Glee

1212
Glee © 2013-2014 Fox and its related entities. All rights reserved.
Glee

Opis

Serial muzyczno-komediowy opowiadający o pełnym nadziei nauczycielu, który stara się uratować szkolny chór, pomagając jednocześnie grupie utalentowanych dzieciaków.

Odcinki

 • 1

  Przegrana

  +

  Po poniżającym niepowodzeniu jako aktorki telewizyjnej, Rachel przyjeżdża do domu do Limy, aby dowiedzieć się, co chce dalej robić. Po odkryciu, że Sue zakazała zajęć artystycznych w liceum im. McKinleya, Rachel bierze na siebie przywrócenie do życia i poprowadzenie klubu chóralnego. Tymczasem Blaine, który nie jest już w związku z Kurtem, przeprowadził się do domu, by trenować Warblersów, podczas gdy Will prowadzi zespół rywali Vocal Adrenaline, a Sam pracuje jako asystent trenera dla szkolnej drużyny futbolowej w liceum im. McKinleya.

 • 2

  Powrót do domu

  +

  Puck, Quinn, Santana, Mercedes, Brittany, Artie i Tina wszyscy powracają do liceum im. McKinleya na imprezę z okazji zjazdu absolwentów oraz by pomóc Rachel i Kurtowi w zrekrutowaniu członków do nowego klubu chóralnego.

 • 3

  Postrzępiony gobelin

  +

  Rachel i Kurt zmagają się z odbudowaniem i współkierowaniem klubem w liceum im. McKinleya. Tymczasem Sue jest zaniepokojona, gdy Becky przywodzi do miasta swojego nowego chłopaka.

 • 4

  Knowania Sue Sylvester, cz. 1

  +

  Rachel stara się zawrzeć układ z Willem, aby jego zespół celowo obniżył swój poziom podczas występów gościnnych w liceum im. McKinleya. Tymczasem Sue jest zajęta knowaniami i hipnotyzuje Sama, żeby ten zaczął chodzić z Rachel, a potem ją rzucił.

 • 5

  Knowania Sue Sylvester, cz. 2

  +

  Sue znowu przystępuje do akcji, starając się naprawić związki, które według niej wymagają naprawy. Tymczasem Kitty pomaga Rachel w znalezieniu idealnej listy utworów, by wygrać podczas gościnnego spotkania chórów. Natomiast Sam rekrutuje zawodnika futbolowego – Spencera do klubu chóralnego.

 • 6

  Co potrzebne teraz światu

  +

  Brittany i Santana muszą przekonać niektórych członków rodziny do swojego związku. Tymczasem podczas tygodnia poświęconego twórczości Burta Bacharacha, Mercedes powraca do Ohio, by przekonać Rachel do podążenia za marzeniami o Broadwayu.

 • 7

  Nowe życie Rachel Berry

  +

  Will podejmuje desperackie kroki, by nauczyć łobuzów z Vocal Adrenaline czym jest tolerancja. Tymczasem członkowie New Directions pomagają Rachel w zorganizowaniu sobie życia od nowa, gdy ta dowiaduje się, że jej rodzinny dom został sprzedany.

 • 8

  Wesele

  +

  Członkowie New Directions zajęci są nieustającym planowaniem uroczystości weselnych Santany i Brittany, podczas gdy Sue zachęca wszystkich do podążania za głosem serca.

 • 9

  Dziecięcy gwiazdor

  +

  Bardzo nerwowy i wymagający trzynastolatek prosi, żeby członkowie New Directions wystąpili podczas jego bar micwy, w związku z czym zespół musi zabrać się do intensywnej pracy przed swoim pierwszym, publicznym występem. Tymczasem Spencer zmusza Rodericka, by ten walczył z nadwagą.

 • 10

  Wzloty i upadki Sue Sylvester

  +

  Dalton Academy doszczętnie płonie, a Warblersi muszą połączyć się z New Directions, by stworzyć super grupę. Tymczasem w Nowym Jorku, Rachel stara się o ponowne przyjęcie do NYADA.

 • 11

  Stworzyliśmy ten klub

  +

  New Directions i Warblersi walczą razem o zwycięstwo podczas zawodów okręgowych. Tymczasem Rachel musi wybrać pomiędzy powrotem do NYADA i uczestnictwem w kolejnym przedstawieniu na Broadwayu z jej byłą miłością, Jessem St. Jamesem.

 • 12

  Rok 2009

  +

  „Glee” cofa się w czasie, by odkryć dlaczego pierwsi członkowie New Directions wstąpili do klubu.

 • 13

  Gdy spełniają się marzenia

  +

  „Glee” robi skok w przyszłość, by zobaczyć jak potoczyło się życie bohaterów w ciągu pięciu kolejnych lat.

 • 14

  +