał szukać chłopca w tym samym czasie, w którym go zabito. Na miejscu pochówku Daniela, agenci znajdują ciało chłopca w tym samym wieku, którego również przetrzymywano po jego porwaniu. Reid podejrzewa, że w ciągu wielu lat, seryjny morderca mógł zamordować wielu chłopców w pobliżu tego turystycznego szlaku. W ostatnich latach skupił się na krótszym jego odcinku z powodu podeszłego wieku bądź fizycznej niesprawności. Nieznany sprawca działa jak leśne zwierzę, hibernując się z chłopcami przez zimę i pozbywając się ich na wiosnę. Tymczasem w tej samej okolicy zostaje porwane rodzeństwo – Robert i Ana Brooks. Agenci muszą ścigać się z czasem, ponieważ dziewczynka została prawdopodobnie zabrana dlatego, że przebywała razem z chłopcem. Jej porwanie oznacza, że sprawca będzie musiał improwizować, mając na głowie niechcianego więźnia. Zespół ma nadzieję, że dzięki temu popełni jakiś błąd. Znający dobrze okolicę Joseph chce wziąć udział w śledztwie.

  Przejdź do programu
 • 22.55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Co dzieje się w domu…, Sezon 6 | Odcinek 10

  W Las Cruces w stanie Nowy Meksyk, w dzielnicy Oak Tree Hills, na monitorowanym przez firmę ochroniarską, zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w ciągu trzech miesięcy dochodzi do szeregu zabójstw. Ofiarami są trzy kobiety, które uduszono. Każde kolejne morderstwo jest śmielsze od poprzedniego, ponieważ sprawca przestaje przejmować się obecnością innych osób w pobliżu. W przypadku ostatniego zabójstwa, dane ochrony wykazują, że na terenie nie było nikogo z zewnątrz, co oznacza, że nieznanym sprawcą jest jeden z mieszkańców osiedla. Ponieważ społeczność jest jednolita, sporządzenie profilu wydaje się bezzasadne. Z tego powodu Hotch i Rossi zatrudniają do pomocy kadeta FBI, agentkę Ashley Seaver, mogącą rzucić światło na sprawę z innej perspektywy. Młoda kobieta jest córką seryjnego zabójcy, który zamordował dwadzieścia pięć kobiet zanim ona skończyła 20 lat. Hotch i Rossi dają jej jasno do zrozumienia, że ma pełnić jedynie rolę doradcy i pod żadnym względem nie podejmować działań bez uprzedniej zgody kogoś z zespołu. Spośród listy 71 mężczyzn, podejrzanymi są również detektyw z policji Las Cruces, Felix Ruiz oraz szef ochrony osiedla Harvey Brinkman. W miarę jak rośnie liczba dowodów, Seaver natyka się na pewien typ zachowania, który może okazać się pomocny w ustaleniu tożsamości sprawcy.

  Przejdź do programu
 • 23.55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Od 25 lat do dożywocia, Sezon 6 | Odcinek 11

  Hotch przebywa na urlopie, więc zespołem dowodzi Rossi, który niechętnie pozwala agentce Ashley Seaver na kontynuowanie swojego szkolenia w szeregach Jednostki Analiz Behawioralnych, szczególnie po tym, co stało się w Nowym Meksyku. Tymczasem komisja do spraw zwolnień warunkowych zwraca się do zespołu o sporządzenie oceny ryzyka, dotyczącej Dona Sandersona, który odsiedział minimum swojej kary, 25 lat z dożywocia, za zabicie żony i córki. Sanderson, kiedyś lekarz, zawsze twierdził, iż jest niewinny i zeznawał, że morderstwa popełniło dwóch mężczyzn i kobieta. Rossi zleca zadanie dokonania oceny Morganowi, który rekomenduje więźnia do zwolnienia warunkowego. Dwa dni po opuszczeniu murów więzienia Sanderson zostaje oskarżony o zabicie Toma Wittmana, przy czym przyznaje się do popełnienia czynu w obronie własnej. Garcia nie jest w stanie znaleźć żadnych powiązań pomiędzy Sandersonem i Wittmanem zanim doszło między nimi do sprzeczki. By oczyścić dobre imię Morgana, członkowie zespołu muszą zagłębić się w morderstwa żony i córki Sandersona, by dowiedzieć się, dlaczego oskarżony poszedł zobaczyć się ze swoją ofiarą.

