Nie ma lekko

1212
Nie ma lekko

Kolejne emisje

 1. Sobota 4 lipca o 02.00

  Sekrety rodzinne (Odcinek07 - S02)

 2. Sobota 4 lipca o 02.25

  Wystawna aukcja (Odcinek08 - S02)

 3. Sobota 4 lipca o 02.55

  Bezdzietna para (Odcinek09 - S02)

Opis

Serial komediowy, który opowiada o przeciętnej żonie i matce, która zajmuje się swoją niedoskonałą rodziną w miasteczku pełnym wydawałoby się idealnych ludzi.

Odcinki

 • 1

  Wina matki

  +

  W premierowym odcinku trzeciego sezonu Katie wraca do pracy jako organizatorka imprez, co stawia przed nią nowe wyzwania związane z pogodzeniem kariery z życiem rodzinnym.

  Na antenie
  Piątek 24 lipca o 02.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  I znowu to samo

  +

  Gdy nowa praca zabiera jej coraz więcej czasu, Katie dzieli się z Gregiem obowiązkami rodzicielskimi. Nie przestaje jednak wtrącać się w życie towarzyskie Taylor, obawiając się, że córka zatraci się w związku ze swoim chłopakiem, Tripem. Tymczasem Greg nakłania Olivera do bycia szczerym, kiedy chłopak fałszywie przechwala się ich ostatnimi wakacjami.

  Na antenie
  Piątek 24 lipca o 03.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Nieuczciwość czasem popłaca

  +

  Do miasta przyjeżdża Kathryn, mama Katie i od razu wywiera na wnuki niezbyt dobry wpływ. Oliver oszukuje w szkole i matka musi mu pomóc się z tego wywinąć, a Taylor utwierdza się w przekonaniu, że nie musi iść na studia.

  Na antenie
  Piątek 24 lipca o 03.40
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Wrogowie Ottów

  +

  Anna-Kat kandyduje do samorządu szkolnego, a jej konkurentką jest córka Chloe Brown Mueller. W efekcie Katie i Chloe traktują ich rywalizację jako osobisty spór. Z kolei Greg martwi się, że nowy znajomy Taylor próbuje ją odbić jej chłopakowi, więc robi wszystko, żeby zapobiec takiemu rozwojowi wydarzeń.

  Na antenie
  Sobota 25 lipca o 03.15
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Zaufaj mi

  +

  Kiedy Taylor postanawia wybrać się na imprezę halloweenową, Greg i Katie mają odmienne zdanie, czy można jej zaufać. Oliver i Cooper na innej zabawie z tej samej okazji nie mogą się doczekać gry w „siedem minut w niebie” ze swoimi dziewczynami. Ciężarna Viv nie opuszcza Katie na krok, szukając wsparcia przed narodzinami dziecka.

  Na antenie
  Sobota 25 lipca o 03.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Obraz ciała

  +

  „Najgrubsza gospodyni domowa” z Westport przechodzi operację plastyczną, żeby schudnąć, a Chloe Brown Mueller wypomina Katie, że teraz to ona przejęła ten tytuł. Chcąc się zemścić, kobieta wyszukuje kiepskie zdjęcia swojej rywalki z liceum. Podczas rozmowy z Anną-Kat i Taylor, Katie oraz jej matka niechcący utwierdzają dziewczyny w przekonaniu, że wygląd jest najważniejszy.

  Na antenie
  Sobota 25 lipca o 04.05
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  Kod

  +

  Katie orientuje się, że kod PIN, którego używa rodzina, pochodzi od imienia byłej dziewczyny Grega. Odpłaca mu wygrzebywaniem prezentów od swoich dawnych chłopaków. Życie miłosne dzieci także przechodzi zawirowania: Taylor i Trip kłócą się o Pierce'a, a Oliver i Gina starają się o stypendium baletowe, na które szanse ma tylko jedno z nich.

