Niedziela

30 grudnia

 • 06.45

  Kości

  1212
  +

  Dziedziczka we wzgórzu, Sezon 9 | Odcinek 15

  Zespół z Instytutu Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Lauren Frank, ofiary porywacza, której szczątki zakopano w parku. Po odkryciu nieszczęśliwych relacji dziewczyny z jej macochą, śledczy zaczynają podejrzewać, że zabójcą był ktoś z jej najbliższego otoczenia. Tymczasem Hodgins odkrywa szokującą tajemnicę dotyczącą jego rodziny. Brennan i Booth muszą zmierzyć się z powszechnym dylematem par – czy połączyć swoje fundusze.

  Przejdź do programu
 • 07.35

  Kości

  1212
  +

  Źródło w błocie, Sezon 9 | Odcinek 16

  Zamordowany zostaje informator pracujący dla Centralnej Agencji Wywiadowczej. Booth i agent CIA Danny Beck muszą ze sobą współpracować, by namierzyć afgańskiego terrorystę. Tymczasem Brennan chce pracować bliżej z Boothem w terenie i para musi rozważyć, w jaki sposób może się to odbić na ich rodzinie.

  Przejdź do programu
 • 08.35

  Kości

  1212
  +

  Komornik w septycznym zbiorniku, Sezon 9 | Odcinek 17

  W septycznym zbiorniku znalezione zostają szczątki komornika. Zespół z Instytutu Jeffersona musi ustalić, kim jest zabójca. Gdy śledczy odkrywają, że ofiara miała burzliwą przeszłość, kluczowi świadkowie z jego młodości stają się potencjalnymi podejrzanymi. Tymczasem przystojny i czarujący Rodolfo Fuentes, który uciekł z Kuby, gdzie pracował jako antropolog sądowy, musi odbyć staż, by uzyskać stopień naukowy. Temperance zgadza się, by go wypróbować przy obecnej sprawie. Brennan i Booth prowadzą dyskusję dotyczącą religijnego wychowania Christine.

  Przejdź do programu
 • 09.30

  Kości

  1212
  +

  Marchewka w zaroślach, Sezon 9 | Odcinek 18

  Znalezione zostają zwłoki aktora z dziecięcego programu telewizyjnego. Zespół z Instytutu Jeffersona udaje się za kulisy, by odkryć, kto zamordował ulubioną przez wszystkich postać Billa Marchewki. Gdy śledczy odkrywają, że aktor znany był ze swej rozwiązłości, zaczynają odkrywać mało prawdopodobnych podejrzanych. Tymczasem Booth i Brennan planują pierwsze przyjęcie urodzinowe dla Christine. Clark prosi członków zespołu o opinie na temat jego powieści.

  Przejdź do programu
 • 10.25

  Kości

  1212
  +

  Zwrot w urnie, Sezon 9 | Odcinek 19

  Gdy Todd, zamożny kolekcjoner dzieł sztuki, pojawia się na własnym pogrzebie, zespół z Instytutu Jeffersona musi się dowiedzieć, do kogo należą skremowane zwłoki wystawione podczas ceremonii. Śledztwo zaczyna się komplikować po tym, jak naukowcy ustalają, że w urnie znajdują się szczątki trzech osób. Tymczasem Finn cieszy się swoim nowo odkrytym bogactwem, zdobytym dzięki sprzedaży jego pikantnego sosu. Druzgocące wiadomości od Michelle złamią mu jednak serce.

  Przejdź do programu
 • 11.20

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Epilog, Sezon 6 | Odcinek 1

  Mija miesiąc po strzelaninie w barze. Członkowie zespołu Maca nadal dochodzą do siebie po tym wstrząsającym wydarzeniu. Danny, który porusza się obecnie na wózku inwalidzkim, umawia się z kobietą, posiadającą informację na temat sprawców. Podczas spotkania informatorka zostaje zastrzelona.

  Przejdź do programu
 • 12.10

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Czarna lista, Sezon 6 | Odcinek 2

  Zabójca, rozgoryczony na służbę zdrowia, morduje wysoko postawionych przedstawicieli tej branży. Dla Maca, sprawa zaczyna mieć osobisty wymiar, gdy podejrzany dzwoni do niego i dogryza mu, wspominając imię jego ojca, który zmarł blisko 20 lat temu.

  Przejdź do programu
 • 13.10

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  40 47’N/73 58’W, Sezon 6 | Odcinek 3

  Na Ellis Island znalezione zostaje powieszone ciało dozorcy z nocnej zmiany. Śledczy dość szybko wykluczają samobójstwo. Zabójca pozostawia wskazówkę w postaci starego kompasu. Później, inny kompas przesłany bezpośrednio do Maca, wskazuje na kolejną ofiarę morderstwa po przeciwnej stronie miasta. Mac zatrudnia Haylen do pracy w laboratorium, ku niezadowoleniu Adama.

