Hoży doktorzy

1616
Hoży doktorzy

Opis

Zabawna komedia ukazująca perypetie młodego lekarza, dr Johna J.D. Doriana, który odbywa staż w szpitalu, gdzie poznaje tajniki zawodu i nowych przyjaciół.

Odcinki

 • 1

  Nasz pierwszy dzień szkoły

  +

  J.D., Turk, dr Cox, dr Kelso oraz Denise podejmują się nauczania w szpitalu Świętego Serca i muszą zająć się grupą początkujących studentów, dla których pierwszy dzień jest pełen trudnych wyzwań. J.D. nie jest pewien czy jest w stanie coś wnieść i nawiązać więź z którymkolwiek ze swoich nowych podopiecznych.

 • 2

  Nasz pijany przyjaciel

  +

  Lucy ignoruje radę dr Coxa, żeby nie angażować się emocjonalnie w sprawy pacjentów i w rezultacie musi uczyć się na własnych błędach, w bardzo nieprzyjemny sposób. Tymczasem Denise czuje się zraniona, gdy dowiaduje się, że stażysta, w którym się zakochała, spotyka się z nią tylko dla seksu.

 • 3

  Nasze przykłady do naśladowania

  +

  Gdy Drew sprawia zawód dr Coxowi, zmuszony jest zwrócić się o pomoc do J.D. Tymczasem Lucy prosi dr Mahoney, żeby została jej mentorką, ale ona jest zbyt zajęta swoimi sprawami, żeby móc jeszcze komuś pomagać.

 • 4

  Nasze historie

  +

  J.D. i Turk przychodzą w przebraniu na imprezę dla studentów medycyny. Tymczasem Kelso żegna się czule z Tedem i Goochem.

 • 5

  Nasze sekrety

  +

  J.D. spędza swój ostatni dzień jako nauczyciel usiłując się dowiedzieć, kto wystawił mu negatywną opinię. Lucy stara się wziąć w garść przed wykonaniem zabiegu na prawdziwej osobie, a dr Cox próbuje przekonać Denise, że Drew przejął kontrolę w ich związku.

 • 6

  Nasza nowa kumpela

  +

  Turk zmaga się ze znalezieniem zastępcy na miejsce swojego najlepszego przyjaciela. Elliot doradza przepracowanej i przemęczonej Lucy.

 • 7

  Nasze białe fartuchy

  +

  Przed ceremonią otrzymania lekarskich fartuchów, studenci medycyny zastanawiają się nad tym, co skłoniło ich wybrania takiego zawodu. Gdzie indziej, Elliot pomaga Denise w jej sprawach sercowych.

 • 8

  Nasze pary

  +

  Lucy nie chce się przyznać sama przed sobą, że podoba jej się Cole. Rywalizacja pomiędzy dr Coxem i dr Turkiem schodzi na drugi plan dla dobra poważnie chorego pacjenta. Natomiast Denise robi kawał szpitalnym ochroniarzom.

 • 9

  Nasze problemy stają się prawdziwe

  +

  Życie seksualne J.D. i Elliot przestaje być ważne, w miarę jak zbliża się termin narodzin ich dziecka. Dr Cox odmawia podpisania swojej ostatniej woli po tym, jak umiera pewien pacjent. Tymczasem Lucy jest przerażona faktem, iż będzie musiała ciąć zwłoki znajomej osoby podczas grupowego egzaminu.

 • 10

  Nasze prawdziwe kłamstwa

  +

  Dr Cox stara się dowiedzieć, który ze studentów z grupy Lucy oszukiwał na teście. Drew popada w tarapaty, gdy mówi Denise, że ją kocha, a potem jeszcze bardziej pogarsza sytuację. Tymczasem pewien pacjent wybiera zabieg chirurgiczny zamiast leczenia farmakologicznego.

 • 11

  Nasi drodzy liderzy

  +

  Turk robi się zazdrosny, gdy cała uwaga skupia się na utalentowanym chirurgu, gościnnie przebywającym w szpitalu. Wspólnie ucząca się grupa studentów się rozpada, gdy dr Cox usuwa z niej Drew, ale ten znajduje sposób, by pomóc swoim kolegom.

 • 12

  Nasze problemy z prowadzeniem samochodu

  +

  Cole’a dopada depresja, gdy nikt oprócz Lucy nie pojawia się, by go wesprzeć przed zabiegiem usunięcia czerniaka. Dr Kelso traci część swojej niezależności po otrzymaniu wyników badań. Drew odkrywa, że dr Mahoney ma taką samą osobowość jak dr Cox.

 • 13

  Nasze podziękowania

  +

  Cole odkrywa swoje prawdziwe powołanie, podczas gdy Drew robi milowy krok w życiu osobistym, a Lucy doznaje inspiracji w kwestii swojej przyszłej kariery.