Duncanville

1212
© 2020 Twentieth Century Fox Film Corporation, Universal Television LLC and Fox Media LLC. All Rights Reserved.
Duncanville

Opis

Jak większość piętnastolatków Duncan nie może się doczekać dorosłości, gdy będzie miał mnóstwo pieniędzy, swobody, samochodów i dziewczyn. Niestety na co dzień na nic go nie stać, wszędzie jeździ z mamą i musi zajmować się młodszą siostrzyczką. Nie jest wyjątkowy, ale w swojej bogatej wyobraźni prowadzi naprawdę niesamowite życie.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  Duncan jest zwyczajnym piętnastolatkiem. Jego mama Annie martwi się, że syn zrujnuje sobie przyszłość i zrobi wszystko, by go przed tym ochronić. Z kolei jego tata Jack chce być lepszym rodzicem niż jego ojciec. Resztę rodziny stanowią siostry Duncana: Kimberly i Jing. Wspomagają go przyjaciele Bex, Yangzi, Wolf oraz Mia, w której jest zauroczony.

 • 2

  To tylko gra

  +

  Przyjaciele Duncana zamiast niego wybierają Kimberly do swojej drużyny w grze komputerowej. Chłopak w ramach zemsty dołącza do ich przeciwników, żeby upokorzyć siostrę. Tymczasem Annie próbuje zmusić Jacka do wyrzucenia wszystkich jego pamiątek, które zagracają garaż.

 • 3

  Matka na tropie

  +

  Licząc na awans, Annie próbuje wystawić jak najwięcej mandatów za złe parkowanie. Kiedy w jednym z samochodów znajduje zwłoki, „prawdziwa” policja szybko odsuwa ją na bok. Próbuje wtedy wciągnąć Duncana we własne śledztwo, żeby namierzyć przestępcę, sprzedającego podróbki uczniom. Tymczasem Jack chce być fajnym tatą, ale sprawia, że Kimberly i Jing poważnie chorują.

 • 4

  Dzień czarownicy

  +

  Miasteczko celebruje doroczny Dzień Czarownicy, a zdruzgotany Duncan zostaje wybrany do roli „dziewicy” podczas wielkiej ceremonii. Protestuje przeciw obchodom, żeby zaimponować Mii, która uważa je za seksistowskie i barbarzyńskie. Z kolei Annie i Jack kradną przepis zmarłej sąsiadki, chcąc wygrać konkurs na najlepsze chili.

 • 5

  Lodówka

  +

  Kiedy rodzina kupuje nowoczesną lodówkę, Annie czuje się niepotrzebna. Jack i dzieciaki nie widzą nic złego, kiedy urządzenie coraz bardziej wkracza w ich prywatność. W końcu jednak orientują się, że producent lodówki nie ma czystych intencji.

 • 6

  Siostra i żona

  +

  Chcąc uczcić rocznicę ślubu, Jack i Annie próbują wrócić do młodzieńczych pasji i wybierają się do klubu w stylu lat 80. Ostatecznie dochodzą do wniosku, że dojrzałość wcale nie musi być nudna. Jing zmusza Duncana do ślubu na niby, ale sprawy komplikują prawdziwe problemy małżeńskie. Tymczasem Kimberly czuje się zaniedbana i próbuje zwrócić na siebie uwagę.

 • 7

  Marzenie Jacka

  +

  Kiedy seksowny nowy hydraulik Bobby Bastille odbiera wszystkich klientów Jackowi, ten rzuca pracę, żeby spełnić swoje marzenie i napisać rockową operę. Angażuje rodzinę do obsady i wynajmuje miejski teatr do występu na żywo, mimo sprzeciwów Annie. Duncan i Kimberly stają po jego stronie, licząc że zapunktują u swoich obiektów westchnień.

 • 8

  Sędzia Annie

  +

  Podczas fali upałów miejscowy basen przeżywa prawdziwe oblężenie. Annie i Jack pokazują dzieciom, gdzie kiedyś się kąpali. Zabawę przerywa bogaty mieszkaniec miasta, który wykupuje teren, osusza kąpielisko i wytacza im proces o wtargnięcie na swoją działkę. Annie stawia mu czoła w sali sądowej i dostaje własny program telewizyjny.

 • 9

  Dzieci z wolnego wybiegu

  +

  Jack i Annie odkrywają, że ich dzieci są skrajnie niesamodzielne, więc postanawiają wprowadzić nowe metody wychowania i powierzyć im więcej obowiązków. Kiedy jednak Duncan i Kimberly dostają proste zadanie zrobienia zakupów, niespodziewanie lądują w Meksyku.

 • 10

  Matka Wolfa

  +

  Nadchodzi Dzień Matki, a Annie czuje się niedoceniona, więc bierze pod opiekę kolegę Duncana, Wolfa, który dba o nią o wiele bardziej, niż jej własne dzieci. Tymczasem Jack próbuje wynagrodzić wszystko Annie, znajdując dla niej rzadki kwiat.

 • 11

  Przewodniczący bez klasy

  +

  Duncan startuje w wyborach przewodniczącego klasy jako kontrkandydat Mii, ale wkrótce orientuje się, że stawka rywalizacji jest poważniejsza, niż się spodziewał. Z kolei Kimberly bierze udział w charytatywnej sprzedaży ciasteczek. Kiedy postanawia uciec się do podstępu, szybko orientuje się, że kto pod kim dołki kopie, ten sam w mnie wpada.