Piątek

28 grudnia

 • 06.05

  Castle

  1212
  +

  Nokaut, Sezon 3 | Odcinek 24

  Zawodowy zabójca, który posiada informacje na temat zamordowania matki Beckett, ucieka podczas przesłuchania. Poszukiwania naprowadzają Beckett na przedstawiciela prawa powiązanego zarówno z ucieczką przestępcy, jak i śmiercią jej mamy.

  Przejdź do programu
 • 07.00

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Epilog, Sezon 6 | Odcinek 1

  Mija miesiąc po strzelaninie w barze. Członkowie zespołu Maca nadal dochodzą do siebie po tym wstrząsającym wydarzeniu. Danny, który porusza się obecnie na wózku inwalidzkim, umawia się z kobietą, posiadającą informację na temat sprawców. Podczas spotkania informatorka zostaje zastrzelona.

  Przejdź do programu
 • 07.55

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Czarna lista, Sezon 6 | Odcinek 2

  Zabójca, rozgoryczony na służbę zdrowia, morduje wysoko postawionych przedstawicieli tej branży. Dla Maca, sprawa zaczyna mieć osobisty wymiar, gdy podejrzany dzwoni do niego i dogryza mu, wspominając imię jego ojca, który zmarł blisko 20 lat temu.

  Przejdź do programu
 • 08.55

  Kości

  1212
  +

  Mistrz w pomyjach, Sezon 9 | Odcinek 14

  Zespół z Instytutu Jeffersona odkrywa ciało słynnego, aczkolwiek nielubianego mistrza szachowego w świńskich pomyjach. Sweets zaskakuje resztę ekipy swoimi umiejętnościami szachowymi i pod przykrywką wkracza w świat zawodowych rozgrywek szachowych, by odszukać zabójcę. Cam zostaje umieszczona w rankingu wybitnych kobiet nauki w specjalnym dodatku czasopisma branżowego, ale nie chce uznać tego zaszczytu, ponieważ obawia się, że tym samym urazi Brennan, która uważa, że to ona powinna zostać wyróżniona. Tymczasem ku niezadowoleniu Brennan, w laboratorium pojawia się dr Douglas Filmore, zawsze pogodny podiatra z Kanady.

  Przejdź do programu
 • 09.50

  Kości

  1212
  +

  Dziedziczka we wzgórzu, Sezon 9 | Odcinek 15

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Lauren Frank, ofiary porywacza, której szczątki zakopano w parku. Po odkryciu nieszczęśliwych relacji dziewczyny z jej macochą, śledczy zaczynają podejrzewać, że zabójcą był ktoś z jej najbliższego otoczenia. Tymczasem Hodgins odkrywa szokującą tajemnicę dotyczącą jego rodziny. Brennan i Booth muszą zmierzyć się z powszechnym dylematem par – czy połączyć swoje fundusze.

  Przejdź do programu
 • 10.50

  Kości

  1212
  +

  Źródło w błocie, Sezon 9 | Odcinek 16

  Zamordowany zostaje informator pracujący dla Centralnej Agencji Wywiadowczej. Booth i agent CIA Danny Beck muszą ze sobą współpracować, by namierzyć afgańskiego terrorystę. Tymczasem Brennan chce pracować bliżej z Boothem w terenie i para musi rozważyć, w jaki sposób może się to odbić na ich rodzinie.

  Przejdź do programu
 • 11.45

  Kości

  1212
  +

  Komornik w septycznym zbiorniku, Sezon 9 | Odcinek 17

  W septycznym zbiorniku znalezione zostają szczątki komornika. Zespół z Instytutu Jeffersona musi ustalić, kim jest zabójca. Gdy śledczy odkrywają, że ofiara miała burzliwą przeszłość, kluczowi świadkowie z jego młodości stają się potencjalnymi podejrzanymi. Tymczasem przystojny i czarujący Rodolfo Fuentes, który uciekł z Kuby, gdzie pracował jako antropolog sądowy, musi odbyć staż, by uzyskać stopień naukowy. Temperance zgadza się, by go wypróbować przy obecnej sprawie. Brennan i Booth prowadzą dyskusję dotyczącą religijnego wychowania Christine.

