Nie ma lekko

Niedziela 29 kwietnia 21.05

1212
American Housewife © Disney Media Distribution
Nie ma lekko

Kolejne emisje

 1. Niedziela 29 kwietnia o 21.05

  Powrót do szkoły (Odcinek01 - S02)

 2. Niedziela 29 kwietnia o 21.35

  Kucharz (Odcinek02 - S02)

 3. Niedziela 29 kwietnia o 22.00

  Rebelia (Odcinek03 - S02)

Opis

Serial komediowy, który opowiada o przeciętnej żonie i matce, która zajmuje się swoją niedoskonałą rodziną w miasteczku pełnym wydawałoby się idealnych ludzi.

Odcinki

 • 1

  Powrót do szkoły

  +

  Katie chce naprawić swoje stosunki z mamami z Westport, więc zgłasza się na ochotnika, by zorganizować w szkole wiosenną galę. Ponadto musi również rozmówić się z nauczycielką baletu Oliviera, która umniejsza swoim uczniom. Taylor i Greg nie mogą dojść do zgody w kwestii konieczności studiowania w college’u.

  Na antenie
  Niedziela 29 kwietnia o 21.05
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Kucharz

  +

  Katie planuje organizację wiosennej gali na swój własny sposób, pomimo nacisków ze strony Olivera, Grega i Tary. Tymczasem Oliver czuje się pozbawiony męskości przez byłą dziewczynę, więc Greg usiłuje nauczyć go, jak być mężczyzną i pomaga mu zorganizować udanego grilla.

  Na antenie
  Niedziela 29 kwietnia o 21.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Rebelia

  +

  Taylor farbuje włosy na blond nie prosząc Katie o zgodę. Tymczasem Anna-Kat stwierdza, iż odtąd będzie wegetarianką. Greg i Katie pomagają Oliverowi w poradzeniu sobie z zażenowaniem po tym, jak chłopiec przeżywa kłopotliwą chwilę podczas lekcji baletu.

  Na antenie
  Niedziela 29 kwietnia o 22.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 6 maja o 21.05
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Atak wszy

  +

  Anna-Kat przynosi do domu wszy i zaraża nimi pozostałych członków rodziny. Katie wykorzystuje ten fakt, by pobyć z Taylor. Tymczasem Greg i Oliver obozują w ogrodzie, ale chłopiec wciąż opuszcza ich wspólny kemping, by przesiadywać z nowym, podejrzanym sąsiadem.

  Na antenie
  Niedziela 29 kwietnia o 22.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 6 maja o 21.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Pomyłkowy poczęstunek

  +

  Ottowie otrzymują anonimową notkę i smakołyki, co należy do tradycji mieszkańców Westport. Katie dostaje od tego absolutnego zawrotu głowy. Wkrótce jednak okazuje się, że prezenty zostały do nich podrzucone przez pomyłkę.

  Na antenie
  Niedziela 6 maja o 22.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 13 maja o 21.05
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Zaklinacz świń

  +

  Mimo protestów Katie, Greg staje po stronie Anny-Kat w kwestii zatrzymania jej ukochanej świni, posuwając się nawet do nieczystych chwytów, by wygrać bitwę o zwierzaka. Tymczasem Oliver i Viv rywalizują ze sobą o uwagę nowego sąsiada. Taylor rozważa umawianie się na randki ze starszym od siebie facetem.

  Na antenie
  Niedziela 6 maja o 22.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 13 maja o 21.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  Sekrety rodzinne

  +

  Greg robi wielkie plany, by zrobić wrażenie na swoich rodzicach, którzy przyjeżdżają z wizytą na Święto Dziękczynienia. Jednakże jego nadzieje zostają zmiecione w pył po tym, jak w ich domu pojawiają się bez zapowiedzi nowy sąsiad Spencer i mama Katie, Kathryn. Od tej chwili nic nie idzie zgodnie z planem.

  Na antenie
  Niedziela 13 maja o 22.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Wystawna aukcja

  +

  Katie nie udaje się zebrać datków na jej własnych warunkach, więc przechodzi na ciemną stronę i wraz z Oliverem przekupują bogate rodziny z Westport, by przekazały bardzo drogie przedmioty na wiosenną galę. Greg postanawia zabrać Taylor i Annę-Kat na historyczną rekonstrukcję wojny o niepodległość. Starsza córka uważa wydarzenie za obciachowe, po czym doprowadza do własnej rewolucji.