  Na antenie
  Wtorek 28 lipca o 03.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Żonka na pokaz

  +

  Katie znajduje sposób na utarcie nosa zbyt pewnym siebie matkom i wciąga seksowną Harper do komitetu rodzicielskiego w szkole Anny-Kat. Szybko jednak zmienia zdanie, kiedy młoda kobieta odrzuca pomysł jej córki na wieczór filmowy. Tymczasem Greg próbuje z pomocą dzieci zainteresować swoją teściową Kathryn czymś innym niż ona sama.

  Na antenie
  Wtorek 28 lipca o 04.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 9

  Wzloty i upadki

  +

  Burzliwe życie uczuciowe Olivera i Taylor sprawia, że Katie tęskni za nieprzewidywalną, młodzieńczą miłością. Tymczasem plan Kathryn, żeby pocieszyć załamanego wnuka, przynosi zaskakujące skutki, kiedy jej dawny chłopak Dan okazuje się inny, niż go zapamiętała. Tymczasem Anna-Kat musi sobie znaleźć nowych kolegów, kiedy Franklin opuszcza lekcje z powodu ospy.

  Na antenie
  Wtorek 28 lipca o 04.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 10

  Jak uratować Święta

  +

  Katie stara się nie dopuścić do spotkania poróżnionych ze sobą rodziców, kiedy jej ojciec niespodziewanie odwiedza ich z okazji Bożego Narodzenia. Anna-Kat próbuje pomóc Tripowi odzyskać Taylor, ale na przeszkodzie stoi uparty Pierce. Z kolei Oliver myśli, że nikt nie zapamięta jego roli w szkolnym przedstawieniu, ale przyciąga uwagę wszystkich, kiedy jego kostium zostaje przypadkowo zniszczony.

  Na antenie
  Środa 29 lipca o 03.15
  1212
  na FOX Comedy
 • 11

  Czego się nie robi

  +

  Greg upiera się, że sam rozliczy podatki rodziny, co zmusza Katie do przejęcia inicjatywy. Tymczasem Oliver i Anna-Kat próbują wspólnie wygrać popularny konkurs radiowy. Kiedy Taylor wreszcie dostrzega prawdziwe oblicze Pierce'a, jej bliscy łączą siły, żeby pomóc jej w przygotowaniu efektownych przeprosin wobec Tripa.

  Na antenie
  Środa 29 lipca o 03.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 12

  Rozłączeni

  +

  Katie planuje przyjacielskie wyjście, licząc na odbudowanie więzi z Taylor. Zachęca też Grega, żeby zabrał Olivera na wykład samopomocowego guru Johnny'ego Diamonda. Tymczasem Anna-Kat stara się za wszelką cenę zostać ulubionym dzieckiem swojej matki.

  Na antenie
  Środa 29 lipca o 04.15
  1212
  na FOX Comedy
 • 13

  Więcej szmalu, więcej problemów

  +

  Katie próbuje pogodzić się z faktem, że musi oddać część swojej premii mężowi. Zachęca go jednak do sprawienia sobie przyjemności i w efekcie trwonią pieniądze na krótkie wakacje. Tymczasem faza buntu u Olivera kończy się katastrofą, a kiedy Taylor zawodzi Annę-Kat, dochodzi do wniosku, że powinna zrobić wszystko, żeby być lepszą starszą siostrą.

  Na antenie
  Czwartek 30 lipca o 03.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 14

  Niemowlęcy szał

  +

  Viv prosi Katie, żeby zajęła się Violet, kiedy ona spróbuje pogodzić się z Alanem. W efekcie Grega opanowują natrętne myśli o kolejnym dziecku. Z kolei Taylor podstępem angażuje Olivera do pomocy, kiedy Luther zjada jej drogie kolczyki.

