The Cleveland Show

1212
The Cleveland Show

Kolejne emisje

 1. Wtorek 30 maja o 03:05

  Sąsiadka (Odcinek09 - Sezon 03)

 2. Wtorek 30 maja o 03:35

  Konkurs taneczny (Odcinek10 - Sezon 03)

 3. Wtorek 30 maja o 04:00

  Magia Brownów (Odcinek11 - Sezon 03)

Opis

Serial animowany o ulubionym sąsiedzie z Quahog, Clevelandzie Brownie, który osiedla się w Wirginii z ukochaną z czasów liceum i jej nieokrzesanymi dzieciakami.

Odcinki

 • 1

  Ucieczka z Goochland

  +

  W wieczór w klimacie Halloween, Cleveland i ekipa odwiedzają konkurujące z nimi liceum w Goochland podczas dorocznego meczu futbolowego, ale gdy Federline niszczy samochód należący do arcywroga Clevelanda Cheta Butlera, muszą znaleźć sposób ucieczki z murawy przeciwnika. Tymczasem Donna wdziewa seksowny kostium halloweenowy, który przyczynia się do jej problemów z gliniarzami, a Roberta i Cleveland Jr robią psikusy w Stoolbend przebrani za Donnę i Clevelanda.

  Na antenie
  Czwartek 8 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Piątek 9 czerwca o 03:30
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Tajne stowarzyszenie Menace II

  +

  Cleveland konfrontuje super sławnego rapera Kenny’ego Westa w kwestii nie dzielenia się zasługami w skomponowaniu ich wspólnego przeboju „Be-Cleve In Yourself”. W końcu odkrywa zaangażowanie Kenny’ego w tajne stowarzyszenie hip-hopowców u boku will.i.ama, ?uestLove, Bruno Marsa i Nicki Minaj. Tymczasem Cleveland Jr tworzy zespół grający polkę po tym, jak nie zostaje przyjęty do zespołu marszowego w swojej szkole.

  Na antenie
  Piątek 9 czerwca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 10 czerwca o 03:05
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Generalskie Święto Dziękczynienia

  +

  Gdy Cleveland dowiaduje się, że Holt nie został zaproszony przez swoją rodzinę, z którą nie utrzymuje kontaktu, na świąteczny obiad, prosi go, żeby popilnował Ralla, podczas gdy ekipa otwiera nowy pub na lotnisku. Holt szybko zdaje sobie sprawę, że pilnowanie dzieci jest łatwym sposobem na poznawanie dziewczyn, więc wykorzystuje Ralla jako magnes na kobiety w zamian za zabawki. Tymczasem Cleveland się upija i kończy lecąc w samolocie, któremu grozi katastrofa, więc Holt i jego lubiący wojskową dyscyplinę ojciec, generał Richter, muszą współpracować, aby ściągnąć Clevelanda bezpiecznie na ziemię.

  Na antenie
  Piątek 9 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 10 czerwca o 03:30
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Uwolnić indyka!

  +

  Cleveland zabiera opornego Clevelanda Jr na farmę indyków, w celu nauczenia go jak upolować ptaka na rodzinny obiad z okazji Dnia Dziękczynienia, ale Junior odmawia zrobienia krzywdy niewinnemu indykowi. Gdy Cleveland zostaje przez przypadek postrzelony, on i Junior wyruszają z zawiłą misją uwolnienia wszystkich indyków przed Świętem Dziękczynienia. Tymczasem Rallo i Donna budują platformę na świąteczną paradę w Stoolbend, ale Rallo bierze sprawy w swoje ręce, gdy Donna nie jest w stanie ogarnąć jego artystycznej wizji.

  Na antenie
  Sobota 10 czerwca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 13 czerwca o 03:05
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Co różni mężczyzn od kobiet

  +

  Kiedy Donna wyjawia, że chce mieć kolejne dziecko, Cleveland zdaje sobie sprawę, że żona nie może się dowiedzieć o jego wasektomii. Gdy Donna odkrywa, że Cleveland ją okłamywał, udaje, że jest w ciąży, żeby się na nim odegrać. Tymczasem Rallo dostaje główną rolę w lokalnej produkcji musicalu „Annie”.

