Dorastająca nadzieja

1212
Raising Hope © 2010-2011 Fox and its related entities. All rights reserved.
Dorastająca nadzieja

Opis

Rodzinny serial komediowy, który śledzi perypetie rodziny Chance’ów po tym, jak w ich życiu niespodziewanie pojawia się niemowlę o imieniu Hope.

Odcinki

 • 1

  Facet z deja vu

  +

  Tajemniczy mieszkaniec Natesville wciąż pojawia się w życiu Chance’ów.

 • 2

  Kasa Burta

  +

  Burt i Virginia wprowadzają w Natesville nowy system barterowy o nazwie „Kasa Burta”, który bardzo przypomina piramidę finansową.

 • 3

  Wakacje

  +

  Virginia jest podekscytowana, gdy lekarz przepisuje jej nowe okulary. Radość nie trwa jednak długo, ponieważ nowe, krystalicznie czyste widzenie pozwala jej dostrzec wszystkie, drobne niedoskonałości w całym domu.

 • 4

  Wysoka rozdzielczość

  +

  Virginia jest podekscytowana, gdy lekarz przepisuje jej nowe okulary. Radość nie trwa jednak długo, ponieważ nowe, krystalicznie czyste widzenie pozwala jej dostrzec wszystkie, drobne niedoskonałości w całym domu.

 • 5

  Howdy's się zmienia

  +

  Nową właścicielką Howdy’s zostaje innowatorka biznasu Maxine, wobec czego wszyscy pracownicy muszą wpaść na jakiś wielki pomysł jak zmienić sklep.

 • 6

  Adopcja

  +

  Sabrina chce oficjalnie uznać Hope za swoje dziecko, ale urzędowy proces adopcji nie zapewnia jej „chwili macierzyństwa”, którą miała nadzieję przeżyć.

 • 7

  Nowi sąsiedzi

  +

  Burt i Virginia mają nowych sąsiadów od strony tylnego płotu, a Burt jest przekonany, że jest w nich coś, co wzbudza podejrzenia.

 • 8

  Funkcja dysfunkcji

  +

  Virginia i Burt obawiają się, że małżeństwo Jimmy’ego i Sabriny nie iskrzy jak kiedyś, więc korzystają z doświadczeń własnego związku, próbując nieco namieszać.

 • 9

  Świąt nie będzie

  +

  Burt chce zostać wybrany na tymczasowego burmistrza Natesville, aby Virginia mogła czynić honory zapalenia lampek na miejskiej choince. Jednak bycie burmistrzem zmienia Burta w Grincha.

 • 10

  Historia o pszczołach

  +

  Burt i Virginia pracują pod przykrywką, chcąc ujawnić korporacyjny skandal, w wyniku którego w Natesville giną wszystkie pszczoły.

 • 11

  Hej tam, Delilah

  +

  Maw Maw przez przypadek wybiera zły numer ze swojego notesika, przez co kuzynka Virginii, Delilah, powraca do miasta. Gdy obie rywalki bez przerwy ze sobą walczą, Maw Maw grozi, że zapisze wszystko w testamencie wnuczce, która będzie się poprawniej zachowywać. Tymczasem Jimmy i Sabrina mają problem ze znalezieniem opiekunki dla Hope.

 • 12

  Gorące danie

  +

  Virginia proponuje dać Sabrinie kilka bardzo jej potrzebnych lekcji gotowania. Jednak gdy Jimmy ogłasza, że zapiekanka jego żony jest lepsza niż jego mamy, w Virginii rozbudza to ducha rywalizacji, po czym zgłasza siebie i swoją synową do konkursu Gorący Posiłek. Chcąc złagodzić napięcie, Burt zaprasza również do zawodów w gotowaniu swoją matkę.

 • 13

  Horror w Natesville

  +

  Starając się wesprzeć rozkwitający związek Barneya i Maxine, Burt i Virginia w rezultacie wdają się w kłótnię. Tymczasem Jimmy i Sabrina postanawiają zacząć uprawiać szermierkę, aby uwolnić napięcie w ich związku.

