Nie ma mowy

AllAll

Sobota 3 czerwca 21:05

Nowy serial #wymiata!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Sobota 3 czerwca o 20:10

  Przeprowadzka (Odcinek01 - Sezon 01)

 2. Sobota 3 czerwca o 20:40

  Nowy pomocnik (Odcinek02 - Sezon 01)

 3. Sobota 3 czerwca o 21:05

  Ognisko (Odcinek03 - Sezon 01)

Opis

Maya DiMeo to mama z poczuciem misji, gotowa zrobić wszystko dla swojego męża i dzieci, w tym najstarszego syna, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Przeprowadzka

  +

  Maya DiMeo to mama z poczuciem misji, która zrobi wszystko dla swojego męża, Jimmy’ego, oraz dzieciaków Raya, Dylan i JJ’a, jej najstarszego syna, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, przez co nie może mówić. Z tego powodu po raz kolejny przeprowadziła rodzinę do nowego domu i szkoły (szósty raz w ciągu dwóch lat) oraz w końcu znalazła klasę z pełnoetatową osobą do pomocy, która może służyć za głos JJ’a. Reszta rodziny niekoniecznie się z nią zgadza, więc Maya musi wykorzystać swoją moc przekonywania, by przekabacić ich na swoją stronę. Jednakże pełen katastrof pierwszy dzień w nowym miejscu sprawia, że zaczyna mieć wątpliwości.

  Na antenie
  Sobota 3 czerwca o 20:10
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 5 czerwca o 01:40
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 2

  Nowy pomocnik

  +

  Kenneth rozpoczyna pracę jako pomocnik JJ’a. Maya nie jest pewna, czy mężczyzna jest w stanie poradzić sobie z potrzebami syna. JJ jednak wie, że podjął właściwą decyzję, szczególnie po tym, jak Kenneth tworzy mu nowy wizerunek i pomaga w nawiązaniu kontaktu z dziewczynami. Przegapiona wizyta u terapeuty może zagrozić jego zatrudnieniu, ale JJ nie zamierza poddawać się bez walki. Tymczasem Jimmy uczy Dylan sztuki zaniżania oczekiwań w związku z tym, jak rodzina chce być postrzegana przez swoich sąsiadów.

  Na antenie
  Sobota 3 czerwca o 20:40
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 5 czerwca o 02:10
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 3

  Ognisko

  +

  Z pomocą Kennetha, JJ zaprzyjaźnia się z fajnymi dzieciakami i bierze udział w odwiecznej tradycji robienia kawałów rywalizującej szkole. Chłopiec jednak czuje się zawiedziony, gdy nie może towarzyszyć swoim przyjaciołom podczas ogniska, ponieważ dostęp do miejsca jest nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych. Maya poczuwa się do podjęcia koniecznych kroków, co tylko bardziej alienuje jej syna. Tymczasem Ray zmaga się z ciągłym zagraceniem domu, a Dylan czuje się niemile zaskoczona, gdy Kenneth bezceremonialnie wytyka jej prawdziwy powód, dla którego jest taką gorliwą biegaczką.

  Na antenie
  Sobota 3 czerwca o 21:05
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 5 czerwca o 02:35
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 4

  Inspiracje

  +

  Podczas wspólnego odkrywania miasta, JJ i Kenneth zdają sobie sprawę, że stanowią inspirację dla innych ludzi. Obaj igrają z losem, dostając jedzenie za darmo oraz wstęp na mecze baseballa. Wkrótce sprawy zaczynają wymykać im się z rąk. Tymczasem biorąc pod uwagę, że rodzina zwykle nie jest w stanie nic zrobić bez martwienia się o dostęp na wózku inwalidzkim, Dylan i Ray przekonują Mayę, by zabrała ich na paintballa podczas nieobecności JJ’a. Czy jednak mama będzie w stanie dobrze się bawić bez najstarszego syna?

  Na antenie
  Sobota 3 czerwca o 21:35
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 5 czerwca o 03:05
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 5

  Halloween

  +

  Jimmy denerwuje się, że dzieciaki nie chcą już podtrzymywać rodzinnej tradycji przebierania się z okazji Halloween. Maya stara się podnieść go na duchu, pozwalając mu robić to, co kocha, czyli wykreślanie z rodzinnej listy rzeczy, które straciły ważność. Tymczasem Ray angażuje Dylan do pomocy w udekorowaniu nawiedzonego domu w szkole. Kenneth boi się, że straci pracę po tym, jak JJ upija się podczas imprezy. Pomimo, iż Maya jest wściekła, cieszy się, że jej syn ma „normalne” życie.

