Agenci paranormalni

AllAll
Ghosted © 2017 Fox and its related entities. All rights reserved.
Agenci paranormalni

Kolejne emisje

 1. Sobota 20 stycznia o 22.00

  Maszyna (Odcinek05 - S01)

 2. Sobota 20 stycznia o 22.30

  Sam (Odcinek06 - S01)

 3. Niedziela 21 stycznia o 04.00

  Maszyna (Odcinek05 - S01)

Opis

Cyniczny sceptyk oraz genialny wyznawca zjawisk nadprzyrodzonych zostają zrekrutowani przez tajną agencję rządową, znaną jako Biurowe Podziemie, by ratować ludzką rasę przed kosmitami.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Zaginiony agent

  +

  Gdy znika kluczowy członek Biurowego Podziemia, ściśle tajnej agencji rządowej, Leroy, cyniczny były detektyw oraz Max, genialny wyznawca zjawisk nadprzyrodzonych zostają zrekrutowani, by go odnaleźć. Ci dwaj są jak ogień i woda, ale muszą nauczyć się ze sobą współpracować. Prowadząc poszukiwania agenta, przy okazji wykrywają działalność obcych oraz mrożące krew w żyłach, „niewyjaśnione” zjawiska nadprzyrodzone w ich własnym mieście, Los Angeles.

 • 2

  Halloween

  +

  Z okazji Halloween, Leroy i May zabierają Jermaine’a w tradycyjny obchód po domach, by wyłudzać słodycze. Chłopak ma jednak nadzieję, że agenci podrzucą go na jakąś imprezę. Zabawa staje się ich najmniejszym problemem, gdy demoniczny kot zaraża Jermaine’a wirusem zombie. Tymczasem Halloween to jak zwykle pracowita noc, pełna paranormalnych zdarzeń dla Lafrey, Annie i Barry’ego z Biura Podziemia.

 • 3

  Szepty

  +

  W trakcie wykonywania zadania w lokalnym ośrodku wypoczynkowym, Leroy, zachęcany przez Maxa, stara się poderwać policjantkę. W miarę jak trwają poszukiwania sprawcy szeregu morderstw, kapitan Lafrey zleca Annie i Barry’emu, śledzenie swojej córki, która bez jej wiedzy, prawdopodobnie spotyka się z jakimś chłopakiem.

 • 4

  Zakaz opuszczania budynku

  +

  Szef LaFrey, dyrektor Romslo, zarządza całkowite zamknięcie budynku, gdy zabójczy, ziemnowodny stwór ucieka na terenie Biurowego Podziemia, co daje Maxowi i Leroyowi jedynie 30 minut na zlikwidowanie zagrożenia. Pierwszą ofiarą potwora staje się ulubiony współpracownik wszystkich, Bob. Zespół nie zdaje sobie również sprawy z tego, że razem z nimi w budynku zamknięty zostaje wodny chłopiec. W zaistniałym chaosie, Leroy zaczyna podejrzewać, że Annie podkochuje się w Maxie.

 • 5

  Maszyna

  +

  May i Leroy prowadzą śledztwo w sprawie dziwacznego zdarzenia, do którego doszło w elitarnym klubie. Zabierają ze sobą Annie, która często bywała w takich miejscach w swojej młodości. W trakcie wykonywania zadania, Max i Leroy trochę za bardzo wcielają się w swoje role, przez co nie mogą się ze sobą dogadać.

  Na antenie
  Sobota 20 stycznia o 22.00
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 21 stycznia o 04.00
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 6

  Sam

  +

  Pod nieobecność kapitan Lafrey, Annie instaluje Sama – sztuczną inteligencję o gładkiej wymowie, by ta zarządzała biurem. Wkrótce Max i Leroy zostają poddani próbie, ponieważ maszyna okazuje się zła i zamierza zniszczyć Biurowe Podziemie. Tymczasem Max robi się zazdrosny, gdy Leroy zaprzyjaźnia się z nową osobą.

  Na antenie
  Sobota 20 stycznia o 22.30
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 21 stycznia o 04.25
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 7

  Łowcy duchów

  +

  Chaz i Jared, dwójka próżnych aktorów występujących w serialu o łowcach duchów, przypadkowo natyka się na prawdziwe zjawska nadprzyrodzone. May i Leroy muszą udać się pod przykrywką na plan filmowy w opuszczonym szpitalu dla psychicznie chorych, by ich uratować. Leroy czuje się urażony z powodu dodatkowych korzyści wynikających ze sławy aktorów, zdając sobie sprawę, że on i Max nigdy nie będą cieszyć się podobnymi wygodami pracując w ściśle tajnym biurze. Tymczasem Barry domaga się dodatkowego uposażenia dla siebie.

  Na antenie
  Sobota 27 stycznia o 22.00
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 28 stycznia o 03.30
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 8

  Przejażdżka na sianie

  +

  Max i Leroy badają sprawę zaginięcia pewnej dziewczyny, która brała udział w nawiedzonej przejażdżce na sianie.

  Na antenie
  Sobota 27 stycznia o 22.30
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 28 stycznia o 04.00
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 9

  Zagubieni w lesie

  +

  Na antenie
  Sobota 3 lutego o 22.30
  AllAll
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Sobota 10 lutego o 22.00
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 10

  Ich powrót

  +

  Na antenie
  Sobota 10 lutego o 22.30
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 11

  +

 • 12

  +

 • 13

  +

 • 14

  +