Sobota

18 lutego

 • 06.25

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Cokolwiek zrobisz..., Sezon 7 | Odcinek 3

  Po telefonie na numer ratunkowym w mieszkaniu policjanci znajdują dwójkę ludzi brutalnie pobitych. Mężczyzna jest martwy, natomiast kobieta nie. Mac próbując dowiedzieć się, co zaszło dochodzi do wniosku, że syn pary dokonał tej próby morderstwa rodziców, jednak chłopak nie przyznaje się do winy, sprawa komplikuje się znacznie bardziej, gdy kobieta po przebudzeniu, kategorycznie przeczy iż jej syn był sprawcą, mimo że to ona właśnie wcześniej go wskazała.

  Przejdź do programu
 • 07.20

  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  1212
  +

  Krew za krew, Sezon 7 | Odcinek 4

  Zostaje zamordowany jeden z szefów portorykańskiego gangu. Po krótkim czasie ginie kolejny szef gangu. Aby zapobiec wojnie gangów, Mac i jego zespół muszą odnaleźć sprawcę.

  Przejdź do programu
 • 08.15

  Rezydenci

  1212
  +

  Neonowy księżyc, Sezon 5 | Odcinek 23

  Conrad zastanawia się nad swoją przyszłością i wspomina wyjątkowy wieczór, kiedy odbył ważną rozmowę z Nic. Devon otrzymuje świetną okazję zawodową poza stanem, a Ian mierzy się z druzgocącą diagnozą, która zmusza go do zaufania personelowi szpitala. Z kolei Kit i Bell świętują swoje zaręczyny, a Padma otrzymuje wiadomość, na którą czekała.

  Przejdź do programu
 • 09.10

  Chicago Fire

  1212
  +

  Przeciwnik, Sezon 11 | Odcinek 9

  Severide ma problem z kosztami pomocy śledczemu Prymie w prowadzonej przez niego sprawie. Gallo popiera Herrmanna jako reprezentanta załogi na zimowej konferencji Narodowego Stowarzyszenia Strażaków. Znajoma osoba powraca w szokujących okolicznościach.

  Przejdź do programu
 • 10.05

  Dr House

  1212
  +

  Ściśle tajne, Sezon 3 | Odcinek 16

  Cuddy przydziela House’a do leczenia weterana z Iraku, który narzeka na syndrom Zatoki Perskiej i jest jednocześnie bratankiem znaczącego darczyńcy szpitala. Doktor rozpoznaje twarz pacjenta – z koszmaru, który śnił mu się poprzedniej nocy. Tymczasem House ma problem z chodzeniem do łazienki, a Cameron i Chase angażują się w „seks bez zobowiązań”.

  Przejdź do programu
 • 11.00

  Dr House

  1212
  +

  Pozycja embrionalna, Sezon 3 | Odcinek 17

  Będąca w ciąży, 42-letnia fotografka celebrytów (Anne Ramsay) dostaje udaru podczas sesji zdjęciowej gwiazdora rocka (Tyson Ritter zespołu All-American Rejects), a wkrótce jej nerki i wątroba zaczynają również odmawiać posłuszeństwa. House podejrzewa, że sprawcą jest płód, ale matka nie chce słyszeć o aborcji, a Cuddy jednoznacznie ją wspiera. Tymczasem House postanawia, że chce wziąć urlop, a Cuddy zamienia słowo z Cameron na temat jej związku z Chasem.

  Przejdź do programu
 • 11.55

  Dr House

  1212
  +

  Diagnoza w powietrzu, Sezon 3 | Odcinek 18

  House i Cuddy muszą zmierzyć się z medycznym kryzysem w znajdującym się w powietrzu samolocie, którym wracają z sympozjum w Singapurze. Wszystko zaczyna się, gdy pasażer z pierwszej klasy nagle zaczyna chorować. House podejrzewa zapalenie opon mózgowych. Wkrótce zaczynają chorować kolejne osoby, w tym Cuddy. Z powrotem w szpitalu, Chase, Cameron, Foreman i Wilson zmagają się z ustaleniem, co zabija 58-letnią kobietę, która straciła przytomność na krótko przed uprawianiem seksu z luksusową prostytutką.

  Przejdź do programu
 • 12.50

  9-1-1

  1212
  +

  Zwierzęce instynkty, Sezon 6 | Odcinek 3

  Załoga spieszy z pomocą obserwatorowi ptaków, który zostaje uwięziony pod drzewem. Chimney przeżywa szaloną jazdę, kiedy zajmuje się pijanym kierowcą. Maddie pomaga matce i jej małej córce, kiedy przemocowy ojciec zjawia się w ich domu. Eddie przyłapuje Christophera na kłamstwie. Buck postanawia przez rok przyjmować nadarzające się okazje i od razu dostaje ciekawą propozycję.

