Czarno to widzę

1212

Sobota 12.25

Perypetie rodzinne

Sezon 3
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 16 czerwca o 23.25

  Śmiertelnie przerażeni (Odcinek03 - S05)

 2. Niedziela 16 czerwca o 23.55

  Purpurowy deszcz (Odcinek04 - S05)

 3. Sobota 22 czerwca o 12.25

  Koniec żałoby (Odcinek05 - S05)

Opis

Dre ma świetną pracę, piękną żonę, czwórkę dzieci oraz dom na przedmieściu. Jednak czy odniesiony sukces nie sprawił, że jego czarna rodzina zapomniała o swoich korzeniach?

Odcinki

 • 1

  Rok przerwy

  +

  W premierowym odcinku piątej serii Junior oświadcza, że postanowił zrobić sobie rok przerwy, co nie podoba się jego rodzicom. Z kolei Jack i Diane zaczynają się zastanawiać, czy powinni nadal mieć wspólny pokój.

 • 2

  Nie bądź mi sąsiadem

  +

  Sąsiedzi postanawiają wynająć swój dom, co dla Johnsonów jest źródłem wielu problemów. Dre czerpie niespodziewaną radość ze zgłaszania każdego drobiazgu policji, ale w końcu czuje, że może dawać zły przykład Jackowi. Tymczasem Diane przeżywa pierwsze zauroczenie, a Bow chce jej w tym pomóc, lecz pozwala przejąć inicjatywę Zoey.

 • 3

  Śmiertelnie przerażeni

  +

  Bliźniaki rezygnują z rodzinnych przebrań na Halloween, obawiając się, że ucierpi na tym ich popularność w szkole. Dre i Bow postanawiają obronić dzieci przed dokuczaniem, urządzając najlepszy dom strachów i zapraszając ich całą klasę. Tymczasem Junior zaczyna spotykać się z członkinią chóru Ruby, która nie wie, jak na to zareagować.

  Na antenie
  Niedziela 16 czerwca o 23.25
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Purpurowy deszcz

  +

  Rodzina jest zaskoczona, że Jack i Diane nie znają twórczości Prince'a. Wszyscy po kolei próbują wyjaśnić najmłodszym, jak wielki wpływ miała na ich życie jego muzyka.

  Na antenie
  Niedziela 16 czerwca o 23.55
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Koniec żałoby

  +

  Alicia, mama Bow, odwiedza rodzinę pierwszy raz od śmierci swojego męża i wciąż mocno przeżywa żałobę po nim. Bow postanawia urządzić imprezę w hawajskim stylu z okazji rocznicy urodzin taty. Tymczasem w ten sam wieczór odbywa się walka MMA, na którą Mason zaprasza Diane.

  Na antenie
  Sobota 22 czerwca o 12.25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 23 czerwca o 23.25
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Powstań, padnij

  +

  Junior spędza cały wolny czas w domu, więc Dre przyjmuje go na staż w swojej firmie. Chłopak jest w zszokowany, że ojciec puszcza mimo uszu obraźliwe rzeczy wypowiadane przez jego współpracowników. Tymczasem Bow pozwala Ruby zająć się Devantem po odejściu niani, ale kobieta nie potrafi zaakceptować zasad dyktowanych przez synową.

  Na antenie
  Sobota 22 czerwca o 12.55
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 23 czerwca o 23.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  Przyjaźń bez korzyści

  +

  Bow zaprzyjaźnia się z osobą z pracy, a Dre stwierdza, że jego żonę wyraźnie ciągnie do ludzi z problemami. Tymczasem Junior zmienia pokój dzielony z Jackiem w siedzibę studenckiego bractwa, a Ruby i Diane łączą siły przeciwko nim.

  Na antenie
  Sobota 29 czerwca o 12.10
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 30 czerwca o 23.10
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Gwiazdka w kinie

  +

  Johnsonowie zgodnie z gwiazdkową tradycją idą do kina, ale nie mogą zdecydować się na wybór seansu. Dre chciałby obejrzeć ważny film o Rosie Parks, ale pozostali woleliby najnowszy przebój o superbohaterach. Junior zaczyna wstydzić się, że zrobił sobie rok przerwy, kiedy spotyka w kinie swoją byłą dziewczynę Megan.

  Na antenie
  Sobota 29 czerwca o 12.40
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 30 czerwca o 23.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 9

  Prywatna szkoła

  +

  Dre musi zabrać Jacka i Diane na biwak, czego wymaga od nich szkoła, ale jednocześnie szykuje plan, jak uciec stamtąd do luksusowego hotelu.

