OK

Touch

Sezon 1, od 11 sierpnia o 14:25

Advertisement

Wideo

Wszystkie wideo

Za kulisami Touch: Gyre: Part Two Zobacz co na temat dwunastego odcinka Touch mówią twórcy serialu. Więcej wideo

Podziel się

O serialu

„Touch” to światowy przebój pochodzący od twórcy i scenarzysty Tima Kringa („Heroes”, „Jordan”) oraz producentów: Petera Chernina („Jess i chłopaki”) i Katherine Pope („Terra Nova”).

Głównym bohaterem serialu jest Martin Bohm (Kiefer Sutherland, „Melancholia”, „Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną”), wdowiec i samotny ojciec, cierpiący z powodu niemożności nawiązania kontaktu ze swym niemym, 12-letnim synem, Jake'iem (David Mazouz).

Akcja drugiego sezonu rozgrywa się w Los Angeles, a nie jak do tej pory w Nowym Jorku. Martin i jego emocjonalnie zamknięty, niezwykle uzdolniony syn Jake uciekają przed ludźmi z tajemniczej, groźnej Aster Corporation, chcących wykorzystać zdolności Jake’a, który widzi to, czego nie widzą inni, potrafi dostrzegać zależności łączące z pozoru niepowiązane ze sobą zdarzenia. Po przyjeździe na zachodnie wybrzeże, Martin i Jake poznają Lucy Robbins (Maria Bello, „Ostry Dyżur”) – matkę załamaną po zniknięciu córki Amelii (Saxon Sharbino), posiadającej ten sam dar co Jake. Ich ścieżki skrzyżują się jeszcze z geniuszem z Aster Corps, Calvinem Norburg...

(Więcej)

Kiedy oglądać?

 1. S.1-E.1-Tales Of The Red Thread
  11 sierpnia / 14:25
  Dodaj przypomnienie
 2. S.1-E.2-1+1=3
  11 sierpnia / 15:20
  Dodaj przypomnienie
 3. S.1-E.3-Safety In Numbers
  12 sierpnia / 14:25
  Dodaj przypomnienie
Advertisement

#Touch

 1. Fox
 2. FoxComedy
 3. National Geographic Channel
 4. Nat Geo Wild
 5. Babytv