Świat według Mindy

1212
The Mindy Project © 2016 Open 4 Business Productions LLC. ALL RIGHTS RESERVED.
Świat według Mindy

Opis

Serial opowiada o młodej lekarce, która stara się znaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym, w otoczeniu swoich ekscentrycznych kolegów z prowadzonej wspólnie w Nowym Jorku małej praktyki ginekologicznej.

Odcinki

 • 1

  Decyzja 2016

  +

  Jody stara się zdobyć serce Mindy kupując jej mieszkanie. Ona jednak czuje się wciąż rozdarta pomiędzy dawną miłością, Dannym, i swoim nowym kochankiem. Tamra ma pewne podejrzenia w związku z wyjazdem Mindy do Miami. Wraz z Colette starają się dowiedzieć, co się naprawdę wydarzyło.

 • 2

  +

  Podczas gdy Mindy zmaga się z opieką nad chorym Leo, w klinice wybucha strajk personelu pomocniczego pod wodzą Bena, przystojnego pielęgniarza. Tymczasem Jody stara się sprzedać swoje mieszkanie na górze, a Brendan Deslaurier zwraca się do Mindy z prośbą o pomoc.

 • 3

  Margaret Thatcher

  +

  Strajk trwa nadal, a Mindy odkrywa, że zaczyna czuć coś do swojego wroga, przywódcy pielęgniarek Bena. Podczas gdy lekarze i personel starają się nie spuszczać z tonu, Jeremy odkrywa, że spowodowany całą sytuacją stres poważnie odbija się na jego zdrowiu.

 • 4

  Mindy Lahiri to mizoginistka

  +

  Jeremy dochodzi do siebie po ataku serca. W tym czasie w przychodni potrzebne jest zastępstwo. Jeremy i Jody chcą zatrudnić kobietę. Mindy jednak nie jest pewna, czy chce dzielić się z kimś innym całą skupioną na sobie uwagą. Tymczasem jej relacje z Benem zaczynają się robić coraz bardziej poważne.

 • 5

  Leland Breakfast to cudotwórca

  +

  Mindy dowiaduje się, że jej nowy chłopak spotyka się z innymi kobietami. Postanawia umówić się na randkę ze słynnym aktorem, znanym również jako „zły chłopak londyńskiego teatru”. Pielęgniarki starają się podnieść na duchu Jody’ego, który zapodział gdzieś swój dobry nastrój, po czym odkrywają, że lekarz może planować coś drastycznego.

 • 6

  Zgoda

  +

  Mindy ucieka do rodzinnego domu w Massachusetts. Wkrótce odkrywa, że jej mama korzysta z wątpliwych metod, by posunąć do przodu swoją aktorską karierę w miejscowym teatrze. Podczas gdy Mindy i Rishi usiłują interweniować, dr Lahiri dowiaduje się, że Danny nie jest pewien czy powinien poślubić Sarah.

 • 7

  Zemsta pielęgniarki

  +

  Mindy obawia się, że ona i Ben mają odmienne plany na przyszłość. Powraca były kochanek dr Lahiri z interesującą ofertą nowej pracy.

 • 8

  Wehikuł czasu

  +

  Wciąż nie mogąc dojść do siebie po rozstaniu z Benem, Mindy przeżywa na okrągło ten sam dzień, po czym zdaje sobie sprawę, że jedynym sposobem na przerwanie zaklęcia jest uporządkowanie relacji z byłym chłopakiem.

 • 9

  Bar micwa

  +

  Dr Lahiri wpada w panikę, ponieważ jej nowy, seksowny chłopak Ben nie zaprasza jej na bar micwę swojej córki. Tymczasem Jody, który twierdzi, że wyleczył swoje złamane serce, zaczyna umawiać się z sobowtórką Mindy.

 • 10

  Weź sobie moją byłą żonę, proszę

  +

  Mindy rusza do działania na wieść o tym, że super seksowna była żona Bena przyjeżdża do niego z wizytą. Anna, która ma kłopoty w domu, bardzo niechętnie prosi o pomoc swoich współpracowników.

 • 11

  Forsa

  +

  Zrozpaczona Anna przeżywa swoje rozstanie w mieszkaniu Mindy. Jody i Jeremy zaczynają rywalizować o jej względy. Morgan, który stara się powrócić do randkowania, naskakuje na Karen, nową dziewczynę Colette, gdy ta przypadkiem zaskakuje go w niezręcznej sytuacji.

 • 12

  Mindy Lahiri to biały facet

  +

  Mindy zostaje niesprawiedliwie pominięta przy awansie, po czym kładzie się spać z życzeniem, by sprawy inaczej się ułożyły. Budzi się w ciele przystojnego, białego mężczyzny i szybko odkrywa dodatkowe korzyści wynikające z jego przywilejów.

 • 13

  Najlepsza przyjaciółka Mindy

  +

  Świat Mindy zostaje wywrócony do góry nogami, gdy jej popularna przyjaciółka z dzieciństwa przeprowadza się do Nowego Jorku, po czym zaczyna spotykać się z Morganem. Tymczasem Ben musi zacierać ślady po tym, jak pielęgniarki przyłapują go w prowokującej sytuacji.

 • 14

  Moralna propozycja

  +

  W chwilę po tym, jak postanawia nigdy nie wychodzić za mąż, Mindy dowiaduje się, że Ben prawdopodobnie zamierza się jej oświadczyć. Colette i Karen się zaręczają, ale ta pierwsza niemal od razu zaczyna mieć wątpliwości. Przyjaźń Jeremy’ego i Anny zostaje poddana próbie, gdy powraca jej były mąż.