  Przejdź do programu
 • 00.50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Serce, Sezon 6 | Odcinek 12

  Reid cierpi z powodu przedłużających się bólów głowy i halucynacji, o których nie powiedział członkom zespołu. Jednostka Analiz Behawioralnych udaje się do Miami na Florydzie, gdzie ma przeprowadzić śledztwo w sprawie trzech osób zabitych w trakcie swego rodzaju afro-karaibskiego rytuału. Ofiary, zamordowane we własnym domu, miały oczy i usta zakryte muszlami. Wydaje się, że brały udział w rytualnej ceremonii z własnej woli, co oznacza, iż znały zabójcę. Znalezienie nieznanego sprawcy utrudniają lokalni mieszkańcy, którzy podejrzliwie podchodzą do osób z zewnątrz, szczególnie przedstawicieli władz. Hollis Walker Jr, profesor z miejscowego college’u oraz specjalista od religii afro-karaibskich wyjaśnia agentom, że ofiar będzie w sumie siedem, ponieważ tyle wymaga przeprowadzany w tym przypadku rytuał. Sprawa jest szczególnie pouczająca dla Reida i pomaga mu w poradzeniu sobie z osobistym problemem.

  Przejdź do programu
 • 01.50

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Recykling, Sezon 1 | Odcinek 12

  Detektyw Taylor bada okoliczności śmierci kobiety, zamordowanej podczas wystawy psów. Stella i Danny zajmują się sprawą zabójstwa rowerowego kuriera, który został dźgnięty w nogę w trakcie rozwożenia przesyłek.

  Przejdź do programu
 • 02.50

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Tanglewood, Sezon 1 | Odcinek 13

  Mac i Stella badają okoliczności zabójstwa w sklepie spożywczym oraz powiązanej z nim śmierci młodego mężczyzny z tatuażem gangu Tanglewood na plecach. Danny i Aiden szukają sprawcy wypadku drogowego, w wyniku którego zginęła kobieta.

  Przejdź do programu
 • 03.45

  Legion

  1212
  +

  Rozdział 4, Sezon 1 | Odcinek 4

  David popada w tarapaty, podczas gdy jego znajomi nadal starają się wyjaśnić jego położenie.

  Przejdź do programu
 • 05.05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Powtórka, Sezon 4 | Odcinek 15

  Zespół podąża za seryjnym zabójcą naśladowcą, który odtwarza techniki wykorzystywane przez słynnych morderców z przeszłości.

  Przejdź do programu

Sobota

23 września

 • 06.00

  Dr House

  1212
  +

  Nie do ujawnienia, Sezon 6 | Odcinek 11

  Gdy handlarz narkotyków o imieniu Mickey tajemniczo traci przytomność podczas negocjowania sprzedaży, jego wspólnik, Eddie, towarzyszy mu do Princeton Plainsboro, gdzie pacjent ma być leczony. Jednak z powodu niezakończonej transakcji, Mickey nie jest skłonny ujawniać osobistych informacji, które potrzebne są zespołowi by go leczyć. W miarę jak jego stan się pogarsza, lekarze sięgają po staromodne metody detektywistyczne, aby rozwiązać sprawę. Tymczasem House i Wilson rywalizują o uczucia nowej sąsiadki, a Chase, Trzynastka i Taub starają się zrobić kawał Foremanowi.