  Na antenie
  Sobota 10 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 13 czerwca o 03:30
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Pożałujesz, Cleveland

  +

  Cleveland odkrywa, że jedzenie serwowane w miejscowym przytułku dla bezdomnych jest o wiele lepsze od tego w domu, więc udaje, że jest bezdomny, żeby skorzystać z posiłków. Jednak gdy społeczność przyłapuje go na jego bezdusznych kombinacjach, zostaje skonfrontowany i musi wszystkich przeprosić. Tymczasem szowinistyczny właściciel sklepu Harris Grundle zatrudnia Robertę w charakterze bożonarodzeniowego elfa, ale wymaga od wszystkich pomocnic Świętego Mikołaja, by wdziały seksowne kostiumy. Później Kendra ratuje Boże Narodzenie dla dzieci w Stoolbend.

  Na antenie
  Wtorek 13 czerwca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 14 czerwca o 03:05
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  Wymuszone braterstwo

  +

  Cleveland jest wściekły, gdy były mąż Donny, Robert, wprasza się na urodzinową imprezę Freight Traina oraz traktuje z góry prezent Clevelanda dla jego taty. Co gorsza, Freight Train oficjalnie adoptuje Roberta, a Cleveland musi się nauczyć, jak postępować ze swoim nowym „bratem”. Tymczasem by wypłacić pieniądze z zakładu, które winni są Donnie, Rallo i Junior zostają „psimi łowcami nagród”, tropiąc zagubione pieski, zwracając je właścicielom i odbierając nagrody za ich znalezienie.

  Na antenie
  Wtorek 13 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 14 czerwca o 03:30
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Szeroki świat Clevelanda

  +

  Rodzina Brown-Tubbsów podróżuje po świecie w komicznej serii scenek o tematyce międzynarodowej. Najpierw wywodzący się ze Stoolbend klan jest we Włoszech, gdzie Cleveland musi wybrać Ralla albo Juniora jako swojego następcę w tej inspirowanej mafią parodii. Potem w Meksyku, Junior nalega, żeby urządzić mu dziewczęcą imprezę z okazji ukończenia 15 roku życia, chociaż jest chłopcem. Następnie w Japonii, Cleveland buduje robota, który ma uczestniczyć w konkursie jedzenia Juniora, gdy ten nie może osobiście się tam stawić.

  Na antenie
  Środa 14 czerwca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Czwartek 15 czerwca o 03:05
  1212
  na FOX Comedy
 • 9

  Małżeńska łapówka

  +

  Donna zaciąga Clevelanda na terapię małżeńską po tym, jak ten knoci odnowienie ich przysięgi małżeńskiej, ale terapeuta daje Clevelandowi jasno do zrozumienia, że może przechylić „sesje terapeutyczne” na jego korzyść za odpowiednią cenę. Tymczasem ulubiona lodówka Juniora, „Perry”, się psuje, ale Rallo znajduje sposób, by tchnąć w nią drugie życie, robiąc z niej mini bar w hotelowym stylu.

  Na antenie
  Środa 14 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Czwartek 15 czerwca o 03:30
  1212
  na FOX Comedy
 • 10

  Zakochany Freight Train

  +

  Mama Clevelanda, Cookie, ucieka z Georgem Clintonem i P-Funk All-Stars po tym, jak Freight Train nie pojawia się na imprezie z okazji ich rocznicy, więc Freight Train i Cleveland wyruszają by ją odnaleźć. Tymczasem Junior angażuje się w zawiłą, biurową fantazję podczas wizyty w sklepie z artykułami biurowymi.

