Bob's Burgers

1212

Poniedziałek 01.55

Poznaj przepis na burgera według przepisu FOX Comedy

Sezon 9
00:30

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 18 listopada o 01.55

  Rodzinne walentynki (Odcinek13 - S09)

 2. Poniedziałek 18 listopada o 02.20

  Niech to gęś kopnie (Odcinek14 - S09)

 3. Poniedziałek 18 listopada o 02.50

  Nowa dyrektorka (Odcinek15 - S09)

Opis

Animowana seria komediowa, której bohater Bob razem ze swoją zwariowaną rodzinką prowadzi bar z burgerami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Po prostu chłopak

  +

  Przekonana, że poznała miłość swojego życia Tina postanawia przebrać się za chłopaka i wziąć udział w przesłuchaniach do boysbandu, żeby odnaleźć swojego ukochanego. Tymczasem w barze Teddy prosi pozostałych Belcherów o opiekę nad jego chorym szczurkiem.

 • 2

  Skok na centrum rozrywki

  +

  Louise, Tina i Gene marzą o samochodziku terenowym, który jest nagrodą w konkursie organizowanym przez miejscowe centrum rozrywki. Opracowują genialny plan jak go zdobyć pomocą pana Fischoedera. Z kolei Teddy przekonuje Boba i Lindę, żeby przygarnęli kurę, która będzie znosić im świeże jaja.

 • 3

  Młodzi przedsiębiorcy

  +

  Tina, Louise i Gene czują przedsmak świata biznesu, kiedy dołączają do szkolnego klubu młodych przedsiębiorców. Tymczasem w restauracji Bob i Linda dają się przechytrzyć klientowi, który ucieka przed uregulowaniem rachunku.

 • 4

  Koszmar w Halloween

  +

  Dzieciaki jak zwykle świetnie się bawią przy okazji Halloween, ale kiedy uzbierane przez wszystkich słodycze znikają w tajemniczych okolicznościach, to Tina, Louise i Gene muszą znaleźć winnego. Z kolei Teddy podczas przystrajania baru daje się ponieść rywalizacji.

 • 5

  Żyj i pozwól latać

  +

  Najmłodsi Belcherowie dostają ważną lekcję na temat zemsty, kiedy ich plan odegrania się na szkolnym doradcy karier doprowadza między rodzeństwem do ostrej rywalizacji. Tymczasem Linda i Bob postanawiają zawalczyć w konkursie papierowych samolocików, do czego zachęca ich Teddy.

 • 6

  Bob's Burgers

  +

  Bob zgadza się zostać kierowcą Edith, kiedy kobieta, zajmująca się zawodowo szyciem kołder, przekonuje go do udziału w jej planie dokonania zemsty. Z kolei dzieciaki idą na luksusowe przyjęcie urodzinowe w stylu „Wielkiego Gatsby'ego”, a Linda pomaga Teddy'emu otworzyć się na nowe smaki.

 • 7

  Łaska Boba

  +

  Belcherowie postanawiają uratować indyka wiezionego do rzeźni, ale kiedy miejscowe media dowiadują się o ich planie, misja staje się trudniejsza, niż początkowo przypuszczali.

 • 8

  Wrotkarka

  +

  Gene jest wściekły, kiedy jego najlepszy przyjaciel Alex wystawia go, żeby tańczyć na wrotkach z Courtney. Tymczasem Teddy, Linda i Bob dają się ponieść wyobraźni, po tym jak zauważają, że ktoś obserwuje restaurację.

 • 9

  Tina i kosmici

  +

  Tina i jej nowa szkolna koleżanka konstruują urządzenie, które pozwala komunikować się z kosmitami. Ich radość szybko zmienia się w strach, kiedy odbierają przerażające ostrzeżenie. Z kolei Bob próbuje sprzedać miniaturowe wieszaki do ubrań, które nieopatrznie zamówił.

 • 10

  Lepiej iść na sanki

  +

  Prawdziwa wojna wybucha, kiedy grupa nastolatków zajmuje teren do jazdy na sankach dotychczas używany przez Tinę, Louise i Gene'a. Tymczasem Bob próbuje pomóc Lindzie, która ma coraz mniej czasu, żeby zrobić na drutach trzy szaliki jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

 • 11

  Olejek Lindy

  +

  Nowa znajoma Lindy rozbudza jej zainteresowanie olejkami eterycznymi, a ciocia Gayle stwierdza, że musi zainterweniować. Z kolei Bob i Teddy zostają podstępem wciągnięci w wykonanie kilku uciążliwych przysług dla pana Hugginsa.