  Przejdź do programu
 • 14.05

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Śmiertelny rozrachunek, Sezon 6 | Odcinek 4

  Kobieta przyznaje się do zamordowania męża, który ją zdradzał. Twierdzi, że zabiła go przy użycia noża, którym zadała siedemnaście ciosów. Jednakże dowody w postaci DNA, znalezione na miejscu zbrodni wskazują, że nie jest winna, a za morderstwo odpowiedzialna jest inna kobieta. Śledztwo ujawnia ponadto, że tajemnicza zabójczyni może być zamieszana w szereg przestępstw. Tymczasem Don zastyga w bezruchu podczas aresztowania z użyciem broni, a jego zachowanie zaczyna wzbudzać podejrzenia kolegów.

  Przejdź do programu
 • 15.00

  Armageddon

  1212
  +

  Po odkryciu asteroidy wielkości Teksasu, która zmierza w kierunku Ziemi, NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła na misję ratowania planety.

  Przejdź do filmu
 • 17.55

  Trzej muszkieterowie

  1212
  +

  Do siedemnastowiecznego Paryża przybywa szlachcic D'Artagnan, którego marzeniem jest zostać królewskim muszkieterem. Wkrótce poznaje trzech: Atosa, Portosa i Aramisa.

  Przejdź do filmu
 • 20.10

  9-1-1

  1212
  +

  Zakochany Buck, Sezon 2 | Odcinek 8

  Buck zaczyna ponownie umawiać się na randki, ale obawia się, że powróci do swoich łajdackich nawyków, z których był znany zanim poznał Abby. Zastanawia się również, czy Maddie i Chimney są czymś więcej niż tylko przyjaciółmi. Służby ratunkowe interweniują w sprawie kobiety, która ima się radykalnych metod, by zwrócić na siebie uwagę męża, udzielają pomocy nowożeńcom, biorącym udział w wypadku samochodowym w dniu swojego ślubu oraz parze podczas pierwszej, zakończonej fiaskiem randki.

  Przejdź do programu
 • 21.05

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Nie popłaca dobrym byćNie popłaca dobrym być, Sezon 5 | Odcinek 16

  Sęp upuszcza ludzkie oko prosto do filiżanki kawy, którą pije Stella. Tożsamość ofiary zostaje szybko ustalona, po czym detektywi odkrywają jej częściowo zakopane ciało w ogrodzie na dachu. Śledztwo ujawnia, że mężczyzna był przedsiębiorcą, którego firma internetowa wkrótce miała wejść na giełdę. Tymczasem Mac zastanawia się, czy powinien zaopiekować się Ellą po tym, jak kobieta usiłowała popełnić samobójstwo.

  Przejdź do programu
 • 22.00

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Zielony kawałek, Sezon 5 | Odcinek 17

  Wskutek wybuchu umieszczonej w ciężarówce bomby rurowej zniszczony zostaje dom na Brooklynie oraz ginie młoda kobieta, która w nim mieszkała. Ojcu ofiary udaje się przeżyć eksplozję. Mężczyzna nie ma jednak pojęcia, kto mógł wziąć sobie jego córkę za cel. Śledztwo ujawnia, że za podłożenie bomby odpowiedzialna jest radykalna grupa ekologów. Tymczasem Lindsay przygotowuje się do wyjazdu do Montany. Danny chce, aby najpierw wyszła za niego za mąż.

  Przejdź do programu
 • 22.55

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Bez powrotu, Sezon 5 | Odcinek 18

  W obskurnym hotelu zostaje zamordowana żona byłego patologa sądowego. Śledczy dokonują szokującego odkrycia w związku z białym proszkiem, znalezionym na miejscu zbrodni. Dla zespołu sprawa ma osobisty wymiar, ponieważ mąż ofiary był kiedyś powszechnie lubianym kolegą, który ściśle współpracował z Sidem. Tymczasem Stella zastawia pułapkę, by schwytać swojego wroga, Sebastiana Diakosa.a.

  Przejdź do programu
 • 23.55

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Przerwana komunikacja, Sezon 5 | Odcinek 19

  W zatłoczonym metrze zabity zostaje wódz indiańskiego plemienia, które kiedyś zamieszkiwało Manhattan. Śmiertelny strzał padł spoza jadącego pociągu. Śledztwo ujawnia, że ofiara zamieszana była w spór o ziemię i związany z tym proces sądowy. Danny stara się wymyślić męskie imię dla swojego nienarodzonego dziecka.

  Przejdź do programu
 • 00.45

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  To, co pozostaje, Sezon 8 | Odcinek 14

  Zespół zostaje wezwany do Salisbury w stanie Maryland, by przeprowadzić dochodzenie w sprawie dotyczącej pozornie szczęśliwej rodziny, która pod powierzchnią okazuje się dysfunkcyjna. Bruce Morrison, profesor uniwersytetu i pisarz przebywający na przymusowym urlopie z powodów osobistych, zgłasza zaginięcie swoich dwóch nastoletnich córek. Sarah i Katie znikają niemal dokładnie w rok po tym, jak zaginęla ich matka, Judy, której nigdy nie odnaleziono. Zespół musi dogłębnie poznać historię rodziny, by dowiedzieć się, kto jest zabójcą. Natomiast JJ jest w stanie dodać do całej sprawy coś od siebie.