  Na antenie
  Czwartek 15 czerwca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 11

  Skrócona opowieść o rekinach

  +

  Rallowi wydaje się, że jest świetnym rzucającym, gdy wciąż zalicza punkty tocząc kule po torze przy podniesionych bandach. Jednak gdy jego zdolności uderzają mu do głowy, Donna wyjaśnia mu twardą prawdę – przez większość czasu małe dzieci wszystko chrzanią. Tymczasem Cleveland, Lester, Holt i Terry postanawiają, że ich przyjaźń stała się zbyt przewidywalna i starają się podkręcić atmosferę wyjeżdżając do opuszczonego parku rozrywki.

  Na antenie
  Czwartek 15 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Piątek 16 czerwca o 03:50
  1212
  na FOX Comedy
 • 12

  Cleveland traci pracę

  +

  Cleveland akceptuje propozycję swojego szefa, pana Watermana, żeby porzucić pracę z sześciomiesięczną odprawą, ale zmaga się ze znalezieniem sposobu na powiedzenie o tym Donnie. Tymczasem Rallo znajduje przystojnego i czarującego mężczyznę dla Roberty po tym, jak Federline zapomina o ich rocznicy. Wkrótce jednak chłopiec doznaje szoku, gdy odkrywa, że nowy facet wymaga od dzieci surowej dyscypliny.

  Na antenie
  Piątek 16 czerwca o 04:20
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 17 czerwca o 03:55
  1212
  na FOX Comedy
 • 13

  Taki sobie gryzoń

  +

  Gdy Donna odkrywa, że po domu grasuje szczur, natychmiast przeprowadza się z dziećmi do swojej matki, Dee Dee, pozostawiając Clevelanda samego w domu, by ten upolował gryzonia. Cleveland wykorzystuje fakt, iż ma cały dom dla siebie i wkrótce nawiązuje więź ze swoim nowym pupilem i najlepszym przyjacielem „Rat Lauerem”. Tymczasem Rallo i Junior udają, że są szpiegami, ale sprawy wymykają się spod kontroli, gdy Junior nie chce ujawnić, co znajduje się w jego tajnej aktówce.

  Na antenie
  Sobota 17 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 20 czerwca o 03:30
  1212
  na FOX Comedy
 • 14

  Kalifornijski sen

  +

  Brownowie pakują walizki i przeprowadzają się do Los Angeles, gdzie Cleveland zabiega o spełnienie życiowego marzenia – stania się łowcą talentów dla zawodowej ligi baseballowej. Jednak gdy nie zostaje mile przyjęty przez gwiazdorskich graczy Matta Kempa i Andre Eithera oraz bez powodzenia rekrutuje Davida Ortiza, Jimmy’ego Rollinsa i Joeya Votto, zaczyna w końcu tęsknić za prostym życiem w Stoolbend. Tymczasem Donna i dzieciaki dostają obsesji na punkcie krzykliwego stylu życia w Los Angeles, a Cleveland zaprzyjaźnia się z przeżywającą trudności aktorką, która pomaga mu zdać sobie sprawę, że Hollywood nie jest tak wspaniałe jak się wydaje.

  Na antenie
  Wtorek 20 czerwca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 21 czerwca o 03:05
  1212
  na FOX Comedy
 • 15

  To tylko kac

  +

  Gdy Donna ubiega się o stanowisko w radzie szkoły, stara się trzymać budzącego zawstydzenie Clevelanda z dala od swojej kampanii. Jednak jej wysiłki idą na marne, gdy ten „zabija” nowego znajomego bawiąc się z nim w pijacką grę. Tymczasem Junior odkrywa, że jest niesamowitym skoczkiem do wody, ale na śmierć boi się założenia skąpych slipek szkolnej drużyny.

  Na antenie
  Wtorek 20 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 21 czerwca o 03:30
  1212
  na FOX Comedy
 • 16

  Kto za to odpowiada?

  +

  Gdy niedźwiedzica Arianna jest niegrzeczna dla Donny, Cleveland broni jej honoru obrzucając jajami dom Arianny. Jednak gdy Cleveland zaczyna szukać zemsty na każdym w Stoolbend, sprawy wymykają się z rąk i zostaje posądzony o morderstwo, którego nie popełnił. Tymczasem w parodii historii o tajemniczym morderstwie, Freight Train, Rallo i Junior starają się oczyścić Clevelanda z zarzutów.

