Niedziela

18 kwietnia

 • 06.20

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Ulotne miłości, Sezon 4 | Odcinek 10

  Oli podrasował swój profil internetowy, chcąc wydawać się bardziej atrakcyjny. Sukces przekroczył jego oczekiwania... i nie tylko. Natalie nie chce już tracić czasu na kupowanie chłopakom bielizny, więc daje im pieniądze, by zrobili to sami. Zak z dumą prezentuje jej swoje zakupy. Parentowie mają tylko jeden telewizor, co bywa źródłem poważnych konfliktów. Louis-Paul proponuje oryginalny sposób zakończenia sporu... Zak niechcący wchodzi do łazienki, w której jest Anaïs... i trudno mu przejść nad tym do porządku dziennego. Padają słowa o dniu, gdy najstarszy syn wyprowadzi się z domu. Louis-Paul i Thomas przekonują się, że dla Natalie nie będzie to łatwy moment.

  Przejdź do programu
 • 06.50

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Chłopaki na czasie, Sezon 4 | Odcinek 11

  Natalie przeżywa przykrą niespodziankę, gdy Zak oświadcza, że nie chce dostawać całusa przed wyjściem do szkoły. Gdy Louis-Paul każe Zakowi i Oliemu wyłączyć telewizor i zająć się lekcjami, czeka go przeprawa. Dlatego Natalie proponuje inną strategię. Tymczasem Louis-Paul znajdzie bardzo przekonujący argument, chcąc zmusić Oliego, by zrobił choć trochę porządku w zabałaganionym pokoju. Będzie z kolei mniej kreatywny, gdy Zak i jego przyjaciółka Zoé zapytają go, na czym polegają relacje intymne. Thomas prosi matkę o nową komórkę. Natalie, stawiając mu siebie za wzór, próbuje udowodnić, że nie ma takiej potrzeby...

  Przejdź do programu
 • 07.20

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Współczesna rodzina, Sezon 4 | Odcinek 12

  Czas mija w okamgnieniu... Thomasa zaczynają nieco męczyć objawy miłości matczynej. Fajnie jest mieć w domu tyle telefonów. Jednak, gdy zaczynają dzwonić, nie sposób ich znaleźć. Louis-Paul nie szczędzi starań, by zaradzić problemowi. Obiad rodzinny w towarzystwie dziadków będzie dla Zaka okazją, by poznać rozkosze picia wina. Oli i jego przyjaciel Jesse utną sobie męską pogawędkę na temat swojego życia uczuciowego. Natalie uważa, że Zak świetnie wygląda w mundurze skauta, jednak Oli i Thomas pokpiwają sobie z niego. W dodatku ma już jedenaście lat i jest za duży, by spać z rodzicami. Tymczasem przepowiednia mówi, że 21 grudnia dojdzie do zagłady cywilizacji... Gdy Natalie wyświadcza przyjaciółce Zaka przysługę, najmłodszy syn Parentów odkrywa pewną kobiecą tajemnicę.

  Przejdź do programu
 • 07.50

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Porywające święta, Sezon 4 | Odcinek 13

  Zbliża się Gwiazdka, a wraz z nią z nią liczne „przyjemności” związane z zimą. Louis-Paul chce zapłacić Zakowi za odśnieżanie. Oli, w imieniu brata, próbuje wynegocjować lepsze warunki. Natalie cieszy się z pomocy Anaïs w pieczeniu ciasta. To bardzo wiele znaczy, gdy trwają przygotowywania do świąt... Louis-Paul zdradza najmłodszemu synowi sekret, jak opakować prezent dla matki. Zak wie już, co chce dostać pod choinkę. Jego bracia są zachwyceni jego pomysłem, resort finansów – nieco mniej. Rodzina Anaïs planuje dużo odwiedzin w czasie świąt. Thomas próbuje jej pomóc poradzić sobie z napiętym harmonogramem.

