Sobota

1 grudnia

 • 01.00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Samospełniająca się przepowiednia, Sezon 7 | Odcinek 9

  Agenci z Jednostki Analiz Behawioralnych zostają wezwani do Somerville Academy, szkoły wojskowej dla chłopców, gdzie w wyniku powieszenia zmarło pięciu uczniów. Do zdarzenia doszło podczas nienadzorowanych ćwiczeń survivalowych w lesie. Początkowo tragedia zostaje uznana za masowe samobójstwo, z powodu znalezionej na miejscu noty pożegnalnej. W dwa tygodnie później, w ten sam sposób umiera kolejny uczeń. Badający sprawę członkowie zespołu napotykają na poważne trudności w ustaleniu faktów. Dodatkowo pracy nie ułatwia im zmowa milczenia władz szkolnych, którym zależy na zachowaniu nienagannej reputacji akademii. Hotch i Morgan ścierają się ze sobą, gdy okazuje się, że ktoś z zespołu może znajdować się w niebezpieczeństwie.

  Przejdź do programu
 • 01.55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Słodko-gorzka nauka, Sezon 7 | Odcinek 10

  Zespół zostaje wezwany do Filadeflii, gdzie ma przeprowadzić śledztwo w sprawie śmiertelnych pobić dwóch mężczyzn. Obu znaleziono pobliżu szpitala. Ułożenie ciał świadczy o tym, że sprawca odczuwał skruchę. Wkrótce dochodzi do kolejnych zabójstw. Sposób zadawania ciosów wskazuje na to, że napastnik to ktoś, kto zna się na walce. Agenci muszą zagłębić się w miejscowe środowisko boksu, chcąc znaleźć jakieś powiązania ze zwłokami pozostawianymi w pobliżu szpitala oraz ustalić motywy działania nieznanego sprawcy. Tymczasem Hotch zaczyna interesować się atrakcyjną biegaczką, która trenuje z nim do zawodów triatlonowych.

  Przejdź do programu
 • 02.55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Prawdziwy geniusz, Sezon 7 | Odcinek 11

  Agenci jadą do San Francisco, by przeprowadzić dochodzenie odnośnie morderstwa popełnionego prawdopodobnie przez naśladowcę seryjnego zabójcy o pseudonimie Zodiak, o którym nikt nie słyszał od 1974 roku. By ustalić kto jest sprawcą, zespół postanawia powrócić do starego śledztwa i przesłuchać wszystkich zaangażowanych kiedyś w tę sprawę. Tymczasem Reid bierze udział w seminarium na temat brutalnych przestępstw, gdzie poznaje podobnego do siebie młodego geniusza. Spotkanie pokrewnej duszy oraz fakt, iż zbliża się do trzydziestki skłaniają agenta do przemyśleń na temat dotychczasowych osiągnięć oraz podjętych przez niego życiowych decyzji.

  Przejdź do programu
 • 03.50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Nieznany sprawca, Sezon 7 | Odcinek 12

  W Houston w Teksasie zaczyna ponownie działać seryjny gwałciciel o pseudonimie „Pianista” – nazywany tak z powodu strun fortepianowych, którymi związywał swoje ofiary. Jego celem okazują się zgwałcone już przez niego kobiety. Po tym, jak media rozpowszechniają informację o nowych napaściach, do miejscowego biura FBI zgłaszają się ofiary ponownego gwałtu, których historia potwierdza sposób działania nieznanego sprawcy. W miarę jak agenci starają się namierzyć przestępcę, jedna z kobiet, która nie zgłosiła władzom gwałtu, prowadzi poszukiwania całkiem innej osoby, chcąc samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość. Po przejściu przez Prentiss obowiązkowej terapii, Hotch zwraca się do niej z prośbą dotyczącą jej oficjalnego powrotu do zespołu.

  Przejdź do programu
 • 05.45

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  I nie żyli długo i szczęśliwie, Sezon 4 | Odcinek 12

  Detektywi zajmują się sprawą okrzyczanej właścicielki hotelu, znanej ze swojej podłości, którą znaleziono martwą pod lodową figurą. Ich drugie dochodzenie dotyczy kobiety, przejechanej przez szkolny autobus. Okazuje się, że wskazówki na temat jej śmierci można znaleźć w książce „Piotruś Pan”.

  Przejdź do programu