Family Guy: Głowa rodziny

1616

Sobota 30 listopada 23.00

Premiera nowego sezonu w sobotę 16 marca!

Sezon 17
00:30

Kolejne emisje

 1. Wtorek 19 listopada o 00.00

  Mama Quagmire'a (Odcinek11 - S14)

 2. Wtorek 19 listopada o 00.25

  Encyklopedia Griffinów (Odcinek12 - S14)

 3. Wtorek 19 listopada o 00.50

  Ciąża Stewiego (Odcinek13 - S14)

Opis

Wywrotowa komedia animowana w prześmiewczy i pokrętny sposób ukazująca codzienne, życiowe zmagania amerykańskiej rodziny z klasy średniej.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Nowotworowi nowożeńcy

  +

  Brian zakochuje się w Jess Schlotz, która wyjawia mu, że choruje na raka. Postanawia się z nią ożenić, ale wkrótce po ślubie zaczyna żałować swojej decyzji, kiedy lekarze odkrywają, że kobieta jest już zdrowa.

  Na antenie
  Sobota 30 listopada o 23.00
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 2 grudnia o 02.55
  1616
  na FOX Comedy
 • 2

  Pies z wyrokiem

  +

  Małżeństwo Briana z Jess nie układa się tak, jak to sobie wyobrażał, więc za poradą Petera postanawia przestać o siebie dbać. W efekcie Jess decyduje się go potajemnie uśpić. Tymczasem Chris i Stewie po powrocie z pewnej imprezy zaczynają palić papierosy elektroniczne.

  Na antenie
  Sobota 30 listopada o 23.30
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 2 grudnia o 03.20
  1616
  na FOX Comedy
 • 3

  Kumpel Stewie

  +

  Ku swojemu zaskoczeniu Stewie zaprzyjaźnia się z równolatkiem Hudsonem, ale czuje się zdradzony, kiedy kolega nie zaprasza go na swoje urodziny. Z kolei Peter uczy się być bardziej asertywny po udziale razem z Lois w szkoleniu prowadzonym przez Tony'ego Robbinsa.

  Na antenie
  Niedziela 1 grudnia o 00.00
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 2 grudnia o 03.45
  1616
  na FOX Comedy
 • 4

  Wielka draka w Małym Quahog

  +

  Kiedy Brian wyśmiewa jego mały wzrost, Stewie buduje maszynę zmniejszającą, żeby wyrównać rachunki. Niestety jego plan przynosi niespodziewane skutki i obaj zostają skurczeni do mikroskopijnych rozmiarów. Dzięki temu poznają grupę niesporczaków, którym przewodzi Vernon, a jedno ze stworzeń przypomina Patricka Stewarta.

  Na antenie
  Niedziela 1 grudnia o 00.30
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 2 grudnia o 04.10
  1616
  na FOX Comedy
 • 5

  Sprawa Cartera

  +

  Lois otrzymuje niespodziewany prezent urodzinowy od ojca w postaci broni palnej. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że Carter musi zdać się na opiekę Griffinów, kiedy Barbara przebywa na Antarktydzie.

  Na antenie
  Sobota 7 grudnia o 22.00
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 9 grudnia o 02.05
  1616
  na FOX Comedy
 • 6

  Stań przy Meg

  +

  Kiedy Meg ratuje Stewiego przed udławieniem się na śmierć winogronem, chłopak postanawia pomóc siostrze, angażując w to także Briana. Tymczasem Chris idzie do szkoły zawodowej za poradą dyrektora Shepherda.

  Na antenie
  Sobota 7 grudnia o 22.30
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 9 grudnia o 02.35
  1616
  na FOX Comedy
 • 7

  Zimowe igrzyska Griffinów

  +

  Żeby zrobić wrażenie na rodzinie, Meg dostaje się do amerykańskiej reprezentacji w biathlonie i trenuje przed udziałem w zimowych igrzyskach olimpijskich. Sytuacja zmienia się jednak dramatycznie, kiedy Peter trafia do Korei Północnej.

  Na antenie
  Sobota 7 grudnia o 23.00
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 9 grudnia o 03.05
  1616
  na FOX Comedy
 • 8

  Dziedziczki

  +

  Stewie odkrywa, że Brian zabiega o względy bogatych wdów, w tym jednej, która odziedziczyła potężny majątek. Dołącza do jego starań, ale odkrywa że Quagmire próbuje wyciąć ten sam numer. Z kolei Peter uczy Chrisa, jak kosić trawnik i wpada w oko Herbertowi, który bierze go za pulchnego dzieciaka. Spędzają razem mnóstwo czasu, co wywołuje zazdrość Chrisa.

  Na antenie
  Sobota 7 grudnia o 23.30
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 9 grudnia o 03.35
  1616
  na FOX Comedy
 • 9

  Pawtucket Pete

  +

  Po śmierci dyrektorki Angeli, na czele Browaru Pawtucket stają Bert i Sheila. Degradują Petera do działu recyklingu. Szczęście uśmiecha się do niego, kiedy nowe szefostwo postanawia uczynić go twarzą ich piwa. Sytuacja jednak komplikuje się, kiedy Brian zyskuje większą popularność jako imprezowy pies, będący maskotką browaru.

