Scenki z życia

1212

Nowe odcinki 3. sezonu

Sezon 3
00:30

Opis

Serial komediowy opowiadający o dużej, szczęśliwej rodzinie i jej czasami niezręcznych, często zabawnych, ale w końcu pięknych i przełomowych chwilach w życiu. Każdy odcinek składa się z czterech krótkich historii.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Anulacja/Współlokator/Pigułka/Prysznic

  +

  Heather i Tim angażują do pomocy nietuzinkowych rodziców Clementine, Mary-Lynn i Spencera, by przekonali swoją córkę oraz ich syna Tylera do anulowania ich niespodziewanego małżeństwa. Tommy wprowadza się do Colleen, ku rozczarowaniu jej współlokatora Dougiego. John i Joan napotykają na „komplikacje” po tym, jak on bierze złą dawkę branego codziennie leku. Jen i Greg skrywają pewien sekret przed rodziną.

 • 2

  Recepcjonistka/Trawka/Głosowanie/Ból

  +

  Greg unika głosowania w wyborach prezydenckich, ponieważ nie chce mu się stać w długich kolejkach, po czym okłamuje Jen, mówiąc jej, że zagłosował, aby ta nie suszyła mu głowy. Heather zaczna pracę w gabinecie Tima. Jednak początkowa radość z ciągłego bycia razem zaczyna robić się męcząca. Tim wypisuje Joan receptę na medyczną marihuanę, gdy ta narzeka, że nie może spać. Matt zabiera Colleen na izbę przyjęć, ponieważ jego dziewczynie dokuczają tajemnicze bóle brzucha.

 • 3

  Brew/Darowizna/W pułapce/Klejnot

  +

  Tim przypadkiem zgala sobie dużą część brwi przed ważną sesją zdjęciową i ma nadzieję, że fryzjerskie doświadczenie Jen i Colleen pozwoli naprawić szkodę. Po tym, jak umiera Gigi, Greg dokonuje anonimowej darowizny z pieniędzy, które mu pozostawiła babka, ale później zdaje sobie sprawę, że chce, by wiadomo było, iż to on dokonał wpłaty. John dowiaduje się z pierwszej ręki, jakie było życie Gigi w domu opieki. Joan czci pamięć matki za pomocą niezwykłej biżuterii.

 • 4

  Oszczędzanie/Awans/Latanie/Urodziny

  +

  Colleen uczy Matta w jaki sposób można oszczędzać, a ten łapie bakcyla, zdając sobie sprawę, jak bardzo ją to nakręca. Tim usiłuje zwolnić Heather z pełnienia obowiązków recepcjonistki w swoim gabinecie. John stara się przełamać lęk Sophii przed lataniem, zabierając ją na krótki lot małym samolotem. Jen planuje kameralne przyjęcie z okazji pierwszych urodzin Lark. Rodzina ma jednak inne zdanie i przejmuje na siebie organizację imprezy.

 • 5

  Kroki/Obiad/Profesor/Lesbijka

  +

  Nauczyciel kreatywnego pisania, profesor Sinclair Wilde, chwali pracę Joan, a ta od razu zakłada, że robi to, ponieważ się w niej podkochuje. Tyler i Clementine zapraszają Matta i Colleen na obiad. Jen stara się ukryć przed Gregiem fakt, iż Lark zrobiła swój pierwszy krok, gdy on przebywał w podróży służbowej. Colleen, Heather i Jen wyciągają Dougie na babski wieczór po tym, jak ona zdaje sobie sprawę, że być może jest lesbijką.

 • 6

  Boks/Opinia/Pająk/Broda

  +

  Plan Johna, polegający na zachęceniu Samanthy do porzucenia zajęć baletowych i trenowania boksu razem z jego trenerem, Troyem, bez wiedzy jej matki Heather, ma swoje nieprzewidziane konsekwencje. Jen stara się dyskretnie zasięgnąć drugiej opinii po tym, jak Tim mówi jej, że powinna poddać się zabiegowi wycięcia migdałków. Joan wciąż straszy Matta, chowając wokół niego pająki. Greg zapuszcza szorstką brodę, co irytuje Jen.

