Outcast: Opętanie

1818

Sobota 22.00

Fragment

Odcinek 7 - Sezon 2
00:45

Kolejne emisje

 1. Sobota 22 lipca o 22.00

  Otacza go mrok (Odcinek01 - S01)

 2. Sobota 22 lipca o 23.10

  Pamiętam jak go kochała (Odcinek02 - S01)

 3. Niedziela 23 lipca o 00.05

  Pozostaliśmy sami (Odcinek03 - S01)

Opis

Oparty na komiksie Roberta Kirkmana i Paula Ayaceta, serial przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle’a Barnesa, który od dzieciństwa zmaga się z opętującymi go złymi mocami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Zły szeląg

  +

  Kyle odkrywa, że przypadki opętań są dużo częstsze niż sądził. Wielebny Anderson czuje się w winny z powodu tego, co zrobił pod koniec pierwszego sezonu. Megan i Holly bardzo przeżywają tragiczną śmierć Marka.

  Na antenie
  Sobota 29 lipca o 22.00
  1616
  na FOX
 • 2

  Dzień po tym

  +

  Z pomocą komendanta Gilesa Kyle postanawia w radykalny sposób rozwiązać problem masowych opętań w miasteczku Rome i dowiaduje się, że ma nowego wroga. Wielebny Anderson ponosi konsekwencje swoich nierozważnych decyzji. Opłakująca męża Megan decyduje sie na desperacki krok.

  Na antenie
  Sobota 29 lipca o 23.00
  1616
  na FOX
 • 3

  Nie mnie osądzać

  +

  Megan ponosi konsekwencje działań, które podjęła w poprzednim odcinku. W miasteczku Rome znika pewna osoba. Kyle i wielebny Anderson uświadamiają sobie, że fala nawiedzeń niesie ze sobą nieznane, bardzo niebezpieczne konsekwencje.

  Na antenie
  Niedziela 30 lipca o 00.00
  1616
  na FOX
 • 4

  Ktoś, na kogo czekam

  +

  Niebezpieczny zbieg zagraża bezpieczeństwu mieszkańców miasteczka Rome i zdrowiu psychicznemu wielebnego Andersona. Kyle zaczyna rozumieć co jest źródłem jego mocy, które stały się jego przekleństwem. Megan i Holly chcą ułożyć swoje życie na nowo.

  Na antenie
  Niedziela 30 lipca o 01.00
  1616
  na FOX
 • 5

  Dla wspólnego dobra

  +

  Kyle jest coraz bliżej rozwiązania zagadki zniknięcia Sidney, a wielebny Anderson uświadamia sobie, że ma nowego sojusznika. Okazuje się, że opętanym pomaga jeden z notabli miasteczka Rome. Jego przebiegły plan położy się cieniem na życiu większości bohaterów.

  Na antenie
  Niedziela 30 lipca o 02.00
  1616
  na FOX
 • 6

  Świetliki

  +

  Smutne wydarzenia poprzedniego odcinka sprawiają, że rodzina i przyjaciele Kyle’a pogrążają się w żałobie, ale szokujące oświadczenie wielebnego Andersona sprawia, że duchowny prosi Amber, by wykorzystała swoje niezwykłe moce. Allison wraca do swojej rodziny w miasteczku Rome.

  Na antenie
  Niedziela 30 lipca o 22.00
  1616
  na FOX
 • 7

  Zdany na siebie

  +

  Kyle chce mieć pewność, że członkowie jego rodziny będą bezpieczni w miasteczku Rome, które znajduje się pod coraz większym wpływem opętanych. Wielebny Anderson bierze Megan pod swoje skrzydła. Dzięki niemu kobieta znajduje schronienie w dość nieoczekiwanym miejscu. Komendant Giles wie, że jego żona ima się desperackich środków.

  Na antenie
  Niedziela 30 lipca o 23.00
  1616
  na FOX
 • 8

  Łaska

  +

  Kyle chce poznać zagadkę swojej mocy. Plan doktora Park nabiera rozmachu, a wielebny Anderson rozmawia z Sidney. Megan nieoczekiwanie zyskuje nowego przyjaciela, ale nie wie, że jest to bardzo niebezpieczna osoba. Komendant Giles chce obronić siebie i swoją żonę przed falą opętań w miasteczku Rome.

  Na antenie
  Niedziela 30 lipca o 23.55
  1616
  na FOX
 • 9

  Tak to się zaczyna

  +

  Kyle i wielebny Anderson postanawiają porozmawiać z Sidney, ale muszą zrezygnować ze swoich planów, by stawić czoła nowemu, nieoczekiwanemu zagrożeniu. Megan opuszcza położony na odludziu kościół, w którym znalazła schronienie i znów znajduje się w niebezpieczeństwie. Rodzinę Gilesów dotyka tragedia. Uwagę Kyle’a zwraca dziwny nieznajomy.

  Na antenie
  Poniedziałek 31 lipca o 00.55
  1616
  na FOX
 • 10

  W stronę morza

  +

  Kyle postanawia działać wspólnie z tajemniczym nieznajomym, by raz na zawsze położyć kres opętaniom, ale obawia się, że mężczyzna może coś przed nim ukrywać. Megan zostaje pojmana, ale próbuje uciec swoim prześladowcom. Wielebny Anderson wyznaje komendantowi Gilesowi, z którym przyjaźni się od lat, co jest źródłem jego mocy.

  Na antenie
  Poniedziałek 31 lipca o 01.55
  1616
  na FOX