 • 12

  Jak zdobyć Helen

  +

  Belcherowie za wszelką cenę chcą pomóc Teddy'emu w zdobyciu serca jego wymarzonej dziewczyny, ale Tina jest przekonana, że ma dla niego o wiele lepszą kandydatkę.

 • 13

  Rodzinne walentynki

  +

  Walentynkowa kłótnia między Bobem i Lindą jest dla dzieciaków źródłem zmartwienia. Kiedy nie udaje im się zobaczyć filmu, Tina, Louise i Gene postanawiają sami opowiedzieć historię, żeby odwrócić uwagę od niezręcznej atmosfery.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 listopada o 01.55
  1212
  na FOX Comedy
 • 14

  Niech to gęś kopnie

  +

  Tina, zasmucona brakiem zaproszenia na szkolny bal od Jimmy'ego Juniora, niezdrowo przywiązuje się do gęsi z okolicznego parku. Z kolei Linda instaluje aplikację randkową, żeby pomóc Gretchen w znalezieniu partnera.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 listopada o 02.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 15

  Nowa dyrektorka

  +

  Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy Louise wygrywa konkurs i może zostać dyrektorem szkoły na jeden dzień. Tymczasem w restauracji Teddy ma nietypowy pomysł, jak pomóc Bobowi, który nagle traci zdolności kucharskie.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 listopada o 02.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 16

  Wakacje Boba

  +

  Rodzina zmusza pracoholika Boba do wzięcia sobie dnia wolnego. Mężczyzna wykorzystuje jednak tę okazję, aby zacząć pracę w sąsiednim barze kanapkowym. Tymczasem Linda i dzieciaki organizują przyjęcie bociankowe dla grupy motocyklistek.

  Na antenie
  Poniedziałek 18 listopada o 03.15
  1212
  na FOX Comedy
 • 17

  Co z tym planktonem?

  +

  Gene przekonuje Tinę i Louise, żeby pomogły mu uratować plamę planktonu przed zniszczeniem przez klub jachtowy.

  Na antenie
  Sobota 23 listopada o 22.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 25 listopada o 02.10
  1212
  na FOX Comedy
 • 18

  Władcy marionetek

  +

  Dzieciaki odwiedzają teatr kukiełkowy w ramach wycieczki szkolnej, gdzie Louise pakuje się w kłopoty. Z kolei Bob lituje się nad człowiekiem, który rozdaje ulotki przed jego restauracją.

  Na antenie
  Sobota 23 listopada o 22.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 25 listopada o 02.40
  1212
  na FOX Comedy
 • 19

  Radiowy Bob

  +

  Bob poznaje swojego osobistego bohatera: zbuntowanego radiowca, który nie zgadzał się w pracy na żadne kompromisy. Belcherowie sami nie wiedzą, w co się pakują, kiedy postanawiają mężczyźnie wrócić do zawodu.

  Na antenie
  Sobota 23 listopada o 23.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 25 listopada o 03.10
  1212
  na FOX Comedy
 • 20

  Mila Gene'a

  +

  Kiedy dzieciaki muszą obowiązkowo przebiec dystans jednej mili, opracowują plan, jak wymknąć się ze szkoły na darmowe lody. Tymczasem Bob i Linda próbują za wszelką cenę zdobyć tańsze bilety na spektakl w miejscowym centrum kultury.

  Na antenie
  Sobota 23 listopada o 23.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 25 listopada o 03.40
  1212
  na FOX Comedy
 • 21

  Komitet rodzicielski

  +

  Linda stara się mocniej zaangażować w pracę komitetu rodzicielskiego, zafascynowana jego na pozór idealną przewodniczącą Joanne. Z kolei Bob próbuje pocieszyć właściciela sklepu przemysłowego, po tym jak niechcący zażartował z jego papużki, która niedawno uciekła.

  Na antenie
  Sobota 30 listopada o 22.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 2 grudnia o 01.55
  1212
  na FOX Comedy
 • 22

  Tylko razem z Zekiem

  +

  Kiedy Zeke wpada w kłopoty, dzieciaki Belcherów i Jimmy Junior starają się mu pomóc, żeby nie trafił do poprawczaka. Z kolei Tina próbuje im przeszkodzić, chcąc mieć Jimmy'ego Juniora tylko dla siebie. Tymczasem Randy postanawia wynająć restaurację i nakręcić tam swój niezależny film fabularny.

  Na antenie
  Sobota 30 listopada o 22.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 2 grudnia o 02.25
  1212
  na FOX Comedy