Jess i chłopaki

1212
New Girl © 2017 Fox and its related entities. All rights reserved
Jess i chłopaki

Opis

Serial opowiada o nie przejmującej się konwenansami młodej kobiecie, jej trzech współlokatorach, najlepszej przyjaciółce, ich wzajemnych relacjach i związkach.

Odcinki

Sezon 7
 • 1

  Jakieś trzy lata później

  +

  Mijają trzy lata. Jess i Nick wracają z europejskiego tournée książki „Kroniki Pepperwooda”. Schmidt i Cece świętują urodziny swojej córki Ruth, urządzając przyjęcie. Podczas imprezy, Jess wpada na swojego byłego chłopaka Russella. Tymczasem Winston i Aly usiłują wybrać najlepsze zdjęcie z okresu jej ciąży.

 • 2

  Wtorkowe spotkanie

  +

  Po zakrapianym alkoholem lunchu, dziewczyny postanawiają postawić się Russellowi i zażądać, by Jess dano więcej odpowiedzialności w nowej pracy. Tymczasem Nick ma trudności z wymyśleniem wątków do kolejnej książki, a Schmidt desperacko stara się ułożyć Ruth do snu.

 • 3

  Rozmowa kwalifikacyjna

  +

  Zdenerwowany z powodu rozmowy kwalifikacyjnej w prestiżowym przedszkolu, Schmidt prosi Jess o pomoc w przygotowaniu jego córki Ruth do tego ważnego spotkania. Tymczasem Nick ociąga się z pisaniem. Winston przygotowuje się do stawienia czoła lękowi przed składaniem zeznań w sądzie.

 • 4

  Gdzie droga prowadzi

  +

  Ekipa gromadzi się, by wziąć udział w spotkaniu z okazji rocznicy śmierci bliskiej im osoby. Tymczasem Jess odkrywa, że Trener jest winien Nickowi dużą sumę pieniędzy.

 • 5

  Rodzice chrzestni

  +

  Jess usiłuje załagodzić niepokój Winstona związany z ojcostwem, starając się odnaleźć jego dawno niewidzianego tatę. Tymczasem Schmidt wraca do pracy po raz pierwszy od narodzin Ruth.

 • 6

  Mario

  +

  Plan Nicka, by oświadczyć się Jess zbacza z kursu, gdy oboje postanawiają kupić sobie psa. Winston po raz pierwszy widzi kolory.

 • 7

  Klątwa dziewczyny pirata

  +

  Jess i Nick podejmują dwie zmieniające życie decyzje. Nadchodzi wielki dzień Winstona i Aly.

 • 8

  Wyprowadzka

  +

  W finałowym odcinku serialu, ekipa powraca do wspomnień z dawnych lat oraz rozgrywa ostatnią rundę „Prawdziwego Amerykanina”.