9JKL

Niedziela 21.05

1212
9JKL @ CBS
9JKL

Kolejne emisje

 1. Niedziela 17 grudnia o 21.05

  Klucz do życia (Odcinek05 - S01)

 2. Niedziela 17 grudnia o 21.35

  Telewizyjny doktor (Odcinek06 - S01)

 3. Niedziela 17 grudnia o 22.00

  Wojna o nianię (Odcinek07 - S01)

Opis

Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Powrót do domu

  +

  Josh Roberts, niedawno rozwiedziony aktor, który właśnie zakończył grę w serialu, wprowadza się z powrotem do Nowego Jorku, by ułożyć sobie życie na nowo. Zamieszkuje w apartamencie sąsiadującym z jego rodzicami z jednej strony oraz bratem i bratową oraz ich nowonarodzonym dzieckiem z drugiej.

 • 2

  Facet od związków

  +

  Plany Josha związane z pierwszą udaną randką zostają pokrzyżowane przez Lily, która po wspólnie spędzonej z nim nocy zaprzyjaźnia się z jego rodzicami. Andrew z zaskoczeniem dowiaduje się, że Eve początkowo nie traktowała poważnie ich znajomości, uznając go za faceta na jedną noc.

 • 3

  Luke, fajny znajomy

  +

  Judy dowiaduje się, że nowy przyjaciel jej syna to sąsiad z góry, który zalał jej mieszkanie. Stara się zmusić Josha, by wybrał między Luke'iem a nią. Andrew prosi odźwiernego Nicka o pomoc w złożeniu nowego kojca dla Wyatta.

 • 4

  Szkocka i steki

  +

  Josh błaga Andrew i Harry’ego, by pozwolili mu zagrać z nimi w racquetballa, po czym dowiaduje się, że ich comiesięczne, wspólne wyjście jest w rzeczywistości przykrywką, by w tajemnicy przed Judy zjeść steki i napić się szkockiej whisky. Tymczasem Eve i Judy z wielką niechęcią spędzają razem swój wolny wieczór.

 • 5

  Klucz do życia

  +

  Josh zmienia zamki w drzwiach do swojego mieszkania oraz rozmyślnie nie daje Judy zapasowych kluczy. Wkrótce jednak drzwi się przypadkiem zatrzaskują, a on nie może dostać się do środka. Eve robi wszystko, by znaleźć się na zdjęciu do rodzinnej kartki świątecznej.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 21.05
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Telewizyjny doktor

  +

  Harry i Judy poświęcają Andrew mnóstwo uwagi, gdy ich syn, dzięki wstawiennictwu brata, zostaje zatrudniony jako korespondent medyczny przez lokalną stację telewizyjną. Eve zaczyna mieć dość ciągłego zainteresowania teściów życiem swojego męża i robi wszystko, by skierować uwagę krewnych z powrotem na Josha.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 21.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  Wojna o nianię

  +

  Eve rywalizuje z Joshem o uwagę Sary, idealnej, nowej niani Wyatta. Wkrótce jednak on zdaje sobie sprawę, że dziewczyna lepiej radzi sobie z dziećmi niż z dorosłymi. Andrew kupuje Harry’emu i Judy nowy telewizor, a oni przypominają sobie, dlaczego wolą oglądać telewizję w osobnych pokojach.

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 22.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Wspaniały Dzień Dziękczynienia

  +

  Na antenie
  Niedziela 17 grudnia o 22.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 9

  Azyl kochanków

  +

 • 10

  Rodzinny spisek

  +