Nie ma lekko

Niedziela 22:00

AllAll
American Housewife © ABC Studios
Nie ma lekko

Kolejne emisje

 1. Niedziela 30 kwietnia o 22:00

  Bieg zombie (Odcinek03 - Sezon 01)

 2. Niedziela 30 kwietnia o 22:30

  Wernisaż (Odcinek04 - Sezon 01)

 3. Niedziela 7 maja o 22:00

  Zniewaga (Odcinek05 - Sezon 01)

Opis

Serial komediowy, który opowiada o przeciętnej żonie i matce, która zajmuje się swoją niedoskonałą rodziną w miasteczku pełnym wydawałoby się idealnych ludzi.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Nowa sąsiadka

  +

  Katie i jej mąż Greg przenoszą się do Westport, ponieważ tutejsza szkoła okazuje się najlepszą opcją dla ich najmłodszej córki, Anny-Kat. Katie stara się pomóc dziewczynce w dopasowaniu się do nowego środowiska. Jej starsze dzieci, Taylor i Oliver, szybko adaptują się do luksusowego stylu życia, do którego ich mama stara się je zniechęcić. Ponadto ona sama musi poradzić sobie z własnymi kompleksami i swoją rolą w nowym miejscu.

 • 2

  Drzemka

  +

  Po tym, jak dzieci nie pozwalają jej spać przez całą noc, jedyną rzeczą, o której marzy Katie jest spokojna drzemka. Niestety jej męża, Grega, dopada grypa i kobieta nie ma dla siebie nawet wolnej minuty. Będąc na skraju wytrzymałości, Katie wdaje się w pyskówkę z nadgorliwą strażniczką, dyrygującą ruchem na przejściu dla pieszych przy szkole.

 • 3

  Bieg zombie

  +

  Zazdrosna o przyjaźń Taylor z nową sąsiadką, Katie niechętnie zgadza się wziąć udział w biegu zombie podczas obchodów Halloween w Westport po tym, jak dowiaduje się, że jej córka i Viv zamierzają w nim wystartować. Tymczasem Greg i Anna-Kat wcielają się w zombie, które mają przeszkadzać biegaczom i podchodzą trochę zbyt poważnie do swojej roli.

  Na antenie
  Niedziela 30 kwietnia o 22:00
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 4

  Wernisaż

  +

  Z okazji szkolnej wystawy plastycznej, Anna-Kat rysuje portret swojej rodziny, na którym przedstawia swoją mamę w rozmiarze XXL. Katie robi wszystko, co w jej mocy, by odzyskać rysunek, imając się wszelkich dostępnych sposobów. Podczas jej nieobecności, Oliverem i Taylor zajmuje się Doris. Przyjaciółka Katie postanawia zmusić dzieciaki do posłuszeństwa, stosując swoje azjatyckie metody, ale okazuje się, że ma do czynienia z godnymi siebie przeciwnikami.

  Na antenie
  Niedziela 30 kwietnia o 22:30
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 5

  Zniewaga

  +

  Katie chowa swoją dumę do kieszeni i robi rzecz nie do pomyślenia. Zaczyna naśladować „idealne” mamy z Westport, ubierając się jak one i przesiadując z nimi w studio jogi. Stara się w ten sposób załatwić Annie-Kat pożądane przez wszystkie dzieci zaproszenie na urodzinową imprezę popularnej dziewczynki.

  Na antenie
  Niedziela 7 maja o 22:00
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 8 maja o 03:30
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 6

  Awantura

  +

  Nadchodzi Dzień Dziękczynienia, ale Katie wcale nie odczuwa wdzięczności związanej ze świętem. Powodem jej bojowego nastroju jest wizyta najmniej lubianej przez nią osoby, jej własnej mamy, Kathryn, zapatrzonej w siebie byłej stewardessy z linii Pan Am. Zaskakująco, to nemezis Katie, Viv, pomaga w rozładowaniu napięcia po tym, jak wprasza się na świąteczny obiad.

  Na antenie
  Niedziela 7 maja o 22:30
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 8 maja o 04:00
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 7

  Wpływowa para

  +

  Katie i Greg rzucają się w wir szkolnej polityki, gdy okazuje się, że nauczycielka dzieci specjalnej troski Anny-Kat, dr Ellie, nie zostaje uwzględniona w przyszłorocznym budżecie. Greg zostaje wybrany do komitetu rodzicielskiego i wszystko się nieźle zapowiada. Czy jednak Katie będzie w stanie powstrzymać się od swoich komentarzy na tyle długo, by zdobyć potrzebne im głosy?

  Na antenie
  Niedziela 14 maja o 22:00
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 15 maja o 03:30
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 8

  Bal kotylionowy

  +

  W tajemnicy przed innymi, Oliver pobiera lekcje tańca i dobrych manier w nadziei, że uda mu się zaprosić dziewczynkę, która mu się podoba na formalny bal kotylionowy w Westport. Prosi swojego tatę o pomoc w zachowaniu sekretu przed Katie, w obawie, że ta będzie się wtrącać, ale łatwiej to powiedzieć niż zrobić.

  Na antenie
  Niedziela 14 maja o 22:30
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 15 maja o 04:00
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 9

  Zły duch Bożego Narodzenia

  +

  Świąteczny nastrój Katie, który nigdy nie był zbyt entuzjastyczny, psuje się jeszcze bardziej, gdy Viv wkręca ją do pomocy przy szkolnym koncercie bożonarodzeniowym. Greg, który chce pokazać Taylor i Oliverowi, na czym polega prawdziwe znaczenie świąt Bożego Narodzenia, zabiera dzieci do miejscowego domu opieki, by dodać otuchy jego mieszkańcom. Sprawy nie układają się jednak zgodnie z planem.

  Na antenie
  Niedziela 21 maja o 22:00
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 22 maja o 03:30
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 10

  Nowa koleżanka

  +

  Katie i Greg są uszczęśliwieni, gdy Anna-Kat w końcu ma „normalną” koleżankę, z którą może się bawić. Ich córka skrywa jednak przed nimi pewien sekret. Podczas wizyty zabrała coś z domu swojej nowej przyjaciółki, Penny. Greg chce, żeby zwróciła przedmiot i przyznała się do winy. Katie się z nim nie zgadza, szczególnie, że mama Penny, Chloe Brown Mueller, jest jedną z najgorszych plotkarek w Westport.

  Na antenie
  Niedziela 21 maja o 22:30
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 22 maja o 04:00
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 11

  Śnieżyca

  +

  Rodzina Ottów nie jest w stanie ruszyć się z domu po tym, jak burza śnieżna powoduje blokady na drogach i ustają dostawy prądu. Greg wykorzystuje okazję, by pokazać dzieciom jak przetrwać bez udogodnień cywilizacji. Katie, zgorzkniała, ponieważ nie może wyjechać na zaplanowany weekend z koleżankami, znajduje wymówki, żeby odwiedzać Viv, która również przesiaduje w domu, ale z generatorem prądu, zapasem szampana i ciasteczek.

 • 12

  Niespodzianka

  +

  Oliver oznajmia swoim rodzicom, iż czuje się bardzo zażenowany ich warunkami mieszkaniowymi, które są nadzwyczaj skromne w porównaniu do jego szkolnych kolegów. Z tego powodu nie chce, aby urządzali mu urodziny. Katie postanawia dać synowi lekcję, organizując dla niego w domu imprezę niespodziankę, na którą zaprasza jego wszystkich, bogatych kolegów.