Agenci paranormalni

1212
Ghosted © 2017 Fox and its related entities. All rights reserved.
Agenci paranormalni

Opis

Cyniczny sceptyk oraz genialny wyznawca zjawisk nadprzyrodzonych zostają zrekrutowani przez tajną agencję rządową, znaną jako Biurowe Podziemie, by ratować ludzką rasę przed kosmitami.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Zaginiony agent

  +

  Gdy znika kluczowy członek Biurowego Podziemia, ściśle tajnej agencji rządowej, Leroy, cyniczny były detektyw oraz Max, genialny wyznawca zjawisk nadprzyrodzonych zostają zrekrutowani, by go odnaleźć. Ci dwaj są jak ogień i woda, ale muszą nauczyć się ze sobą współpracować. Prowadząc poszukiwania agenta, przy okazji wykrywają działalność obcych oraz mrożące krew w żyłach, „niewyjaśnione” zjawiska nadprzyrodzone w ich własnym mieście, Los Angeles.

 • 2

  Halloween

  +

  Z okazji Halloween, Leroy i May zabierają Jermaine’a w tradycyjny obchód po domach, by wyłudzać słodycze. Chłopak ma jednak nadzieję, że agenci podrzucą go na jakąś imprezę. Zabawa staje się ich najmniejszym problemem, gdy demoniczny kot zaraża Jermaine’a wirusem zombie. Tymczasem Halloween to jak zwykle pracowita noc, pełna paranormalnych zdarzeń dla Lafrey, Annie i Barry’ego z Biura Podziemia.

 • 3

  Szepty

  +

  W trakcie wykonywania zadania w lokalnym ośrodku wypoczynkowym, Leroy, zachęcany przez Maxa, stara się poderwać policjantkę. W miarę jak trwają poszukiwania sprawcy szeregu morderstw, kapitan Lafrey zleca Annie i Barry’emu, śledzenie swojej córki, która bez jej wiedzy, prawdopodobnie spotyka się z jakimś chłopakiem.

 • 4

  Zakaz opuszczania budynku

  +

  Szef LaFrey, dyrektor Romslo, zarządza całkowite zamknięcie budynku, gdy zabójczy, ziemnowodny stwór ucieka na terenie Biurowego Podziemia, co daje Maxowi i Leroyowi jedynie 30 minut na zlikwidowanie zagrożenia. Pierwszą ofiarą potwora staje się ulubiony współpracownik wszystkich, Bob. Zespół nie zdaje sobie również sprawy z tego, że razem z nimi w budynku zamknięty zostaje wodny chłopiec. W zaistniałym chaosie, Leroy zaczyna podejrzewać, że Annie podkochuje się w Maxie.

 • 5

  Maszyna

  +

  May i Leroy prowadzą śledztwo w sprawie dziwacznego zdarzenia, do którego doszło w elitarnym klubie. Zabierają ze sobą Annie, która często bywała w takich miejscach w swojej młodości. W trakcie wykonywania zadania, Max i Leroy trochę za bardzo wcielają się w swoje role, przez co nie mogą się ze sobą dogadać.

 • 6

  Sam

  +

  Pod nieobecność kapitan Lafrey, Annie instaluje Sama – sztuczną inteligencję o gładkiej wymowie, by ta zarządzała biurem. Wkrótce Max i Leroy zostają poddani próbie, ponieważ maszyna okazuje się zła i zamierza zniszczyć Biurowe Podziemie. Tymczasem Max robi się zazdrosny, gdy Leroy zaprzyjaźnia się z nową osobą.

 • 7

  Łowcy duchów

  +

  Chaz i Jared, dwójka próżnych aktorów występujących w serialu o łowcach duchów, przypadkowo natyka się na prawdziwe zjawska nadprzyrodzone. May i Leroy muszą udać się pod przykrywką na plan filmowy w opuszczonym szpitalu dla psychicznie chorych, by ich uratować. Leroy czuje się urażony z powodu dodatkowych korzyści wynikających ze sławy aktorów, zdając sobie sprawę, że on i Max nigdy nie będą cieszyć się podobnymi wygodami pracując w ściśle tajnym biurze. Tymczasem Barry domaga się dodatkowego uposażenia dla siebie.

