Niedziela

25 września

 • 06.30

  Chicago Med

  1212
  +

  Różnie może być, Sezon 7 | Odcinek 20

  Dylan pomaga córce mafijnego bossa. Babcia desperacko szuka ratunku dla swojego wnuka. Ethan musi poradzić sobie z szokującymi wiadomościami na temat ojca. Will i Vanessa opiekują się osobą z licealnej klasy Maggie.

  Przejdź do programu
 • 07.25

  Chicago Med

  1212
  +

  Kłamstwo nie chroni przed prawdą, Sezon 7 | Odcinek 21

  Dylan i Ethan leczą pacjenta postrzelonego podczas nalotu policji antynarkotykowej. Charles i Vanessa pracują wspólnie nad właściwym zdiagnozowaniem mówcy motywacyjnego. Will i Hannah muszą zwrócić się o pomoc do Crocketta w sprawie ciężarnej pacjentki.

  Przejdź do programu
 • 08.20

  Chicago Med

  1212
  +

  Zbliżamy się do końca, Sezon 7 | Odcinek 22

  Will i Hannah spierają się o pacjenta, który potrzebuje przeszczepienia nerki. Crockett staje przed trudną decyzją, kiedy Blake ma operację. Ethan i Archer zajmują się leczeniem syna głównego prawnika placówki. Rodzina chicagowskiego szpitala powiększa się.

  Przejdź do programu
 • 09.15

  Szpital New Amsterdam

  1212
  +

  Każda ostatnia minuta, Sezon 1 | Odcinek 3

  Renyolds zaczyna organizować swój oddział, a doktor Sharpe próbuje przełamać sceptycyzm rodziców pacjenta pediatrycznego. Tymczasem Max pomaga Bloom znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla ciężarnej pacjentki w trudnym położeniu, unikając jednocześnie zmierzenia się z prawdą o swojej diagnozie.

  Przejdź do programu
 • 10.10

  Szpital New Amsterdam

  1212
  +

  Granice, Sezon 1 | Odcinek 4

  Kiedy Max zgłasza swój szpital do przejęcia pacjentów z pobliskiej placówki, zmagającej się z brakami kadrowymi, oddział błyskawicznie ogarnia chaos. Iggy przeżywa konflikt sumienia, kiedy otrzymuje wiadomość, kto zgodził się przyznać fundusze na urządzenie ogrodu, a wścibski rezydent poznaje tajemnicę doktor Bloom.

  Przejdź do programu
 • 11.05

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Ekstremum, Sezon 2 | Odcinek 10

  Para kochanków przeżywa szok, gdy obok nich spada z dachu garażu młoda kobieta. Śledczy wykluczają samobójstwo lub napad rabunkowy, a szczególnie zastanawia ich warstwa kurzu, która pokrywa zwłoki. Najprawdopodobniej więc kobieta została porwana, a po śmierci porzucona w publicznym miejscu. A co najdziwniejsze, nikt nie zgłosił zaginięcia ofiary, chociaż jej wygląd sugeruje, że była nie tylko piękna, ale też bogata. Horatio dociera do jej chłopaka, który przyznaje, że lubiła ekstremalne doświadczenia i została uprowadzona na własne życzenie.

  Przejdź do programu
 • 12.00

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Komplikacje, Sezon 2 | Odcinek 11

  Ulubionym zajęciem pewnego nastolatka jest podglądanie sąsiadów przez teleskop. Dzięki temu odkrywa, że jeden z nich się powiesił. To znany w mieście anestezjolog, który praktykował w klinice piękności. Śledczy od razu ustalają, że to morderstwo upozorowane na samobójstwo. Zabezpieczają też na miejscu zbrodni włos, należący do mężczyzny, którego żona niedawno zmarła podczas rutynowego zabiegu upiększającego.

  Przejdź do programu
 • 12.55

  Agentka McCall

  1212
  +

  Następstwa, Sezon 2 | Odcinek 1

  Kiedy McCall nosi się z zamiarem zakończenia kariery mścicielki, zostaje z powrotem wciągnięta do działań przez detektywa Marcusa Dantego, który prosi ją o pomoc w namierzeniu nieuchwytnego gangu, napadającego na banki.

  Przejdź do programu
 • 13.50

  Rezydenci

  1212
  +

  Dobre uczynki, Sezon 5 | Odcinek 2

  Kiedy jeden z lekarzy zostaje znaleziony nieprzytomny w windzie szpitala, personel stara się czym prędzej ustalić tego przyczynę. Billie musi rozstrzygnąć konflikt wewnętrzny, kiedy staje twarzą w twarz z tajemnicą, którą ukrywała od lat. Tymczasem Bell pomaga Kit w podjęciu decyzji na temat nowego neurochirurga, który ma dołączyć do zespołu placówki.

  Przejdź do programu
 • 14.45

  Pana Magorium cudowne emporium

  1212
  +

  Molly Mahoney jest niezdarną i niepewną siebie asystentką w najbardziej dziwacznym, fantastycznym i niesamowitym sklepie z zabawkami, sklepie Pana Magorium. Gdy Pan Magorium, 243-letni ekscentryk, zapisuje jej cały sklep w posiadanie, tajemnicza siła zaczyna przejmować jedyne, niepowtarzalne zabawkowe Imperium, pozbawiając je magii.