  Przejdź do programu
 • 12.40

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Zielony kawałek, Sezon 5 | Odcinek 17

  Wskutek wybuchu umieszczonej w ciężarówce bomby rurowej zniszczony zostaje dom na Brooklynie oraz ginie młoda kobieta, która w nim mieszkała. Ojcu ofiary udaje się przeżyć eksplozję. Mężczyzna nie ma jednak pojęcia, kto mógł wziąć sobie jego córkę za cel. Śledztwo ujawnia, że za podłożenie bomby odpowiedzialna jest radykalna grupa ekologów. Tymczasem Lindsay przygotowuje się do wyjazdu do Montany. Danny chce, aby najpierw wyszła za niego za mąż.

  Przejdź do programu
 • 13.35

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Bez powrotu, Sezon 5 | Odcinek 18

  W obskurnym hotelu zostaje zamordowana żona byłego patologa sądowego. Śledczy dokonują szokującego odkrycia w związku z białym proszkiem, znalezionym na miejscu zbrodni. Dla zespołu sprawa ma osobisty wymiar, ponieważ mąż ofiary był kiedyś powszechnie lubianym kolegą, który ściśle współpracował z Sidem. Tymczasem Stella zastawia pułapkę, by schwytać swojego wroga, Sebastiana Diakosa.a.

  Przejdź do programu
 • 14.30

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Przerwana komunikacja, Sezon 5 | Odcinek 19

  W zatłoczonym metrze zabity zostaje wódz indiańskiego plemienia, które kiedyś zamieszkiwało Manhattan. Śmiertelny strzał padł spoza jadącego pociągu. Śledztwo ujawnia, że ofiara zamieszana była w spór o ziemię i związany z tym proces sądowy. Danny stara się wymyślić męskie imię dla swojego nienarodzonego dziecka.

  Przejdź do programu
 • 15.25

  Chicago Fire

  1212
  +

  Problematyczny dom, Sezon 2 | Odcinek 1

  Podpalacz bierze sobie na cel Severide’a. Tymczasem dowódca Boden staje do walki z wysoko postawioną konsultantką, która rozważa zamknięcie remizy 51. Casey wspomina Andy’ego w rocznicę jego śmierci. Shay zastanawia się nad ojcostwem Severide’a. Japońska dziewczyna Moucha przyjeżdża z wizytą.

  Przejdź do programu
 • 16.20

  Chicago Fire

  1212
  +

  Dowód, Sezon 2 | Odcinek 2

  Casey zmaga się z rezultatami wypadku Heather. Severide przewiduje kolejny atak ze strony podpalacza oraz zwraca się do Renee w związku z podejrzeniami o ojcostwo. Mouch bierze udział w kampanii o stanowisko przewodniczącego związków zawodowych. Shay i Dawson chcą się zwolnić.

  Przejdź do programu
 • 17.15

  Kości

  1212
  +

  Marchewka w zaroślach, Sezon 9 | Odcinek 18

  Znalezione zostają zwłoki aktora z dziecięcego programu telewizyjnego. Zespół z Instytutu Jeffersona udaje się za kulisy, by odkryć, kto zamordował ulubioną przez wszystkich postać Billa Marchewki. Gdy śledczy odkrywają, że aktor znany był ze swej rozwiązłości, zaczynają odkrywać mało prawdopodobnych podejrzanych. Tymczasem Booth i Brennan planują pierwsze przyjęcie urodzinowe dla Christine. Clark prosi członków zespołu o opinie na temat jego powieści.

  Przejdź do programu
 • 18.10

  Kości

  1212
  +

  Zwrot w urnie, Sezon 9 | Odcinek 19

  Gdy Todd, zamożny kolekcjoner dzieł sztuki, pojawia się na własnym pogrzebie, zespół z Instytutu Jeffersona musi się dowiedzieć, do kogo należą skremowane zwłoki wystawione podczas ceremonii. Śledztwo zaczyna się komplikować po tym, jak naukowcy ustalają, że w urnie znajdują się szczątki trzech osób. Tymczasem Finn cieszy się swoim nowo odkrytym bogactwem, zdobytym dzięki sprzedaży jego pikantnego sosu. Druzgocące wiadomości od Michelle złamią mu jednak serce.

  Przejdź do programu
 • 19.10

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  40 47’N/73 58’W, Sezon 6 | Odcinek 3

  Na Ellis Island znalezione zostaje powieszone ciało dozorcy z nocnej zmiany. Śledczy dość szybko wykluczają samobójstwo. Zabójca pozostawia wskazówkę w postaci starego kompasu. Później, inny kompas przesłany bezpośrednio do Maca, wskazuje na kolejną ofiarę morderstwa po przeciwnej stronie miasta. Mac zatrudnia Haylen do pracy w laboratorium, ku niezadowoleniu Adama.

