Jess i chłopaki

1212

Sobota 22:00

Oglądaj 5 sezon 1 - Jess i chłopaki - Sezon 5

Sezon 5
00:15
Oglądaj online w

Kolejne emisje

 1. Sobota 25 marca o 22:00

  Ostatnie Święto Dziękczynienia (Odcinek07 - Sezon 06)

 2. Sobota 25 marca o 22:30

  Awans (Odcinek08 - Sezon 06)

 3. Niedziela 26 marca o 03:25

  Ostatnie Święto Dziękczynienia (Odcinek07 - Sezon 06)

Opis

Serial opowiada o nie przejmującej się konwenansami młodej kobiecie, jej trzech współlokatorach, najlepszej przyjaciółce, ich wzajemnych relacjach i związkach.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Poszukiwania domu

  +

  Jess próbuje wszystkiego, co jej przychodzi do głowy, by nie myśleć o Nicku, który powraca z letniego pobytu w Nowym Orleanie wcześniej niż oczekiwano. Tymczasem Schmidt i Cece mają trudności ze znalezieniem domu dla siebie. Winston musi uporać się ze swoim związkiem na odległość z Aly.

 • 2

  Kampania wyborcza

  +

  Jess i Cece postanawiają wziąć udział w kampanii wyborczej. Zakładają się z niedowierzającym im Schmidtem, że uda się im zrekrutować głosujących w nadchodzących wyborach prezydenckich. Tymczasem Winston uczy Nicka, na czym polega współczesny seks przez telefon.

 • 3

  Samotni i samowystarczalni

  +

 • 4

  Zjazd absolwentów

  +

  Ekipa jedzie do Nowego Jorku na zjazd absolwentów w byłym liceum Schmidta. Na miejscu Jess poznaje detektywa Jake’a Peraltę i pomaga mu w rozwiązaniu sprawy, co prowadzi do nieuchronnego spotkania z Giną Linetti oraz kapitanem Raymondem Holtem z 99 posterunku policji na Brooklynie. Tymczasem spłukani Nick i Winston szamoczą się, by zdobyć pieniądze na przejazd metrem. Cece ściera się ze swoją teściową.

 • 5

  Głosowanie

  +

  Ekipa pomaga Schmidtowi i Cece w przebudowie ich wymagającego remontu domu. Jess i jej współlokatorzy debatują, czy pozwolić Reagan w końcu wprowadzić się z powrotem do loftu. Tymczasem Nick i Winston dokonują ekscytującego odkrycia dotyczącego nowego domu Cece i Schmidta. Nowożeńcy uczą się sztuki kompromisu w kwestii urządzania wnętrz.

 • 6

  Gotowa

  +

  Po tym, jak Jess ogłasza, że jest gotowa, by ponownie umawiać się na randki, Schmidt wywiera na nią nacisk, by dała szansę jego koledze z siłowni, Robby’emu. Cece zatrudnia przystojnego, nowego barmana. Nick zmaga się ze zrozumieniem istoty męskiego piękna. Nowo odkryta przez Winstona pewność siebie sprawia, że nie można się mu oprzeć.

 • 7

  Ostatnie Święto Dziękczynienia

  +

  Zbliża się Dzień Dziękczynienia. Jess i ekipa koniecznie chcą, by obchody święta w tym roku okazały się sukcesem. Jednakże sprawy nie układają się zgodnie z planem po tym, jak niespodziewanie zjawia się Robby i przyjeżdża załamany ojciec Schmidta. Tymczasem Nick odkrywa, że Reagan przełożyła datę przeprowadzki do loftu. Winston musi poradzić sobie z „bohaterską” raną.

  Na antenie
  Sobota 25 marca o 22:00
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 26 marca o 03:25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 8

  Awans

  +

  Chcąc dostać awans na stanowisko dyrektorki w swojej szkole, Jess musi zrobić wrażenie na krytycznej przewodniczącej Komitetu Rodzicielskiego. Winston poddaje testowi swoje umiejętności pracy pod przykrywką. Nick zmaga się z wymyśleniem idealnego prezentu ślubnego dla Schmidta i Cece.