 • 14

  Droga do Natesville

  +

  Do Natesville zjeżdżają się zawodnicy z całego świata, żeby wziąć udział w Międzynarodowych Igrzyskach Marketów Spożywczych, podczas których walczyć będą o zwycięstwo w sklepowych alejkach Howdy’s. Jednakże, gdy delegacja amerykańska zostaje wplątana w szokujący skandal dopingowy, drużyna z Howdy’s, wraz z Burtem i Virginią musi przejąć pałeczkę i bronić honoru swojego kraju.

 • 15

  Rocznica

  +

  Virginii wydaje się, że Burt ma zamiar kupić jej drogi prezent z okazji 25 rocznicy ich ślubu, więc postanawia zabrać go na turystyczne ranczo prowadzone przez szalonego kowboja. Burt nie jest jednak w stanie się dobrze bawić z powodu tajemnicy, jaką ukrywa przed Virginią.

 • 16

  Adrenalina

  +

  Maw Maw znajduje nową miłość, Huberta, który zachęca ją do udziału w niebezpiecznych zajęciach. Po tym, jak Virginia strofuje Maw Maw, nachodzą ją obawy, że stała się nudną dorosłą i postanawia wraz z Burtem brać udział w bardziej ryzykownych przedsięwzięciach. Jimmy i Sabrina idą za ich przykładem, gdy okazuje się, że szpiegują swoją opiekunkę do dziecka.

 • 17

  Obóz dla grubasów

  +

  Desperacko potrzebując wakacji i korzystając z sugestii Barneya, Burt i Virginia udają się do ośrodka wypoczynkowego, ale ten okazuje się nie być miejscem, jakiego się spodziewali. Tymczasem Jimmy i Sabrina postanawiają mieć dziecko.

 • 18

  Kolacja z szefową

  +

  Szefowa Virginii, Louise, zaczyna przygotowywać ją do roli regionalnego menadżera sprzedaży. Jednak gdy Virginia widzi, na czym naprawdę polega praca jej mentorki, zaczyna mieć wątpliwości. Tymczasem Jimmy i Sabrina martwią się brakiem empatii u Hope, ponieważ dziewczynka nie odczuwa smutku z powodu śmierci swojej rybki. Burt i Virginia biorą udział w telewizyjnym maratonie.

 • 19

  Zjawiska paranormalne

  +

  Virginia przestaje wierzyć w istnienie magii, po czym zaczyna mieć wątpliwości, ponieważ w domu pojawia się duch. Gdy Burt odkrywa, że w ich schronie potajemnie mieszka Jim Hughes, on i Jimmy chwilowo przystają na wygłupy Virginii chcąc, żeby ona ponownie uwierzyła w zjawiska paranormalne. Tymczasem Burt i Virginia dowiadują się pewnej informacji na temat Jima, która bardzo ich przeraża.

 • 20

  Najlepszy przyjaciel człowieka

  +

  Gdy Virginia i Burt zdają sobie sprawę, że cierpią na syndrom „opuszczonego gniazda”, Sabrina sugeruje, żeby zaadoptowali psa. Po tym, jak zostają załatwieni odmownie w schronisku, dostają jednak szansę na przejście okresu próbnego pod okiem Michaela, który w rezultacie nadużywa gościny w ich domu. Tymczasem Jimmy próbuje dowieść Sabrinie, że wciąż podoba się kobietom, pomimo, iż nie ma przy sobie Hope, by zwrócić ich uwagę.

 • 21

  Służąca

  +

  Jimmy’ego i Sabrinę czeka niespodzianka, gdy dowiadują się, że zmarła babcia Sabriny zostawiła im w spadku służącą, która ma dożywotni kontrakt z rodziną. Tymczasem Virginia dostaje awans w pracy, który pozwala Burtowi przejść na emeryturę i podążać za swoją pasją – nawet jeśli nie wie, co nią jest.

 • 22

  Weselny taniec

  +

  Ojciec Virginii, Arnold, powraca do Natesville, szukając pomocy w zaplanowaniu jego nadchodzącego ślubu. Jednakże Arnold zaskakuje wszystkich, gdy ujawnia, że wesele, które przygotowała Virginia tak naprawdę przeznaczone jest dla niej i Burta, by spełnić marzenie, którego nie udało im się zrealizować, gdy zostali nastoletnimi rodzicami.