  Przejdź do programu
 • 06.55

  Dr House

  1212
  +

  Skrucha, Sezon 6 | Odcinek 12

  Zespół zajmuje się przypadkiem Valerie, atrakcyjnej dyrektorki, która doświadcza przypadkowych napadów potwornego bólu. House zgadza się na leczenie z powodu wyglądu pacjentki. W jego trakcie, mężczyźni z zespołu są oczarowani osobowością i urodą Valerie. Tylko Trzynastka jest w stanie przejrzeć to, co powierzchowne, usiłując odkryć powiązania z chorobą. Tymczasem House, co do niego niepodobne, próbuje uspokoić sumienie zwracając się do byłego kolegi ze studiów medycznych, którego skrzywdził.

  Przejdź do programu
 • 07.50

  Dr House

  1212
  +

  Futbolista, Sezon 6 | Odcinek 13

  House wraz z zespołem spieszą się z leczeniem chorego gwiazdora uniwersyteckiego futbolu, by pacjent mógł zdążyć na rozgrywki kwalifikujące do NFL. Jednak gdy chory doświadcza ataku różnych i niezwykłych objawów, zespół ma problem z osiągnięciem zgody odnośnie tego, jak efektywnie go leczyć. Tymczasem brat Foremana, Marcus, niespodziewanie pojawia się w szpitalu.

  Przejdź do programu
 • 08.50

  Dr House

  1212
  +

  Dzień z życia dr Cuddy, Sezon 6 | Odcinek 14

  Podczas dnia z życia dyrektorki Princeton Plainsboro, dr Lisy Cuddy, widzimy jej oczyma jak funkcjonuje szpital. Dzień ten okazuje się szczególnie trudny, ponieważ Cuddy zmaga się z mnóstwem szpitalnych problemów oraz konfliktami personelu, które poddają próbie jej wytrwałość i umiejętności jako administratorki, wszystko to podczas żonglowania sprawami w życiu osobistym.

  Przejdź do programu
 • 09.45

  Dr House

  1212
  +

  Prywatność, Sezon 6 | Odcinek 15

  House i zespół biorą przypadek zapalonej blogerki, przyjętej z nagłym krwawieniem i siniakami. Ze szpitalnego łóżka, pacjentka opisuje w blogu swoje symptomy, lekarzy i potencjalne diagnozy wiernej grupie czytelników oraz zbiera ich rady odnośnie toku leczenia. Taka otwartość sprawia, że zespół zaczyna rozważać wartość prywatności, szczególnie po tym, jak House i Wilson odkrywają tajemnice ze swojej wzajemnej przeszłości. Tymczasem Chase zostaje namówiony do przetestowania sceny randkowej.

  Przejdź do programu
 • 10.45

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Deszcz, Sezon 1 | Odcinek 7

  Znalezione zostają zwęglone szczątki dwóch rabusiów, którzy dokonali napadu na bank w Chinatown. Sprawy się komplikują, ponieważ deszcz wypłukuje część materiałów dowodowych.

  Przejdź do programu
 • 11.40

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Trzy pokolenia wystarczą, Sezon 1 | Odcinek 8

  W budynku giełdy towarowej znaleziona zostaje podejrzana aktówka. Na miejsce przybywa brygada saperów. Przy użyciu robota, detektyw Taylor pobiera z przedmiotu odciski palców. Tymczasem w pewnym kościele kobieta popełnia samobójstwo.

  Przejdź do programu
 • 12.35

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Posterunkowy Blue, Sezon 1 | Odcinek 9

  W Central Parku ginie funkcjonariusz konnej policji, do którego strzelano z budynku położonego z dala od miejsca zdarzenia. Niestety pocisk, będący ważnym dowodem w sprawie, utyka w ciele jego konia o imieniu Blue. Usunięcie go może doprowadzić do śmierci rumaka.

  Przejdź do programu
 • 13.30

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Dobranoc, mamo, Sezon 1 | Odcinek 10

  Mac i Stella prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa ofiary, którą dźgnięto drewnianym kołkiem prosto w serce. Policja aresztuje klęczącą nad zwłokami kobietę. Mac nie jest jednak przekonany, że to ona popełniła przestępstwo.