  Przejdź do programu
 • 13.45

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Śmiertelna kąpiel, Sezon 7 | Odcinek 24

  Po skończonej imprezie u znajomego Ron (eksmąż Julii, byłej partnerki porucznika Caine’a) pokłócił się z Jimmym Castiganem o to, że ten ostatni ma za długi język. Podczas szarpaniny wrzuca go do basenu, gdzie Castigan rozpuszcza się w cieczy wypełniającej basen – ktoś bowiem dodał do wody dużą ilość sody kaustycznej. Agenci CSI w drodze dalszego śledztwa znajdują jeszcze dwa rozpuszczone ciała.Julia pojawia się z bronią w prosektorium i grozi obecnym tam osobom, w tym własnemu synowi. Incydent kończy się jej aresztowaniem. Pani patolog także zostaje aresztowana – za przywłaszczenie sobie opakowania leku, który miała przy sobie jedna ze zmarłych osób dostarczonych do prosektorium (o czyn ten Horatio posądzał Julię).

  Przejdź do programu
 • 14.40

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Rosyjska sieć, Sezon 7 | Odcinek 25

  W stołówce więziennej Ivan Sarnnoff dusi się zatrutym pokarmem. Wezwano ambulans. Drogę karetce zajeżdża samochód, a drugi spycha ją na tory, wprost pod pędzący pociąg. Policjant ratuje skazańca, sam zostając śmiertelnie ranny. Ivan Sarnoff ucieka z bronią policjanta. To początek ciągu zdarzeń, które mają doprowadzić do likwidacji rosyjskiej mafii. Będzie zagrożone życie Yeliny, która jest wtyczką CSI w szeregach mafii. Delko będzie próbował ratować swojego ojca i nie dopuścić do kradzieży broni, w wyniku czego zostaje postrzelony przez Calleigh. Na bagnach Everglades traci panowanie nad samochodem. Agenci znajdują jego ojca w rozbitym samochodzie, ale po Delko ślad zaginął!

  Przejdź do programu
 • 15.35

  Góra czarownic

  1212
  +

  Jack Bruno, taksówkarz z Las Vegas, próbuje zerwać ze swoją przestępczą przeszłością. Z pomocą dr Alex Friedman, ekspertki od tematyki UFO, próbuje ochronić tajemnicze rodzeństwo, obdarzone nadzwyczajnymi zdolnościami. Sara i Seth są ścigani przez potężne siły, które zamierzają wykorzystać ich do swoich niecnych planów.

  Przejdź do filmu
 • 17.35

  Wodny świat

  1212
  +

  Ziemia została zalana przez topniejące lodowce. Samotny żeglarz przemierza oceany, próbując utrzymać się przy życiu. Dociera na jeden z pozostałych atoli, gdzie zostaje skazany na śmierć, kiedy wychodzi na jaw, że jest mutantem. Życie ratuje mu atak piratów, szukających dziewczynki, która może okazać się kluczowa, aby dotrzeć na mityczny suchy ląd.

  Przejdź do filmu
 • 20.15

  Wróg u bram

  1616
  +

  Jest rok 1942, naziści zbierają w Rosji krwawe wojenne żniwo. Pod osobistym przywództwem Chruszczowa (Bob Hoskins) mieszkańcy Stalingradu podejmują desperacką próbę oporu podniesieni na duchu wyczynami swego lokalnego bohatera Wasilija Zajcewa (Jude Law). Ten znakomity snajper, dzięki propagandzie swego przyjaciela komisarza Daniłowa (Joseph Fiennes), staje się żywą legendą. Aby położyć kres niebezpiecznej sławie, Niemcy wysyłają do Stalingradu swojego najlepszego strzelca, majora Koniga (Ed Harris). W tym czasie Wasilija i Daniłowa rozdziela miłość do jednej kobiety (Rachel Weisz). Wasilij, opuszczony przez przyjaciela, sam musi stawić czoła niemieckiemu przeciwnikowi. Płonące miasto staje się areną zaciekłego pojedynku dwóch przebiegłych graczy, którzy prowadzą własna wojnę w imię honoru, odwagi i ojczyzny.

  Przejdź do filmu
 • 22.55

  La Brea

  1212
  +

  Początek, Sezon 1 | Odcinek 1

  Kiedy w centrum Los Angeles otwiera się potężny lej, rodzina Harrisów zostaje rozdzielona na dwie części. Eve i jej syn trafiają do tajemniczego, prehistorycznego świata. Gavin orientuje się, że wizje, które męczyły go od lat, mogą zawierać kluczowe informacje, dzięki którym bliscy znów wrócą do domu.

