The Cleveland Show

1212
The Cleveland Show

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 27 lutego o 04:05

  Magia Brownów (Odcinek11 - Sezon 03)

 2. Poniedziałek 27 lutego o 04:30

  Póki głuchy (Odcinek12 - Sezon 03)

 3. Wtorek 28 lutego o 04:10

  Rejs wycieczkowy (Odcinek13 - Sezon 03)

Opis

Serial animowany o ulubionym sąsiedzie z Quahog, Clevelandzie Brownie, który osiedla się w Wirginii z ukochaną z czasów liceum i jej nieokrzesanymi dzieciakami.

Odcinki

 • 1

  Ucieczka z Goochland

  +

  W wieczór w klimacie Halloween, Cleveland i ekipa odwiedzają konkurujące z nimi liceum w Goochland podczas dorocznego meczu futbolowego, ale gdy Federline niszczy samochód należący do arcywroga Clevelanda Cheta Butlera, muszą znaleźć sposób ucieczki z murawy przeciwnika. Tymczasem Donna wdziewa seksowny kostium halloweenowy, który przyczynia się do jej problemów z gliniarzami, a Roberta i Cleveland Jr robią psikusy w Stoolbend przebrani za Donnę i Clevelanda.

  Na antenie
  Wtorek 14 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 15 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Tajne stowarzyszenie Menace II

  +

  Cleveland konfrontuje super sławnego rapera Kenny’ego Westa w kwestii nie dzielenia się zasługami w skomponowaniu ich wspólnego przeboju „Be-Cleve In Yourself”. W końcu odkrywa zaangażowanie Kenny’ego w tajne stowarzyszenie hip-hopowców u boku will.i.ama, ?uestLove, Bruno Marsa i Nicki Minaj. Tymczasem Cleveland Jr tworzy zespół grający polkę po tym, jak nie zostaje przyjęty do zespołu marszowego w swojej szkole.

  Na antenie
  Środa 15 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Czwartek 16 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Generalskie Święto Dziękczynienia

  +

  Gdy Cleveland dowiaduje się, że Holt nie został zaproszony przez swoją rodzinę, z którą nie utrzymuje kontaktu, na świąteczny obiad, prosi go, żeby popilnował Ralla, podczas gdy ekipa otwiera nowy pub na lotnisku. Holt szybko zdaje sobie sprawę, że pilnowanie dzieci jest łatwym sposobem na poznawanie dziewczyn, więc wykorzystuje Ralla jako magnes na kobiety w zamian za zabawki. Tymczasem Cleveland się upija i kończy lecąc w samolocie, któremu grozi katastrofa, więc Holt i jego lubiący wojskową dyscyplinę ojciec, generał Richter, muszą współpracować, aby ściągnąć Clevelanda bezpiecznie na ziemię.

  Na antenie
  Czwartek 16 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Piątek 17 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Uwolnić indyka!

  +

  Cleveland zabiera opornego Clevelanda Jr na farmę indyków, w celu nauczenia go jak upolować ptaka na rodzinny obiad z okazji Dnia Dziękczynienia, ale Junior odmawia zrobienia krzywdy niewinnemu indykowi. Gdy Cleveland zostaje przez przypadek postrzelony, on i Junior wyruszają z zawiłą misją uwolnienia wszystkich indyków przed Świętem Dziękczynienia. Tymczasem Rallo i Donna budują platformę na świąteczną paradę w Stoolbend, ale Rallo bierze sprawy w swoje ręce, gdy Donna nie jest w stanie ogarnąć jego artystycznej wizji.

  Na antenie
  Piątek 17 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 18 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Co różni mężczyzn od kobiet

  +

  Kiedy Donna wyjawia, że chce mieć kolejne dziecko, Cleveland zdaje sobie sprawę, że żona nie może się dowiedzieć o jego wasektomii. Gdy Donna odkrywa, że Cleveland ją okłamywał, udaje, że jest w ciąży, żeby się na nim odegrać. Tymczasem Rallo dostaje główną rolę w lokalnej produkcji musicalu „Annie”.

  Na antenie
  Sobota 18 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 21 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Pożałujesz, Cleveland

  +

  Cleveland odkrywa, że jedzenie serwowane w miejscowym przytułku dla bezdomnych jest o wiele lepsze od tego w domu, więc udaje, że jest bezdomny, żeby skorzystać z posiłków. Jednak gdy społeczność przyłapuje go na jego bezdusznych kombinacjach, zostaje skonfrontowany i musi wszystkich przeprosić. Tymczasem szowinistyczny właściciel sklepu Harris Grundle zatrudnia Robertę w charakterze bożonarodzeniowego elfa, ale wymaga od wszystkich pomocnic Świętego Mikołaja, by wdziały seksowne kostiumy. Później Kendra ratuje Boże Narodzenie dla dzieci w Stoolbend.

  Na antenie
  Wtorek 21 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 22 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  Wymuszone braterstwo

  +

  Cleveland jest wściekły, gdy były mąż Donny, Robert, wprasza się na urodzinową imprezę Freight Traina oraz traktuje z góry prezent Clevelanda dla jego taty. Co gorsza, Freight Train oficjalnie adoptuje Roberta, a Cleveland musi się nauczyć, jak postępować ze swoim nowym „bratem”. Tymczasem by wypłacić pieniądze z zakładu, które winni są Donnie, Rallo i Junior zostają „psimi łowcami nagród”, tropiąc zagubione pieski, zwracając je właścicielom i odbierając nagrody za ich znalezienie.