  Przejdź do programu
 • 14.25

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Trzy sprawy, Sezon 1 | Odcinek 11

  Na torach podziemnej kolei znalezione zostają zwłoki młodego mężczyzny o nieustalonej tożsamości. Początkowo wydaje się, iż zmarł w wyniku porażenia prądem po zetknięciu się z tzw. trzecią szyną. Sekcja zwłok wskazuje jednak na inną przyczynę śmierci. Tymczasem Danny pracuje nad sprawą morderstwa właściciela galerii, a Aiden usiłuje wyjaśnić okoliczności śmierci robotnika na budowie.

  Przejdź do programu
 • 15.20

  Kości

  1212
  +

  Łowca nagród w śmietniku, Sezon 6 | Odcinek 4

  Na śmietniku zostają znalezione czaszka i rozkładające się ręce, a ofiarą okazuje się być łowca nagród, który poszukiwał Charlesa Bravermana, człowieka oskarżonego o zamordowanie swojego współpracownika. Tymczasem Brennan zostaje poproszona przez profesora Bunsena Jude’a, gospodarza programu telewizyjnego, o możliwość nakręcenia jednego z odcinków jego programu dla dzieci w Instytucie Jeffersona, gdzie Brennan ma wystąpić jako gość specjalny.

  Przejdź do programu
 • 16.15

  Kości

  1212
  +

  Kości, których nie było, Sezon 6 | Odcinek 5

  Czaszka obiecującego, młodego tancerza zostaje znaleziona zatopiona w betonie na miejscu budowy. Po odkryciu, że ofiara porzuciła balet dla hip hopu, dowody wskazują na podejrzaną, która była w sekretnym związku z ofiarą. Hannah zostaje postrzelona w trakcie prowadzenia dziennikarskiego śledztwa w podejrzanej dzielnicy miasta, a Brennan odkrywa, że skutki postrzału zagrażają jej życiu.

  Przejdź do programu
 • 17.10

  Kości

  1212
  +

  Płytkość w głębi, Sezon 6 | Odcinek 6

  Ze 150-letniego statku niewolniczego Amalia Rose wypływają na powierzchnię ludzkie zwłoki, co prowadzi do odkrycia powiązanego z niedawnym morderstwem. Trop naprowadza Bootha i Brennan na inny rodzaj statku (łódź wycieczkową dla pań w średnim wieku), gdzie ofiarę widziano na chwilę przed śmiercią. Sweets zmaga się z utrzymaniem luźnych relacji z Daisy, a Cam odkrywa zaskakujące i emocjonalne powiązania z Amalią Rose.

  Przejdź do programu
 • 18.05

  Kości

  1212
  +

  Kociak w tabliczce czekolady, Sezon 6 | Odcinek 7

  W największej na świecie tabliczce czekolady, stworzonej przez ekscentrycznego producenta łakoci, znalezione zostają ludzkie zwłoki. Tymczasem Cam zmaga się z decyzją swojej córki odnośnie uczęszczania na uniwersytet, który nie spełnia jej wysokich standardów, a Hodgins prosi Angelę o zorganizowanie imprezy, w celu ogłoszenia swojej ciąży.

  Przejdź do programu
 • 19.05

  Kości

  1212
  +

  Powykręcane kości w stopionej ciężarówce, Sezon 6 | Odcinek 8

  Ludzki szkielet z raną po postrzale dosłownie wtopił się w tablicę rozdzielczą zwęglonej ciężarówki, ale zespół odkrywa, że ani ogień ani kula nie zabiły mężczyzny. Żona ofiary jest nauczycielką w lokalnej szkole średniej, co prowadzi do odkrycia romansu nauczycielki z uczniem. Tymczasem Sweets ma opory z pomocą Daisy w zaliczeniu rządowego testu psychologicznego, a Hannah usiłuje zaprzyjaźnić się z synem Bootha, Parkerem.

  Przejdź do programu
 • 20.05

  Skandal

  1212
  +

  Wyścig z czasem, Sezon 6 | Odcinek 15

  Powraca matka Olivii. Okazuje się, że kobieta planuje dokonanie ataku podczas inauguracji.