 • 8

  Przejażdżka na sianie

  +

  Max i Leroy badają sprawę zaginięcia pewnej dziewczyny, która brała udział w nawiedzonej przejażdżce na sianie.

 • 9

  Porywacz

  +

  Max i Leroy zapraszają Annie do wzięcia udziału w kolejnym śledztwie, ponieważ ich koleżanka wie najwięcej na temat zabójczego stwora, którego starają się schwytać. Gdy cała trójka gubi się w lesie, umiejętności przetrwania jednego z detektywów zostają poddane próbie. Z powrotem w Biurze Podziemia, Barry udowadnia swoją przydatność, pomagając kapitan LaFrey w rozwiązaniu jej osobistego problemu.

 • 10

  Kabel

  +

  Starając się dowieść swojej wartości kapitan LaFrey i reszcie Biura Podziemia, Leroy i Max w końcu zdobywają informację na temat miejsca pobytu agenta Checkera. Gdy Max przestaje wierzyć, że on i jego partner potrafią wszystkiemu sprostać, zawsze sceptycznie nastawiony Leroy musi stanąć na wysokości zadania.

 • 11

  Degradacja

  +

  Wszyscy pracownicy Biura Podziemia, w tym kapitan LaFrey, czują się zaskoczeni i zaniepokojeni, gdy przydzielony im zostaje nowy kapitan w osobie Mery’ego Minette. Mężczyzna również nie wydaje się zachwycony swoim nowym stanowiskiem i wkrótce wstrzymuje śledztwo prowadzone przez Maxa i Leroya.

 • 12

  Przeczucie

  +

  Leroy sprowadza jasnowidza, który ma pomóc w ustaleniu, kto podłożył podsłuch w biurze. Chociaż on i reszta grupy chcą wykorzystać zdobytą wiedzę, Max nie chce uwierzyć w te wszystkie zabobony.

 • 13

  Artykuł

  +

  Opublikowany zostaje artykuł ujawniający istnienie Biura Podziemia. Merv prosi Leroya o przesłuchanie wszystkich współpracowników, w celu ustalenia źródła przecieku. Tymczasem w Biurze pojawiają się rodzice Maxa, chcąc wyrazić swoje zaniepokojenie w kwestii zawodowych wyborów syna. Ava jest coraz bliżej odkrycia, kto podłożył podsłuch w budynku.

 • 14

  Cześć chłopaki

  +

  Starając się dowieść swojej wartości kapitan LaFrey i reszcie Biura Podziemia, Leroy i Max w końcu zdobywają informację na temat miejsca pobytu agenta Checkera. Gdy Max przestaje wierzyć, że on i jego partner potrafią wszystkiemu sprostać, zawsze sceptycznie nastawiony Leroy musi stanąć na wysokości zadania.

 • 15

  Nie do uwierzenia

  +

  Leroy szokuje Maxa osobistym wyznaniem na temat Annie. Nagle zauważają na niebie coś, co wydaje się statkiem obcych. Z powrotem w biurze, wszyscy oglądają wideo z UFO nakręcone przez Maxa, ale przy okazji wysłuchują również zwierzeń Leroya. Ku rozczarowaniu Merva, pracownicy są bardziej zaintrygowani tym, co usłyszeli niż niezidentyfikowanym obiektem latającym. Tymczasem Ava odkrywa, kto podłożył podsłuch w biurze. Odpowiedzialny za to mężczyzna przyznaje, że należy do tajnej organizacji o nazwie Grupa Trójkąta, po czym przekazuje enigmatyczną wiadomość: „Oni już tu są.”

 • 16

  Samolot

  +

  Agenci mają przeprowadzić śledztwo dotyczące tajemniczej podróży samolotu. Z miejsca zostają wyśmiani i odsunięci od sprawy przez FBI oraz Federalną Administrację Lotnictwa. Tym niemniej postanawiają przeprowadzić samodzielne dochodzenie, by dowieść swojej wartości. Max i Annie dokonują zaskakującego odkrycia. Jednak gdy Merv poznaje ich teorię na temat tego, co stało się z samolotem, nie chce im pozwolić na zaprezentowanie swoich wniosków szefowi grupy dochodzeniowej z obawy, że staną się pośmiewiskiem.