Sobota

22 grudnia

 • 06.05

  Kości

  1212
  +

  Rzeźnik w samochodzie, Sezon 9 | Odcinek 3

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Jamiego Delcampo, członka gangu Estrellas Locas, którego szczątki znaleziono w spalonym samochodzie. Tymczasem w obliczu najnowszego ataku Pelanta, Sweets, który niedawno zrobił sobie wolne, postanawia pomóc w dochodzeniu, gdy odkrywa, że młody chłopiec, z centrum, w którym pracuje jako wolontariusz, jest synem jednego z członków gangu.

  Przejdź do programu
 • 07.00

  Kości

  1212
  +

  Sens w poświęceniu, Sezon 9 | Odcinek 4

  Pelant powraca. Trzymani przez niego w garści członkowie zespołu z Instytutu Jeffersona chcą na zawsze z nim skończyć. Gdy do laboratorium dostarczone zostają ludzkie zwłoki, które przekazano do celów badawczych, naukowcy, z pomocą agenta specjalnego Hayesa Flynna, wymyślają plan polegający na zaaranżowaniu sceny zbrodni, naśladującej sposób działania Pelanta, by zwrócić jego uwagę i wykurzyć z ukrycia. Ich wysiłki przynoszą jednak odwrotny skutek, ponieważ Pelant wyprzedza ich o krok i wcześniej zabija kogoś bliskiego Boothowi. Tymczasem Sweets powraca z urlopu i jest przekonany, że agent Flynn nie jest tym, za kogo się podaje.

  Przejdź do programu
 • 07.55

  Kości

  1212
  +

  Dama na liście, Sezon 9 | Odcinek 5

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa dyrektora szkoły, Charliego McCorda. Na wieść o tym, że cierpi na nieuleczalną chorobę, mężczyzna stworzył stronę internetową, dzięki której ludzie mogli korzystać z jego inspirujących filmów za odpowiednią opłatą. Odkryte przez śledczych podejrzane wideo Charliego, uderzającego w twarz byłego mistrza wagi półciężkiej UFC, Chucka Liddella, naprowadza ich na stworzoną przez ofiarę listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią, która pomaga im w rozwiązaniu sprawy. Tymczasem Brennan i Booth w końcu zaczynają planowanie swojego wesela. Sweets zdaje sobie sprawę, że może zostać zastąpiony przez wirtualny system tworzenia profili.

  Przejdź do programu
 • 08.55

  Chicago Fire

  1212
  +

  Bóg przemówił, Sezon 1 | Odcinek 11

  Cruza zżera poczucie winy po śmierci Falco i zwraca się o wsparcie do Caseya. Tymczasem Shay dochodzi do siebie po urazie głowy. Severide prosi Dawson o pomoc w poradzeniu sobie z kontuzją. Casey przeżywa problemy rodzinne. Herrmann ma trudności z zaakceptowaniem biznesowej umowy.

  Przejdź do programu
 • 09.50

  Chicago Fire

  1212
  +

  Pod nożem, Sezon 1 | Odcinek 12

  Severide mówi dowódcy Bodenowi o swojej kontuzji, po czym dokonuje trudnych wyborów związanych z własną przyszłością. Tymczasem Casey musi stawić czoło rodzinnym problemom. Dawson odpowiada na wezwanie, a na miejscu znajduje jedyną ocalałą – małą dziewczynkę.

  Przejdź do programu
 • 10.45

  Chicago Fire

  1212
  +

  Martwy sezon, Sezon 1 | Odcinek 13

  Dowódca Boden udaje się na policję po tym, jak Ernie, nastoletni podpalacz, doprowadza do zabójczego pożaru w sklepie budowlanym. Tymczasem Severide kontaktuje się z ojcem po podjęciu decyzji na temat swojej przyszłości. Otis pracuje na kilka zmian w spokojnej remizie. Dawson i Shay popadają w tarapaty podczas wezwania do mieszkania w czynszowej kamienicy.

  Przejdź do programu
 • 11.40

  Chicago Fire

  1212
  +

  Przedsmak, Sezon 1 | Odcinek 14

  Severide dzieli się swoją przeszłością z odwiedzającym remizę porucznikiem. Dawson zwierza się Shay ze swojej tajemnicy. Casey przeżywa rodzinne problemy. Boden i jego ekipa muszą poradzić sobie z partią zanieczyszczonej heroiny. Clarice i Shay muszą stawić czoła nowemu problemowi.

  Przejdź do programu
 • 12.40

  Chicago Fire

  1212
  +

  Na zdrowie!, Sezon 1 | Odcinek 15

  Nie konsultując się z Antoniem, Dawson naraża się na niebezpieczeństwo, usiłując pomóc mu w ramach przeprowadzanego przez niego śledztwa. Gdzie indziej, Casey i jego mama nie mogą dojść do porozumienia. Severide odwiedza kogoś ze swojej przeszłości, by zrobić przysługę porucznikowi Whaleyowi. Herrmann i Otis dowiadują się niewygodnej prawdy na temat swojego cichego wspólnika, który zainwestował w ich bar.