  Przejdź do programu
 • 21.00

  Skandal

  1212
  +

  Przekazanie władzy, Sezon 6 | Odcinek 16

  W trakcie ceremonii zaprzysiężenia Mellie na prezydent Stanów Zjednoczonych, gladiatorzy odkrywają, że na podium znajduje się zdrajca. Olivia robi wszystko, by dowiedzieć się, kim jest ta osoba.

  Przejdź do programu
 • 22.00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Mój zawód to przyjemność, Sezon 4 | Odcinek 16

  Zespół prowadzi poszukiwania kobiety, która wykorzystuje swoje zawodowe umiejętności luksusowej call girl, by zwabiać i mordować wpływowych biznesmenów.

  Przejdź do programu
 • 22.55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Demonologia, Sezon 4 | Odcinek 17

  Zespół prowadzi śledztwo w sprawie serii zgonów o religijnym zabarwieniu, przy czym jedna z ofiar okazuje się dawnym znajomym agentki Prentiss.

  Przejdź do programu
 • 23.55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Wszystkożerca, Sezon 4 | Odcinek 18

  Agent Hotchner powraca do pierwszej sprawy, nad którą pracował po przyjęciu do Jednostki Analiz Behawioralnych po tym, jak pojawiają się informacje, że jeden z najbardziej zabójczych seryjnych morderców w historii Nowej Anglii zaatakował ponownie po dziesięcioletniej przerwie.

  Przejdź do programu
 • 00.50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Dom w ogniu, Sezon 4 | Odcinek 19

  Zespół musi namierzyć seryjnego podpalacza, który sieje postrach w małym miasteczku, podkładając ogień w miejscach spotkań społeczności i w konsekwencji doprowadzając do śmierci ponad 30 mieszkańców.

  Przejdź do programu
 • 01.50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Rozdarty, Sezon 4 | Odcinek 20

  Młodzi studenci przebywający na wakacjach podczas wiosennej przerwy w nauce są gwałceni i mordowani przypuszczalnie przez współpracujących ze sobą mężczyznę i kobietę. Wezwany do przeprowadzenia dochodzenia, zespół podejrzewa dwoje pracowników hotelu, w którym doszło do zbrodni.

  Przejdź do programu
 • 02.45

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Odcień szarości, Sezon 4 | Odcinek 21

  Prowadząc śledztwo w sprawie serii porwań i zabójstw dzieci, zespół odkrywa, że jeden z przypadków niekoniecznie jest dziełem seryjnego zabójcy, którego aresztowali.

  Przejdź do programu
 • 03.45

  American Horror Story: Kult

  1616
  +

  Sąsiedzi z piekła rodem, Sezon 7 | Odcinek 3

  Fabuła nowego sezonu rozgrywa się w Michigan, a jego akcja rozpoczyna się w wieczór wyborczy podczas starcia Hilary Clinton z Donaldem Trumpem jesienią 2016 roku. To właśnie wtedy zaczyna się seria przerażających zdarzeń, które dosięgną nie tylko głównych bohaterów.

  Przejdź do programu
 • 05.05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Wielkie koło, Sezon 4 | Odcinek 22

  Zespół otrzymuje kasetę z nagraniem wideo od seryjnego zabójcy, na której szczegółowo pokazano jedną z jego zbrodni. Agenci odkrywają również ukrytą na niej wiadomość od sprawcy, z prośbą o pomoc w powstrzymaniu go przed zabiciem kolejnej ofiary.

  Przejdź do programu

Niedziela

24 września

 • 06.00

  Dr House

  1212
  +

  Czarna dziura, Sezon 6 | Odcinek 16

  Student fizyki oraz jego ojciec, Artie, przywożą do szpitala dziewczynę chłopaka, Abby Nash, która prawie się udusiła podczas wykładu w planetarium. Zespół wyklucza wszystko oprócz alergii na coś w jej ciele. Tymczasem Taub narzeka na swoje życie osobiste, a House naciska Wilsona, by kupił meble i tym samym wyraził swoją osobowość.

