Niedziela

2 maja

 • 06.30

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Dziewczyny na pokładzie, Sezon 5 | Odcinek 9

  Piękna Mélissa, dziewczyna Oliego, wzbudza zainteresowanie w domu Parentów. Padają komentarze, gdy obie nastoletnie pary oglądają razem film. Louis-Paul i Benoît mają kilka rad dla chłopaków. Natalie przychodzi z pomocą, gdy Mélissie nie udaje się odciągnąć Oliego od gry wideo. Dziewczyna chciałaby, żeby pomógł jej wybrać sukienkę na bal absolwentów. Louis-Paul pociesza Zaka, który martwi się tym, że nie ma jeszcze „prawdziwej” dziewczyny. Czy dwóm nastoletnim parom uda się obejrzeć film do końca? To się okaże...

  Przejdź do programu
 • 07.00

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Koniec października, Sezon 5 | Odcinek 10

  Zbliża się zima, więc Oli pozbywa się oszczędności, chcąc kupić kask snowboardowy z kamerą HD. Thomas właśnie skończył osiemnaście lat. Rozmawia z przyjaciółmi na temat tego, co ich teraz czeka. Bramkarze przestaną się ich czepiać i po raz pierwszy pójdą na wybory. Oli chciałby, żeby brat kupił mu papierosy, które mógłby potem odsprzedawać w szkole. Jego ojciec został asystentem trenera piłki nożnej w szkole Zaka i chce zrobić dobre wrażenie. Louis-Paul i Natalie przygotowują romantyczną kolację i chcieliby posłuchać muzyki, ale Thomas skonfigurował ustawienia dźwięku według własnych upodobań. Oli znalazł się między młotem a kowadłem - jego przyjaciel Jesse i Mélissa okazują się równie zazdrośni i musi prosić ojca o radę. Zaka i Zoé czeka trudna decyzja. Zastanawiają się, czy powinni przejść do kolejnego etapu w swoim życiu.

  Przejdź do programu
 • 07.30

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Przygotowania do Gwiazdki, Sezon 5 | Odcinek 11

  Oli ma zły humor i wyładowuje się, krytykując bożonarodzeniowe piosenki, które puszcza Natalie. Chłopcy zaprosili swoje dziewczyny na kolację. Natalie myśli o tym, jak będą wyglądały święta, gdy założą własne rodziny. Zbliża się Boże Narodzenie i jest już wykończona. Przyjaciółka pokpiwa z niej, opowiadając o przyjemnościach życia bez dzieci. Jest środek grudnia, tymczasem wciąż nie ma śniegu, więc Zak wpada w tarapaty finansowe. Natalie nie jest zadowolona, gdy Thomas pożycza samochód, chcąc wybrać się gdzieś z przyjaciółmi. Wolałaby znać jego plany. Prosi Louis-Paula, żeby zainstalował oświetlenie na zewnątrz, ale on jest już spóźniony, więc powierza to zadanie synom.

  Przejdź do programu
 • 08.00

  W rodzince najlepiej

  1212
  +

  Bryka, Sezon 5 | Odcinek 12

  Louis-Paul i Natalie są gotowi pomóc synowi kupić używany wóz, ale stawiają pewne warunki... Przyjaciele droczą się z Thomasem, gdy ten mówi im, że powierzono mu nowe obowiązki w restauracji. Oli i Thomas muszą dzielić się samochodem, jeżdżąc na randki. A to nie jest takie proste... Zak szykuje się do wycieczki klasowej. Natalie upewnia się, czy niczego nie zapomniał i nie potrafi ukryć niepokoju. Thomas przegląda z ojcem ogłoszenia w sieci, dotyczące sprzedaży samochodów. Czy aby Louis-Paul zna się na rzeczy?

  Przejdź do programu
 • 08.30

  Współczesna rodzina

  1212
  +

  Ucieczka kamerdynera, Sezon 4 | Odcinek 4

  Luke chce porzucić magię, a Phil nie jest w stanie tego zaakceptować. Tymczasem jeden z objawów nowej ciąży Glorii to chrapanie, przez co cały dom nie śpi, zmuszając Jaya do podjęcia desperackich kroków. Domowa dynamika Mitcha i Cama zostaje poddana próbie, gdy postanawiają zamienić się obowiązkami – Mitch ma zostać w domu z Lily, podczas gdy Cam idzie do nowej pracy jako nauczyciel muzyki w szkole Luke’a i Manny’ego.