  Przejdź do programu
 • 23.50

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Nieścisłość, Sezon 3 | Odcinek 23

  Seryjny morderca o pseudonimie Siekiera znów dostał odroczenie wykonania wyroku śmierci. Jego obrońca podważył wyniki badań DNA, które przed laty doprowadziły do skazania przestępcy. Matka jednej z jego ofiar nie ma siły znów przechodzić przez proces. Horatio Caine obiecuje jej, że do tego nie dopuści. Caine bada przypadki różnych aktów przemocy, które miały miejsce na Florydzie od czasu aresztowania psychopaty. W domu na plaży znów doszło do tragedii. Ktoś zaatakował młode małżeństwo i tylko kobiecie udało się cudem przeżyć.

  Przejdź do programu
 • 00.45

  CSI: Kryminalne zagadki Miami

  1212
  +

  Awaria, Sezon 3 | Odcinek 24

  W jednym z nielegalnych klubów nocnych dochodzi do eksplozji. Na miejsce zostają wezwani kryminalistycy z CSI. Horatio znajduje miejsce detonacji. Ryan potwierdza, że była ona przypadkowa, spowodowana przez głośną muzykę, która uruchomiła włącznik rtęciowy. Konstruktor bomby nie zdążył go wyłączyć, gdyż został ugodzony nożem. Na narzędziu zbrodni Horatio znajduje odcisk palca brata, który przed kilku laty zginął na służbie. Calleigh przeżywa szok, gdy na miejscu zbrodni ktoś przystawia jej do głowy broń.

  Przejdź do programu
 • 01.40

  Kości

  1212
  +

  Okaleczenie mistrza manipulacji, Sezon 10 | Odcinek 9

  Śledztwo w sprawie zamordowania profesora psychologii w college’u ujawnia kontrowersyjne eksperymenty społeczne, które ten przeprowadzał na swoich studentach. Z tego powodu lista podejrzanych znacznie się wydłuża. Tymczasem Booth zostaje wykluczony z gry z powodu konieczności ukończenia kursu przepisów drogowych. Wendell musi poradzić sobie u uczuciami w stosunku do pielęgniarki, która podaje mu chemię w ramach leczenia raka.

  Przejdź do programu
 • 02.35

  Kości

  1212
  +

  Dwusetny w dziesiątym, Sezon 10 | Odcinek 10

  Dwusetny odcinek serialu jest hołdem złożonym filmom Alfreda Hitchcocka. Jego akcja ma miejsce w Hollywood z lat 50. Brennan, detektyw z wydziału policji Los Angeles nawiązuje współpracę ze złodziejem biżuterii Boothem, który został wrobiony w morderstwo zamożnej bywalczyni salonów.

  Przejdź do programu
 • 03.30

  Kości

  1212
  +

  Jasnowidz w zupie, Sezon 10 | Odcinek 11

  W gnijącym pniu drzewa znalezione zostaje ciało jasnowidzki. Zespół zwraca się o pomoc do Avalon Harmonii. Tymczasem Brennan i Booth mają odmienne zdanie odnośnie tego, w jaki sposób odnieść się do nowego, wymyślonego przyjaciela ich córki Christine. Zespół wspomina Sweetsa w dniu jego urodzin.

  Przejdź do programu
 • 04.25

  Kości

  1212
  +

  Nauczyciel w książkach, Sezon 10 | Odcinek 12

  W opuszczonej księgarni znalezione zostają zwłoki nauczycielki. Podejrzenie pada na jej uczniów oraz współpracowników. Tymczasem stażystka Jessica Warren uczy Brennan, w jaki sposób używać Twittera, dzięki któremu Temperance będzie mogła nawiązać lepszy kontakt z fanami swoich książek.

  Przejdź do programu
 • 05.30

  Kości

  1212
  +

  Piekarz w kawałkach, Sezon 10 | Odcinek 13

  Znalezione zostają pokawałkowane szczątki byłego więźnia. Dochodzenie prowadzi śledczych do miejscowej piekarni, znanej z tego, że zatrudniała byłych przestępców. Dowody wskazują na nieudany napad rabunkowy oraz pomagają w utworzeniu listy podejrzanych z przeszłości zmarłego. Tymczasem Arastoo zastanawia się nad powrotem do Iranu, by odwiedzić umierającego brata, co źle się odbija na jego związku z Cam.

  Przejdź do programu