  Przejdź do programu
 • 08.20

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Stłuczka, Sezon 4 | Odcinek 14

  Thomas bierze samochód bez pozwolenia i dochodzi do stłuczki, więc Natalie i Louis-Paul postanawiają wyciągnąć konsekwencje. Tymczasem Oli, który ciągle myśli o pieniądzach, interesuje się swoim spadkiem i próbuje czerpać korzyści z problemów z agentami ubezpieczeniowymi. Natalie wybiera się dopingować drużynę Zaka, trenowaną przez Louis-Paula. Obecność żony trenera nie przechodzi bez echa, będzie musiała się z tym zmierzyć. Thomas prosi ojca o pomoc, zapomniał kupić Anaïs prezent walentynkowy. Jak wybrnąć z tarapatów?

  Przejdź do programu
 • 08.50

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Kwestia egzystencjalna, Sezon 4 | Odcinek 15

  Zak i Zoé nękają Natalie trudnymi pytaniami. Oli i Thomas obejrzeli w telewizji program kulinarny i nie szczędzą komentarzy pod adresem kolacji przygotowywanej przez ojca. Tymczasem Natalie zastanawia się, czy zaprosić swoich rodziców. Oli chciałby, żeby szanowano jego przestrzeń, ale zdaje sobie sprawę, że to działa w dwóch kierunkach. Louis-Paul zastaje w kuchni trzech synów z przyjaciółmi – trwa konkurs na najlepszego hot doga. Jak się zachowa?

  Przejdź do programu
 • 09.20

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Wielkie oczekiwania, Sezon 4 | Odcinek 16

  Szukając zagubionego kolczyka, Natalie dochodzi do wniosku, że dom potrzebuje sprzątaczki. Czy Louis-Paul da się przekonać? Gdy Zak zagra w scrabble z babcią, będziemy świadkami szoku kulturowego. Tymczasem Natalie poprosi Thomasa, by pomógł jej z zakupami – na próżno. Anaïs odniesie większy sukces? Louis-Paul cieszy się na widok swojego starego gramofonu, ale Oli nie podziela jego entuzjazmu. Thomas próbuje przekonać ojca do zakupu drugiego samochodu. Zak pyta dziadka, czy koniecznie trzeba mieć jakąś dziewczynę. Kwestia priorytetów...

  Przejdź do programu
 • 09.45

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Niewielki dysonans, Sezon 4 | Odcinek 17

  Louis-Paul skarży się przyjacielowi, że Thomas z kolegami czynią spustoszenia w jego zapasach piwa. Ben wpada na cudowny pomysł. Natalie i Louis-Paul nie mają litości dla Thomasa, który cierpi na poważny ból głowy. Spaghetti i czerwone wino – oczywiście. Ale od którego roku życia? Zoé zdradza Zakowi wielki sekret, lecz on nie reaguje tak, jak się spodziewała. Maxime, przyjaciel Thomasa, jest świadkiem sceny urządzonej przez Natalie, która uważa, że jej najstarszy syn nie ma nic do powiedzenia. Louis-Paulowi i Natalie opadają ręce, bo ich starsi synowie nie wykazują żadnego zainteresowania podjęciem pracy podczas wakacji.

  Przejdź do programu
 • 10.15

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Lato jest po to, by się bawić, Sezon 4 | Odcinek 18

  Zbliża się lato, a najmłodszy syn Parentów jest zbyt duży, by spędzać je na półkoloniach. Louis-Paul i Natalie zastanawiają się, co w takim razie miałby robić. Zak zna rozwiązanie, ale czy uda mu się przekonać rodziców? Zoé, która podczas wakacji chce się opiekować dziećmi, nie zamierza zdawać się na przypadek. Chłopaki dochodzą do wniosku, że w sortowaniu śmieci nie ma nic interesującego i Natalie musi interweniować. Gdy matka wypomina Oliemu, że marnuje jedzenie, nie zamykając pudełek. Więc on wpada na świetny pomysł. Thomas cieszy się, że zostanie sam w domu i przygotuje kolację dla Anaïs. Natalie zdaje sobie sprawę, że mając w domu trzech nastolatków goszczących tabuny kolegów, trzeba powrócić do stałej pory posiłków, cokolwiek by to miało znaczyć. Thomas dochodzi do wniosku, że mógłby w lecie przycinać trawniki, stawia jednak pewne warunki...

