OK

Wideo

Wszystkie wideo

Za kulisami Touch: Gyre: Part Two Zobacz co na temat dwunastego odcinka Touch mówią twórcy serialu. Więcej wideo

Podziel się

O serialu

„Touch” to światowy przebój pochodzący od twórcy i scenarzysty Tima Kringa („Heroes”, „Jordan”) oraz producentów: Petera Chernina („Jess i chłopaki”) i Katherine Pope („Terra Nova”).

Głównym bohaterem serialu jest Martin Bohm (Kiefer Sutherland, „Melancholia”, „Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną”), wdowiec i samotny ojciec, cierpiący z powodu niemożności nawiązania kontaktu ze swym niemym, 12-letnim synem, Jake'iem (David Mazouz).

Akcja drugiego sezonu rozgrywa się w Los Angeles, a nie jak do tej pory w Nowym Jorku. Martin i jego emocjonalnie zamknięty, niezwykle uzdolniony syn Jake uciekają przed ludźmi z tajemniczej, groźnej Aster Corporation, chcących wykorzystać zdolności Jake’a, który widzi to, czego nie widzą inni, potrafi dostrzegać zależności łączące z pozoru niepowiązane ze sobą zdarzenia. Po przyjeździe na zachodnie wybrzeże, Martin i Jake poznają Lucy Robbins (Maria Bello, „Ostry Dyżur”) – matkę załamaną po zniknięciu córki Amelii (Saxon Sharbino), posiadającej ten sam dar co Jake. Ich ścieżki skrzyżują się jeszcze z geniuszem z Aster Corps, Calvinem Norburg...

(Więcej)
Advertisement

#Touch

  1. Fox
  2. FoxComedy
  3. National Geographic Channel
  4. Nat Geo Wild
  5. Babytv