Kochany bajzel

Sobota 20.05

1212
Kochany bajzel

Kolejne emisje

 1. Sobota 19 września o 18.05

  Ziarno zła (Odcinek10 - S02)

 2. Sobota 19 września o 18.35

  Listy i ludzie (Odcinek11 - S02)

 3. Sobota 19 września o 19.05

  Zabunkrowani (Odcinek12 - S02)

Opis

Po przeprowadzce z wielkomiejskiego Nowego Jorku na wieś w stanie Nebraska nowożeńcy Rio i Mike starają się przyzwyczaić do warunków życia na farmie. Sąsiedzkie spory i dom pełen kur to tylko niektóre wyzwania, jakie wystawią na próbę ich małżeństwo oraz równowagę psychiczną.

Odcinki

 • 1

  459

  +

  Mike i Rio organizują imprezę z okazji inauguracji sezonu akademickiej ligi futbolu. Nikt z mieszkańców Bucksnort nie wierzy, że im się to uda. Wygląda na to, że słusznie, bo Rio gubi gdzieś Portię, która miała wystartować w wyścigu szczęśliwych świń. Z kolei Beau i Kay rozpaczliwie starają się ukryć swoje rozstanie, jednak z różnym powodzeniem.

 • 2

  Druga faza

  +

  Mike i Rio próbują na nowo rozpalić ogień namiętności w swoim małżeństwie po tym, jak przekonuje ich do tego Beau. Tymczasem Constance i Rudy zastanawiają się, jak powiedzieć o swoim związku jej synowi Brandonowi, który niespodziewanie wraca do Bucksnort z misji wojskowej.

 • 3

  Omaha

  +

  Sąsiadki jadą do Omahy na coroczne badanie ginekologiczne, ale ich wyprawa szybko przybiera niespodziewany obrót. Kay zazdrosna o to, że Beau założył profil na portalu randkowym dla farmerów, postanawia z pomocą Rio znaleźć sobie randkę. Tymczasem Mike, Rudy i Beau zbliżają się do siebie po tym, jak przypadkowo utknęli na drzewie.

 • 4

  W bliskich stosunkach

  +

  Mike postanawia wrócić do dziennikarstwa i ożywić lokalną gazetę. Rozpętuje przy tym nie lada skandal, kiedy odkrywa miejscowe tajemnice i konflikty. Tymczasem radość Rio z szansy wzięcia udziału w rekonstrukcji historycznej szybko pryska, kiedy w ramach zemsty nagle zostaje pozbawiona swojej roli.

 • 5

  Noc strachu

  +

  Ponieważ Mike i Rio poznali się podczas Halloween, mężczyzna uwielbia świętować tę rocznicę, bez przerwy strasząc żonę. Nie wie jednak, że Rio nie znosi jego wygłupów, ale nie chce mu o tym powiedzieć. Kiedy bohaterka postanawia tak go nastraszyć, żeby zrezygnował ze swoich zwyczajów, Mike zostaje ugryziony przez nietoperza, a to dopiero początek nocy.

 • 6

  Wizyta

  +

  Z niespodziewaną wizytą wpada Donna. Twierdzi, że szuka w Nebrasce odpoczynku, ale Mike i Rio szybko odkrywają, że ma inne plany. Wstępuje w nią duch rywalizacji i przekonuje córkę oraz zięcia do udziału w żniwach. Tymczasem Brandon, syn Constance, doprowadza ją do szału podczas pracy w sklepie, więc kobieta postanawia podrzucić go Rudy'emu.

 • 7

  Sześć na sześć

  +

  Mike i Rio nie mogą znaleźć porozumienia, kiedy zaczynają się zastanawiać nad powiększeniem rodziny. Wkrótce mają okazję zakosztować rodzicielskiego życia, musząc zająć się sześcioma warchlakami Portii. Tymczasem Kay i Beau odnajdują wspólny język podczas dorocznego turnieju karcianego.

 • 8

  Panny Grisham

  +

  Rio próbuje pomóc Kay, która nie radzi sobie z zazdrością wobec swojej niemal idealnej siostry Stacey. Wkrótce jednak sama pada ofiarą zazdrości, kiedy dowiaduje się, że Mike i Stacey kiedyś byli parą. Tymczasem Rudy i Constance postanawiają zrobić kolejny krok w swoim związku.

 • 9

  Świąteczny czas

  +

  Mike i Rio cieszą się, że spędzą pierwszą Gwiazdkę sami jako małżeństwo, ale ich romantyczną wizję burzy jeden kryzys po drugim. Z kolei Kay zaprasza Beau na czas Bożego Narodzenia do domu, żeby Jacob miał prawdziwe święta.