  Na antenie
  Środa 21 czerwca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Czwartek 22 czerwca o 03:05
  1212
  na FOX Comedy
 • 17

  Fist i wściekli

  +

  Clevelandowi żal dr Fista, ponieważ ten nie ma żadnych przyjaciół, więc postanawia zrobić z niego „jednego z chłopaków”. Jednak wkrótce Cleveland natyka się na potencjalnie zagrażający życiu sekret na temat swojego nowego przyjaciela, który pracował dla mafii. Tymczasem Junior i Rallo otwierają ciężarówkę gastronomiczną w swojej szkole, ale ich plany zarabiania pieniędzy zostają pokrzyżowane przez nadejście poważnej konkurencji.

  Na antenie
  Środa 21 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Czwartek 22 czerwca o 03:30
  1212
  na FOX Comedy
 • 18

  Honor karła

  +

  Donna zmusza Ralla do zapisania się do lokalnej grupy skautów „Freedom Squirts”. Jednakże Rallo przekonuje się do tego pomysłu, gdy zdaje sobie sprawę, że może sobie zarobić dodatkową gotówkę sprzedając batoniki na rzecz wspierania nieistniejącej młodzieżowej orkiestry. Tymczasem Cleveland i Donna wygrywają na loterii fantowej romantyczny pobyt w hotelu, ale zostają zmuszeni do zapracowania za swój rachunek, gdy nabijają dodatkowe koszty.

  Na antenie
  Czwartek 22 czerwca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Piątek 23 czerwca o 03:05
  1212
  na FOX Comedy
 • 19

  Grobowe niebezpieczeństwo

  +

  Rallo udaje się do East Stoolbend, aby spędzić weekend w mieszkaniu Roberta. Jednak gdy Robert zostawia go samego, wyjeżdżając do Baltimore, chłopiec zmuszony jest do zaprzyjaźnienia się z trudnymi dzieciakami z sąsiedztwa. Tymczasem Cleveland i jego przyjaciele odkrywają radości przesiadywania na pięknym, pełnym bujnej zieleni cmentarzu w Stoolbend.

  Na antenie
  Czwartek 22 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Piątek 23 czerwca o 03:30
  1212
  na FOX Comedy
 • 20

  Wszy i ludzie

  +

  Rallo musi ściąć swoje ukochane afro po wybuchu epidemii wszy w szkole, a Junior bierze go pod swoje skrzydła, gdy koledzy z klasy śmieją się z malca. Tymczasem Freight Train i Cookie zostawiają Clevelanda, żeby przez weekend pilnował ich domu, ale sprawy nie idą zgodnie z planem, gdy ten zaprasza wszystkich swoich przyjaciół.

  Na antenie
  Piątek 23 czerwca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 24 czerwca o 03:05
  1212
  na FOX Comedy
 • 21

  Pan i pani Brown

  +

  Donna postanawia postawić na swoim, gdy Cleveland i jego mama, Cookie, zostają wzięci za małżeństwo podczas wizyty w ośrodku dla emerytów. Tymczasem Rallo kradnie batonik parkowemu sprzedawcy, ale stara się zmusić Juniora, żeby wziął winę na siebie.

  Na antenie
  Piątek 23 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 24 czerwca o 03:30
  1212
  na FOX Comedy
 • 22

  Szaleństwo Freight Traina

  +

  Po tym, jak Freight Train niespodziewanie zaprasza Clevelanda na nadchodzący zjazd miłośników lowriderów, dr Fist ujawnia, że zaskakująca przyjazność Freight Traina może wynikać z demencji.

  Na antenie
  Sobota 24 czerwca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 23

  Familijne koło fortuny

  +

  Cleveland i Donna nie mogą sobie poradzić z napiętymi harmonogramami swoich dzieci.

  Na antenie
  Sobota 24 czerwca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy