The Walking Dead

Sezon 3, niedziela 00:35 - 2:45

Advertisement

Wideo

Wszystkie wideo

The Walking Dead - premiera piątego sezonu w październiku na FOX! (2)

Obejrzyj zapowiedź piątego sezonu „The Walking Dead”. Premiera już w październiku na FOX!

Więcej wideo

Podziel się

O serialu

Oparty na stworzonym przez Roberta Kirkmana, jednym z najbardziej popularnych komiksów naszych czasów, serial „The Walking Dead” powraca z drugą częścią czwartego sezonu.

Serial opowiada o grupie ocalałych ludzi, w świecie opanowanym przez zombie. Tymi, którym udało się przetrwać apokalipsę, dowodzi oficer Rick Grimes, (Andrew Lincoln „To właśnie miłość”).

Pierwsza część czwartego sezonu zakończyła się wojną, którą wielu bohaterów przypłaciło życiem, w tym gubernator (David Morrissey, „Kochanice króla”) oraz Hershel (Scott Wilson, „Dziewczyna moich koszmarów”), a w chaosie, który powstał w wyniku strzelaniny wielu bohaterów pogubiło swoich bliskich.

Druga część sezonu rozpoczyna się poszukiwaniem nowego schronienia, nikt już nie jest bezpieczny w więzieniu, morale wśród ocalałych jest coraz słabsze, a większość bohaterów straciło jakąkolwiek nadzieję na odnalezienie reszty grupy, tylko Carl (Chandler Riggs, „Aż po grób”) wydaje się być coraz silniejszy. W najnowszej odsłonie „The Walking Dead” pojawi się również zupełnie nowa, ekscytująca postać…

(Więcej)

Kiedy oglądać?

 1. S.3-E.14-Killer Within, Part II
  7 września / 00:35
  Dodaj przypomnienie
 2. S.3-E.15-This Sorrowful Life
  7 września / 01:30
  Dodaj przypomnienie
 3. S.3-E.16-Welcome to the Tombs
  7 września / 02:30
  Dodaj przypomnienie
Advertisement

#TheWalkingDead

 1. Fox
 2. Foxlife
 3. National Geographic Channel
 4. Nat Geo Wild
 5. Babytv