  Na antenie
  Środa 22 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Czwartek 23 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Szeroki świat Clevelanda

  +

  Rodzina Brown-Tubbsów podróżuje po świecie w komicznej serii scenek o tematyce międzynarodowej. Najpierw wywodzący się ze Stoolbend klan jest we Włoszech, gdzie Cleveland musi wybrać Ralla albo Juniora jako swojego następcę w tej inspirowanej mafią parodii. Potem w Meksyku, Junior nalega, żeby urządzić mu dziewczęcą imprezę z okazji ukończenia 15 roku życia, chociaż jest chłopcem. Następnie w Japonii, Cleveland buduje robota, który ma uczestniczyć w konkursie jedzenia Juniora, gdy ten nie może osobiście się tam stawić.

  Na antenie
  Czwartek 23 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Piątek 24 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 9

  Małżeńska łapówka

  +

  Donna zaciąga Clevelanda na terapię małżeńską po tym, jak ten knoci odnowienie ich przysięgi małżeńskiej, ale terapeuta daje Clevelandowi jasno do zrozumienia, że może przechylić „sesje terapeutyczne” na jego korzyść za odpowiednią cenę. Tymczasem ulubiona lodówka Juniora, „Perry”, się psuje, ale Rallo znajduje sposób, by tchnąć w nią drugie życie, robiąc z niej mini bar w hotelowym stylu.

  Na antenie
  Piątek 24 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 25 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 10

  Zakochany Freight Train

  +

  Mama Clevelanda, Cookie, ucieka z Georgem Clintonem i P-Funk All-Stars po tym, jak Freight Train nie pojawia się na imprezie z okazji ich rocznicy, więc Freight Train i Cleveland wyruszają by ją odnaleźć. Tymczasem Junior angażuje się w zawiłą, biurową fantazję podczas wizyty w sklepie z artykułami biurowymi.

  Na antenie
  Sobota 25 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 28 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 11

  Skrócona opowieść o rekinach

  +

  Rallowi wydaje się, że jest świetnym rzucającym, gdy wciąż zalicza punkty tocząc kule po torze przy podniesionych bandach. Jednak gdy jego zdolności uderzają mu do głowy, Donna wyjaśnia mu twardą prawdę – przez większość czasu małe dzieci wszystko chrzanią. Tymczasem Cleveland, Lester, Holt i Terry postanawiają, że ich przyjaźń stała się zbyt przewidywalna i starają się podkręcić atmosferę wyjeżdżając do opuszczonego parku rozrywki.

  Na antenie
  Wtorek 28 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Środa 29 marca o 04:00
  1212
  na FOX Comedy
 • 12

  Cleveland traci pracę

  +

  Cleveland akceptuje propozycję swojego szefa, pana Watermana, żeby porzucić pracę z sześciomiesięczną odprawą, ale zmaga się ze znalezieniem sposobu na powiedzenie o tym Donnie. Tymczasem Rallo znajduje przystojnego i czarującego mężczyznę dla Roberty po tym, jak Federline zapomina o ich rocznicy. Wkrótce jednak chłopiec doznaje szoku, gdy odkrywa, że nowy facet wymaga od dzieci surowej dyscypliny.

  Na antenie
  Środa 29 marca o 04:25
  1212
  na FOX Comedy
 • 13

  Taki sobie gryzoń

  +

  Gdy Donna odkrywa, że po domu grasuje szczur, natychmiast przeprowadza się z dziećmi do swojej matki, Dee Dee, pozostawiając Clevelanda samego w domu, by ten upolował gryzonia. Cleveland wykorzystuje fakt, iż ma cały dom dla siebie i wkrótce nawiązuje więź ze swoim nowym pupilem i najlepszym przyjacielem „Rat Lauerem”. Tymczasem Rallo i Junior udają, że są szpiegami, ale sprawy wymykają się spod kontroli, gdy Junior nie chce ujawnić, co znajduje się w jego tajnej aktówce.

 • 14

  Kalifornijski sen

  +

  Brownowie pakują walizki i przeprowadzają się do Los Angeles, gdzie Cleveland zabiega o spełnienie życiowego marzenia – stania się łowcą talentów dla zawodowej ligi baseballowej. Jednak gdy nie zostaje mile przyjęty przez gwiazdorskich graczy Matta Kempa i Andre Eithera oraz bez powodzenia rekrutuje Davida Ortiza, Jimmy’ego Rollinsa i Joeya Votto, zaczyna w końcu tęsknić za prostym życiem w Stoolbend. Tymczasem Donna i dzieciaki dostają obsesji na punkcie krzykliwego stylu życia w Los Angeles, a Cleveland zaprzyjaźnia się z przeżywającą trudności aktorką, która pomaga mu zdać sobie sprawę, że Hollywood nie jest tak wspaniałe jak się wydaje.

 • 15

  To tylko kac

  +

  Gdy Donna ubiega się o stanowisko w radzie szkoły, stara się trzymać budzącego zawstydzenie Clevelanda z dala od swojej kampanii. Jednak jej wysiłki idą na marne, gdy ten „zabija” nowego znajomego bawiąc się z nim w pijacką grę. Tymczasem Junior odkrywa, że jest niesamowitym skoczkiem do wody, ale na śmierć boi się założenia skąpych slipek szkolnej drużyny.