Jim wie lepiej

Poniedziałek-piątek 9:00

AllAll
©2001 ABC, INC.
Jim wie lepiej

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 27 lutego o 05:15

  Garderoba (Odcinek05 - Sezon 02)

 2. Poniedziałek 27 lutego o 05:45

  Przepychanka (Odcinek06 - Sezon 02)

 3. Poniedziałek 27 lutego o 06:10

  Stary kawaler (Odcinek07 - Sezon 02)

Opis

James Belushi wciela się w rolę Jima, przeciętnego macho ze słabością do swojej pięknej żony, Cheryl oraz trójki swoich nad wiek rozwiniętych dzieci: Ruby, Gracie i Kyle.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Idealny strzał

  +

  Grając w golfa, Jimowi udaje się wstrzelić piłeczkę za jednym razem do dołka i postanawia bawić się do upadłego. Ma jednak tego samego dnia dostarczyć próbkę swojej spermy do badania i tego rodzaju działania są wykluczone. Skłania więc Andy’ego do zrobienia tego zamiast niego. Cóż, w danym momencie pomysł wydawał się dobry.

 • 2

  Wysiłek

  +

  Jim ma spędzić romantyczny wieczór ze swoją żoną, ale czuje się rozdarty, ponieważ chce obejrzeć transmisję z pewnego wydarzenia sportowego, które odbywa się tego samego dnia. Zdesperowany, postanawia oszukać Cheryl, łudząc się, że mu to ujdzie na sucho.

 • 3

  Grill

  +

  Jim sprzedaje Andy’emu swój stary grill za 200 dolarów. Cheryl twierdzi, że jej brat powinien go dostać za darmo. Jej mąż się zgadza, po czym sprawy stają na głowie, ponieważ nie jest w stanie tak po prostu oddać grilla za darmo. Między Jimem i Andym dochodzi do przepychanki.