 • 7

  Rozmowa/Pływanie/Ocalały/Zen

  +

  John postanawia wziąć udział w reality show „Ryzykanci”. Tim robi się zazdrosny i usiłuje podważyć nagraną przez teścia autoprezentację na przesłuchanie do programu. W trakcie rozmowy z Mattem, na temat spędzenia miesiąca miodowego na Hawajach, Colleen przyznaje się, że nie potrafi pływać. Jen udaje, że zaraziła się bakcylem medytowania, żeby móc wykorzystać ten czas na granie w gry w swoim telefonie komórkowym. Heather usiłuje wyjaśnić Sophii na czym polega seks.

 • 8

  Okno/Próżność/Sukienka/Łaska

  +

  Colleen wybiera się na zakupy sukni ślubnej w towarzystwie swoich przyszłych krewnych i musi stawić czoła niewybrednym komentarzom Joan. Clementine odczuwa, że nadużyła gościnności w domu Hughesów. Postanawia zatem być wyjątkowo miła dla Tima, co ten odbiera w niewłaściwy sposób. Greg czuje się sfrustrowany, ponieważ Jen zasypia natychmiast po tym, jak się kochają. John wyrzuca instrukcję montażu toaletki dla Sophii, po czym prosi Matta o pomoc w złożeniu mebla.

 • 9

  Sophia/Miesiąc miodowy/Świerszcz/Pluskwa milenijna

  +

  Rodzina wraca wspomnieniami do czasów, gdy John i Joan urządzili imprezę z okazji wejścia w nowy wiek, podczas której Short senior starał się przekonać wszystkich, że po wybiciu północy nastąpi koniec świata. Możemy również przyjrzeć się temu, jak wyglądały metody wychowawcze Heather i Tima przed narodzinami Sophii oraz miesiąc miodowy Jen i Grega, podczas którego młoda małżonka zdała sobie sprawę z tego, jak mocno teściowa zaangażowana jest w życie jej męża. Ponadto powracamy do chwili, w której Greg poznał Colleen.

 • 10

  Na ogonie/Upominek/Siedzenie/Spirala

  +

  Heather wychodzi z siebie, ponieważ po przesłuchaniu do szkolnego musicalu, w którym brała udział Samantha, reżyser przedstawienia, Julius Black, postanowił nie obsadzać jej córki w żadnej z ról. Matt, Greg i Heather podejrzewają, że Joan ma romans. Tyler i Clementine postanawiają znaleźć sobie dom. Jen, Colleen i Tim w tajemnicy grają w „Short Family Bingo”, żeby zabić czas podczas cotygodniowego, niedzielnego brunchu.

 • 11

  Musical/Nieruchomość/Motel/Bingo

  +

  W trakcie rodzinnego pikniku podczas meczu L.A. Rams, chcąc podkręcić raczej ponurą imprezę, Colleen i Matt zapraszają do towarzystwa byłego rozgrywającego NFL Kurta Warnera. Timowi grozi, że nie zobaczy meczu, ponieważ Sophia prosi, żeby zaprowadził ją do toalety, po czym mają trudności z powrotem na miejsce. Joan i Jen starają się usiąść bliżej boiska. Greg wygrywa możliwość wzięcia udziału w konkursie rzucania piłką podczas przerwy w meczu.

 • 12

  Drużba/Depilacja/Zakupy/Wynajem

  +

  Greg nalega, aby zostać drużbą Matta, przez co przyszły pan młody zmuszony jest do wyjawienia bratu ślubnych sekretów. Chcąc otrzymać zniżkę, Colleen poleca Jen swojej agresywnej specjalistce od depilacji. Joan usiłuje dowieść Heather, że Sophia gotowa jest na odrobinę niezależności. Clementine dostaje pracę w firmie wynajmującej samochody, przez co Tyler siedzi cały dzień sam w domu.