  Przejdź do programu
 • 20.10

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Śmiertelny rozrachunek, Sezon 6 | Odcinek 4

  Kobieta przyznaje się do zamordowania męża, który ją zdradzał. Twierdzi, że zabiła go przy użycia noża, którym zadała siedemnaście ciosów. Jednakże dowody w postaci DNA, znalezione na miejscu zbrodni wskazują, że nie jest winna, a za morderstwo odpowiedzialna jest inna kobieta. Śledztwo ujawnia ponadto, że tajemnicza zabójczyni może być zamieszana w szereg przestępstw. Tymczasem Don zastyga w bezruchu podczas aresztowania z użyciem broni, a jego zachowanie zaczyna wzbudzać podejrzenia kolegów.

  Przejdź do programu
 • 21.05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Dobra ziemia, Sezon 8 | Odcinek 5

  W ramach osobnych incydentów, w La Grande w stanie Oregon znika czterech mężczyzn, którzy nie dojechali do zamierzonego celu. Ostatni z zaginionych, Terry Rodgers, nie zupełnie pasuje do typologii pozostałych trzech ofiar – zdrowych mężczyzn z klasy średniej i długoletnich mieszkańców miasteczka. Rodgers dopiero niedawno sprowadził się do La Grande. Tylko jego samochód udało się odnaleźć. Pozostałości jego wymiocin wskazują na podniesiony poziom melatoniny w organizmie, co oznacza, że został nafaszerowany lekami. Po tym, jak znalezione zostają zatopione zwłoki jednego z mężczyzn, zespołowi udaje się stworzyć profil nieznanego sprawcy. Wkrótce ginie jednak kolejna osoba, która nie pasuje do reszty. Znalezione zostają także trzy kolejne pojazdy, co ułatwia agentom zawężenie poszukiwań i odnalezienie trzech, prawdopodobnie wciąż żywych mężczyzn.

  Przejdź do programu
 • 22.00

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Praktykant, Sezon 8 | Odcinek 6

  Zespół udaje się do Miami na Florydzie, by przeprowadzić śledztwo w sprawie pobicia i uduszenia młodej prostytutki. W tej samej okolicy ktoś od pewnego czasu zabija szczenięta, co może oznaczać, iż morderca przerzucił się ze zwierząt na ludzi i prawdopodobnie uderzy ponownie. Wkrótce giną kolejne prostytutki. Każde morderstwo różni się nieco od poprzedniego. Z uwagi na umiejscowienie zwłok, agenci dochodzą do wniosku, że mają do czynienia z kimś młodym, a ponieważ przestępca ewoluuje wraz z każdym popełnionym przez siebie zabójstwem, przypuszczają, iż ma wspólnika, kogoś starszego, kto pełni rolę jego mentora. Zespół musi ścigać się z czasem i poznać prawdziwy charakter związku pomiędzy dwoma nieznanymi sprawcami, aby nie dopuścić do kolejnej tragedii.

  Przejdź do programu
 • 22.55

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Upadli, Sezon 8 | Odcinek 7

  Zespół wyjeżdża do Santa Monica w Kalifornii, gdzie przy słynnym molo znaleziono w odstępach czasu trzy zwęglone ciała, których nie dało się zidentyfikować. Po dokonaniu autopsji okazuje się, że ofiary zadźgano nożem, a spalenie zwłok miało na celu ukrycie śladów. Po tym, jak znaleziona zostaje czwarta ofiara, agenci ustalają, że zamordowani to osoby bezdomne. Podczas śledztwa, Rossi niespodziewanie natyka się na żyjącego na ulicy kolegę z dawnych lat, sierżanta, z którym służył w Wietnamie. Z tego powodu poznanie prawdy staje się dla niego równie ważne, jak spłacenie długu przyjacielowi, który odmawia udzielenia sobie pomocy.

