Duncanville

1212
© 2020 Twentieth Century Fox Film Corporation, Universal Television LLC and Fox Media LLC. All Rights Reserved.
Duncanville

Opis

Obdarzony żywą wyobraźnią piętnastoletni Duncan i jego bliscy wracają ze swoimi kolejnymi przygodami. W drugim sezonie Harrisowie wybierają się na wakacje, Duncan i Kimberly jadą na obóz terapeutyczny, Jing i Jack zakładają zespół muzyczny z Annie jako swoją menedżerką, Duncan bierze udział w wyścigach starych samochodów i wiele, wiele więcej.

Odcinki

 • 1

  Rakietowa impreza

  +

  Jack i Annie przejmują kontrolę nad imprezą urządzoną przez popularne dzieciaki, na którą nie została zaproszona Kimberly. Planują ściągnąć młodzież do swojego domu, żeby Kimberly mogła polepszyć swoją pozycję towarzyską, ale sprawy wymykają się spod kontroli. Tymczasem Duncan i jego koledzy próbują nagrać filmik, który stanie się kolejną sensacją internetu.

 • 2

  Trofeum Annie

  +

  Annie walczy o prestiżową miejską nagrodę z burmistrzynią, kiedy odmawia zdjęcia blokady na koła z jej samochodu. Reszta rodziny musi sobie poradzić ze skutkami tej rywalizacji, kiedy burmistrzyni postanawia wziąć odwet.

 • 3

  Bananowa łódź

  +

  Duncan pierwszy raz nie bierze udziału w szkole letniej, więc rodzina jedzie na wakacje. Podczas wyjazdu Annie i Jack nie mogą się uwolnić od innej pary turystów, Duncan ma obsesję na punkcie instagrama Mii, a Kimberly poprawia swój wizerunek.

 • 4

  Nowe słowo Duncana

  +

  Duncan mówi tacie to, czego żaden dzieciak nie powinien, co zmusza Jacka do konfrontacji ze swoim ojcem. Tymczasem Kimberly i Jing dostają wolną rękę, by robić co zechcą, a Annie i Jack muszą zająć się problemem Duncana.

 • 5

  Awantura w rodzeństwie

  +

  Kimberly i Duncan zostają wysłani na obóz terapeutyczny, kiedy Annie i Jack mają dosyć ciągłych kłótni między nimi. Pod nieobecność starszych dzieci Jing czuje się przytłoczona uwagą ze strony rodziców, która nagle się na niej skupia.

 • 6

  Wyścigi samochodowe

  +

  Duncan zaczyna ścigać się starymi samochodami, żeby uwolnić się od matki, ale okazuje się, że razem tworzą świetny zespół. Jing domaga się remontu pokoju, żeby w tym czasie móc spędzać więcej czasu z Kimberly, a Jack ma problem z ukończeniem projektu.

 • 7

  Urodzinowy zespół

  +

  Jing i Jack zakładają zespół, grający na dziecięcych urodzinach, a Annie zostaje ich menedżerką. Tymczasem Duncan i jego koledzy wypróbowali kanapę z masażem w centrum handlowym i starają się zebrać na nią pieniądze, ładując hulajnogi. Odcinek z gościnnym udziałem Stephena Kinga.

 • 8

  Trener piłkarski

  +

  Jack zostaje trenerem drużyny piłkarskiej Jing, ale kiedy czuje, że zbyt łagodnie traktuje dzieciaki, wzywa na pomoc Duncana, żeby krzykiem zmotywował zespół do walki. Tymczasem Annie zabiera Kimberly do pracy po jej kłótni ze znajomymi.

 • 9

  Wujek Stan

  +

  Duncan nie idzie na próbny egzamin, chcąc spotkać się ze swoim podejrzanym wujkiem Stanem, czym rozczarowuje Annie i Jacka. Tymczasem Jack, Kimberly i Jing sprzątają przerażający strych, żeby nie podpaść Annie.

 • 10

  Bez aparatu

  +

  Kimberly zdejmuje aparat na zęby i nagle zyskuje na popularności. Jack przypadkowo pozbywa się kucyka i cieszy się nowo zdobytym autorytetem.

 • 11

  Jurajski park Annie

  +

  Annie zostaje zawieszona w pracy i zaczyna zajmować się ptakami, które przypuszczają inwazję na dom Harrisów. Kimberly próbuje zadzwonić do chłopaka, a Duncan chce wskoczyć na wysoką gałąź.

 • 12

  Dzień czarownicy 2

  +

  Na dorocznym święcie czarownic Kimberly tworzy magiczny eliksir, który naprawdę działa i sprawia, że Jing zostaje opętana. Duncan i jego koledzy wchodzą do nawiedzonego domu, a Jack próbuje w końcu wygrać wypchanego zwierzaka dla Annie, rzucając do butelek po mleku.