Piątek

21 grudnia

 • 06.05

  Castle

  1212
  +

  Prawo i morderstwo, Sezon 3 | Odcinek 19

  Ławnik, zasiadający w procesie dotyczącym zamordowania znanej bywalczyni salonów, zostaje otruty i umiera w sądzie. Śledztwo ujawnia, że pozornie niewinna ofiara, mogła mieć coś na sumieniu.

  Przejdź do programu
 • 07.00

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Jorcajt, Sezon 5 | Odcinek 22

  Podczas ekskluzywnej aukcji zamordowany zostaje rzeczoznawca biżuterii. Śledztwo ujawnia, że ofiara miała powiązania z neonazistami oraz cenną broszą, która należała kiedyś do więźniarki z obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu.

  Przejdź do programu
 • 07.55

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Dla dobra ogółu, Sezon 5 | Odcinek 23

  Mac powiadamia świeżo wypuszczonego z więzienia byłego oszusta o tym, że właśnie odsiedział 18 miesięcy za przestępstwo, którego nie popełnił. Mimo to, mężczyzna nadal twierdzi, że jest winien potrącenia samochodem nastolatki. Maca to nie przekonuje, po czym postanawia ponownie zbadać sprawę. Tymczasem Lindsay zaczyna rodzić i zostaje zabrana do szpitala.

  Przejdź do programu
 • 08.50

  Kości

  1212
  +

  Sens w poświęceniu, Sezon 9 | Odcinek 4

  Pelant powraca. Trzymani przez niego w garści członkowie zespołu z Instytutu Jeffersona chcą na zawsze z nim skończyć. Gdy do laboratorium dostarczone zostają ludzkie zwłoki, które przekazano do celów badawczych, naukowcy, z pomocą agenta specjalnego Hayesa Flynna, wymyślają plan polegający na zaaranżowaniu sceny zbrodni, naśladującej sposób działania Pelanta, by zwrócić jego uwagę i wykurzyć z ukrycia. Ich wysiłki przynoszą jednak odwrotny skutek, ponieważ Pelant wyprzedza ich o krok i wcześniej zabija kogoś bliskiego Boothowi. Tymczasem Sweets powraca z urlopu i jest przekonany, że agent Flynn nie jest tym, za kogo się podaje.

  Przejdź do programu
 • 09.50

  Kości

  1212
  +

  Dama na liście, Sezon 9 | Odcinek 5

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa dyrektora szkoły, Charliego McCorda. Na wieść o tym, że cierpi na nieuleczalną chorobę, mężczyzna stworzył stronę internetową, dzięki której ludzie mogli korzystać z jego inspirujących filmów za odpowiednią opłatą. Odkryte przez śledczych podejrzane wideo Charliego, uderzającego w twarz byłego mistrza wagi półciężkiej UFC, Chucka Liddella, naprowadza ich na stworzoną przez ofiarę listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią, która pomaga im w rozwiązaniu sprawy. Tymczasem Brennan i Booth w końcu zaczynają planowanie swojego wesela. Sweets zdaje sobie sprawę, że może zostać zastąpiony przez wirtualny system tworzenia profili.

  Przejdź do programu
 • 10.45

  Kości

  1212
  +

  Kobieta w bieli, Sezon 9 | Odcinek 6

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania Nancy Handelman, której ciało odkryto podczas próby ślubu Brennan i Bootha. Gdy sprawa zaczyna się robić bardziej poważna, niż wcześniej przewidywano, Cam i Angela starają się zachować szczegóły dotyczące śledztwa w tajemnicy przed Brennan, by ich koleżanka mogła skupić się na swoim wielkim dniu. Atmosfera robi się bardzo napięta, kiedy dochodzi do niesprzyjających zdarzeń, które tymczasowo wstrzymują ślub. Max przyjeżdża do miasta z podejrzanym marynarskim workiem pełnym pieniędzy.

  Przejdź do programu
 • 11.45

  Kości

  1212
  +

  Nazista w trakcie miesiąca miodowego, Sezon 9 | Odcinek 7

  Podczas miesiąca miodowego w Buenos Aires, Brennan i Booth nie są w stanie bezczynnie odpoczywać. Postanawiają pomóc Raphaelowi Valenzie, miejscowemu detektywowi i wielkiemu wielbicielowi książek Brennan, w rozwiązaniu sprawy zabójstwa nazistowskiego zbrodniarza wojennego, którego szczątki znaleziono w historycznym, masowym grobie. Tymczasem z powrotem w Waszyngtonie, Hodgins i Angela zmagają się z opieką nad Christine, pod nieobecność Bootha i Brennan.