  Przejdź do programu
 • 23.50

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Koła w autobusie, Sezon 8 | Odcinek 8

  Na terenie Waszyngtonu, ktoś porywa szkolny autobus, odwożący do domu dwudziestu czterech uczniów szkoły średniej. System GPS zostaje w nim wyłączony, co oznacza, że pojazd znika bez śladu wraz z jego pasażerami, kierowcą oraz kontrolerką. Po wykluczeniu wstępnych podejrzanych i zebraniu materiału dowodowego, Rossi zauważa, że sytuacja przypomina grę wideo o nazwie „Bogowie walki”. Agenci dochodzą do wniosku, że nieznanymi sprawcami mogą być ekstremalni gracze, którzy swoją miłość do gry przenieśli do rzeczywistości. Chcąc odnaleźć pasażerów autobusu wciąż żywych, zespół musi zagłębić się w psychikę graczy i poznać reguły, którymi się kierują w prawdziwym życiu.

  Przejdź do programu
 • 00.45

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Wspaniałe światło, Sezon 8 | Odcinek 9

  Zespół wyjeżdża do Seattle w stanie Waszyngton, gdzie zadźgano nożem dwoje ludzi. Obie osoby brały udział w prezentacji Barry’ego Flynna, popularnego mówcy motywacyjnego. Druga ofiara, Cynthia Strobl, jako jedna z kilku uprzywilejowanych uczestników seminarium, została zaproszona do wzięcia udziału w prywatnej sesji. Agenci odkrywają, że Flynn się ukrywa i nawet menadżer nie zna jego obecnego miejsca pobytu. Gdy okazuje się, że mówca również staje się celem nieznanego sprawcy, zespół musi znaleźć między nimi powiązania i odnaleźć Flynna zanim będzie za późno. Tymczasem Garcia usiłuje dowiedzieć się, dlaczego Morgan odmawia pójścia na eleganckie przyjęcie w brytyjskiej ambasadzie, którego celem jest uhonorowanie dawnego partnera jego ojca.

  Przejdź do programu
 • 01.40

  Chicago Fire

  1212
  +

  Piekielna jazda, Sezon 1 | Odcinek 24

  Oddział musi stawić czoła niestabilnej sytuacji w więzieniu hrabstwa Cook. Tymczasem Shay optymistycznie podchodzi do założenia rodziny. Żona Herrmanna zaczyna rodzić. Mills i Dawson muszą podjąć poważne decyzje.

  Przejdź do programu
 • 02.40

  Chicago Fire

  1212
  +

  Problematyczny dom, Sezon 2 | Odcinek 1

  Podpalacz bierze sobie na cel Severide’a. Tymczasem dowódca Boden staje do walki z wysoko postawioną konsultantką, która rozważa zamknięcie remizy 51. Casey wspomina Andy’ego w rocznicę jego śmierci. Shay zastanawia się nad ojcostwem Severide’a. Japońska dziewczyna Moucha przyjeżdża z wizytą.

  Przejdź do programu
 • 03.35

  Chicago Fire

  1212
  +

  Dowód, Sezon 2 | Odcinek 2

  Casey zmaga się z rezultatami wypadku Heather. Severide przewiduje kolejny atak ze strony podpalacza oraz zwraca się do Renee w związku z podejrzeniami o ojcostwo. Mouch bierze udział w kampanii o stanowisko przewodniczącego związków zawodowych. Shay i Dawson chcą się zwolnić.

  Przejdź do programu
 • 05.10

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Dobra ziemia, Sezon 8 | Odcinek 5

  W ramach osobnych incydentów, w La Grande w stanie Oregon znika czterech mężczyzn, którzy nie dojechali do zamierzonego celu. Ostatni z zaginionych, Terry Rodgers, nie zupełnie pasuje do typologii pozostałych trzech ofiar – zdrowych mężczyzn z klasy średniej i długoletnich mieszkańców miasteczka. Rodgers dopiero niedawno sprowadził się do La Grande. Tylko jego samochód udało się odnaleźć. Pozostałości jego wymiocin wskazują na podniesiony poziom melatoniny w organizmie, co oznacza, że został nafaszerowany lekami. Po tym, jak znalezione zostają zatopione zwłoki jednego z mężczyzn, zespołowi udaje się stworzyć profil nieznanego sprawcy. Wkrótce ginie jednak kolejna osoba, która nie pasuje do reszty. Znalezione zostają także trzy kolejne pojazdy, co ułatwia agentom zawężenie poszukiwań i odnalezienie trzech, prawdopodobnie wciąż żywych mężczyzn.

  Przejdź do programu