  Przejdź do programu
 • 09.00

  Współczesna rodzina

  1212
  +

  Otwarty dom strachu, Sezon 4 | Odcinek 5

  W przeszłości Claire wielokrotnie przesadzała w Halloween, a sąsiedzi z pewnością nie podzielali jej entuzjazmu, więc w tym roku została zmuszona do spuszczenia z tonu i utrzymania dekoracji w stylu „przyjaznym dla dzieci”. Natomiast Phil ma pomysł, żeby otworzyć dom dla wszystkich w halloweenowy wieczór. Tymczasem Mitch i Cam urządzają imprezę kostiumową, borykając się z Lily, która zastanawia się, kto jest jej prawdziwą mamą, a hormony ciążowe Glorii wchodzą na najwyższe obroty, co sprawia, że jest bardziej w gorącej wodzie kąpana niż zwykle.

  Przejdź do programu
 • 09.30

  Współczesna rodzina

  1212
  +

  Wyprzedaż garażowa, Sezon 4 | Odcinek 6

  Jay i Gloria urządzają wyprzedaż garażową, żeby pomóc Manny’emu i Luke’owi w zebraniu funduszy na cele charytatywne, a cała rodzina przychodzi z pomocą. Phil czuje ciśnienie, żeby zarówno coś sprzedać, jak i kupić. Mitch i Cam pomagają Claire ocenić nowego „chłopaka” Alex, a Manny znajduje stary kufer, która skrywa coś, co Gloria chce utrzymać w sekrecie.

  Przejdź do programu
 • 10.00

  Współczesna rodzina

  1212
  +

  Aresztowana, Sezon 4 | Odcinek 7

  Phil i Claire odbierają późno wieczorem budzący postrach telefon, że Haley została aresztowana za niedozwolone w jej wieku picie alkoholu, więc zabierają ze sobą Mitchella, prawnika rodziny, na posterunek policji. Cameron zostaje w domu, żeby pilnować Alex i Luke’a, ale pod jego opieką dochodzi do kilku szalonych, niefortunnych wypadków. Tymczasem Jay wyłamuje się z zakupów dla dziecka z Glorią, ale w zamian musi poradzić sobie z niespodziewaną wizytą Dede, starając się jej pozbyć zanim Gloria wróci do domu i nie dopuścić, żeby Dede dowiedziała się o ciąży, co może prowadzić do potencjalnych reperkusji.

  Przejdź do programu
 • 10.30

  Współczesna rodzina

  1212
  +

  Męska randka, Sezon 4 | Odcinek 8

  Gdy Claire zabiera Manny’ego i Luke’a na weekendowe zawody w dziesięcioboju akademickim, w których bierze udział Alex, Phil usiłuje urządzić męski wieczór w domu, zapraszając nowo poznanego znajomego, ale ich zainteresowania zdecydowanie się różnią. Tymczasem podczas dziesięcioboju Alex jest pod presją, Manny i Luke bawią się na urządzanych w hotelu bar micwach, szukając ładnej dziewczyny, a Cam i Mitch organizują niespodziankę dla Jaya i Glorii związaną z narodzinami dziecka.

  Przejdź do programu
 • 11.00

  Współczesna rodzina

  1212
  +

  Gdy pada drzewo, Sezon 4 | Odcinek 9

  Po namowach, Mitch przyłącza się do wysiłków Cama, mających na celu uratowanie starego drzewa w parku, ale jak daleko obaj się posuną? Jay i Manny zostają wypchnięci poza swoją strefę komfortu, gdy uczestniczą w dziecięcym przyjęciu urodzinowym o tematyce sportowej. Claire zabiera ze sobą Glorię na zakupy do Costco – ale gdy włączyć do tego „ciążowy mózg”, robi się z tego wyprawa pełna wrażeń.

  Przejdź do programu
 • 11.25

  Współczesna rodzina

  1212
  +

  Nieoszlifowany diament, Sezon 4 | Odcinek 10

  Drużyna małej ligi Manny’ego i Luke’a niespodziewanie dociera do decydującego meczu, więc Claire i Cameron miotają się, żeby znaleźć odpowiednie miejsce i postanawiają do tego celu zaadaptować podupadłe pole. Zainspirowani, Claire i Cam chcą spróbować swoich sił w przebudowie domu, a Phil i Mitchell walczą ze sobą w kwestii tego, kto ma im powiedzieć, że to nie jest dobry pomysł. Tymczasem Gloria stara się zbudować więź przy użyciu mikrofonu i śpiewa dziecku w swoim łonie, co bez dwóch zdań wywołuje reakcję ze strony Jaya.

