Diabli nadali

Czwartek 18.00

1212
TM & © 2021 ViacomCBS. All Rights Reserved.
Diabli nadali

Kolejne emisje

 1. Czwartek 28 września o 06.25

  Dieta (Odcinek02 - S01)

 2. Czwartek 28 września o 06.55

  Wiolonczela (Odcinek03 - S01)

 3. Czwartek 28 września o 18.00

  Richie (Odcinek04 - S01)

Opis

Doug Heffernan nie może narzekać. Ma pracę w firmie kurierskiej, piękną żonę Carrie, duży telewizor i przyjaciół, z którymi może przed nim zasiadać. Niespodziewanie jednak ojciec Carrie jest zmuszony, by u nich zamieszkać.

Odcinki

 • 1

  Furgonetka lodziarza

  +

  Kiedy Carrie upiera się, żeby mąż znalazł sposób na zainwestowanie otrzymanego przez nich zwrotu podatku, Doug postanawia kupić furgonetkę lodziarza od nieznanej osoby.

 • 2

  Telefoniczny romans

  +

  Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy Doug próbuje za wszelką cenę powstrzymać telefony od kobiety, która twierdzi, że spędziła z nim romantyczny weekend.

 • 3

  Problemy w pracy

  +

  Carrie jest zła na koleżankę z pracy, że dostała awans, wykorzystując jej metody. Tymczasem w firmie kurierskiej wszystko zaczyna się sypać, kiedy Doug tymczasowo przejmuje kontrolę nad biurem.

 • 4

  Przestraszony Major

  +

  Deacon i Kelly nie chcą, żeby Doug widywał się z Majorem po tym, jak niechcący go przestraszył. Arthur rozkręca nowy interes, wynajmując seniorów jako współpasażerów dla samotnych kierowców.

 • 5

  Pieskie życie

  +

  Doug przygarnia psa na sąsiedzkim przyjęciu, żeby zrobić na innych dobre wrażenie. Nie mówi jednak o niczym Carrie. Kiedy zwierzak robi się tak samo leniwy jak on, para szuka sposobu, by się go jakoś pozbyć.

 • 6

  Krzywe zęby

  +

  Po zobaczeniu swojego portretu autorstwa Majora, Arthur próbuje wyprosić aparat na zęby u Douga i Carrie. Tymczasem Kelly wynajmuje bezrobotnego Spence'a do pomocy w domu.

 • 7

  Wakacyjny dom

  +

  Kiedy Deacon i Kelly kupują wakacyjny dom, Carrie jest niezadowolona, bo też byłoby ich na to stać, ale okazali się zbyt skąpi.

 • 8

  Doug wegetarianin

  +

  Po tym jak prawie przejechał kurę na drodze, Doug staje się wrażliwszy na punkcie zwierząt i postanawia zostać wegetarianinem.

 • 9

  Zjazd absolwentów

  +

  Zbliża się spotkanie absolwentów liceum Douga. Postanawia iść tam w pojedynkę, a Carrie relaksuje się w domu i próbuje obejrzeć film z Arthurem.

 • 10

  Projekt Manhattan

  +

  Carrie chce przeprowadzić się do mieszkania na Manhattanie, ale Doug woli zostać w Queens. Ich spór ujawnia, że mają bardzo różne wizje na temat przyszłości.

 • 11

  W pojedynkę

  +

  Carrie przeprowadza się na Manhattan, ale Doug odmawia opuszczenia domu w Queens. W końcu znajdują jedną rzecz, która utrzyma ich razem – a przynajmniej na to wygląda.

  Na antenie
  Niedziela 1 października o 11.00
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 12

  Chiński syndrom: część pierwsza

  +

  Carrie odkrywa, że ich chińskie dziecko jest gotowe do adopcji, ale Doug myśli o rozwodzie, bo kobieta nie chce zrezygnować z mieszkania na Manhattanie. Tymczasem Arthur musi znaleźć inną pannę młodą na swój ślub.

  Na antenie
  Niedziela 1 października o 11.30
  AllAll
  na FOX Comedy
 • 13

  Chiński syndrom: część druga

  +

  Gdy Doug i Carrie są coraz bliżsi rozwodu, zostają im tylko dwie opcje do wyboru. Czy w trakcie lotu do Chin uda im się rozwiązać nieporozumienia i podjąć podwójne ryzyko?

  Na antenie
  Niedziela 1 października o 12.00
  AllAll
  na FOX Comedy