  Przejdź do programu
 • 01.40

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Zaburzony, Sezon 8 | Odcinek 15

  Agenci jadą do Austin w stanie Teksas, gdzie doszło do trzech, popełnionych osobno morderstw. Ofiarami są dwie młode kobiety oraz młody mężczyzna. Osoby te widziano ostatnio podczas dużych, ale różnych spotkań towarzyskich. Wszystkie brutalnie pobito. Dalsze śledztwo ujawnia, iż zamordowany mężczyzna był nieujawniającym się gejem. Zespół zaczyna nabierać przekonania, że nieznany sprawca to homoseksualista z zaburzeniami, który zamordował kobiety, ponieważ nie był w stanie odbyć z nimi stosunku, a mężczyznę zabił z poczucia winy po tym, jak uprawiał z nim seks. Gdy odkryta zostaje czwarta ofiara, kolejny mężczyzna, pojawia się nowy materiał dowodowy – taki sam zegarek jaki znaleziono przy ostatnich dwóch osobach. Agenci muszą odkryć jego znaczenie, by poznać tożsamość nieznanego sprawcy i jego ostateczny cel.

  Przejdź do programu
 • 02.30

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Lustrzane odbicie, Sezon 8 | Odcinek 16

  Zespół udaje się do Filadelfii, gdzie Replikator – nieznany sprawca, który dokonał serii zabójstw, odtwarzających niedawno rozwiązane przez jednostkę sprawy – zabił kolejną osobę. Morderstwo to przyciąga uwagę agentów, ponieważ nie przypomina poprzednich popełnionych przez Replikatora – miało miejsce w innym mieście. Garcia odkrywa, że kwiaty wysłane JJ opłacone zostały przez osobę mieszkającą w Filadelfii. W śledztwo włącza się również Strauss, która czuje, iż sprawa podważa całą dotychczasową pracę zespołu. Namierzenie sprawcy utrudnia brak współpracy ze strony detektywa Rizzo, głównego śledczego z filadelfijskiej policji, który jest niezadowolony z udziału jednostki w dochodzeniu. Tymczasem Blake i Strauss usiłują poukładać (na swój sposób) swoje antagonistyczne relacje z przeszłości.

  Przejdź do programu
 • 03.20

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Zgromadzenie, Sezon 8 | Odcinek 17

  Kolejna sprawa, którą zajmują się agenci, wiedzie ich do Saint Paul w Minnesocie, gdzie ktoś morduje kobiety za pomocą noża. Co gorsza, po śmierci zabójca wycina im języki. Zespół zdaje sobie sprawę, że usuwanie języka jest kluczem do zrozumienia motywów działania nieznanego sprawcy. Początkowo wybór ofiar wydaje się przypadkowy, po czym okazuje się, że wszystkie udzielały się aktywnie w Internecie, a publikowane przez nie w blogach, postach i tekstach historie doprowadziły do ich śmierci. Chcąc złapać nieznanego sprawcę, agenci muszą zagłębić się w świat internetowych czatów i dowiedzieć się, kto dzieli się opowieściami na temat brutalnych śmierci. Tymczasem Kevin robi się zazdrosny po tym, jak dowiaduje się, że Garcia umawia się z kimś innym.

  Przejdź do programu
 • 04.05

  Zabójcze umysły

  1212
  +

  Odrodzenie, Sezon 8 | Odcinek 18

  W południowym Chicago, dzielnicy, w której dorastał Morgan, zostają brutalnie zamordowani dwaj mężczyźni. Do czasu przybycia zespołu dochodzi do trzeciego zabójstwa. Nie ma żadnych oznak napaści seksualnej, chociaż wszystkim ofiarom ściągnięto do kostek spodnie i bieliznę. Za każdym razem nieznany sprawca pozostawia na miejscu zbrodni wiadomość – „Spójrz w niebo”. Morgan rozpoznaje w tych słowach mantrę Carla Buforda – mentora z dzieciństwa, który molestował młodych chłopców, w tym również jego samego. Zespół uważa, że sprawca jest jedną z byłych ofiar Buforda. Morgan odgrywa kluczową rolę w dochodzeniu. Jego osobiste doświadczenia pomagają w zrozumieniu motywów, jakimi kieruje się zabójca.

  Przejdź do programu
 • 05.25

  Castle

  1212
  +

  Nokaut, Sezon 3 | Odcinek 24

  Zawodowy zabójca, który posiada informacje na temat zamordowania matki Beckett, ucieka podczas przesłuchania. Poszukiwania naprowadzają Beckett na przedstawiciela prawa powiązanego zarówno z ucieczką przestępcy, jak i śmiercią jej mamy.

  Przejdź do programu