Cougar Town:Miasto kocic

1212
Cougar Town © 2013 ABC Studios
Cougar Town:Miasto kocic

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, którzy wspierają się nawzajem w obliczu problemów życiowych, choć w raczej dysfunkcyjny sposób i z dużą domieszką wina.

Odcinki

Sezon 6
 • 1

  Amerykański sen – plan B

  +

  Jules zgadza się przestać pić wino podczas ciąży Laurie, ale reszta ekipy się na to nie zgadza, więc Tom otwiera w swoim garażu „tajny” bar. Tymczasem Grayson przygotowuje Travisa do ojcostwa z pomocą prosiaczka.

 • 2

  Całkiem dorosły

  +

  Jules robi się nadopiekuńcza, gdy Chick chce wziąć udział w inscenizacji bitwy z czasów Wojny Secesyjnej. Bobby rozważa podjęcie pracy w innym stanie. Travisowi nie podobają się imiona dla dziecka wybrane przez Laurie, zatem zwraca się o pomoc do Ellie, by ta je pogrążyła.

 • 3

  Znaleźć przyjaciela

  +

  Podczas gdy Grayson pomaga Andy’emu w znalezieniu nowego, najlepszego przyjaciela, Jules i Ellie zajmują się barem. Wkrótce jednak okazuje się, że praca jest cięższa niż myślały. Travis i Laurie spędzają swój pierwszy weekend sami z małym Bobbym.

 • 4

  W oczekiwaniu na wieczór

  +

  Grayson robi rezerwację w najmodniejszej restauracji w miasteczku. Wraz z Jules są zdeterminowani, by tam dotrzeć, pomimo wciąż piętrzących się przeszkód. Andy wynajmuje specjalny kostium na urodziny Stana, ale ma problem, żeby go zdjąć. Natomiast Ellie zaczyna tweetować w imieniu Laurie i w końcu zatraca się w swojej nowej roli.

 • 5

  Nieudacznicy

  +

  Jules widzi, że Travis ma problemy finansowe, więc pożycza mu pieniądze, których ten używa do rozkręcenia nowego biznesu. Ellie zabiera Andy’ego na misję odwetową po tym, jak jej mąż traci urząd burmistrza. Grayson odbywa zastępstwo za nauczyciela muzyki w szkole Stana.

 • 6

  Tego się nie robi

  +

  Widząc, że Andy jest nieprzygotowany do nadchodzących rozmów o pracę, Jules zgadza się go przetrenować. Ellie potrzebuje miejsca na złapanie oddechu, ponieważ Andy jest przez cały czas w domu, więc udaje się na łódź Bobby’ego i odkrywa, że Grayson ją ubiegł. Tymczasem Travis i Laurie zachęcają Toma do randkowania… z katastrofalnym skutkiem.

 • 7

  Zawsze szaleni

  +

  Po tym, jak w wyniku huraganu zostaje zalana sala gimnastyczna w miejscowym liceum, Jules proponuje, żeby bal maturalny odbył się w Gray’s Pubie, z ekipą w charakterze opiekunów. Jules i Laurie starają się spędzić niesamowity wieczór, ale Laurie nie ma do tego głowy. Andy i Ellie starają się powstrzymać gang łobuzów. Natomiast Travis i Grayson pomagają swoim licealnym odpowiednikom w zdobyciu dziewczyny.

 • 8

  Coś dla mnie

  +

  Jules znajduje ukrytą torbę z dziwnymi przedmiotami, którą Grayson utrzymywał w tajemnicy. Andy stara się przekonać Travisa do wykorzystania prezentu przeznaczonego dla dzidziusia. Ellie jest zła, że Laurie traktuje swojego syna jak modowy dodatek.

 • 9

  Męskie pogaduszki

  +

  Jules obawia się, że jej tato jest samotny, prosi więc Graysona, żeby został jego nowym przyjacielem. Tymczasem Laurie pomaga Andy’emu w podniesieniu swojego społecznego statusu, a Travis i Ellie odbywają szczerą rozmowę w jego vanie.

 • 10

  Ale z Ciebie ziółko

  +

  Jules urządza obiad i zaprasza swojego tatę wraz z jego nową dziewczynę. Travis i Laurie usiłują złapać złodzieja babeczek. Andy i Ellie starają się odkryć tożsamość sławnego pacjenta Toma.

 • 11

  Wspinaczka

  +

  Jules postanawia przeczytać książkę. Grayson bardzo się stara zwracać uwagę na to, co mówią jego przyjaciele, a Andy usiłuje zachować samokontrolę, gdy ekipa ze ślepego zaułka postanawia stawić czoła osobistym wyzwaniom.

 • 12

  Dwie historie

  +

  Tom ujawnia, że podkochuje się w pewnej kobiecie, więc ekipa postanawia pomóc mu w zdobyciu serca ukochanej. Grayson ćwiczy go w tym, czego nie powinien mówić, Andy kupuje bilety do kina, a Laurie i Travis starają się, żeby dobrze wyglądał. Jednak Ellie i Chick mają trochę za duży ubaw z powodu całej operacji.

 • 13

  Ostatni taniec Mary Jane

  +

  Nadchodzą urodziny Jules, a Grayson ma nadzieję, że uda mu się powstrzymać ją przed dyktowaniem warunków, jak to zawsze robi. Zadania nie ułatwia mu fakt, iż w życiu wszystkich zachodzą zmiany.