  Na antenie
  Sobota 10 czerwca o 20:10
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 12 czerwca o 01:40
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 6

  Randka?

  +

  JJ poznaje w szkole nową dziewczynę, która jest gimnastyczką po wypadku i musi nauczyć się przystosowania do szkolnego życia w wózku inwalidzkim. Chłopak daje jej instrukcje, po czym się w niej zadurza. Gdzie indziej, Ray stara się zachować twarz, twierdząc, iż zdjęcie własnego sutka w jego komórce to „seksemes” od jego „dziewczyny”. Jego plan sprawia, iż staje się bohaterem w oczach szkolnych kolegów, ale równie szybko obraca się przeciwko niemu. Tymczasem Jimmy uczy Dylan, w jaki sposób radzić sobie ze stresem.

  Na antenie
  Sobota 10 czerwca o 20:40
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 12 czerwca o 02:10
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 7

  Dzień Dziękczynienia

  +

  Plan rodziny DiMeo, mający na celu uniknięcie kolejnego, okropnego Święta Dziękczynienia w towarzystwie brata Jimmy’ego i jego bliskich obraca się przeciwko nim, gdy krewni wpraszają się do nich, by wspólnie świętować. Podczas gdy Kenneth i Ray partaczą indyka, reszta rodziny tworzy grę, polegającą na odfajkowywaniu różnych denerwujących rzeczy, z których znani są jej członkowie. Gdy Jimmy i jego brat postanawiają przenieść swoją rywalizację na ulicę, DiMeo odkrywają, że rodzina Billy’ego wcale nie jest tak idealna, jak się wydaje.

  Na antenie
  Sobota 10 czerwca o 21:05
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 12 czerwca o 02:35
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 8

  Niepunktualni

  +

  Maya angażuje rodzinę do pomocy JJ’owi w podrywaniu dziewczyny w szkole, co przynosi odwrotny skutek, gdy ten wyraża Claire swoje uczucia i nie zostają one odwzajemnione. Sfrustrowany chroniczną opieszałością swoich bliskich, Ray nalega, by członkowie rodziny zaczęli praktykować docieranie do szkoły na czas, ponieważ on nie chce spóźnić się na nadchodzącą w najbliższy weekend klasową wycieczkę.

  Na antenie
  Sobota 10 czerwca o 21:35
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 12 czerwca o 03:05
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 9

  Hokej

  +

  Kierowany impulsem, JJ chce dołączyć do drużyny hokejowej, która w całości składa się z ludzi niepełnosprawnych. Jimmy’emu się jednak ten pomysł nieszczególnie podoba i uważa go za zbyt niebezpieczny dla syna. Tymczasem Maya wraz z Kennethem biorą udział w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy, gdzie ona na własne oczy widzi jaką on cieszy się popularnością. Kobieta zaczyna zdawać sobie sprawę, iż musi być dla niego milsza, aby utrzymać go w roli pomocnika JJ’a.

  Na antenie
  Sobota 17 czerwca o 20:10
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 19 czerwca o 01:40
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 10

  Kierowany impulsem, JJ chce dołączyć do drużyny hokejowej, która

  +

  Zbliża się okres Bożego Narodzenia. Maya zaskakuje wszystkich swoim na nowo odkrytym, świątecznym nastrojem. Jednakże jej dobre samopoczucie zostaje wystawione na próbę, gdy zostaje skradziony rodzinny van wraz z wszystkimi świątecznymi prezentami. Martwiąc się, że nie dostanie się do college’u, Ray usiłuje wzmocnić swoje CV. Chłopiec zapisuje się do szkolnego chóru, w którym zostaje postrzeganym z zazdrością solistą. Gdy zostaje zatrudniona nowa, bardzo atrakcyjna nauczycielka muzyki, JJ postanawia dołączyć do brata i przejmuje jego solówkę. Gdy wszystko wygląda niewesoło, rodzinę zaskakuje ich własny, świąteczny cud.