  Na antenie
  Sobota 25 marca o 22:30
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 27 marca o 04:25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 9

  Jest dobrze

  +

  Schmidt prosi Nicka, by pomógł mu w zdobyciu szacunku budowniczego, który remontuje jego dom i robi mu trudności. Tymczasem Jess i Robby sprawdzają, jak daleko mogą się posunąć w niezobowiązującym związku. Winston i Cece rozważają pozytywne i negatywne strony niebycia singlem.

  Na antenie
  Sobota 1 kwietnia o 22:00
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 2 kwietnia o 04:25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 10

  Boże Narodzenie za dwa dni

  +

  Jess ma trudności z podtrzymaniem tradycji sekretnej wymiany prezentów bożonarodzeniowych przez mieszkańców loftu. Winston dochodzi do wniosku, że zamówiony przez niego w Internecie prezent dla Cece nie dotrze na czas. W towarzystwie Schmidta, musi wybrać się do normalnego sklepu, by znaleźć dla niej coś innego. Tymczasem Reagan zaskakuje Nicka, który stara się sprawić, by Boże Narodzenie Jess było niezapomniane.

  Na antenie
  Sobota 1 kwietnia o 22:30
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 3 kwietnia o 04:25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 11

  +

  Po tym, jak Reagan wprowadza się do loftu, Nick zamierza zachowywać się powściągliwie, żeby jej nie odstraszyć. Tymczasem Schmidt zaczyna się zastanawiać nad sobą po tym, jak Cece i Winston krytykują jego miłość do elektronicznej muzyki tanecznej. Jess poznaje tajemnicę Reagan.

  Na antenie
  Sobota 8 kwietnia o 22:00
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 9 kwietnia o 04:25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 12

  Biurowy boks

  +

  Jess nalega, by pokryć koszty leczenia Robby’ego. Zaskoczona wysokością sumy, staje na głowie, by pomóc w zapłaceniu rachunku. Z pomocą Winstona i Schmidta, Cece usiłuje ruszyć ze swoją nową agencją dla modelek. Czuje się jednak zniechęcona po tym, jak jej pierwsza klientka postanawia zmienić ścieżkę kariery. Tymczasem Reagan ociąga się z przeczytaniem nowej powieści Nicka.

  Na antenie
  Sobota 8 kwietnia o 22:30
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 10 kwietnia o 04:25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 13

  Cece i chłopaki

  +

  Jess usiłuje znaleźć nową osobę na stanowisko wicedyrektora szkoły i odkrywa, że ma poważny problem z podejmowaniem decyzji. Tymczasem Cece chce, aby Jess i Reagan pomogły jej w rekrutowaniu nowych modelek. Chłopaków czeka niemałe zaskoczenie podczas dnia spędzonego w spa.

  Na antenie
  Sobota 22 kwietnia o 22:00
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 14

  Wspinaczka

  +

  Podczas całodniowej wycieczki, Jess i Robby odkrywają coś niespodziewanego, co dotyczy ich związku. Winston urządza imprezę powitalną dla Aly. Tymczasem Schmidtowi i Cece nie udaje się zrobić dobrego wrażenia na ich nowych sąsiadach.

  Na antenie
  Sobota 22 kwietnia o 22:30
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 15

  Klej

  +

  Nick zaczyna świrować po tym, jak Reagan załatwia mu spotkanie z czytelnikami, podczas którego ma podpisywać swoją książkę. Jess miota się, żeby pomóc przyjacielowi w odzyskaniu pewności siebie. Stara się również, by wydarzenie przebiegło bez żadnych zakłóceń. Tymczasem Winston ujawnia Schmidtowi i Cece, że zamierza oświadczyć się Aly. Potrzebna mu jest ich pomoc w realizacji wielkiego planu.

 • 16

  Operacja rudy ryś

  +

  W Walentynki, Jess stara się przekonać ekipę, że jest całkowicie zadowolona z bycia singielką. Tymczasem Schmidt rywalizuje o wielki awans, a plany Winstona związane z oświadczeniem się Aly zostają przyśpieszone.