 • 10

  Ziarno zła

  +

  Mike i Rio muszą podjąć decyzję, co zasiać na swojej farmie. Rio jest jednak zbyt zajęta własną misją: chce pomóc sąsiadom w odbudowie ich związku, po tym jak Kay dała Beau ultimatum, które go przeraziło. Tymczasem Jacob towarzyszy Constance w ramach zadania do szkoły, a Rudy jest kłębkiem nerwów, kiedy dyskutują o łapaniu przestępców.

  Na antenie
  Sobota 19 września o 18.05
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 20 września o 09.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 11

  Listy i ludzie

  +

  Rio jest zawiedziona, że nie może polecieć na Islandię, żeby wziąć udział w ślubie swojej najlepszej przyjaciółki. Uroczystość zostaje jednak przeniesiona na jej farmę. Po tym jak listonoszka Deb rzuca pracę, jej obowiązki musi przejąć Rio, a Mike i Jacob pomagają Rudy'emu po rozstaniu z Constance.

  Na antenie
  Sobota 19 września o 18.35
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 20 września o 09.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 12

  Zabunkrowani

  +

  Rio cieszy się, że może zorganizować idealne wiejskie wesele dla swojej przyjaciółki Sierry. Ale kiedy ta przyjeżdża do Bucksnort, pokazuje się ze strony, która może na zawsze zmienić ich relację.

  Na antenie
  Sobota 19 września o 19.05
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 20 września o 10.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 13

  Spokój

  +

  Rio musi obmyślić nowy plan, kiedy Sierra decyduje się na poważne wyznanie w dniu swojego ślubu. Tymczasem Mike i Rudy kombinują, jak wyciągnąć pieniądze od nowojorczyków, którzy zjadą na tę uroczystość.

  Na antenie
  Sobota 19 września o 19.35
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 20 września o 10.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 14

  Muzyka i mięso

  +

  Jacob zostaje postawiony przed wyborem między ocenianiem jakości mięsa (co lubi jego ojciec, Beau) a muzykowaniem (które podsuwa mu Mike). Ostatecznie dochodzi do wniosku, że sam musi wybrać, co będzie jego pasją.

  Na antenie
  Sobota 19 września o 20.05
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 20 września o 11.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 15

  Pastor Paul

  +

  Kiedy nowy pastor zaczyna za darmo udzielać rad mieszkańcom, Rio obawia się o przyszłość swojej poradni psychologicznej. Postanawia przyjrzeć się bliżej wielebnemu Paulowi.

  Na antenie
  Sobota 26 września o 17.35
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 27 września o 09.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 16

  Słomiany zapał

  +

  Podczas sprzątania piwnicy Rio rzuca żartobliwą uwagę, że jej mąż szybko rezygnuje ze swoich pasji. Urażony tym Mike postanawia jej udowodnić, że nie miała racji.

  Na antenie
  Sobota 26 września o 18.05
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 27 września o 09.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 17

  Po balu

  +

  Kay prosi Levine-Youngów o opiekę nad Jacobem podczas imprezy po balu maturalnym w miejscowym ośrodku kultury. Rio zauważa nadopiekuńczość Kay i przekonuje ją, żeby dała więcej wolności synowi, zwłaszcza w jego relacji z Janine. Jednocześnie Mike widzi, że Beau gryzie się wyjazdem Jacoba na studia, więc próbuje go upić i skłonić do rozmowy o uczuciach.

  Na antenie
  Sobota 26 września o 18.35
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 27 września o 10.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 18

  Stół

  +

  Rodzina Mike'a przyjeżdża do Bucksnort, chcąc mu zrobić urodzinową niespodziankę. Przy okazji na jaw wychodzi tajemnica rodzinna dotycząca Rudy'ego, z której zaakceptowaniem nie radzi sobie Mike. Tymczasem Constance i Clara chcą pomóc Brandonowi w znalezieniu dziewczyny przez internetowe serwisy randkowe.

  Na antenie
  Sobota 26 września o 19.05
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 27 września o 10.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 19

  Sezon na tornada: część pierwsza

  +

  Kiedy bogata restauratorka Dolores planuje otworzyć przydrożny zajazd nieopodal Bucksnort, Mike wpada na pomysł, że będzie dostarczał jej jajka. Zwraca się o pomoc w przygotowaniu oferty do Beau, który postanawia z nim rywalizować, gdy wpada w finansowe tarapaty Rudy wpada w oko odwiedzającej miasteczko Dolores, która szybko zaczyna go traktować jak utrzymanka.

  Na antenie
  Sobota 26 września o 19.35
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 27 września o 11.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 20

  Sezon na tornada: część druga

  +

  Kiedy tornado dociera do Bucksnort, obawy wszystkich odnośnie ich obecnej sytuacji rosną jeszcze bardziej.

  Na antenie
  Sobota 26 września o 20.05
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 27 września o 12.50
  1212
  na FOX Comedy