  Na antenie
  Sobota 17 czerwca o 20:40
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 19 czerwca o 02:10
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 11

  Wycieczka

  +

  Rodzina wybiera się na coroczną, organizowaną na poczekaniu wycieczkę. Okazuje się jednak, że Ray ma inne plany. Maya jest wściekła po tym, jak odkrywa, o co naprawdę chodzi. Jednakże jej zawziętość okazuje się pomocna, gdy trzeba przejąć kontrolę w sytuacji awaryjnej związanej z wyrostkiem robaczkowym Raya. Tymczasem Jimmy usiłuje podtrzymać tradycję niewydawania pieniędzy podczas wakacji, natomiast Dylan robi się niespokojna po wizycie u wróżki. Z powrotem w domu, Kenneth ma problem ze znalezieniem się w szkole podczas nieobecności JJ’a.

  Na antenie
  Sobota 17 czerwca o 21:05
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 19 czerwca o 02:35
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 12

  Bohater

  +

  Chcąc przekabacić na swoją stronę agentkę ubezpieczeniową i tym samym zaspokoić wszystkie potrzeby JJ’a, DiMeo przekonują Dylan do trudnych poświęceń podczas jej zawodów biegowych. Tymczasem Ray bierze udział w konkursie na napisanie eseju i chce potraktować brata jako źródło swojej inspiracji. Ten odrzuca jego pomysł. Jednak gdy inny uczeń bezceremonialnie wykorzystuje w ten sam sposób JJ’a, obaj bracia łączą siły, by przechytrzyć konkurencję.

  Na antenie
  Sobota 17 czerwca o 21:35
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 19 czerwca o 03:05
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 13

  Chorobowe

  +

  Gdy Maya się rozchorowuje, jej mąż zostaje zmuszony do przejęcia jej maminych obowiązków. Dylan musi zastąpić Kennetha, gdy ten również się przeziębia. Jimmy radzi sobie zadziwiająco dobrze, ale stara się to ukryć przed żoną, by nie zranić jej uczuć. Tymczasem JJ stara się chronić siostrę przed chłopakiem, którym ona się interesuje. Pomimo szerzącej się choroby, rodzina jest w stanie połączyć siły i pomaga przez całą noc Reyowi w ukończeniu jego szkolnego projektu.

  Na antenie
  Sobota 24 czerwca o 20:10
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 26 czerwca o 01:40
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 14

  Walentynki

  +

  Maya usiłuje dać Jimmy’emu prezent z okazji Walentynek, z pomocą jego dawnej współlokatorki i jej byłego narzeczonego. Ray jest w euforii, gdy okazuje się, że ma tajemniczą wielbicielkę. Czy dowie się, kim ona jest? Tymczasem JJ zajmuje się dystrybucją słodyczy z życzeniami, co okazuje się dużym wyzwaniem dla niego i Kennetha.

  Na antenie
  Sobota 24 czerwca o 20:40
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 26 czerwca o 02:10
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 15

  Klub

  +

  JJ wdaje się w sprzeczkę z Kennethem z powodu wspólnie spędzanego przez nich czasu. Dylan postanawia zastawić na nich pułapkę, by się w końcu pogodzili. Tymczasem rodzinie nadarza się okazja, by na tydzień zostać członkami elitarnego klubu. Ray widzi w tym szansę na przebywanie w wyższych sferach, podczas gdy Maya korzysta z możliwości spędzenia wspólnego czasu z synem.

  Na antenie
  Sobota 24 czerwca o 21:05
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 26 czerwca o 02:35
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 16

  Oscarowa impreza

  +

  DiMeo urządzają doroczną imprezę z okazji rozdania Oscarów wraz z innymi rodzinami, które mają dzieci wymagające specjalnej troski. Maya czuje się zagrożona przez nową mamę o imieniu Becca. Kobieta wydaje się trochę zbyt idealna. Tymczasem Jimmy zachęca ojców biorących udział w imprezie do wyluzowania się, podczas gdy Ray stara się zrobić dobre wrażenie na dziewczynie, udając kogoś, kim nie jest.

  Na antenie
  Sobota 24 czerwca o 21:35
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 26 czerwca o 03:05
  AllAll
  na FOX Comedy