OK

The Walking Dead

Sezon 5, poniedziałek 22:00 i 22:55

Advertisement

Wideo

Wszystkie wideo

The Walking Dead 5 - kontynuacja sezonu w lutym na FOX!

Kontynuacja piątego sezonu „The Walking Dead” już od poniedziałku, 9 lutego o godz. 22:00.

Więcej wideo

Podziel się

O serialu

Uwielbiany przez widzów na całym świecie, najchętniej oglądany serial w historii telewizji kablowej powraca! I to już w niecałą dobę po premierze w Stanach Zjednoczonych! 

Sezon czwarty „The Walking Dead” zakończył się w momencie, gdy Rick (Andrew Lincoln, „To właśnie miłość”) wraz z grupą ocalałych dociera do Terminusa – miejsca, które miało im zapewnić azyl w świecie opanowanym przez zombie. Lecz zamiast w bezpiecznej kryjówce znaleźli się w pułapce. Pozbawieni broni, uwięzieni w kontenerze, czekają na to, co ma ich spotkać…

Sezon piąty rozpoczyna się krótko po tych wydarzeniach. Poznamy w nim prawdziwe intencje ludzi zamieszkujących Terminusa. Żyjąc perspektywą znalezienia lekarstwa w Waszyngtonie, martwiąc się o los zaginionych towarzyszy, stawiając czoła nowym konfliktom i lokalizacjom, grupa robi wszystko by trzymać się razem i pozostać przy życiu. Ale w dążeniach do znalezienia bezpiecznego schronienia, które mogliby nazwać domem, jedno pytanie będzie ich prześladować… Po tym wszystkim, co widzieli, co zrobili i co poświęcili… Kim się stali?

(Więcej)

Kiedy oglądać?

 1. S.5-E.7-Crossed
  2 lutego / 22:00
  Dodaj przypomnienie
 2. S.5-E.8-Coda
  2 lutego / 22:55
  Dodaj przypomnienie
 3. S.5-E.8-Coda
  3 lutego / 22:55
  Dodaj przypomnienie
Advertisement

#TheWalkingDead

 1. Fox
 2. FoxComedy
 3. National Geographic Channel
 4. Nat Geo Wild
 5. Babytv