  Przejdź do programu
 • 11.55

  Współczesna rodzina

  1212
  +

  Sylwester, Sezon 4 | Odcinek 11

  Jay jest podniecony planowaniem wspólnego Sylwestra dla całej rodziny w hotelu w Palm Springs. Jednakże, gdy hotel okazuje się mniej niż gwiazdkowy, wszyscy zaczynają robić swoje, pozostawiając przygnębionego Jaya samemu sobie, dopóki ten nie wpada na jedynego w swoim rodzaju Billy’ego Dee Williamsa! Tymczasem z powrotem w domu, Haley i Alex pilnują dzieciaków, co okazuje się nie lada wyzwaniem.

  Przejdź do programu
 • 12.25

  Gang Dzikich Wieprzy

  1212
  +

  Grupa przyjaciół postanawia przemierzyć na Harleyach całe Stany Zjednoczone.

 • 14.30

  Przeboje i podboje

  1212
  +

  Rob Gordon prowadzi niewielki sklepik muzyczny gdzieś, na jednej z mniejszych ulic Chicago. Oczekując na klientów, Rob zabija czas gawędząc ze swymi dwoma pomocnikami - dobrodusznym Dickiem i aroganckim snobem Barrym. Interesy nie idą najlepiej, a na domiar złego Roba porzuca jego długoletnia narzeczona Laura. Wpędza go to w prawdziwą depresję, tym większą, gdy uświadamia sobie, że jego związki z kobietami nigdy nie należały do udanych. Czy Robowi uda się stawić czoła własnej niedojrzałości i wreszcie uwierzyć w siebie?

  Przejdź do filmu
 • 16.45

  Ilu miałaś facetów?

  1212
  +

  Ally przeżywa kryzys z powodu utraty pracy i samotności. Postanawia przy pomocy sąsiada odnaleźć wszystkich byłych chłopaków, by upewnić się, że dobrze zrobiła, zostawiając ich.

 • 19.00

  Simpsonowie

  1212
  +

  Latawce i przepuklina, Sezon 30 | Odcinek 16

  Kiedy romantyczny wieczór kończy się wypadkiem, Marge przechodzi rehabilitację, uprawiając kitesurfing, a Homer ma halucynacje ze swoją przepukliną w roli głównej. Lisa próbuje naprawić nadszarpnięte relacje między rodzicami i zwraca się z prośbą o radę do nietypowego źródła.

  Przejdź do programu
 • 19.25

  Simpsonowie

  1212
  +

  E-sport to zdrowie, Sezon 30 | Odcinek 17

  Bart zaczyna robić postępy w turniejach gier komputerowych, a Homer odkrywa w sobie pasję do bycia jego trenerem. Lisa próbuje sprowadzić ojca na ziemię, ale jej plan kończy się jeszcze większym zamieszaniem.

  Przejdź do programu
 • 19.55

  Simpsonowie

  1212
  +

  Bart kontra patriarchat, Sezon 30 | Odcinek 18

  Krusty wypuszcza nową wersję ulubionej kreskówki Barta z wyłącznie kobiecą obsadą. Chłopak razem z kolegami postanawia bojkotować serial, ale w końcu go ogląda i dobrze się bawi. Znajomi odwracają się od Barta, a on dołącza do grupy uświadomionych politycznie szóstoklasistek, walczących z patriarchatem.

  Przejdź do programu
 • 20.25

  Duncanville

  1212
  +

  Pilot, Sezon 1 | Odcinek 1

  Duncan jest zwyczajnym piętnastolatkiem. Jego mama Annie martwi się, że syn zrujnuje sobie przyszłość i zrobi wszystko, by go przed tym ochronić. Z kolei jego tata Jack chce być lepszym rodzicem niż jego ojciec. Resztę rodziny stanowią siostry Duncana: Kimberly i Jing. Wspomagają go przyjaciele Bex, Yangzi, Wolf oraz Mia, w której jest zauroczony.

  Przejdź do programu
 • 20.55

  Duncanville

  1212
  +

  To tylko gra, Sezon 1 | Odcinek 2

  Przyjaciele Duncana zamiast niego wybierają Kimberly do swojej drużyny w grze komputerowej. Chłopak w ramach zemsty dołącza do ich przeciwników, żeby upokorzyć siostrę. Tymczasem Annie próbuje zmusić Jacka do wyrzucenia wszystkich jego pamiątek, które zagracają garaż.

  Przejdź do programu
 • 21.20

  Frankie w sieci

  1616
  +

  Historia Frankiego, który poniżany przez brata, opuszcza dom i zamieszkuje z dala od swojej rodziny.

 • 23.00

  Bob's Burgers

  1616
  +

  Niewygodna prawda, Sezon 11 | Odcinek 13

  Podczas rodzinnej wyprawy na pchli targ Bob i Linda muszą zmierzyć się z kłamstwem, którego dopuścili się wobec Tiny, Gene'a i Louise na temat prawdziwych losów ich ukochanego wypchanego zwierzaka.

