Wirus

Czwartek 23.00

1616
The Strain © 2017 FX Productions, LLC.  All rights reserved.
Wirus

Kolejne emisje

 1. Czwartek 23 listopada o 23.00

  Czerw się zmienia (Odcinek01 - S04)

 2. Czwartek 30 listopada o 23.00

  Podatek od krwi (Odcinek02 - S04)

 3. Czwartek 7 grudnia o 23.00

  Jeden strzał (Odcinek03 - S04)

Opis

Dr Goodweather i jego zespół prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczej, wirusowej epidemii, której wybuch może na zawsze zmienić oblicze ludzkości.

Odcinki

 • 1

  Czerw się zmienia

  +

  Z popiołów nuklearnej wojny ludzkości wyłania się Wieczna Noc. Eph, któremu okropności popełnione przez jego syna nie dają spokoju, opuszcza Nowy Jork i udaje się do Filadelfii. Jego samotność nie trwa zbyt długo. Wkrótce spotyka nowych bojowników, którzy po raz kolejny rozbudzają jego chęć do walki. Na zlecenie Setrakiana, Fet i Quinlan szukają nowych sposobów na powstrzymanie Mistrza.

  Na antenie
  Czwartek 23 listopada o 23.00
  1616
  na FOX
 • 2

  Podatek od krwi

  +

  Więziona przez strzygi jako przedmiot ich programu rozrodczego, Dutch desperacko stara się uciec i odnaleźć Setrakiana. Gus rekrutuje swojego kuzyna do wykonania wewnętrznej roboty, dzięki czemu jego gang znajdzie się na szczycie podziemnej ekonomii nowego świata. Jednak Creem zaczyna nabierać podejrzeń odnośnie ambicji swojego wspólnika.

  Na antenie
  Czwartek 30 listopada o 23.00
  1616
  na FOX
 • 3

  Jeden strzał

  +

  Quinlan i Fet odkrywają, że wykradzenie głowicy nuklearnej nie jest wcale takie proste po tym, jak natrafiają na niespodziewanego wroga. Eph i Alex tworzą nową broń, której można używać przeciwko strzygom. Sfrustrowany z powodu swojego odosobnienia, Zack zaczyna interesować się Abby.

  Na antenie
  Czwartek 7 grudnia o 23.00
  1616
  na FOX
 • 4

  Nowe horyzonty

  +

  Dutch zostaje zmuszona do zawarcia układu z Desai, w ramach przygotowań do ucieczki z rozrodczej placówki strzyg. Eph i Alex starają się ujawnić mroczne sekrety, kryjące się za nowym planem Partnerstwa. Muszą jednak stawić czoła reperkusjom swojego ostatniego ataku. Gus i Creem ścierają się z gangiem, który wdziera się na ich terytorium.

  Na antenie
  Czwartek 14 grudnia o 23.00
  1616
  na FOX
 • 5

  W brzuchu bestii

  +

  Fet i Quinlan są bliscy odkrycia konwoju, transportującego tak potrzebną im broń nuklearną. Eph i Alex szukają wskazówek, które pozwolą im ujawnić plan Mistrza dotyczący ostatecznego losu ludzkiej rasy. Dutch wpada w pułapkę znajomego wroga, ale spotyka również starego przyjaciela.

 • 6

  Zbrukana miłość

  +

  Fet i Quinlan muszą wymyśleć, w jaki sposób przewieźć bombę atomową do Nowego Jorku, mając na ogonie zdesperowanego Eichhorsta. Zakochany Zack stara się dowiedzieć więcej na temat interesującej go dziewczyny, po czym dokonuje druzgocącego odkrycia.