Rosewood

1212

Wtorek 22:00

Rosewood na tropie przestępstwa

Sezon 2
00:30

Opis

Najgenialniejszy, prywatny patolog w Miami wykorzystuje swoje nowoczesne laboratorium do przeprowadzania autopsji na zamówienie i rozwiązywania spraw, z którymi nie może sobie poradzić lokalna policja.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Ruch do przodu i życie bractwa

  +

  Nowy kapitan wprowadza swoje porządki w wydziale policji we wschodnim Miami. Zgrywający ważniaka burmistrz miasta włącza się osobiście w sprawę po tym, jak jego obiecujący, młody protegowany zostaje w tajemniczy sposób zamordowany.

 • 2

  Sekrety i cisi zabójcy

  +

  Rosie i Villa odkrywają, że badanej przez nich ofierze morderstwa wystawiono przed trzema laty akt zgonu i starają się odkryć prawdę dotyczącą tożsamości mężczyzny. W miarę jak zmagają się z rozwiązaniem zagadki śmierci denata, jak również zgonu Eddiego, TMI stara się nawiązać ponownie kontakt z Pippy, a Donna ma trudności z utrzymaniem tajemnicy przed swoją rodziną.

 • 3

  Eddie i Nowy Jork

  +

  Rosewood i Villa jadą do Nowego Jorku, by przeprowadzić dochodzenie w sprawie śmierci Eddiego. Slade i Hornstock łączą siły, w celu zlikwidowania szajki zajmującej się prostytucją w Miami.

 • 4

  Autopsja łodzi i łup

  +

  Na pokładzie łodzi, na której bawią się najbardziej rozchwytywani, młodzi imprezowicze z Miami, odkryte zostają zwłoki. Chcąc rozwiązać sprawę, Rosie i Villa muszą dokładnie poznać środowisko ludzi poszukujących skarbów w morskich głębinach.

 • 5

  Krętki i santeria

  +

  Do laboratorium Rosewooda trafia zataczający się mężczyzna i prosi o możliwość opłacenia z góry własnej autopsji. Zespół jest zmieszany i podchodzi do sprawy sceptycznie, dopóki ten sam człowiek nie okazuje się martwy już następnego dnia.

 • 6

  Trujące drzewo i trzy opowiadania

  +

  Rosewood i Villa zatrudniają do pomocy najzdolniejszych studentów patologii z Miami, by przeprowadzić śledztwo nierozwiązanej sprawy podwójnego morderstwa. Ich odkrycia prowadzą do rewelacji, która ma wpływ na całą rodzinę Rosewoodów.

 • 7

  Lidokaina i długotrwałe pożądanie

  +

  Po tym, jak w nocy, po zakończeniu sesji zdjęciowej na plaży, umiera najbardziej reprezentacyjna modelka w Miami, Rosie i Villa zanurzają się w ostentacyjny i bezwzględny świat jednej z ulubionych rozrywek miasta – chirurgii plastycznej.

 • 8

  Prozopagnozja i papugoryba

  +

  Zespołowi wydaje się, że mają do czynienia z łatwą do rozwiązania sprawą śmierci właściciela ciężarówki gastronomicznej, znanego z burzliwej przeszłości. Jednak dochodzenie zaczyna się komplikować, gdy okazuje się, że ofiara związana jest przeszłością kapitana Slade’a.

 • 9

  Pół życia i noce w Hawanie

  +

  Niestrudzone śledztwo Rosewooda i Villi w sprawie Geralda prowadzi ich na Kubę, gdzie muszą rozwiązać dwie nowe zagadki. Dowiedzieć się, co naprawdę stało się z ciałem Amelii oraz poznać prawdę na temat córki Geralda, Michelle. Tymczasem TMI sprowadza swoją dawną współlokatorkę, dr Daisy Wick, by ta pomogła zespołowi w rozszyfrowaniu nowych materiałów dowodowych.

 • 10

  Bakteria i bracia Panitch

  +

  W wydziale policji East Miami dochodzi do sytuacji kryzysowej. Rosewood, Villa i Slade zostają uwięzieni w środku budynku oraz wzięci na zakładników. Rosiemu udaje się nawiązać dobry kontakt z napastnikiem. Musi również rozwiązać największą zagadkę medyczną w swojej karierze, aby utrzymać swój zespół przy życiu.

 • 11

  Mumie i krachy

  +

  Zespół zostaje zapędzony w kozi róg, zajmując się sprawą zmumifikowanego ciała, cieszącego się złą sławą producenta muzycznego, które odkryto na pewnym jachcie. Tymczasem Rosewood musi poradzić sobie z szokującą rewelacją dotyczącą Tawnyi.

 • 12

  Uduszenie i asy

  +

  W drewnianej skrzyni znaleziony zostaje martwy artysta, specjalizujący się w ucieczkach. Rosewood i Villa muszą rozwikłać sprawę, w której roi się od iluzji i podstępów. Tymczasem okazuje się, że dni Hornstocka w wydziale policji East Miami mogą być policzone, a Rosewood stara się lepiej poznać Adriana, chcąc upewnić się, że jest odpowiednim facetem dla Villi.

 • 13

  Rozdymka i osobista historia

  +

 • 14

  Istota biała i drogi powrotne

  +