Futurama

Poniedziałek 22.00

1616
Futurama

Kolejne emisje

 1. Poniedziałek 27 września o 02.20

  Antologia II (Odcinek03 - S04)

 2. Poniedziałek 27 września o 02.50

  Miłość i rakieta (Odcinek04 - S04)

 3. Poniedziałek 27 września o 03.20

  Rodzinny świat Leeli (Odcinek05 - S04)

Opis

Bohaterem komediowego serialu animowanego jest dostawca pizzy Fry, który przypadkowo zostaje zamrożony w 1999 roku i budzi się tysiąc lat później w nowym, wspaniałym świecie, który w wielu aspektach nie różni się zbytnio od tego dwudziestowiecznego.

Odcinki

 • 1

  Odrodzenie

  +

  Po koszmarnej kraksie statku kosmicznego Profesor próbuje przywrócić do życia swoją załogę za pomocą nowej maszyny.

 • 2

  W rajskim ogrodzie

  +

  Zabójczy satelita jest na kursie kolizyjnym z Ziemią. Leela i Zapp Brannigan trafiają na planetę podobną do rajskiego ogrodu.

 • 3

  Atak morderczej apki

  +

  Cała załoga kupuje nowoczesne telefony. Żeby zaistnieć w mediach społecznościowych, Fry umieszcza w sieci wstydliwe nagranie śpiewającego czyraka Leeli.

 • 4

  Propozycja nieskończoność

  +

  Amy i Bender zaczynają się spotykać, co jest tematem tabu w XXXI wieku. Bender rozpoczyna kampanię na rzecz legalizacji roboseksualnych małżeństw między ludźmi a robotami.

 • 5

  Kod da Vinci

  +

  Fry przypadkowo znajduje szkic Leonarda da Vinci. Załoga rusza do Rzymu z przyszłości, żeby odkryć tajemnice wielkiego artysty.

 • 6

  Śmiertelna inspekcja

  +

  Bender chwali się swoją idealną budową, po czym odkrywa, że cierpi na zabójczą wadę produkcyjną. Nagle musi sobie poradzić z wizją własnej śmiertelności.

 • 7

  Zmarły Philip J. Fry

  +

  Profesor wynajduje jednokierunkowy wehikuł czasu, który zabiera załogę jeszcze dalej w przyszłość bez nadziei na powrót.

 • 8

  Koty rządzą

  +

  Amy ma obronę pracy na Uniwersytecie Marsjańskim, ale przerywa jej uroczy kot. Zwierzak zabiera się z załogą z powrotem na Ziemię, gdzie zaczyna zwoływać innych przedstawicieli swojego gatunku. Inteligentne koty wkrótce przejmują władzę nad światem.

 • 9

  Ewolucja robotów

  +

  Profesor Farnsworth prowadzi badania nad teorią ewolucji na planecie zamieszkanej przez roboty.

 • 10

  Spodziewana zamiana ciał

  +

  Amy i Farnsworth zamieniają się ciałami, dzięki czemu profesor może znów poczuć się młody, a dziewczyna szczupła. Jedynym problemem jest to, że nie potrafią dokonać zamiany z powrotem. Próbując rozwiązać sytuację, reszta załogi także dokonuje zamiany ciał.

 • 11

  Kosmiczny rozwód

  +

  Para królewska obcych ma problemy małżeńskie. Ndnd ma dość męża i jego braku zapału do podbijania innych światów, więc wysyła go z zadaniem inwazji na Ziemię. Kiedy Lrrr zostaje tam wzięty za uczestnika konkursu na najlepszy kostium, kosmitka postawia go porzucić.