Agenci paranormalni

Sobota 24 marca 22.00

1212
Ghosted © 2017 Fox and its related entities. All rights reserved.
Agenci paranormalni

Kolejne emisje

 1. Sobota 24 marca o 22.00

  Cześć chłopaki (Odcinek10 - S01)

 2. Sobota 24 marca o 22.30

  (Odcinek11 - S01)

 3. Sobota 7 kwietnia o 22.00

  (Odcinek11 - S01)

Opis

Cyniczny sceptyk oraz genialny wyznawca zjawisk nadprzyrodzonych zostają zrekrutowani przez tajną agencję rządową, znaną jako Biurowe Podziemie, by ratować ludzką rasę przed kosmitami.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Zaginiony agent

  +

  Gdy znika kluczowy członek Biurowego Podziemia, ściśle tajnej agencji rządowej, Leroy, cyniczny były detektyw oraz Max, genialny wyznawca zjawisk nadprzyrodzonych zostają zrekrutowani, by go odnaleźć. Ci dwaj są jak ogień i woda, ale muszą nauczyć się ze sobą współpracować. Prowadząc poszukiwania agenta, przy okazji wykrywają działalność obcych oraz mrożące krew w żyłach, „niewyjaśnione” zjawiska nadprzyrodzone w ich własnym mieście, Los Angeles.

 • 2

  Halloween

  +

  Z okazji Halloween, Leroy i May zabierają Jermaine’a w tradycyjny obchód po domach, by wyłudzać słodycze. Chłopak ma jednak nadzieję, że agenci podrzucą go na jakąś imprezę. Zabawa staje się ich najmniejszym problemem, gdy demoniczny kot zaraża Jermaine’a wirusem zombie. Tymczasem Halloween to jak zwykle pracowita noc, pełna paranormalnych zdarzeń dla Lafrey, Annie i Barry’ego z Biura Podziemia.

 • 3

  Szepty

  +

  W trakcie wykonywania zadania w lokalnym ośrodku wypoczynkowym, Leroy, zachęcany przez Maxa, stara się poderwać policjantkę. W miarę jak trwają poszukiwania sprawcy szeregu morderstw, kapitan Lafrey zleca Annie i Barry’emu, śledzenie swojej córki, która bez jej wiedzy, prawdopodobnie spotyka się z jakimś chłopakiem.

 • 4

  Zakaz opuszczania budynku

  +

  Szef LaFrey, dyrektor Romslo, zarządza całkowite zamknięcie budynku, gdy zabójczy, ziemnowodny stwór ucieka na terenie Biurowego Podziemia, co daje Maxowi i Leroyowi jedynie 30 minut na zlikwidowanie zagrożenia. Pierwszą ofiarą potwora staje się ulubiony współpracownik wszystkich, Bob. Zespół nie zdaje sobie również sprawy z tego, że razem z nimi w budynku zamknięty zostaje wodny chłopiec. W zaistniałym chaosie, Leroy zaczyna podejrzewać, że Annie podkochuje się w Maxie.

 • 5

  Maszyna

  +

  May i Leroy prowadzą śledztwo w sprawie dziwacznego zdarzenia, do którego doszło w elitarnym klubie. Zabierają ze sobą Annie, która często bywała w takich miejscach w swojej młodości. W trakcie wykonywania zadania, Max i Leroy trochę za bardzo wcielają się w swoje role, przez co nie mogą się ze sobą dogadać.

 • 6

  Sam

  +

  Pod nieobecność kapitan Lafrey, Annie instaluje Sama – sztuczną inteligencję o gładkiej wymowie, by ta zarządzała biurem. Wkrótce Max i Leroy zostają poddani próbie, ponieważ maszyna okazuje się zła i zamierza zniszczyć Biurowe Podziemie. Tymczasem Max robi się zazdrosny, gdy Leroy zaprzyjaźnia się z nową osobą.

 • 7

  Łowcy duchów

  +

  Chaz i Jared, dwójka próżnych aktorów występujących w serialu o łowcach duchów, przypadkowo natyka się na prawdziwe zjawska nadprzyrodzone. May i Leroy muszą udać się pod przykrywką na plan filmowy w opuszczonym szpitalu dla psychicznie chorych, by ich uratować. Leroy czuje się urażony z powodu dodatkowych korzyści wynikających ze sławy aktorów, zdając sobie sprawę, że on i Max nigdy nie będą cieszyć się podobnymi wygodami pracując w ściśle tajnym biurze. Tymczasem Barry domaga się dodatkowego uposażenia dla siebie.

 • 8

  Przejażdżka na sianie

  +

  Max i Leroy badają sprawę zaginięcia pewnej dziewczyny, która brała udział w nawiedzonej przejażdżce na sianie.

 • 9

  Porywacz

  +

  Max i Leroy zapraszają Annie do wzięcia udziału w kolejnym śledztwie, ponieważ ich koleżanka wie najwięcej na temat zabójczego stwora, którego starają się schwytać. Gdy cała trójka gubi się w lesie, umiejętności przetrwania jednego z detektywów zostają poddane próbie. Z powrotem w Biurze Podziemia, Barry udowadnia swoją przydatność, pomagając kapitan LaFrey w rozwiązaniu jej osobistego problemu.

 • 10

  Cześć chłopaki

  +

  Starając się dowieść swojej wartości kapitan LaFrey i reszcie Biura Podziemia, Leroy i Max w końcu zdobywają informację na temat miejsca pobytu agenta Checkera. Gdy Max przestaje wierzyć, że on i jego partner potrafią wszystkiemu sprostać, zawsze sceptycznie nastawiony Leroy musi stanąć na wysokości zadania.

  Na antenie
  Sobota 24 marca o 22.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 11

  +

  Na antenie
  Sobota 24 marca o 22.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 7 kwietnia o 22.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 12

  +

  Na antenie
  Sobota 7 kwietnia o 22.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 14 kwietnia o 22.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 13

  +

  Na antenie
  Sobota 14 kwietnia o 22.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 14

  +

 • 15

  +

 • 16

  +