  Przejdź do programu
 • 10.45

  Simpsonowie

  1212
  +

  Bart nie umarł, Sezon 30 | Odcinek 1

  Bart podejmuje niemądre wyzwanie i trafia do szpitala. Chcąc kryć siebie i Homera, opowiada, że trafił do Nieba i spotkał Jezusa. Chrześcijańscy producenci zamierzają kupić od Simpsonów prawa do scenariusza, na co Homer wyraża zgodę. Jednak Bart nie radzi sobie z poczuciem winy i po premierze filmu wyjawia prawdę Marge.

  Przejdź do programu
 • 11.10

  Simpsonowie

  1212
  +

  Hotel złamanych serc, Sezon 30 | Odcinek 2

  Małżeństwo Homera i Marge zostaje wystawione na próbę, kiedy ruszają na wyspę w tropikach, gdzie mają rywalizować o milion dolarów w ulubionym reality show Marge.

  Przejdź do programu
 • 11.40

  Simpsonowie

  1212
  +

  Wóz albo przewóz do Nieba, Sezon 30 | Odcinek 3

  Bóg i święty Piotr zastanawiają się, jakie dusze mogą zostać wpuszczone do Nieba, a mieszkańcy Springfield wspominają boskie objawienia na Ziemi.

  Przejdź do programu
 • 12.05

  Simpsonowie

  1212
  +

  Straszny domek na drzewie XXIX, Sezon 30 | Odcinek 4

  Homer zwycięża w konkursie jedzenia ostryg z mitycznym Cthulhu, Springfield zostaje opanowane przez roślinnych porywaczy ciał, Lisie w końcu puszczają nerwy, a pan Burns otwiera dom spokojnej starości połączony z Parkiem Jurajskim.

  Przejdź do programu
 • 12.35

  Simpsonowie

  1212
  +

  Jazda bez kierowcy, Sezon 30 | Odcinek 5

  Producent samochodów autonomicznych zjawia się w Springfield i ściąga do siebie wszystkich zatrudnionych w elektrowni dzięki przyjemnym warunkom pracy.

  Przejdź do programu
 • 13.00

  Dwaj zgryźliwi tetrycy

  1212
  +

  Trwający od czasów dzieciństwa spór dwóch starszych wiekiem sąsiadów tylko się zaostrza, kiedy naprzeciwko nich wprowadza się nowa mieszkanka.

 • 15.10

  Artur

  1212
  +

  Arthur - to młody, mający umiłowanie do alkoholu i dobrej zabawy dziedzic fortuny Bachów. Jednak by otrzymać spadek, musi ożenić się z Susan - córką bogatego przedsiębiorcy budowlanego. Niespodziewanie na horyzoncie pojawia się Naomi,w której Artur się zakochuje. Teraz z pomocą niani i kamerdynera, musi użyć wszelkich sposobów, by zdobyć serce ukochanej.

 • 17.20

  Melissa i Joey

  1212
  +

  Złów i wypuść, Sezon 4 | Odcinek 12

  Wbrew opinii Mel. Joe zgadza się zabrać swojego przyjaciela Charliego do baru, żeby pomóc mu się pozbierać po rozwodzie.

  Przejdź do programu
 • 17.50

  Melissa i Joey

  1212
  +

  Urodzona kandydatka, Sezon 4 | Odcinek 13

  Szalony ojciec Mel zjawia się, żeby wziąć udział w rozpoczęciu jej kampanii do stanowego senatu. Kiedy jednak Joe uczy go robić sobie „selfie”, mężczyzna wysyła pikantne zdjęcie całemu sztabowi.

  Przejdź do programu
 • 18.20

  Melissa i Joey

  1212
  +

  Więcej niż współlokatorzy, Sezon 4 | Odcinek 14

  Joe otrzymuje w spadku brzydki fotel, w którym umarła jego babcia i nie może się doczekać, aż umieści tę rodzinną pamiątkę w domu Mel.