  Na antenie
  Niedziela 13 maja o 22.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 9

  Bezdzietna para

  +

  Greg i Kate czują, że cały świat oraz wszystkie rozmowy kręcą się wokół ich dzieci. Z radością więc reagują na spotkanie z nowymi znajomymi, bezdzietną parą, Zachiem i Courtney. Tymczasem Anna-Kat wymusza na Taylor i Oliverze pomoc w napisaniu opowiadania, które okazuje się trochę bardziej makabryczne niż można by się tego spodziewać.

 • 10

  Smutne Boże Narodzenie

  +

  Doris zaczyna rodzić, więc Katie jedzie do szpitala, chcąc być u jej boku. Członkowie rodziny mają problem z zebraniem się w tym samym miejscu o tym samym czasie, by wspólnie rozpakować swoje świąteczne prezenty, co jest rodzinną tradycją. Tymczasem Taylor uczy Olivera, jak najlepiej umówić się z dziewczyną, która ci się podoba, poczynając od sprzedawczyni w sklepie z pamiątkami.

 • 11

  Blond ekipa

  +

  Taylor angażuje Olivera do pomocy w uknuciu intrygi, która pozwoli jej pozbyć się niefajnej koleżanki Ellen i pójść na koncert w towarzystwie swojej „blond ekipy”. Tymczasem Katie jest zrozpaczona, gdy okazuje się, że Anna-Kat już jej tak bardzo nie potrzebuje, co sprawia, że podejmuje kilka źle trafionych i desperackich decyzji wychowawczych.

 • 12

  Dobra sprzedaż

  +

  Katie martwi się, że wprowadzenie na rynek nowej książki Grega może nie pójść za dobrze, więc prosi Angelę i Doris o napisanie pozytywnych recenzji w Internecie, by podbudować pewność siebie męża. Gdy książka niespodziewanie spotyka się z dużą popularnością, Greg kupuje nowy samochód nie uzgadniając tego z żoną.

 • 13

  Rocznica

  +

  Katie i Gregowi nie podoba się nowy chłopak Taylor. Usiłują więc zastosować technikę odwróconej psychologii, by ich ze sobą skłócić, co w rezultacie przynosi odwrotny skutek. Spencer pomaga Oliverowi w zaplanowaniu randki z dziewczynką z jego zajęć baletu, co kończy się całkowitą katastrofą. Greg pomaga synowi w naprawieniu sytuacji za pomocą romantycznego gestu.

 • 14

  Kryzys wieku średniego

  +

  Katie zabiera Olivera na jeden dzień ze szkoły. Stara się rozluźnić syna, który przeżywa nerwowe załamanie z powodu czegoś błahego. Tymczasem Anna-Kat zabiera Grega do parku, by pomóc mu w poznaniu nowych ludzi.

 • 15

  Zamiana mam

  +

  Katie czuje się niedoceniana przez męża i dzieci. Porzuca rodzinę na jeden dzień i udaje się do swojej ulubionej kryjówki, pozostawiając dom pod opieką Viv, która postanawia wykorzystać okazję oraz sprawdzić, czy nadaje się na mamę.

 • 16

  Dzień sportu

  +

  Katie pragnie dowieść mamom z Westport, że jest w całkowicie gotowa do rywalizacji w zawodach podczas Dnia Sportu w szkole Anny-Kat. Ostatecznie jednak podchodzi do wszystkiego zbyt poważnie. Greg prosi Tripa, chłopaka Taylor, o pomoc w stworzeniu rodzinnego przepisu na chili. Potrawa ma zostać zgłoszona do lokalnego konkursu kulinarnego.

 • 17

  Każdy ma kogoś do pary

  +

  Dzieciaki zaczynają umawiać się na randki i przeżywają trudności w swoim życiu uczuciowym. Oliver zostaje zmuszony do dokonania wyboru pomiędzy swoją dziewczyną i przyjacielem Cooperem, którzy pochodzą z dwóch różnych światów. Greg musi odegrać rolę „złego policjanta”, aby ukrócić publiczne okazywanie uczuć przez Taylor i Tripa. Anna-Kat próbuje ujawnić swoją znajomość z Franklinem bez jego zgody.

 • 18

  Lokal

  +

  Katie prosi Angelę o pomoc prawną oraz przekonanie Chloe Brown Mueller do odstąpienia lokalu, w którym ma się odbyć wiosenna gala. Zamiast tego, Angela zaczyna przymilać się do Chloe.