Bob's Burgers

1212

Niedziela 01.15

Poznaj przepis na burgera według przepisu FOX Comedy

Sezon 9
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 2 lutego o 01.15

  Władcy marionetek (Odcinek18 - S09)

 2. Niedziela 2 lutego o 01.45

  Radiowy Bob (Odcinek19 - S09)

 3. Niedziela 2 lutego o 02.15

  Mila Gene'a (Odcinek20 - S09)

Opis

Animowana seria komediowa, której bohater Bob razem ze swoją zwariowaną rodzinką prowadzi bar z burgerami.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Krąg, ale niestraszny

  +

  Bob chce zrobić Lindzie niespodziankę z okazji ich rocznicy, ale jego plany biorą w łeb, kiedy we wszystko włączają się dzieciaki.

  Na antenie
  Niedziela 23 lutego o 23.00
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Grzybowy przedmiot pożądania

  +

  Kiedy rzadki dodatek do ich Burgera Dnia okazuje się za drogi, Bob i Gene wkraczają do bezlitosnego świata zbieraczy grzybów. Tymczasem nowe okulary Tiny sprawiają, że dziewczyna uznaje, że posiada supermoce.

  Na antenie
  Niedziela 23 lutego o 23.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Łódki z kartonu

  +

  Tina i Bob biorą udział w rodzinnych wyścigach kartonowych łódek, a dziewczyna próbuje ukryć swoje rozczarowanie kiepskimi zdolnościami konstruktorskimi ojca. Tymczasem Linda zabiera Louise i Gene'a na dzień otwarty w remizie i nadużywa gościnności strażaków.

 • 4

  Świński problem Tiny

  +

  Tina przeprowadza w szkole sekcję świńskiego płodu, który zaczyna straszyć. Z kolei Bob i Linda toczą walkę z wielką kulą woskowiny usznej.

 • 5

  Legendy centrum handlowego

  +

  Podczas rodzinnej wyprawy Belcherów do centrum handlowego Tina zostaje przypadkiem wzięta za dziewczynę śpiącego chłopaka. Z kolei Gene i Louise szaleją na zmotoryzowanych zwierzakach, Linda zakłóca odczyt książki, a Bob ma problem z kupnem odpowiednich spodni.

 • 6

  Co powie Sokół

  +

  Louise i Bob organizują w barze ekskluzywny pokaz ich ulubionego filmu, ale odtwórca głównej roli z niezrozumiałych powodów postanawia pokrzyżować im plany.

 • 7

  Zaginiony loft

  +

  Mimo deszczowej pogody Bob i Linda postanawiają wziąć udział w imprezie na poddaszu, a dzieciaki nie ułatwiają życia opiekunce Jen i muszą przeczekać burzę w ciężarówce z lodami.

 • 8

  Gotowanie bez gazu

  +

  Bob chce za wszelką cenę upiec rzadką odmianę indyka z okazji Święta Dziękczynienia, mimo że nagle odłączony zostaje gaz.

 • 9

  Cały ten Gene

  +

  Gene ubiega się o małą rolę w przedstawieniu miejscowego teatru. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy odkrywa, że Linda dogadała się z reżyserem, żeby zapewnić synowi angaż.

 • 10

  Pocztowych świąt

  +

  Linda zatrudnia się tymczasowo na poczcie, żeby zarobić trochę dodatkowych pieniędzy na świąteczne wydatki. Kiedy ważna paczka nie zostaje dostarczona, kobieta łamie wszystkie zasady i postanawia osobiście uratować sytuację. Tymczasem Bob i Tina siedzą w domu z gderliwą rodziną Lindy, a Gene i Louise w ostatniej chwili próbują znaleźć idealny prezent dla Tiny.