  Na antenie
  Czwartek 30 lipca o 03.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 15

  Amerykańska idolka

  +

  Greg angażuje Olivera i Annę-Kat do pomocy w zwerbowaniu nowych członków do miejskiego towarzystwa historycznego. Tymczasem Katie stara się zapewnić jak najmocniejsze wsparcie Taylor, która marzy o zostaniu muzyczną idolką.

  Na antenie
  Czwartek 30 lipca o 04.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 16

  Przyjaciele

  +

  Katie czuje się zaniedbana i nieco zazdrosna, kiedy Greg szybko zaprzyjaźnia się z nowym członkiem towarzystwa historycznego. Natomiast Oliver martwi się, że Cooper go unika, kiedy odkrywa w sieci, że kolega skłamał na temat swoich weekendowych planów.

  Na antenie
  Piątek 31 lipca o 02.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 17

  Kłamstwo ma krótkie nogi

  +

  Zapomniawszy o urodzinach męża, Katie stara się zrehabilitować, organizując w ostatniej chwili uroczystą kolację na jego cześć. Kiedy wieczór okazuje się niewypałem, bohaterka plącze się w serii kłamstw, przez co znajomi podejrzewają, że jej małżeństwo z Gregiem przechodzi kryzys.

  Na antenie
  Piątek 31 lipca o 03.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 18

  Dzień bez telefonu

  +

  Katie zakłada się z córkami, że ona i Taylor poradzą sobie przez jeden dzień bez telefonu, żeby nie musieć kupować tego urządzenia Annie-Kat. Tymczasem Oliver niezadowolony z rady Grega szuka pomocy u starego znajomego.

  Na antenie
  Piątek 31 lipca o 03.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 19

  Babciny styl

  +

  Kiedy Katie choruje, Greg prosi jej matkę o opiekę nad dziećmi. Jednak Kathryn zostawia je same sobie i zajmuje się zabawianiem swojego dawnego chłopaka z czasów liceum. Z kolei Taylor dostaje za swoje, kiedy próbuje pomóc krnąbrnej Katie.

  Na antenie
  Sobota 1 sierpnia o 03.15
  1212
  na FOX Comedy
 • 20

  Wycieczka szkolna

  +

  Katie martwi się, że spędza zbyt wiele czasu w pracy, a zaniedbuje rodzinę, dlatego zgłasza się na ochotnika do udziału w wycieczce szkolnej Anny-Kat. Tymczasem Greg postanawia podejść kreatywnie do rodzicielskich obowiązków, kiedy przyłapuje Taylor i Olivera na kłamstwie.

  Na antenie
  Sobota 1 sierpnia o 03.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 21

  W piwnicy

  +

  Ku niezadowoleniu matki, Anna-Kat zaprzyjaźnia się z Penny, córką Chloe Brown Mueller. Katie stara się za wszelką cenę unikać rywalki i doprowadzić do rozdzielenia dziewczynek. Anna-Kat i Penny biorą jednak sprawy w swoje ręce. Z kolei Greg zachęca Olivera do szczerości wobec dziewczyny na temat jego baletowej pasji.

  Na antenie
  Sobota 1 sierpnia o 04.05
  1212
  na FOX Comedy
 • 22

  Potańcówka

  +

  Kiedy dzieciaki idą na szkolną zabawę taneczną, Katie i Greg zamierzają spędzić romantyczny wieczór we dwoje. Tymczasem Anna-Kat jest załamana, że chłopak, który jej się podoba, nie zdecydował się jej zaprosić, a Oliver wpada w panikę, kiedy zaczyna się spełniać usłyszana przez niego wróżba.

 • 23

  Parada mamy

  +

  Sezon trzeci zamyka muzyczny odcinek, w którym Katie sfrustrowana, że jej wysiłki nie są przez nikogo doceniane, postanawia odejść i zostawić rodzinę samej sobie. Jej plan szybko jednak odnosi nieoczekiwany skutek: dzieciaki radzą sobie doskonale, a cały ciężar nieobecności Katie spada wyłącznie na Grega.