Bob's Burgers

1212

Nowy sezon

Sezon 8
00:30

Opis

Animowana seria komediowa, której bohater Bob razem ze swoją zwariowaną rodzinką prowadzi bar z burgerami.

Odcinki

 • 1

  Po prostu chłopak

  +

  Przekonana, że poznała miłość swojego życia Tina postanawia przebrać się za chłopaka i wziąć udział w przesłuchaniach do boysbandu, żeby odnaleźć swojego ukochanego. Tymczasem w barze Teddy prosi pozostałych Belcherów o opiekę nad jego chorym szczurkiem.

 • 2

  Skok na centrum rozrywki

  +

  Louise, Tina i Gene marzą o samochodziku terenowym, który jest nagrodą w konkursie organizowanym przez miejscowe centrum rozrywki. Opracowują genialny plan jak go zdobyć pomocą pana Fischoedera. Z kolei Teddy przekonuje Boba i Lindę, żeby przygarnęli kurę, która będzie znosić im świeże jaja.

 • 3

  Młodzi przedsiębiorcy

  +

  Tina, Louise i Gene czują przedsmak świata biznesu, kiedy dołączają do szkolnego klubu młodych przedsiębiorców. Tymczasem w restauracji Bob i Linda dają się przechytrzyć klientowi, który ucieka przed uregulowaniem rachunku.

 • 4

  Koszmar w Halloween

  +

  Dzieciaki jak zwykle świetnie się bawią przy okazji Halloween, ale kiedy uzbierane przez wszystkich słodycze znikają w tajemniczych okolicznościach, to Tina, Louise i Gene muszą znaleźć winnego. Z kolei Teddy podczas przystrajania baru daje się ponieść rywalizacji.