  Przejdź do programu
 • 18.50

  Melissa i Joey

  1212
  +

  Wypadki się zdarzają, Sezon 4 | Odcinek 15

  Mel otrzymuje niespodziewaną wiadomość od swojej lekarki i musi wybrać odpowiedni moment, żeby powiedzieć o tym Joemu.

  Przejdź do programu
 • 19.20

  Melissa i Joey

  1212
  +

  Właściwe miejsce i czas, Sezon 4 | Odcinek 16

  Mel przygotowuje idealny ślub dla swojej przyjaciółki. Kiedy Carrie odwołuje uroczystość, Mel zastanawia się, czy kwiaty, jedzenie oraz sala nie przyda się jej i Joemu.

  Przejdź do programu
 • 19.45

  Melissa i Joey

  1212
  +

  Miłość i gniew, Sezon 4 | Odcinek 17

  W specjalnym odcinku Mel i Joe omawiają swój związek z doradcą małżeńskim. Wspominając lata spędzone razem, szybko dochodzą do wniosku, że szczerość nie popłaca.

  Przejdź do programu
 • 20.15

  Melissa i Joey

  1212
  +

  Nieproszeni goście, Sezon 4 | Odcinek 18

  Mel jest wściekła, kiedy niespodziewanie zjawia się mama Joego. On martwi się bardziej przyjazdem brata i tym, że chce się u nich zatrzymać.

  Przejdź do programu
 • 20.45

  Melissa i Joey

  1212
  +

  Tylko ciebie chcę, Sezon 4 | Odcinek 19

  Joe przypadkiem widzi Mel w sukni ślubnej. Jeden z gości jego wieczoru kawalerskiego zostaje poważnie ranny. Marco zabiega o Lennox.

  Przejdź do programu
 • 21.20

  Szkoła życia

  1616
  +

  Mężczyzna, który kiedyś przegrał w szkolnym konkursie ortograficznym, znajduje lukę w regulaminie i postanawia się zemścić, wygrywając rywalizację jako dorosły.

  Przejdź do filmu
 • 23.00

  Bob's Burgers

  1616
  +

  Synek mamusi, Sezon 11 | Odcinek 9

  Kiedy Linda dołącza do grupy kobiet biznesu, Gene zaczyna usilnie zabiegać o jej czas. Tymczasem Louise i Tina chcą się nauczyć bić.

  Przejdź do programu
 • 23.30

  Bob's Burgers

  1616
  +

  Jacht Mikolaja, Sezon 11 | Odcinek 10

  Kiedy Belcherowie otrzymują niespodziewaną ofertę zapewnienia posiłków podczas wodnej parady klubu jachtowego, Bob zastanawia się, jaki tkwi w tym haczyk. Z kolei Louise myśli tylko o pełnym prezentów mikołajkowym szkunerze.

  Przejdź do programu
 • 00.00

  Resident Alien

  1212
  +

  Lądowanie, Sezon 1 | Odcinek 1

  Obcy rozbija się na Ziemi i znajduje schronienie w górskim miasteczku w stanie Kolorado. Przyjmuje tożsamość miejscowego lekarza, ale jego niecne zamiary stają pod znakiem zapytania, kiedy orientuje się, że jeden z mieszkańców, dziewięcioletni chłopiec, odkrywa jego prawdziwe oblicze.

  Przejdź do programu
 • 01.00

  Resident Alien

  1212
  +

  Nostalgia, Sezon 1 | Odcinek 2

  Podczas pierwszego tygodnia w lecznicy, Harry ma problem ze zdiagnozowaniem dziwnego odczucia.

  Przejdź do programu
 • 01.55

  Family Guy: Głowa rodziny

  1616
  +

  Człowiek Trumpa, Sezon 18 | Odcinek 11

  Peter przenosi się z rodziną do Waszyngtonu, żeby objąć stanowisko rzecznika prasowego Białego Domu u Donalda Trumpa. Problemy zaczynają się, kiedy Peter przyłapuje prezydenta na molestowaniu Meg, o której wizerunek zadbała wcześniej Ivanka Trump.