  Przejdź do programu
 • 13.35

  Chicago Fire

  1212
  +

  Wirus, Sezon 1 | Odcinek 16

  Emocjonalnie przygnębiony Cruz naraża siebie i swoich kolegów na ryzyko. W tym samym czasie Casey, jego siostra i mama starają się rozwiązać swoje problemy. Severide kontaktuje się z kimś ze swojej przeszłości. Niektórzy członkowie oddziału zaczynają inaczej patrzeć na życie w konsekwencji niebezpiecznego wezwania.

  Przejdź do programu
 • 14.30

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Nie popłaca dobrym byćNie popłaca dobrym być, Sezon 5 | Odcinek 16

  Sęp upuszcza ludzkie oko prosto do filiżanki kawy, którą pije Stella. Tożsamość ofiary zostaje szybko ustalona, po czym detektywi odkrywają jej częściowo zakopane ciało w ogrodzie na dachu. Śledztwo ujawnia, że mężczyzna był przedsiębiorcą, którego firma internetowa wkrótce miała wejść na giełdę. Tymczasem Mac zastanawia się, czy powinien zaopiekować się Ellą po tym, jak kobieta usiłowała popełnić samobójstwo.

  Przejdź do programu
 • 15.25

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Zielony kawałek, Sezon 5 | Odcinek 17

  Wskutek wybuchu umieszczonej w ciężarówce bomby rurowej zniszczony zostaje dom na Brooklynie oraz ginie młoda kobieta, która w nim mieszkała. Ojcu ofiary udaje się przeżyć eksplozję. Mężczyzna nie ma jednak pojęcia, kto mógł wziąć sobie jego córkę za cel. Śledztwo ujawnia, że za podłożenie bomby odpowiedzialna jest radykalna grupa ekologów. Tymczasem Lindsay przygotowuje się do wyjazdu do Montany. Danny chce, aby najpierw wyszła za niego za mąż.

  Przejdź do programu
 • 16.20

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Bez powrotu, Sezon 5 | Odcinek 18

  W obskurnym hotelu zostaje zamordowana żona byłego patologa sądowego. Śledczy dokonują szokującego odkrycia w związku z białym proszkiem, znalezionym na miejscu zbrodni. Dla zespołu sprawa ma osobisty wymiar, ponieważ mąż ofiary był kiedyś powszechnie lubianym kolegą, który ściśle współpracował z Sidem. Tymczasem Stella zastawia pułapkę, by schwytać swojego wroga, Sebastiana Diakosa.a.

  Przejdź do programu
 • 17.20

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Przerwana komunikacja, Sezon 5 | Odcinek 19

  W zatłoczonym metrze zabity zostaje wódz indiańskiego plemienia, które kiedyś zamieszkiwało Manhattan. Śmiertelny strzał padł spoza jadącego pociągu. Śledztwo ujawnia, że ofiara zamieszana była w spór o ziemię i związany z tym proces sądowy. Danny stara się wymyślić męskie imię dla swojego nienarodzonego dziecka.

  Przejdź do programu
 • 18.15

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Zdobycz, Sezon 5 | Odcinek 20

  W opustoszałym teatrze zastrzelony zostaje pewien mężczyzna. Okazuje się, że za życia denat w pełen przemocy sposób prześladował kobiety. Stella wkrótce zdaje sobie sprawę, że przestępstwo zostało zaaranżowane w taki sposób, by umiejętnie ukryć ślady. Okazuje się, że zabójczynią może być jedna z ofiar stalkera oraz uczestniczka zajęć dla studentów college’u, prowadzonych przez Bonaserę.

  Przejdź do programu
 • 19.10

  9-1-1

  1212
  +

  Nawiedzeni, Sezon 2 | Odcinek 7

  Podczas obchodów święta Halloween, służby ratunkowe spieszą na ratunek uczestnikom zabawy na cmentarzu, nawiedzonej przejażdżki na sianie oraz upiornej, hollywoodzkiej parady. Tymczasem Maddie wydaje się, że odebrała telefon od „ducha” zaginionego turysty. Hen musi stawić czoła sytuacji życia lub śmierci w związku z ojcem, który ją kiedyś porzucił. Eddie kontaktuje się z dawno niewidzianą żoną.

  Przejdź do programu
 • 20.10

  Patrol

  1212
  +

  Doświadczony ratownik bierze pod swoje skrzydła młodego, zbuntowanego adepta, którego zachowanie ma związek z traumatyczną przeszłością.

  Przejdź do filmu
 • 22.50

  Ścigany

  1212
  +

  Ceniony chirurg, dr Richard Kimble, niesłusznie skazany na śmierć za zamordowanie swojej żony, ucieka z więziennego transportu. Jego śladem rusza doświadczony szeryf federalny Samuel Gerard.

