Agenci T.A.R.C.Z.Y.: Ghost Rider

1212

Czwartek 22:00

Nowy odcinek

Sezon 4
00:30

Opis

Agent Phil Coulson, znany z kinowego hitu „Avengers”, zbiera grupę wyspecjalizowanych agentów w ramach światowej organizacji, znanej jako T.A.R.C.Z.A.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Duch

  +

  W świetle porozumień z Sokovii, po unicestwieniu Hydry, T.A.R.C.Z.A. zostaje ponownie zalegalizowana i nie musi dłużej działać w cieniu. Ponieważ świat uznaje Coulsona za zmarłego, organizacji potrzebny jest nowy dyrektor, który będzie jej twarzą. Coulson powraca do roli agenta i pracuje razem z Mackiem. Ich pierwszym, wspólnym zadaniem jest namierzenie oraz potwierdzenie obecności Nieludzi. Agentka May zajmuje się szkoleniem zespołów uderzeniowych. Fitz i Simmons robią duży krok naprzód w swoim związku.

 • 2

  Nowy szef

  +

  Daisy wyrusza do walki z Ghost Riderem, za co płaci straszliwą cenę. Coulson spotyka się z nowym dyrektorem, którego śmiała agenda wszystkich zaskakuje.

 • 3

  Powstanie

  +

  Coulson, Mack oraz Fitz usiłują namierzyć i zneutralizować grupę, której zależy na zakończeniu rejestracji Nieludzi na całym świecie. Simmons i dr Radcliffe mają jedynie kilka godzin na uratowanie życia May, zanim ona na zawsze podda się swojej tajemniczej chorobie.

 • 4

  Pozwól mi ogrzać się przy Twoim ognisku

  +

  Żądza zemsty Ghost Ridera doprowadza go do wybuchowej konfrontacji z T.A.R.C.Z.Ą. Coulson i Mack muszą polegać na nietypowym sojuszniku w czasie, gdy desperacko potrzebują pomocy. Daisy ponownie nawiązuje kontakt ze znajomą twarzą, by powtrzymać grupę o nazwie Watchdogs.

 • 5

  Areszt

  +

  Robbie Reyes ma trudności z utrzymaniem kontroli nad Ghost Riderem. T.A.R.C.Z.A. infiltruje więzienie o zaostrzonym rygorze, by ujawnić tajemnice, które ich wszystkich prześladują.

 • 6

  Dobry Samarytanin

  +

  W końcu zostaje odkryta szokująca historia o tym, w jaki sposób Robbie został Ghost Riderem. Życie Coulsona i jego zespołu wisi na włosku.

 • 7

  Pakty z naszymi diabłami

  +

  Po stracie połowy zespołu, pozostali członkowie starają się zrozumieć, w jaki sposób działa technologia Morrowa, podczas gdy Reyesowi pozostaje coraz mniej czasu, by skłonić ducha Ghost Ridera do opuszczenia ciała Macka.

 • 8

  Morze ognia

  +

  T.A.R.C.Z.A nieoczekiwanie postanawia połączyć siły z Ghost Riderem, gdy ważą się losy wszystkich mieszkańców Los Angeles.

 • 9

  Niespełnione obietnice

  +

  May skrywa przed Coulsonem mroczną tajemnicę. Aida ustępuje w kwestii poszukiwań Księgi Zaklęć.

 • 10

  Patriota

  +

  Ujawniony zostaje szokujący sekret, dotyczący dyrektora Mace’a, co sprowadza na T.A.R.C.Z.Ę. niebezpieczeństwo.