  Przejdź do filmu
 • 16.35

  Notting Hill

  1212
  +

  Amerykańska gwiazda filmowa Anna Scott pracuje nad kolejnym obrazem. Zdjęcia odbywają się w Londynie. William Thacker jest samotnym rozwodnikiem, a jego specjalistyczna księgarnia dla podróżników przynosi małe zyski. Aby związać koniec z końcem, musi dzielić mieszkanie z ekscentrycznym sublokatorem Spikiem. Pewnego dnia Anna wybiera się na zakupy do Notting Hill, artystycznej dzielnicy Londynu. Wchodzi przypadkiem do księgarni Williama. Chwilę później spotykają się ponownie - William, wracając z pobliskiej kawiarni, niechcący oblewa Annę sokiem. Zaprasza więc gwiazdę do domu, aby mogła się przebrać. Anna korzysta z propozycji i wychodząc zostawia u niego torbę z zakupami. Wraca więc do mieszkania księgarza. W ten sposób rozpoczyna się ich romans...

  Przejdź do filmu
 • 19.05

  Sahara

  1212
  +

  Bezkresne pustynie Egiptu. Eva Rojas, naukowiec z ramienia ONZ, prowadzi śledztwo w sprawie śmiercionośnej zarazy dziesiątkującej okoliczną ludność i morska faunę. Amerykański agent rządowy Dirk Pitt wraz ze swoim współpracownikiem, postanawiają wesprzeć Evę w poszukiwaniach źródła epidemii, która rozprzestrzenia się już na cały kontynent. Wkrótce okazuje się, że za przeciwników mają niebezpiecznego przemysłowca – miliardera i pozbawionego skrupułów afrykańskiego dyktatora, którzy nie wahają się dla zysku doprowadzić kontynent do zagłady.

  Przejdź do filmu
 • 21.30

  Kill Bill 2

  1616
  +

  Czarna Mamba kontynuuje swoją krwawą zemstę na byłym szefie Billu i jego współpracownikach, którzy zniszczyli jej życie.

  Przejdź do filmu
 • 00.10

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Wolny pożar, Sezon 2 | Odcinek 14

  Pożar na bagnach Everglades omal nie powoduje tragicznej śmierci śledczych z CSI Miami, którzy badali ślady w miejscu, gdzie znaleziono ciało zastrzelonego mężczyzny – nagła fala ognia przetoczyła nad ich głowami (w porę zdołali się skryć pod ognioodpornym kocem). Niedaleko od badanego miejsca zbrodni odkryto jeszcze zwłoki wykorzystanej seksualnie młodej kobiety. Zginęła poprzedniej nocy. W toku śledztwa policja dociera do mężczyzny, którą ją podwiózł na bagna.

  Przejdź do programu
 • 01.05

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Stalkerazzi, Sezon 2 | Odcinek 15

  Uciekając przed pościgiem, mężczyzna wpada autem na przeszkodę, ale wbrew pozorom nie to było przyczyną jego śmierci. Został uduszony. Na twarzy zabitego śledczy znajdują odcisk dłoni. Dzięki temu docierają do paparazzo, który był na miejscu wypadku, z czysto zawodowych powodów i już po śmierci poszkodowanego. Nasuwa się podejrzenie, że denat zdenerwował kogoś ze świata sławnych i bogatych.

  Przejdź do programu
 • 02.00

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Inwazja, Sezon 2 | Odcinek 16

  Były mistrz surfingu i zarazem właściciel dobrze prosperującej firmy Ted Henderson, jego żona Joanne oraz nastoletni syn zostają napadnięci przez dwóch osobników. Kobieta i chłopak wychodzą cało z opresji, natomiast mężczyzna zostaje uprowadzony. Na podstawie ilości jego krwi odkrytej w garażu policja podejrzewa, że Ted już nie żyje. Dzięki najnowszym zdobyczom techniki śledczym udaje się odnaleźć jego grób. Ted kolekcjonował dzieła sztuki i pamiątki sportowe, ale Delko zauważa, że złodzieje nie zabrali najcenniejszych eksponatów.

  Przejdź do programu
 • 02.55

  The Walking Dead

  1616
  +

  Niepewny element, Sezon 11 | Odcinek 11

  Eugene szuka Stephanie, kiedy ta znika w tajemniczych okolicznościach. Connie bada historię, dotyczącą Davisa. Carol pomaga Hornsby'emu w rozwiązaniu sytuacji konfliktowej z pracownikami.

  Przejdź do programu
 • 03.50

  The Walking Dead

  1616
  +

  Szczęśliwcy, Sezon 11 | Odcinek 12

  Aaron i Maggie spotykają się z gubernator Pamelę Milton, która wizytuje Aleksandrię, Wybrzeże oraz Wzgórze. Ezekiel ma wyjątkowe szczęście podczas rutynowych badań. Eugene próbuje zrozumieć historię Max.

  Przejdź do programu
 • 05.30

  Castle

  1212
  +

  Jaki ojciec, taka córka, Sezon 6 | Odcinek 7

  Alexis jest przekonana, że więzień skazany na karę śmierci został niesłusznie oskarżony, prosi więc swojego tatę o pomoc w przeprowadzeniu śledztwa. Jednakże na ponowne zbadanie sprawy morderstwa mają jedynie 72 godziny przed planowaną egzekucją skazańca.

  Przejdź do programu