9JKL

1212
9JKL @ CBS
9JKL

Opis

Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Powrót do domu

  +

  Josh Roberts, niedawno rozwiedziony aktor, który właśnie zakończył grę w serialu, wprowadza się z powrotem do Nowego Jorku, by ułożyć sobie życie na nowo. Zamieszkuje w apartamencie sąsiadującym z jego rodzicami z jednej strony oraz bratem i bratową oraz ich nowonarodzonym dzieckiem z drugiej.

 • 2

  Facet od związków

  +

  Plany Josha związane z pierwszą udaną randką zostają pokrzyżowane przez Lily, która po wspólnie spędzonej z nim nocy zaprzyjaźnia się z jego rodzicami. Andrew z zaskoczeniem dowiaduje się, że Eve początkowo nie traktowała poważnie ich znajomości, uznając go za faceta na jedną noc.

 • 3

  Luke, fajny znajomy

  +

  Judy dowiaduje się, że nowy przyjaciel jej syna to sąsiad z góry, który zalał jej mieszkanie. Stara się zmusić Josha, by wybrał między Luke'iem a nią. Andrew prosi odźwiernego Nicka o pomoc w złożeniu nowego kojca dla Wyatta.

 • 4

  Szkocka i steki

  +

  Josh błaga Andrew i Harry’ego, by pozwolili mu zagrać z nimi w racquetballa, po czym dowiaduje się, że ich comiesięczne, wspólne wyjście jest w rzeczywistości przykrywką, by w tajemnicy przed Judy zjeść steki i napić się szkockiej whisky. Tymczasem Eve i Judy z wielką niechęcią spędzają razem swój wolny wieczór.

 • 5

  Klucz do życia

  +

  Josh zmienia zamki w drzwiach do swojego mieszkania oraz rozmyślnie nie daje Judy zapasowych kluczy. Wkrótce jednak drzwi się przypadkiem zatrzaskują, a on nie może dostać się do środka. Eve robi wszystko, by znaleźć się na zdjęciu do rodzinnej kartki świątecznej.

 • 6

  Telewizyjny doktor

  +

  Harry i Judy poświęcają Andrew mnóstwo uwagi, gdy ich syn, dzięki wstawiennictwu brata, zostaje zatrudniony jako korespondent medyczny przez lokalną stację telewizyjną. Eve zaczyna mieć dość ciągłego zainteresowania teściów życiem swojego męża i robi wszystko, by skierować uwagę krewnych z powrotem na Josha.

 • 7

  Wojna o nianię

  +

  Eve rywalizuje z Joshem o uwagę Sary, idealnej, nowej niani Wyatta. Wkrótce jednak on zdaje sobie sprawę, że dziewczyna lepiej radzi sobie z dziećmi niż z dorosłymi. Andrew kupuje Harry’emu i Judy nowy telewizor, a oni przypominają sobie, dlaczego wolą oglądać telewizję w osobnych pokojach.

 • 8

  Wspaniały Dzień Dziękczynienia

  +

 • 9

  Azyl kochanków

  +

 • 10

  Rodzinny spisek

  +

 • 11

  Z wizytą na planie

  +

  Harry i Judy odwiedzają Josha na planie jego nowego filmu. Ich syn jest przerażony, gdy reżyser, Walter Michaelson, postanawia obsadzić rodziców w rolach drugoplanowych w najważniejszej scenie przez niego granej. Nick daje Andrew lekcje tańca.

 • 12

  Zdarzyło się pewnej nocy

  +

  Josh i Nick instruują swojego przyjaciela Luke’a, w jaki sposób ma po przyjacielsku zerwać ze swoją dziewczyną, Sydney i jednocześnie nie narazić Josha na utratę trudnego do zdobycia miejsca na jej zajęciach spinningu. Judy i Harry zapraszają swoich rywali, Dicka i Lenore Stevensonów, na partyjkę brydża. Andrew i Eve świętują rocznicę swojego ślubu.

 • 13

  Machinacje

  +

  Josh i Lauren, córka Myry, która jest przyjaciółką Judy, już od pierwszego spotkania darzą się wzajemnym zrozumieniem i sympatią. Wkrótce oboje doznają olśnienia i zdają sobie sprawę, że ich matki musiały maczać palce w tym, jak się poznali. Eve i Andrew obawiają się, że Harry nie poradzi sobie z pilnowaniem Wyatta. Ściągają więc do pomocy Nicka, by ten zajął się ich synem i jego dziadkiem.

 • 14

  Piątki z Harrym

  +

  Po tym, jak godziny pracy Harry’ego zostają zredukowane do czterech dni w tygodniu, Josh sugeruje mu, by zapisał się na piątkowe lekcje aktorstwa, chcąc w ten sposób uniknąć spędzania całego dnia w towarzystwie ojca. Wkrótce sytuacja robi się frustrująca, ponieważ będąc w domu, Harry odmawia wyjścia z granej przez siebie roli. Judy zostaje ponownie wezwana do gabinetu swojego lekarza, w celu przeprowadzenia dodatkowych badań. Kobieta jest przekonana, że umiera i postanawia ujawnić tajemnice, których nie chce zabrać ze sobą do grobu.

 • 15

  Prześladowczyni

  +

  Zdeterminowana Judy stara się pomóc synowi w odzyskaniu uwagi Patty, jego byłej prześladowczyni. Okazuje się, że kobieta znalazła sobie nowy obiekt westchnień w osobie zyskującego popularność, młodego aktora, co mocno zraniło uczucia Josha. Tymczasem Andrew i Eve starają się nawiązać intelektualną więź, czytając tę samą książkę.

 • 16

  Cała prawda

  +

  Starając się przetrawić wszystkie brudy na temat ich rodziny, wywleczone na wierzch w książce napisanej przez byłą żonę Josha, Robertsonowie nie mogą wyjść z osłupienia, gdy okazuje się, że ten rozważa pogodzenie się ze swoją eks.