  Przejdź do programu
 • 06.55

  Dr House

  1212
  +

  Zakaz opuszczania budynku, Sezon 6 | Odcinek 17

  Gdy z oddziału noworodków znika dziecko, szpital zostaje przymusowo zamknięty, co oznacza, że nikt nie może z niego wyjść, ani do niego wejść, jak również poruszać się po jego terenie. Podczas gdy House i członkowie jego zespołu zostają uwięzieni w różnych częściach budynku, na światło dzienne wychodzą nowe informacje na temat ich osobistych historii, związków i smutków.

  Przejdź do programu
 • 07.50

  Dr House

  1212
  +

  Upadek rycerza, Sezon 6 | Odcinek 18

  House i jego zespół zajmują się przypadkiem Sir Williama, „rycerza” z zamkniętej społeczności mężczyzn i kobiet, którzy żyją zgodnie z renesansowymi ideałami. W miarę jak zespół przeszukuje średniowieczną wioskę, starając się ustalić czynniki środowiskowe, które mogłyby się przyczynić do gwałtownie pogarszającego się stanu zdrowia Sir Williama, Trzynastka i Sir William dyskutują na temat czynów, które określają honor i lojalność, szczególnie w związku z „królową” społeczności, jedną z najczęściej odwiedzających go osób. Tymczasem Wilson zaczyna od nowa ze swoją eks.

  Przejdź do programu
 • 08.50

  Dr House

  1212
  +

  Otwórz i zamknij, Sezon 6 | Odcinek 19

  House i jego zespół zajmują się przypadkiem kobiety o imieniu Julia, która żyje w małżeństwie otwartym i rozchorowuje się podczas randki z kochankiem. Pomimo iż sytuacja wprowadza wszystkich w zakłopotanie, szczęśliwy i zdrowy, chociaż poligamiczny związek Julii jest równie zaskakujący. Tymczasem House testuje związek Wilsona z Sam.

  Przejdź do programu
 • 09.45

  Dr House

  1212
  +

  Wybór, Sezon 6 | Odcinek 20

  Zespół zajmuje się przypadkiem chorego przyszłego pana młodego, który ukrywa nieujawnione tajemnice z poprzedniego związku. Podczas gdy jego narzeczona stara się uzyskać odpowiedzi na swoje liczne pytania, sfrustrowany zespół przebiera w różnych możliwościach. Tymczasem House spędza swój wolny czas z kolegami z Princeton Plainsboro, wykonując interpretację karaoke klasycznego przeboju Gladys Knight & The Pips razem z Foremanem i Chasem.

  Przejdź do programu
 • 10.45

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Recykling, Sezon 1 | Odcinek 12

  Detektyw Taylor bada okoliczności śmierci kobiety, zamordowanej podczas wystawy psów. Stella i Danny zajmują się sprawą zabójstwa rowerowego kuriera, który został dźgnięty w nogę w trakcie rozwożenia przesyłek.

  Przejdź do programu
 • 11.40

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Tanglewood, Sezon 1 | Odcinek 13

  Mac i Stella badają okoliczności zabójstwa w sklepie spożywczym oraz powiązanej z nim śmierci młodego mężczyzny z tatuażem gangu Tanglewood na plecach. Danny i Aiden szukają sprawcy wypadku drogowego, w wyniku którego zginęła kobieta.

  Przejdź do programu
 • 12.35

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Krew, pot i łzy, Sezon 1 | Odcinek 14

  Na plaży znaleziona zostaje mała skrzynia, w której umieszczono zgrabnie zwinięte ciało mężczyzny. Niesamowite jest to, iż ma ona kształt sześcianu foremnego o boku równym 60 cm. Śledztwo prowadzi do cyrku, w którym ofiara występowała jako kontorsjonista.

  Przejdź do programu
 • 13.30

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Dopóki śmierć nas nie rozłączy, Sezon 1 | Odcinek 15

  Mac i Danny zajmują się śmiercią panny młodej, która zmarła podczas własnego ślubu. Stella, Aiden i Flack starają się wyjaśnić okoliczności morderstwa w klasztorze na Staten Island, gdzie robotnicy wykopali zakrwawioną dłoń.