  Na antenie
  Sobota 14 grudnia o 22.00
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 16 grudnia o 02.00
  1616
  na FOX Comedy
 • 10

  Telewizyjna siwizna

  +

  Kiedy Peter siwieje po poszukiwaniu duchów razem z kumplami, jego nowy wizerunek przyciąga uwagę prezentera miejscowych wiadomości Toma Tuckera. Pod jego kierownictwem uczy się, jak przekazywać fake newsy i wkrótce zostaje głównym analitykiem kryminalnym telewizji. Tymczasem Brian i Stewie próbują pomóc Chrisowi w jego życiu randkowym.

  Na antenie
  Sobota 14 grudnia o 22.30
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 16 grudnia o 02.30
  1616
  na FOX Comedy
 • 11

  Człowiek Trumpa

  +

  Peter przenosi się z rodziną do Waszyngtonu, żeby objąć stanowisko rzecznika prasowego Białego Domu u Donalda Trumpa. Problemy zaczynają się, kiedy Peter przyłapuje prezydenta na molestowaniu Meg, o której wizerunek zadbała wcześniej Ivanka Trump.

  Na antenie
  Sobota 14 grudnia o 23.00
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 16 grudnia o 03.00
  1616
  na FOX Comedy
 • 12

  Brian Robot

  +

  Obchodzący kolejne urodziny Brian jest załamany, że nie napisał dotąd swojej biografii. Stewie proponuje mu pomoc, ale zamiast tego tworzy robotyczną kopię Briana, która naśladuje go we wszystkim. Tymczasem w Quahog otwiera się nowy salon masażu, z którego zamierza skorzystać Peter. Wkrótce dowiaduje się jednak, że to przykrywka dla gangu sutenerów, którego rozbicie szykuje Joe.

  Na antenie
  Sobota 14 grudnia o 23.30
  1616
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 16 grudnia o 03.30
  1616
  na FOX Comedy
 • 13

  Tłuszcze trans

  +

  Po skorzystaniu z toalety dla osób transpłciowych podczas meczu baseballowego, Peter zostaje uznany za osobę trans i zaczyna nosić kobiece stroje, żeby skorzystać w pracy z praw, które popiera jego nowoczesne szefostwo. Sytuacja wymyka się jednak spod kontroli, kiedy traci przytomność w nieszczęśliwym wypadku, a Bert i Sheila fundują mu operację korekty płci.

 • 14

  Głowa rodziny na diecie

  +

  Peter ma problemy w pracy i postanawia zadbać o zdrowie, przechodząc na dietę. Pomagają mu w tym Quagmire, Joe i Cleveland. Kiedy Lois zaczyna pisać romantyczną powieść, Brian i Stewie są ciekawi, kto może jej się podobać.

 • 15

  Jaki ojciec, taka córka

  +

  Chłopaki zgłaszają się do pilnowania uczestników balu licealnego. Quagmire jest zauroczony dziewczyną imieniem Courtney, ale zaczyna podejrzewać, że może być ona jego córką. Wykorzystuje swój awaryjny zestaw do badań genetycznych i uzyskuje potwierdzenie. Ku zaskoczeniu kolegów stara się wypełniać ojcowskie obowiązki. Zabiera nawet córkę na biwak z Peterem i Meg.

 • 16

  Za kulisami

  +

  Griffinowie nagrywają komentarz do fikcyjnego odcinka, w którym Lois odkrywa, że Peter był kiedyś mężem Sarah Paulson, a Chris może być synem Philipa Seymoura Hoffmana. Sytuacja robi się jeszcze bardziej absurdalna, kiedy bohaterowie poznają aktorów, użyczających im głosu.

 • 17

  Przygoda na wyspie

  +

  W poszukiwaniu ukochanego trójkołowca, który Peter wyrzucił na śmietnik, Stewie w towarzystwie Briana trafia na wyspę śmieci, pływającą na środku morza. Tymczasem Lois próbuje pomóc Quagmire'owi w jego życiu uczuciowym, kiedy mężczyzna stara się o względy pani w średnim wieku.

 • 18

  Wyrzuć to

  +

  Pod wpływem nowej książki autorstwa Tricii Takanawy, Lois zmusza bliskich do wyrzucania z domu wszystkich rzeczy, które nie dają im szczęścia. W efekcie doprowadza metodę do skrajności, pozbywając się całej rodziny i majątku. Wpada w depresję, kiedy zdaje sobie sprawę, że została z niczym.

 • 19

  Dziewczyna z internetu

  +

  Kiedy Meg nagle zostaje gwiazdą internetu, razem z podekscytowanym Peterem pracują nad nowym materiałem, którego tematem jest niezdrowe jedzenie. Z kolei Brian i Stewie szaleją zastępczą bryką, kiedy stary samochód Briana jest w naprawie.

 • 20

  Liceum Adama Westa

  +

  Brian zgłasza propozycję nadania imienia Adama Westa miejscowemu liceum, żeby uczcić niedawno zmarłego burmistrza Quahog. Sukces zachęca go do wystartowania w wyborach na to stanowisko, zwłaszcza że uzyskuje wsparcie wdowy po Weście. Griffinowie bezskutecznie próbują go odwieść od tego pomysłu. Brian początkowo nie ma kontrkandydata, ale w końcu wyzwanie rzuca mu Quagmire.