  Przejdź do programu
 • 02.25

  Family Guy: Głowa rodziny

  1616
  +

  Brian Robot, Sezon 18 | Odcinek 12

  Obchodzący kolejne urodziny Brian jest załamany, że nie napisał dotąd swojej biografii. Stewie proponuje mu pomoc, ale zamiast tego tworzy robotyczną kopię Briana, która naśladuje go we wszystkim. Tymczasem w Quahog otwiera się nowy salon masażu, z którego zamierza skorzystać Peter. Wkrótce dowiaduje się jednak, że to przykrywka dla gangu sutenerów, którego rozbicie szykuje Joe.

  Przejdź do programu
 • 02.50

  Family Guy: Głowa rodziny

  1616
  +

  Tłuszcze trans, Sezon 18 | Odcinek 13

  Po skorzystaniu z toalety dla osób transpłciowych podczas meczu baseballowego, Peter zostaje uznany za osobę trans i zaczyna nosić kobiece stroje, żeby skorzystać w pracy z praw, które popiera jego nowoczesne szefostwo. Sytuacja wymyka się jednak spod kontroli, kiedy traci przytomność w nieszczęśliwym wypadku, a Bert i Sheila fundują mu operację korekty płci.

  Przejdź do programu
 • 03.20

  Family Guy: Głowa rodziny

  1616
  +

  Głowa rodziny na diecie, Sezon 18 | Odcinek 14

  Peter ma problemy w pracy i postanawia zadbać o zdrowie, przechodząc na dietę. Pomagają mu w tym Quagmire, Joe i Cleveland. Kiedy Lois zaczyna pisać romantyczną powieść, Brian i Stewie są ciekawi, kto może jej się podobać.

  Przejdź do programu
 • 03.50

  Family Guy: Głowa rodziny

  1616
  +

  Jaki ojciec, taka córka, Sezon 18 | Odcinek 15

  Chłopaki zgłaszają się do pilnowania uczestników balu licealnego. Quagmire jest zauroczony dziewczyną imieniem Courtney, ale zaczyna podejrzewać, że może być ona jego córką. Wykorzystuje swój awaryjny zestaw do badań genetycznych i uzyskuje potwierdzenie. Ku zaskoczeniu kolegów stara się wypełniać ojcowskie obowiązki. Zabiera nawet córkę na biwak z Peterem i Meg.

  Przejdź do programu
 • 04.20

  Family Guy: Głowa rodziny

  1616
  +

  Za kulisami, Sezon 18 | Odcinek 16

  Griffinowie nagrywają komentarz do fikcyjnego odcinka, w którym Lois odkrywa, że Peter był kiedyś mężem Sarah Paulson, a Chris może być synem Philipa Seymoura Hoffmana. Sytuacja robi się jeszcze bardziej absurdalna, kiedy bohaterowie poznają aktorów, użyczających im głosu.

  Przejdź do programu
 • 05.10

  Shin Chan

  1212
  +

  Nene się zakochała! / Idę na szaszłyki! / Nie chce mi się wyprow, Sezon 1 | Odcinek 635

  Nene zakochuje się w dziecięcym aktorze i postanawia być idealną dziewczynką, żeby wziąć z nim ślub. Hiroshi i Shinnosuke idą na szaszłyki z kurczaka. Chłopiec pozna uroczego właściciela baru. Shin-chan porzuca Śnieżka na spacerze i idzie sam na zakupy.

  Przejdź do programu
 • 05.45

  Shin Chan

  1212
  +

  Mama strasznie się guzdrze! / Szkarłatne Skorpiony wracają do pr, Sezon 1 | Odcinek 636

  Hiroshi daje Misae pieniądze na nową zabawkę dla Shinnosuke, jednak sklepy jeszcze są zamknięte. Szkarłatne Skopiony powracają i idą na praktyki w przedszkolu. Mają zapanować nad zachowaniem dzieci. Misae chce obciąć Himawari paznokcie, ale dziewczynka nie chce.

  Przejdź do programu