  Przejdź do programu
 • 14.25

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Cicho sza!, Sezon 1 | Odcinek 16

  Mac i Stella prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci Paddy’ego Dolana, którego zmiażdżone przez kontener zwłoki odkryto na terenie doków. Aiden i Danny badają okoliczności zgonu tajemniczej kobiety. Jej nagie ciało znaleziono pod drzewem, w które uderzył samochód.

  Przejdź do programu
 • 15.20

  Kości

  1212
  +

  Lekarka ze zdjęcia, Sezon 6 | Odcinek 9

  Brennan widzi w przelocie swój własny los, gdy ciało wybitnej i nastawionej na karierę pani chirurg, której styl życia bardzo przypomina życie Brennan, odkryte zostaje w szemranej dzielnicy z wieloma złamaniami czaszki i bez żadnych wskazówek na temat tego, w jaki sposób lub dlaczego się tam znalazło. Dzięki zapewnieniom nowego przyjaciela i ochroniarza z Instytutu Jeffersona, Micah Leggata, Brennan dokonuje odkrycia na swój temat oraz uczy się, na czym polega podejmowanie ryzyka.

  Przejdź do programu
 • 16.15

  Kości

  1212
  +

  Cała moc w torebce, Sezon 6 | Odcinek 10

  Niezidentyfikowane ciało zostaje odkryte w kabinie prysznicowej eleganckiego domu, należącego do młodej bywalczyni salonów. Rekonstrukcja szkieletu oraz dowody znalezione w odpływie wody ujawniają, że ofiarą była młoda Chinka, zatrudniona jako dystrybutorka podrabianych, damskich torebek, która desperacko pragnęła dopasować się do modnego, ekskluzywnego towarzystwa. Tymczasem Angela i Hodgins rozmawiają na temat swojego przyszłego domu i miejsca, w którym chcą wychowywać dzieci, a Booth otwiera się w stosunku do Hannah w kwestii uczuć jakie żywi do niego Brennan.

  Przejdź do programu
 • 17.10

  Kości

  1212
  +

  Kula w mózgu, Sezon 6 | Odcinek 11

  Gdy Heather Taffet, znana również jako „Grabarz”, wnosi ostatnią apelację po tym, jak skazano ją na śmierć, ktoś ją zabija strzałem z broni palnej. Zespołowi z Instytutu Jeffersona zostaje powierzone zadanie ustalenia dokładnie miejsca, z którego strzelał snajper, a podejrzenie pada na ojca Brennan, Maxa, a nawet Bootha jako wiarygodnych sprawców. Tymczasem Sweets usiłuje się trzymać po tym, jak staje niemal na linii ognia, w dosłownie chwilę po nieprzyjemnej rozmowie z „Grabarzem”.

  Przejdź do programu
 • 18.05

  Kości

  1212
  +

  Siostrzany grzech, Sezon 6 | Odcinek 12

  Zostaje znalezione ciało z raną po kuli, przebrane za stracha na wróble, a zespół musi ścigać się z czasem, aby zdążyć przez burzą, która może zniszczyć materiał dowodowy. Trzy żony ofiary są również siostrami, a panująca pomiędzy nimi zazdrość oraz pragnienie zwrócenia na siebie uwagi męża spowodowały rozłam w rodzinie. Tymczasem Cam traci pewność w kwestii swojej relacji z będącym wciąż pod telefonem chłopakiem lekarzem, ale oboje zdają sobie sprawę, że muszą swojemu związkowi dać pierwszeństwo.

  Przejdź do programu
 • 19.05

  Kości

  1212
  +

  Śmiałek w kokonie, Sezon 6 | Odcinek 13

  Zwłoki uprawiającego ekstremalną jazdę rowerzysty, pokryte warstwą grzyba, zostają odkryte na dachu budynku magazynowego. Gdy Booth i Brennan znajdują skradziony rower ofiary, zespół dochodzi do wniosku, że ofiara została zabita wskutek tępego uderzenia, co sprawia, że jego śmierć podlega kryminalnemu śledztwu. Tymczasem Sweets zwraca się do Bootha o radę odnośnie oświadczenia się Daisy, a Booth robi wielki gest, by pokazać Hannah swoje zaangażowanie w ich związek.