  Przejdź do programu
 • 12.40

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Pomocy, Sezon 5 | Odcinek 12

  W trakcie szarpainy pomiędzy przyszłymi pannami młodymi, na wyprzedaży w salonie ślubnym, dochodzi do zabójstwa jednej z klientek sklepu. Tymczasem Hawkes bada sprawę gwałtu i morderstwa muzyczki, która zarabiała grając w metrze. Dochodzi również do wniosku, że sprawcą jest ten sam mężczyzna, który przed laty zgwałcił jego byłą dziewczynę.

  Przejdź do programu
 • 13.35

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Przedwczesny osąd, Sezon 5 | Odcinek 13

  Detektywi zajmują się zagadkową sprawą śmierci trenera zapasów ze szkoły średniej. Części ciała mężczyzny zakopano w różnych miejscach na terenie miasta. Flack popada w tarapaty, gdy umiera aresztowany przez niego nastolatek.

  Przejdź do programu
 • 14.30

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Tam jej nie ma, Sezon 5 | Odcinek 14

  W trakcie badania sprawy zabójstwa ukraińskiego turysty, zespół wpada na trop handlarzy ludźmi. Sprawa nabiera dodatkowego znaczenia, gdy detektywi znajdują powiązania przestępców z wpływowym przedstawicielem nowojorskiej policji.

  Przejdź do programu
 • 15.25

  Chicago Fire

  1212
  +

  Taka mała trumienka, Sezon 1 | Odcinek 19

  Akcja ratunkowa w kamienicy czynszowej kończy się tragedią. Gdzie indziej, dochodzi do poważnych napięć, gdy Severide postanawia przygotować Millsa do przeniesienia się z wozu strażackiego do oddziału ratunkowego. Shay i Dawson muszą poradzić sobie z nieobliczalnym zachowaniem narkomana. Członkowie zespołu popadają w konflikt z miejscowymi handlarzami narkotyków.

  Przejdź do programu
 • 16.20

  Chicago Fire

  1212
  +

  Ambicja, Sezon 1 | Odcinek 20

  Mimo wsparcia ze strony Severide’a, Mills staje w obliczu niechęci ze strony kolegów w związku z jego zamiarem dołączenia do oddziału ratunkowego. Tymczasem kandydatka na ratowniczkę medyczną pracuje podczas kilku zmian u boku Dawson i Shay. Leslie pomaga ciężarnej kobiecie, której mąż przebywa poza miastem. Dawson i Casey zbliżają się do siebie. Matthew jest zaskoczony niespodziewaną wizytą.

  Przejdź do programu
 • 17.15

  Kości

  1212
  +

  Facet w tamie, Sezon 9 | Odcinek 8

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa Seana Nolana, niedoszłego modela, którego splątane ciało znaleziono w zbudowanej przez bobry tamie. Naukowcy wkrótce odkrywają, że bezowocna kariera w modelingu sprawiła, że jedynym źródłem utrzymania ofiary było sprzedawanie swojej spermy. Jednakże, gdy zespół dowiaduje się, że Nolan sfałszował swoje dane, podejrzenie pada na osoby, które mogły ucierpieć z powodu jego oszustwa. Tymczasem Brennan ma trudności z zachowaniem norm towarzyskich i taktu po tym, jak zostaje wciągnięta w spór z autorką Tess Brown. Hodgins stara się wyhodować muchę, będąc nosicielem larwy.

  Przejdź do programu
 • 18.10

  Kości

  1212
  +

  Furia w ławie przysięgłych, Sezon 9 | Odcinek 9

  Brennan zostaje ławniczką w procesie sądowym profesjonalnego zawodnika piłki nożnej, Petera Kidmana, którego oskarżono o zamordowanie swojej żony. Gdy Temperance stara się w obiektywny sposób dowieść, że zabójca jest niewinny, ginie jego najbliższy przyjaciel oraz kluczowy świadek w sprawie. Zespół z Instytutu Jeffersona zaczyna badać sprawę, by udowodnić, że gwiazdor piłki nożnej faktycznie winny jest zabójstwa zarówno swojej żony, jak i przyjaciela.

