Bob's Burgers

1212
© Fox and its related entities. All rights reserved.
Bob's Burgers

Kolejne emisje

 1. Czwartek 18 stycznia o 02.10

  Tina rozbija samochód (Odcinek07 - S03)

 2. Czwartek 18 stycznia o 02.35

  Nieznośne podobieństwo Gene’a (Odcinek08 - S03)

 3. Czwartek 18 stycznia o 03.05

  Duch Bożego Narodzenia (Odcinek09 - S03)

Opis

Animowany serial komediowy o mężczyźnie o imieniu Bob, jego rodzinie i ich restauracji serwującej hamburgery.

Odcinki

 • 1

  Grypa

  +

  Najmłodsza Belcherówna zapada na ciężką grypę. Linda usiłuje dostarczyć córce jej ulubioną zabawkę, ale po drodze przytrafia się jej nieszczęśliwy wypadek. Po tym, jak dziewczynka poprzysięga, że nigdy nie wybaczy rodzinie pomyłki, zapada w szalony, gorączkowy sen wypełniony znanymi twarzami, zwariowanymi występami musicalowymi oraz szalonymi przygodami.

 • 2

  Spójrz na mnie

  +

  Teddy organizuje całodzienną wycieczkę swoją nowo wyremontowaną łodzią, usiłując zrobić wrażenie na swojej byłej żonie, Denise. Tymczasem Tina stara się wszystkim pokazać, że jest wystarczająco odpowiedzialna, by posiadać komórkę. W tym celu postanawia zaopiekować się cenną gumką Boba, której ten używa do wymazywania tablicy w restauracji. Czy oboje Teddy i Tina są w stanie stanąć na wysokości zadania?

 • 3

  Nastoletnia czarownica

  +

  W związku z szybko zbliżającym się świętem Halloween, Tina ujawnia swój genialny projekt, który pozwoli jej w końcu zająć pierwsze miejsce w dorocznym konkursie na najlepszy kostium. Jednak gdy Tammy kradnie jej pomysł, dziewczynka jest zmuszona, by zwrócić się o pomoc do pana Ambrose’a. Ten naprowadza ją na alternatywne i nieziemskie metody wygrywania. Tymczasem Bob stara się dowiedzieć, kto kradnie jego idealnie wyrzeźbione dynie.

 • 4

  Czy tu serwuje się koninę?

  +

  Dzięki wskazówce od Jimmy’ego Pesto, Bob zapewnia sobie nowego dostawcę mięsa, który twierdzi, że przy każdym zamówieniu oszczędza pieniądze klientów. Belcherowie szybko zdają sobie sprawę, że sytuacja jest zbyt dobra, by była prawdziwa. Wkrótce zostają wplątani w śledztwo prowadzone na pełną skalę przez Hugo i Rona. Czy Bob ugnie się pod presją czy doprowadzi detektywów do ogromnego zwycięstwa?

 • 5

  Wielki bracie, gdzie jesteś?

  +

  Tinie przytrafia się nieszczęśliwy wypadek, przez który musi za karę zostać w szkole po lekcjach. Tym samym Bob i Linda nie mają opiekunki dla pozostałych dzieci, co zmusza ich do pozostawienia Gene’a i Louise samych w domu. Mając pole do popisu, młodsi Belcherowie popadają w niezłe tarapaty. Tymczasem Bob i Linda nie wiedzą, co zrobić ze swoim księgowym.

 • 6

  Przedstawienie

  +

  Obawiając się, że coroczne przedstawienie pana Fronda zrujnuje im połowę dnia przed Świętem Dziękczynienia, Gene i Louise postanawiają sabotować występ, by uratować swój długi weekend. Tina bezwiednie podsuwa im temat, po czym dzieciaki zabierają się do pracy nad własną wersją sztuki. Tymczasem Linda znajduje ziemniaka, który uderzająco przypomina jej zmarłego dziadka.

 • 7

  Domek z piernika

  +

  Belcherowie przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Niespodziewanie dzwoni do nich pan Fischoeder z prośbą o przygotowanie jedzenia na przyjęcie w jego domu. Bob dostarcza zamówienie, po czym daje się wplątać w budowę domków z piernika w towarzystwie hałaśliwych przyjaciół gospodarza. Tymczasem Linda i Teddy starają się wzbudzić świąteczny nastrój, kolędując z dzieciakami po domach sąsiadów.

 • 8

  Robot

  +

  Tina rani się w kostkę. Nie mając wyboru musi uczyć się w domu. Po zapisaniu się do programu, który umożliwia jej wysłanie w zastępstwie stworzonego na jej podobieństwo robota, Tina przeżywa niespodziewany przełom w relacjach z Jimmym Juniorem. Czy technologia sprawi, że dziewczynka w końcu zjednoczy się z największą miłością jej życia?

 • 9

  To tylko Bob

  +

  Z powodu zbliżających się Walentynek, Tinę, Gene’a oraz Louise pochłania miłosny chaos. Tymczasem Bob sili się na romantyczny gest, by zrobić wrażenie na Lindzie

 • 10

  Koci biznes

  +

  Gdy kot Gayle, Pan Biznes, w końcu znajduje sobie zwierzęcego agenta, Iana Ambersona, Bob odkrywa, że Linda pomaga w opłacaniu kariery czworonoga. Jako wieczny sceptyk, Belcher gotów jest to ukrócić, ale dowiaduje się, że Pan Biznes stoi być może u progu wielkiej kariery.