  Przejdź do filmu
 • 01.20

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Uciszacz, Sezon 8 | Odcinek 1

  Po odejściu Prentiss, do Jednostki Analiz Behawioralnych dołącza Alex Blake, profesorka lingwistyki z uniwersytetu. Zespół w nowym składzie udaje się do Teksasu, gdzie ma zająć się sprawą odsiadującego wyrok dożywocia Dona Della, któremu udało się zbiec w trakcie transportu do szpitala. Więzień nie tylko zabił strażnika, ale również zaszył mu usta, co okazuje się znakiem rozpoznawczym nieznanego sprawcy o pseudonimie Uciszacz, którego nigdy nie udało się schwytać. Do ostatnich trzech morderstw popełnionych przez Uciszacza doszło, gdy Don przebywał w więzieniu. Przez cały czas swojej odsiadki nie odezwał się ani słowem. Zespół jest prawie pewien, że to on jest Uciszaczem, a nie naśladowcą. Muszą teraz dowiedzieć się, dlaczego cisza jest kluczem do jego życia i odszyfrować enigmatyczne wiadomości, które po sobie zostawia, by odkryć miejsce jego pobytu zanim dokona kolejnego zabójstwa.

  Przejdź do programu
 • 02.15

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Pakt, Sezon 8 | Odcinek 2

  Zespół zostaje wezwany do południowo-zachodniej Kalifornii, gdzie w przeciągu trzech godzin dochodzi do dwóch morderstw, w San Diego i Los Angeles. Każdą z ofiar przytwierdzono łańcuchem do tylnej części pojazdu, po czym za nim ciągniono. Pierwsza z nich była już martwa, drugą przykuto żywcem, co może świadczyć o dwóch sprawcach bądź szybko zachodzących zmianach w psychice jednego przestępcy. Ofiary znacznie się od siebie różnią. Pierwsza z nich to pochodząca z klasy średniej żona i matka, druga to narkoman po odsiadce w więzieniu. Gdy dochodzi do trzeciej zbrodni, Garcia zajduje wspólny mianownik – brutalną śmierć dwojga dzieci oraz związanych z nimi ludzi, należących do internetowej grupy wsparcia. Agentom szybko udaje się zidentyfikować sprawców i ich czwartą ofiarę, która będzie miała wpływ na to, w jaki sposób rozegra się ostateczna konfrontacja.

  Przejdź do programu
 • 03.10

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Po drugiej stronie lustra, Sezon 8 | Odcinek 3

  Zespół jedzie do Kansas City, gdzie znaleziono zwłoki trojga członków rodziny Yamada – rodziców i ich nastoletniej córki. Ich dorastający syn, Scott, zaginął. Zabójstwo upozorowano tak, by wyglądało na dokonane przez ojca, który ostatecznie miał sam popełnić samobójstwo. Wkrótce znika rodzina Acklinów, o identycznym składzie i pozycji społecznej, aczkolwiek bez żadnych powiązań z zamordowanymi. Niedługo potem zespół odkrywa, iż obie rodziny zadały sobie wiele trudu, aby w oczach opinii publicznej uchodzić za idealne, choć w istocie były dysfunkcyjne. Odkrycie innych podobieństw pomiędzy nimi może doprowadzić agentów do ostatecznego poznania motywu zbrodni i złapania przestępcy. Tymczasem Hotch otrzymuje wiadomość od Beth, co może mieć wpływ na dalszy rozwój ich związku.

  Przejdź do programu
 • 04.05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Kompleks boga, Sezon 8 | Odcinek 4

  Agenci zostają poproszeni o pomoc w dochodzeniu prowadzonym na granicy z Meksykiem, gdzie znaleziono dwóch zdrowych mężczyzn z amputowaną, prawą nogą. Jeden z nich nie przeżył „operacji”, podczas gdy drugi, student college’u Tony Anders, niewiele pamięta z przeżytego koszmaru. Charakter obu amputacji wskazuje na to, że nieznany sprawca posiada wiedzę na temat anatomii. Nie ma jednak pewności czy jest lekarzem. Gdy do szpitala trafia trzecia ofiara, agenci zaczynają lepiej rozumieć motywy przestępcy i dochodzą do wniosku, iż ten cierpi na kompleks boga. Muszą teraz dowiedzieć się, w jaki sposób wybiera swoje ofiary oraz poznać powód, dla którego stara się udoskonalić metodę przeprowadzanej przez siebie operacji. Tajemnicze telefony odbierane przez Reida zaczynają intrygować jego kolegów.

  Przejdź do programu
 • 05.25

  Kości

  1212
  +

  Kobieta w bieli, Sezon 9 | Odcinek 6

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania Nancy Handelman, której ciało odkryto podczas próby ślubu Brennan i Bootha. Gdy sprawa zaczyna się robić bardziej poważna, niż wcześniej przewidywano, Cam i Angela starają się zachować szczegóły dotyczące śledztwa w tajemnicy przed Brennan, by ich koleżanka mogła skupić się na swoim wielkim dniu. Atmosfera robi się bardzo napięta, kiedy dochodzi do niesprzyjających zdarzeń, które tymczasowo wstrzymują ślub. Max przyjeżdża do miasta z podejrzanym marynarskim workiem pełnym pieniędzy.

  Przejdź do programu