  Przejdź do programu
 • 19.10

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Podstawy oszustwa, Sezon 5 | Odcinek 24

  W Central Parku zostaje zamordowany bandyta, mający powiązania ze skradzionym, greckim artefaktem. W jego kieszeni śledczy znajdują adres Bonasery. Stella zdaje swoją odznakę i rusza za dowodami do Grecji, gdzie dowiaduje się kluczowej informacji na temat własnej przeszłości oraz odkrywa tajemnicę o historycznym znaczeniu.

  Przejdź do programu
 • 20.10

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Zapłata, Sezon 5 | Odcinek 25

  Grupa brutalnych przestępców porywa syna prasowego magnata, Roberta Dunbrooka, w chwili, gdy ten miał zostać przetransportowany z więzienia do budynku sądu, by zeznawać przeciwko swojemu ojcu. Głównym podejrzanym staje się Danbrook, choć twierdzi, iż nie miał z porwaniem nic wspólnego. Podczas zasadzki ginie jeden z członków zespołu Maca.

  Przejdź do programu
 • 21.00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Ucieczka, Sezon 7 | Odcinek 24

  Zespół nadal zajmuje się sprawą napadu na bank, którego dopuściła się grupa o nazwie Karciane Twarze. W następstwie wywołanej przez przywódczynię rabusiów eksplozji, udaje się zbiec co najmniej dwojgu przestępcom – królowi Chrisowi Strattonowi i nadal niezidentyfikowanej królowej karo. Wkrótce agenci ustalają, że postrzelony Will, który znajdował się w środku, żyje i nadal jest przetrzymywany przez zbiegów w charakterze zakładnika. Zespół ściga się z czasem, by przewidzieć kolejny ruch królowej i jej wspólników, a JJ martwi się, iż będzie to miało związek z Willem i najprawdopodobniej jej synem Henrym.

  Przejdź do programu
 • 22.00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Uciszacz, Sezon 8 | Odcinek 1

  Po odejściu Prentiss, do Jednostki Analiz Behawioralnych dołącza Alex Blake, profesorka lingwistyki z uniwersytetu. Zespół w nowym składzie udaje się do Teksasu, gdzie ma zająć się sprawą odsiadującego wyrok dożywocia Dona Della, któremu udało się zbiec w trakcie transportu do szpitala. Więzień nie tylko zabił strażnika, ale również zaszył mu usta, co okazuje się znakiem rozpoznawczym nieznanego sprawcy o pseudonimie Uciszacz, którego nigdy nie udało się schwytać. Do ostatnich trzech morderstw popełnionych przez Uciszacza doszło, gdy Don przebywał w więzieniu. Przez cały czas swojej odsiadki nie odezwał się ani słowem. Zespół jest prawie pewien, że to on jest Uciszaczem, a nie naśladowcą. Muszą teraz dowiedzieć się, dlaczego cisza jest kluczem do jego życia i odszyfrować enigmatyczne wiadomości, które po sobie zostawia, by odkryć miejsce jego pobytu zanim dokona kolejnego zabójstwa.

  Przejdź do programu
 • 22.55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Pakt, Sezon 8 | Odcinek 2

  Zespół zostaje wezwany do południowo-zachodniej Kalifornii, gdzie w przeciągu trzech godzin dochodzi do dwóch morderstw, w San Diego i Los Angeles. Każdą z ofiar przytwierdzono łańcuchem do tylnej części pojazdu, po czym za nim ciągniono. Pierwsza z nich była już martwa, drugą przykuto żywcem, co może świadczyć o dwóch sprawcach bądź szybko zachodzących zmianach w psychice jednego przestępcy. Ofiary znacznie się od siebie różnią. Pierwsza z nich to pochodząca z klasy średniej żona i matka, druga to narkoman po odsiadce w więzieniu. Gdy dochodzi do trzeciej zbrodni, Garcia zajduje wspólny mianownik – brutalną śmierć dwojga dzieci oraz związanych z nimi ludzi, należących do internetowej grupy wsparcia. Agentom szybko udaje się zidentyfikować sprawców i ich czwartą ofiarę, która będzie miała wpływ na to, w jaki sposób rozegra się ostateczna konfrontacja.