 • 11

  Ludzie honoru

  +

  Louise zostaje postawiona w kłopotliwej sytuacji, gdy w ramach pozorowanego procesu musi bronić jednego ze swoich największych, szkolnych wrogów. Tymczasem po tym, jak obaj stają się ofiarami oszusta, Bob łączy siły z Jimmym Pesto, by wspólnie dokonać zemsty.

 • 12

  Gene i czekolada

  +

  Gene dowiaduje się, że receptura jego ulubionej czekolady uległa zmianie. Chłopak pracuje wspólnie z szefem firmy, starając się naprawić sytuację. Tymczasem Bob daje się wciągnąć w kolejne, zawiłe plany Teddy’ego.

 • 13

  Konferencja

  +

  Linda entuzjastycznie korzysta z okazji, by opiekować się grupą dzieci podczas wyjazdowej konferencji Tiny. Jednakże nowa przyjaciółka jej córki może zagrozić idealnym planom pani Belcher. Tymczasem młodsze rodzeństwo układa własne plany na weekend w towarzystwie samego Boba. Co może pójść nie tak?

 • 14

  Akwarium

  +

  Gdy Tina dowiaduje się, że miejscowemu akwarium grozi zamknięcie, dzieciaki Belcherów wymyślają sposób na to, by placówka nadal mogła działać. Tymczasem Bob zdaje sobie sprawę, że może się niejednego nauczyć, obserwując, w jaki sposób Linda obsługuje klientów.

 • 15

  Debata

  +

  Tina zostaje zwerbowana przez drużynę, która przeprowadza debaty. Dziewczyna odnosi nieoczekiwany sukces, jak również zawiera jeszcze mniej spodziewaną znajomość. Tymczasem Louise i Gene przekonują swoich rodziców, by pomogli im w opłaceniu produkcji filmu, skupiającego się na zaskakującym temacie.

 • 16

  Zespute jajo

  +

  Doroczne poszukiwania jajek wielkanocnych zawsze wywołują u Boba i Lindy ducha rywalizacji. Jednakże tym razem zabawa nie idzie zgodnie z planem. Po tym, jak rodzice Belcherowie mają trochę zbyt wiele uciechy przy chowaniu jajek, cała rodzina zostaje zaangażowana do odnalezienia porzuconego jaja, psującego się w szybkim tempie w miejscu ukrycia.

 • 17

  Nagroda

  +

  Linda wygrywa w konkursie wymarzony weekend w domu, w którym kręcony jest jej ulubiony serial filmowy. Sprawy jednak nie toczą się zgodnie z planem. Tymczasem problemy Teddy’ego z bólem pleców sprawiają, że pilnując dzieci musi leżeć na podłodze.

 • 18

  Laserowy pokaz

  +

  Gene towarzyszy Bobowi podczas ostatniego, rock’n’rollowego pokazu laserowego w planetarium. Tymczasem Linda i dziewczynki idą na obiad do zwariowanej restauracji.

 • 19

  Linda i Louise

  +

  Louise popada w szkolne tarapaty. Linda zmuszona jest do spotkania z panem Frondem. Sytuacja może ją kosztować utratę ciężko wypracowanej pozycji szefowej sprzedaży wypieków w Wagstaff. Gdy w końcu dowiaduje się, że jej córka w rzeczywistości starała się pomóc innej uczennicy, kobieta czuje się rozdarta pomiędzy przestrzeganiem polityki szkoły i stosowaniem własnego kodeksu moralnego.

 • 20

  Mama, kłamstwa i taśma wideo

  +

  Linda zapada na okropne przeziębienie na krótko przed szkolnym występem z okazji Dnia Matki. Gdy psuje się staromodna kamera wideo Boba, dzieciaki wystawiają w domu wymyśloną na nowo wersję przedstawienia. Czy jednak kreatywne wtręty dzieciaków wystarczą, by Linda odczuła miłość z okazji tego święta.

 • 21

  Parada

  +

  Gdy okazuje się, że według prognozy pogody dniu uroczystej parady ma padać deszcz, Teddy przekonuje Boba, by przystąpił do konkursu budowy platform, obiecując mu łatwą wygraną. Parada nie idzie zgodnie z planem, po czym Bob zdaje sobie sprawę, że może mu się przydać zmiana swojej postawy.

 • 22

  Szkoła przetrwania

  +

  Bob dowiaduje się, że miejscowy sklep ze sprzętem kempingowym urządza całkowitą wyprzedaż przed zamknięciem. Postanawia w końcu zrealizować swoje marzenie o byciu osobą lubiącą spędzać czas na świeżym powietrzu. W typowym dla Belcherów stylu, Bob przypadkiem zostaje zamknięty na całą noc w sklepie, co okazuje się dla niego prawdziwą szkołą przetrwania. Tymczasem Linda i dzieciaki spędzają wieczór oglądając próbę jednoosobowego show ciotki Gayle.