  Przejdź do programu
 • 20.05

  Z Archiwum X (2016)

  1212
  +

  Z powrotem w domu, Sezon 10 | Odcinek 4

  Przejdź do programu
 • 21.00

  Legion

  1212
  +

  Rozdział 4, Sezon 1 | Odcinek 4

  David popada w tarapaty, podczas gdy jego znajomi nadal starają się wyjaśnić jego położenie.

  Przejdź do programu
 • 22.05

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Krew, pot i łzy, Sezon 1 | Odcinek 14

  Na plaży znaleziona zostaje mała skrzynia, w której umieszczono zgrabnie zwinięte ciało mężczyzny. Niesamowite jest to, iż ma ona kształt sześcianu foremnego o boku równym 60 cm. Śledztwo prowadzi do cyrku, w którym ofiara występowała jako kontorsjonista.

  Przejdź do programu
 • 23.05

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Dopóki śmierć nas nie rozłączy, Sezon 1 | Odcinek 15

  Mac i Danny zajmują się śmiercią panny młodej, która zmarła podczas własnego ślubu. Stella, Aiden i Flack starają się wyjaśnić okoliczności morderstwa w klasztorze na Staten Island, gdzie robotnicy wykopali zakrwawioną dłoń.

  Przejdź do programu
 • 00.00

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Cicho sza!, Sezon 1 | Odcinek 16

  Mac i Stella prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci Paddy’ego Dolana, którego zmiażdżone przez kontener zwłoki odkryto na terenie doków. Aiden i Danny badają okoliczności zgonu tajemniczej kobiety. Jej nagie ciało znaleziono pod drzewem, w które uderzył samochód.

  Przejdź do programu
 • 00.55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Wielkie koło, Sezon 4 | Odcinek 22

  Zespół otrzymuje kasetę z nagraniem wideo od seryjnego zabójcy, na której szczegółowo pokazano jedną z jego zbrodni. Agenci odkrywają również ukrytą na niej wiadomość od sprawcy, z prośbą o pomoc w powstrzymaniu go przed zabiciem kolejnej ofiary.

  Przejdź do programu
 • 01.55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Przejechani, Sezon 4 | Odcinek 23

  Seria następujących po sobie zabójstw z użyciem samochodu na niebezpiecznym odcinku drogi w Bend w stanie Oregon może być dziełem seryjnego mordercy.

  Przejdź do programu
 • 02.50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Wzmocnienie, Sezon 4 | Odcinek 24

  Gdy nowy szczep śmiertelnego wirusa zostaje uwolniony w miejscu publicznym, jeden z członków zespołu musi ryzykować własnym życiem, by złapać zabójcę zanim ten uderzy ponownie.

  Przejdź do programu
 • 03.50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Do piekła…, Sezon 4 | Odcinek 25

  Zespół musi namierzyć seryjnego zabójcę, który wybiera sobie na ofiary narkomanów, prostytutki i bezdomnych z ulic Detroit, po czym wywozi ich przez granicę do Kanady. Życie jednego z agentów narażone jest na niebezpieczeństwo.

  Przejdź do programu
 • 05.05

  Dr House

  1212
  +

  Otwórz i zamknij, Sezon 6 | Odcinek 19

  House i jego zespół zajmują się przypadkiem kobiety o imieniu Julia, która żyje w małżeństwie otwartym i rozchorowuje się podczas randki z kochankiem. Pomimo iż sytuacja wprowadza wszystkich w zakłopotanie, szczęśliwy i zdrowy, chociaż poligamiczny związek Julii jest równie zaskakujący. Tymczasem House testuje związek Wilsona z Sam.

  Przejdź do programu