  Przejdź do programu
 • 23.50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Po drugiej stronie lustra, Sezon 8 | Odcinek 3

  Zespół jedzie do Kansas City, gdzie znaleziono zwłoki trojga członków rodziny Yamada – rodziców i ich nastoletniej córki. Ich dorastający syn, Scott, zaginął. Zabójstwo upozorowano tak, by wyglądało na dokonane przez ojca, który ostatecznie miał sam popełnić samobójstwo. Wkrótce znika rodzina Acklinów, o identycznym składzie i pozycji społecznej, aczkolwiek bez żadnych powiązań z zamordowanymi. Niedługo potem zespół odkrywa, iż obie rodziny zadały sobie wiele trudu, aby w oczach opinii publicznej uchodzić za idealne, choć w istocie były dysfunkcyjne. Odkrycie innych podobieństw pomiędzy nimi może doprowadzić agentów do ostatecznego poznania motywu zbrodni i złapania przestępcy. Tymczasem Hotch otrzymuje wiadomość od Beth, co może mieć wpływ na dalszy rozwój ich związku.

  Przejdź do programu
 • 00.50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Kompleks boga, Sezon 8 | Odcinek 4

  Agenci zostają poproszeni o pomoc w dochodzeniu prowadzonym na granicy z Meksykiem, gdzie znaleziono dwóch zdrowych mężczyzn z amputowaną, prawą nogą. Jeden z nich nie przeżył „operacji”, podczas gdy drugi, student college’u Tony Anders, niewiele pamięta z przeżytego koszmaru. Charakter obu amputacji wskazuje na to, że nieznany sprawca posiada wiedzę na temat anatomii. Nie ma jednak pewności czy jest lekarzem. Gdy do szpitala trafia trzecia ofiara, agenci zaczynają lepiej rozumieć motywy przestępcy i dochodzą do wniosku, iż ten cierpi na kompleks boga. Muszą teraz dowiedzieć się, w jaki sposób wybiera swoje ofiary oraz poznać powód, dla którego stara się udoskonalić metodę przeprowadzanej przez siebie operacji. Tajemnicze telefony odbierane przez Reida zaczynają intrygować jego kolegów.

  Przejdź do programu
 • 01.45

  Chicago Fire

  1212
  +

  Wirus, Sezon 1 | Odcinek 16

  Emocjonalnie przygnębiony Cruz naraża siebie i swoich kolegów na ryzyko. W tym samym czasie Casey, jego siostra i mama starają się rozwiązać swoje problemy. Severide kontaktuje się z kimś ze swojej przeszłości. Niektórzy członkowie oddziału zaczynają inaczej patrzeć na życie w konsekwencji niebezpiecznego wezwania.

  Przejdź do programu
 • 02.40

  Chicago Fire

  1212
  +

  Lepiej skłamać, Sezon 1 | Odcinek 17

  Ojciec Severide’a ściera się z dowódcą Bodenem w związku ze śmiercią ich byłego kolegi. Mills pomaga zdenerwowanemu kierowcy po wypadku samochodowym. Shay podejmuje decyzję w związku ze swoją przyszłością u boku Clarice. Herrmann bada sprawę pewnej tajemnicy z pomocą Otisa oraz Dawson.

  Przejdź do programu
 • 03.35

  Chicago Fire

  1212
  +

  Sztuczne ognie, Sezon 1 | Odcinek 18

  Mills naciska Benniego Severida, by ten udzielił mu informacji na temat śmierci ojca. Tymczasem przeprowadzane jest śledztwo w sprawie tajemniczych pożarów w dwóch restauracjach. Plany Shay odnośnie posiadania dziecka ulegają zmianie.

  Przejdź do programu
 • 05.10

  Kości

  1212
  +

  Oszustwo na wyjeździe, Sezon 9 | Odcinek 2

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa Adama Paka, doradcy ds. zarządzania, którego szczątki zostały zjedzone przez rude rysie. Ślady prowadzą do ośrodka wypoczynkowego dla małżeństw. Brennan i Booth wybierają się tam pod przykrywką jako Roxie i Tony, by znaleźć kolejne dowody w sprawie. Na miejscu, Brennan i Booth spotykają parę małżeńską, Billa i Evelyn Schumacherów, których związek wydaje się trochę zbyt idealny. Tymczasem Cam zostaje omyłkowo aresztowana po tym, jak ktoś kradnie jej tożsamość. Sweets postanawia na jakiś czas odpocząć od służby w FBI.

  Przejdź do programu