Family Guy: Głowa rodziny

1616

Sobota 22.00

Premiera nowego sezonu w sobotę 16 marca!

Sezon 17
00:30

Kolejne emisje

 1. Środa 27 maja o 00.15

  Pies z wyrokiem (Odcinek02 - S18)

 2. Środa 27 maja o 00.45

  Kumpel Stewie (Odcinek03 - S18)

 3. Środa 27 maja o 01.05

  Wielka draka w Małym Quahog (Odcinek04 - S18)

Opis

Przewrotna komedia animowana, która prezentuje codzienne perypetie pewnej rodziny z charakterystycznym dla siebie humorem i brakiem jakichkolwiek świętości.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Rockowy rejs

  +

  Kiedy browar ogłasza, że zwolni jednego pracownika, Peter denerwuje się, że to on zostanie wyrzucony. Żeby ukoić jego nerwy, rodzina rusza na rockowy rejs, który jednak nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami.

 • 2

  Brian i Ida

  +

  Peter i jego przyjaciele mają już dość zapominania o pomysłach na milionowe biznesy, które omawiają podczas picia. Postanawiają przypiąć sobie kamerki policyjne Joego, żeby rejestrować każdy swój ruch. Tymczasem Quagmire próbuje pogodzić się z niespodziewanymi zmianami w jego życiu rodzinnym.

 • 3

  Fantastyczna Babs

  +

  Kiedy Stewie otrzymuje medal za udział w szkolnych zawodach dla dzieciaków, zaczyna kwestionować wszystkie swoje zwycięstwa. Tymczasem Peter prowokuje kłótnię między rodzicami Lois i musi naprawić wyrządzone przez siebie szkody.

 • 4

  Family guy według Disneya

  +

  W wyjątkowym odcinku telewizja postanawia sprawdzić pomysły na odświeżenie serialu. Trzy wersje zostają pokazane grupie ankietowanych, a ich reakcje bywają zaskakujące.

 • 5

  Kocia wojna

  +

  Kiedy Quagmire otwiera w miasteczku kocią kawiarnię, Brian postanawia doprowadzić do jej zamknięcia. Tymczasem Meg i Chris pakują się w kłopoty w szkole, a zdenerwowana Lois wysyła ich na kościelny biwak, żeby mogli wrócić na właściwą drogę.

 • 6

  Ostre Święto Dziękczynienia

  +

  Lois organizuje wyjątkową kolację z okazji Święta Dziękczynienia dla swojej rodziny. Żeby jej uniknąć, Peter woli zostać aresztowany. Tymczasem na jaw wychodzi tajemnica, którą Stewie ukrywał przed wszystkimi.

 • 7

  Żar serc

  +

  Aby uczcić rocznicę ślubu Petera i Lois, Griffinowie opowiadają swoje wersje trzech powszechnie znanych historii miłosnych.

 • 8

  Idą święta

  +

  Meg spotyka się z zaskakującą reakcją, kiedy zabiera Stewiego do centrum handlowego na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Tymczasem Stewie próbuje się otrząsnąć po tym doświadczeniu, a pomaga mu Brian.

 • 10

  Connie i jej Celica

  +

  Kiedy Lois zatrudnia się jako nauczycielka muzyki w szkole Chrisa i Meg, złośliwa uczennica Connie wybiera ją jako obiekt swoich prześladowań.

 • 11

  Ostre cięcia

  +

  Kiedy Brian przypadkiem staje się lokalnym bohaterem, odnawia z nim kontakt dawny przyjaciel, a obecnie odnoszący sukcesy pies-milioner i doradza mu kastrację. Tymczasem Lois obcina włosy na krótko mimo protestów Petera, który w ramach zemsty postanawia jeszcze bardziej ją zawstydzić.

  Na antenie
  Sobota 6 czerwca o 22.00
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 7 czerwca o 23.00
  1616
  na FOX Comedy
 • 12

  Uziemieni pod ziemią

  +

  Peter w tajemnicy zakłada sobie kartę kredytową i zaczyna szastać pieniędzmi rodziny, więc Lois daje mu szlaban na wyjścia z domu. W ramach planu ucieczki Griffin zaczyna kopać tunel, który poprowadzi wprost do jego ulubionego baru.

  Na antenie
  Sobota 6 czerwca o 22.30
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 7 czerwca o 23.30
  1616
  na FOX Comedy
 • 13

  Stary bogacz Stewie

  +

  Przyszłość Stewiego nie mogłaby się potoczyć lepiej. Żyje jako zamożny starszy mężczyzna w typie pana Burnsa. Nagle jego sielską emeryturę przerywa Brian, który przekazuje mu, że Peter jest umierający.

  Na antenie
  Sobota 13 czerwca o 22.00
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 14 czerwca o 23.30
  1616
  na FOX Comedy
 • 14

  Ruch

  +

  Peter zostaje trenerem drużyny baseballowej z Quahog. Kiedy przed meczem ma problemy żołądkowe i musi uklęknąć podczas hymnu państwowego, niechcący zostaje symbolem walki z rasizmem.

  Na antenie
  Sobota 13 czerwca o 22.30
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 15 czerwca o 00.00
  1616
  na FOX Comedy
 • 15

  Dzidziuś Stewie

  +

  Stewie konstruuje maszynę genetyczną, która pozwoli mu na zawsze zachować wysoki poziom inteligencji. Niestety jego wynalazek nie działa jak należy i zmienia go w to, czym zawsze powinien być, czyli w niemowlę.

  Na antenie
  Sobota 20 czerwca o 22.00
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 21 czerwca o 23.10
  1616
  na FOX Comedy
 • 16

  Rozkręć mnie

  +

  Nadmierne pocenie się Petera jest coraz większym problemem dla jego firmy, więc szef każe mu pracować w domu. Tymczasem Stewie i Chris powodują straty warte tysiące dolarów w sklepie z elektroniką, po czym z pomocą Briana uruchamiają internetową kampanię zbierania środków na fikcyjny cel.

 • 17

  Śpiączka

  +

  Peter odkrywa muzykę zespołu Van Halen i staje się ich zagorzałym fanem. Niestety w wyniku wypadku samochodowego nagle zapada w śpiączkę.

 • 18

  Lepiej umrzeć

  +

  Kiedy Meg zostaje omyłkowo uznana za ofiarę wypadku samochodowego, korzysta z okazji i postanawia zacząć nowe życie w innym miejscu. Tymczasem Griffinowie próbują pogodzić się z nową rzeczywistością bez niej.

 • 19

  Biblia według Griffinów

  +

  Griffinowie postanawiają przeczekać wielką burzę w hotelu, gdzie umilają sobie czas opowieściami zaczerpniętymi z Biblii.

  Na antenie
  Sobota 30 maja o 22.00
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 31 maja o 23.25
  1616
  na FOX Comedy
 • 20

  +

  Na antenie
  Sobota 30 maja o 22.30
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 31 maja o 23.55
  1616
  na FOX Comedy