  Na antenie
  Sobota 6 lipca o 12.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 7 lipca o 23.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 10

  Czarni jak my

  +

  Bow i Dre są wściekli, że Diane nie została właściwie oświetlona na zdjęciu klasowym. Dziewczyna nie chce robić z tego powodu awantury, ale rodzice postanawiają uwrażliwić dyrekcję szkoły na różnice wynikające z koloru skóry. Tymczasem Junior stwierdza, że rasizm jest obecny także w jego rodzinie, co doprowadza do gorących sporów.

  Na antenie
  Sobota 6 lipca o 13.05
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 8 lipca o 00.15
  1212
  na FOX Comedy
 • 11

  Nowa na przedmieściach

  +

  Kyra, nastoletnia kuzynka Drego, szuka mieszkania, więc Johnsonowie decydują się przyjąć ją pod swój dach. Okazuje się, że mają różne pomysły, jak pomóc jej dostosować się do życia na przedmieściach. Z kolei Jack i Diane próbują wyrobić sobie opinie o Kyrze na podstawie mediów społecznościowych.

  Na antenie
  Sobota 13 lipca o 12.25
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 15 lipca o 00.15
  1212
  na FOX Comedy
 • 12

  Dziewczyny i chłopaki

  +

  Dre i Bow próbują się odnaleźć w czasach nowej polityki tożsamości oraz neutralności płciowej. Diane zgłasza się do szkolnego przedstawienia i otrzymuje główną rolę męską. Jej obiekt westchnień zaczyna jednak spotykać się z inną dziewczyną. Tymczasem walentynkowa randka Juniora idzie fatalnie, po tym jak ojciec i dziadek udzielili mu lekcji rycerskości.

  Na antenie
  Sobota 13 lipca o 12.55
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 15 lipca o 00.40
  1212
  na FOX Comedy
 • 13

  Jaka praca, taki syn

  +

  Junior pracuje jako stażysta w firmie ojca i z czasem stara się wyrobić sobie pozycję. Kiedy jednak zgłasza swój pomysł podczas jednego ze spotkań, Dre natychmiast wskazuje mu miejsce w szeregu. Tymczasem Bow dowiaduje się od nauczycieli, że Kyra ma wyjątkowy talent do chemii, ale dziewczyna nie chce zmieniać szkoły na wyspecjalizowaną.

 • 14

  Miesiąc Afroamerykańskiej Historii

  +

  Dre nie może się pogodzić, że Jack i Diane odbierają powierzchowną edukację przy okazji Miesiąca Afroamerykańskiej Historii. Po rozmowie z ich nauczycielem zostaje zaproszony do wygłoszenia prelekcji na temat dziejów swoich przodków.

 • 15

  Zwykły dzieciak z Compton

  +

  Bow i Dre chcą wysłać Kyrę do prywatnej szkoły, ale kiedy ich zgłoszenie zostaje potraktowane jako akt dobroczynności, czują się urażeni. Tymczasem Junior chce zostać asystentem Josha w firmie swojego ojca.

 • 16

  Dosyć tego dobrego

  +

  Po tym jak nagle zjawia się dawno niewidziany ojciec Kyry i chce ją zabrać ze sobą do Houston, Bow i Dre próbują mu pokazać, jakie życie mogą jej zapewnić. Z kolei dzieciaki postanawiają zdobyć dla dziewczyny ostatniego hot doga z chilli.

 • 17

  Uczcie się nawzajem

  +

  Dre jest przekonany, że dzięki niemu w firmie zapanowała większa różnorodność, ale kiedy Junior mówi mu, że to Josh jest jego mentorem, mężczyzna traci panowanie nad sobą. Tymczasem Jack i Diane pokazują kolegom nagranie tańczącej Bow, która zostaje okrzyknięta seksowną mamuśką.

 • 18

  Andre Johnson: dobry człowiek

  +

  Planując urodziny Devantego, Bow stara się przestrzegać najnowszych zasad wychowywania dzieci, na co jednak nie chce pozwolić Dre. Junior przekonuje Jacka i Diane do większej dbałości o środowisko, a ich pierwszym zadaniem jest zmiana złych nawyków Ruby.

 • 19

  Pod wpływem

  +

  Jack przechodzi fazę eksperymentowania i pakuje się w kłopoty, więc Dre towarzyszy bliźniakom podczas szkolnej zabawy, żeby mieć syna na oku. Z kolei Junior kłóci się ze swoją dziewczyną, która zarzuca mu, że poświęca zbyt wiele czasu na opiekę nad Devantem.

 • 20

  Spokój na dzielni

  +

  Ciocia Rhonda zabiera Jacka i Diane do części miasta, w której mieszka i stwierdza, że jej bratanek i bratanica wstydzą się swoich korzeni. Razem z Drem próbują im pokazać w miejscowym barze wyjątkowy charakter czarnej dzielnicy. Tymczasem Bow zostaje uznana w pracy za „biurową mamusię”, a Junior pomaga jej pozbyć się tej etykietki.