Asy wywiadu

1212
©️Sky UK Limited 2021. All rights reserved.
Asy wywiadu

Opis

Agent amerykańskich służb NSA rozpoczyna współpracę z analitykiem komputerowym w ramach nowego wydziału do walki z cyberprzestępstwami w brytyjskiej Centrali Łączności Rządowej.

Odcinki

 • 1

  Odcinek 1

  +

  Centrala Łączności Rządowej zostaje postawiona na nogi. Elektrownia jądrowa padła ofiarą cyberataku i ma wybuchnąć w ciągu pół godziny. Jerry ma informacje na temat broni wykorzystanej przez Rosjan do wywołania zagrożenia, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa kraju i świata. Żeby uratować sytuację, będzie musiał się zmierzyć z demonami przeszłości.

 • 2

  Odcinek 2

  +

  Atak na elektrownię jądrową został odparty, a Jerry zyskał status bohatera, ale zagrożenie ze strony cyberagresorów nie maleje. Tymczasem Mary zostaje zdemaskowana jako potrójna agentka, od czasu ujawnienia przekazująca fałszywe informacje Rosjanom, przetrzymującym jej matkę. Tymczasem Jerry i Joseph skupiają się bardziej na Dniu Zakochanych zamiast na bezpieczeństwie państwa.

 • 3

  Odcinek 3

  +

  Konkurencyjny zespół w ramach Centrali odkrywa ważne dane na temat cybernetycznej broni przejętej przez Rosjan. Ku rozpaczy Jerry'ego nie chcą się nimi podzielić, co utrudnia mu odpieranie ataków, awans zawodowy i powrót do NSA. Kiedy dowiaduje się, że Joseph idzie na randkę z przedstawicielką rywali, pod pozorem pomocy koledze, wręcza mu sprzęt podsłuchowy.

 • 4

  Odcinek 4

  +

  Załoga przechodzi szkolenie na temat molestowania i dyskryminacji. Wygląda na to, że Jerry, któremu dotąd wszystko uchodziło na sucho, trafił na godną siebie przeciwniczkę w osobie Hilary Bowen, prowadzącej kurs. Tymczasem Joseph traci funkcję inspektora przeciwpożarowego na rzecz Evelyn, która nie była nią nawet zainteresowana. Czy stała za tym Christine, chcąca jej się pozbyć?

 • 5

  Odcinek 5

  +

  Jerry dowiaduje się od Christine, że Rosjanie zgadzają się na wymianę matki Mary na niego. Nie widząc innego wyjścia, decyduje się na stworzenie skomplikowanego planu, żeby uratować przetrzymywaną kobietę, pozbawić wroga przewagi i ocalić także swoją skórę. Oczywiście wymaga to pomocy ze strony reszty załogi i kolejne działania za plecami Christine.

 • 6

  Odcinek 6

  +

  Po udanej misji uwolnienia matki Mary z rąk Rosjan, Jerry zostaje okrzyknięty bohaterem i otrzymuje propozycje awansu po obu stronach oceanu. Tymczasem Joseph, zwolniony przez Christine za niekompetencję organizuje przyjęcie pożegnalne. Jerry musi zdecydować, czy także odejdzie z Centrali Łączności Rządowej i wróci do Stanów Zjednoczonych po oczyszczeniu swojego imienia.