  Przejdź do programu
 • 23.30

  Bob's Burgers

  1616
  +

  Gene sam w domu, Sezon 11 | Odcinek 14

  Kiedy Linda i Tina wybierają się do sklepu obuwniczego, Gene przypadkowo zostaje w domu sam. Tymczasem Bob, Louise i Teddy zamierzają kupić wyposażenie restauracji od podejrzanego typka, którego Bob znalazł w internecie.

  Przejdź do programu
 • 23.55

  Resident Alien

  1212
  +

  Język miłości, Sezon 1 | Odcinek 5

  Niespodziewany gość zapoznaje Harry'ego ze stresującą ludzką instytucją, jaką jest małżeństwo.

  Przejdź do programu
 • 00.55

  Resident Alien

  1212
  +

  Seksowna bestia, Sezon 1 | Odcinek 6

  Harry musi zmierzyć się z uczuciem zazdrości, kiedy burmistrz zatrudnia irytująco idealnego lekarza.

  Przejdź do programu
 • 01.55

  Simpsonowie

  1212
  +

  Dziewczyna z orkiestry, Sezon 30 | Odcinek 19

  Talent Lisy zostaje zauważony przez dyrektora stołecznej filharmonii, co nie podoba się jej nauczycielowi muzyki. Homer pracuje po godzinach, żeby umożliwić córce granie, co nie pozostaje bez wpływu na całą rodzinę.

  Przejdź do programu
 • 02.20

  Simpsonowie

  1212
  +

  Musicalowa Marge, Sezon 30 | Odcinek 20

  Marge zostaje reżyserką przedstawienia w miejscowym teatrze na podstawie scenariusza Lisy, przypominającego musical „Hamilton”. Tymczasem Homer bierze udział w zajęciach dla niemowląt razem z Maggie, gdzie wpada mu w oko prowadząca je Chloe.

  Przejdź do programu
 • 02.50

  Simpsonowie

  1212
  +

  Oż, Kanado, Sezon 30 | Odcinek 21

  Podczas rodzinnych wakacji nad wodospadem Niagara Lisa przypadkowo otrzymuje azyl polityczny w Kanadzie. Kiedy Marge próbuje zabrać ją stamtąd, muszą przemyśleć swoją dotychczasową miłość do Stanów Zjednoczonych w zetknięciu z sympatycznymi Kanadyjczykami.

  Przejdź do programu
 • 03.20

  Simpsonowie

  1212
  +

  Łap złodzieja, Sezon 30 | Odcinek 22

  Kiedy kupka pieniędzy pod zlewem odkładana na studia dla Lisy nagle znika, dokumentaliści z serialu kryminalnego prowadzą dogłębne śledztwo w tej sprawie, nie pomijając żadnej możliwej poszlaki.

  Przejdź do programu
 • 03.50

  Simpsonowie

  1212
  +

  Kryształowy interes, Sezon 30 | Odcinek 23

  Kiedy pracodawca Homera obcina fundusze na leczenie dzieci, Marge postanawia kupić uzdrawiające kryształy jako tańszą metodę terapii ADHD u Barta. Chłopak zaczyna świetnie radzić sobie w szkole, co sprawia, że Marge otwiera własny biznes pseudomedyczny i sprzedaje kryształy naiwnym matkom innych uczniów.

  Przejdź do programu
 • 05.10

  Shin Chan

  1212
  +

  Shinko po raz kolejny! / Korzystanie z komórki jest trudne! / Ai, Sezon 1 | Odcinek 653

  Tajemnicza dziewczynka Shinko niespodziewanie zjawia się w przedszkolu. Jest podobna do Shin-chana i wiele o nim wie. Ryuko, przywódczyni Szkarłatnych Skorpionów, nie umie wysyłać SMS-ów. Ai jest zakochana w Shin-chanie i chce się odchudzić, aby mu się podobać.

  Przejdź do programu
 • 05.50

  Shin Chan

  1212
  +

  Odchodzę na zawsze! / Gram w bilard! / Shinko się z nami żegna!, Sezon 1 | Odcinek 654

  Shin-chan słyszy przez przypadek rozmowę rodziców, podczas której rozpaczają, że komuś pięcioletniemu zostały trzy dni życia. Shin-chan i jego przyjaciele poznają Motohisę, chłopaka Nene, który zaprasza ich na partyjkę bilarda. Tajemnicza dziewczynka Shinko koniecznie chce potwierdzić, że Misae jest prawdziwą matką Himy.

  Przejdź do programu