Królowe krzyku

1616

Fragment

Odcinek 2 - Sezon 2
02:22

Opis

W drugim sezonie serialu przenosimy się z uniwersyteckiego kampusu do całkiem nowego miejsca – pewnego szpitala – gdzie pod obserwacją znajdują się najbardziej fascynujące i dziwaczne przypadki medyczne. Nie zabraknie również dreszczyku emocji, gdy na horyzoncie pojawi się nowy, seryjny zabójca.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Znowu krzyk

  +

  Kilka lat po morderczych wydarzeniach w Domu Kappy, dziekan Munsch dokonuje zakupu porzuconego szpitala pod pretekstem naprawienia systemu służby zdrowia w Ameryce. Po zatrudnieniu chirurgów, dr Brocka Holta i dr Cassidy’ego Cascade’a, jak również studentki medycyny Zayday Williams, pani dziekan szokuje wszystkich angażując do współpracy okryte hańbą Chanelki, które dołączają do personelu klinicznej placówki. Tymczasem stopniowo zaczynają ujawniać się tajemnice z przeszłości szpitala, wyłania się również całkiem nowy zabójca.

 • 2

  Kurzajki i cała reszta

  +

  Do szpitala trafia nowy pacjent z paskudną przypadłością w nadziei na wyleczenie, ale zamiast tego się zakochuje. Tymczasem powraca Chad, by odzyskać Chanel i przy okazji odkrywa mroczny sekret Brocka. Po kolejnym zetknięciu się zabójcą, Munsch zatrudnia do pomocy Denise Hemphill, nową agentkę specjalną z Quantico.

 • 3

  Kandydaci

  +

  Zdeterminowane, by dowiedzieć się, kim jest morderca, dziekan Munsch, Denise oraz Chanelki przepytują Hester, jak również jedyną osobę, której udało się przetrwać halloweenową masakrę. Chad oskarża Brocka o to, że jest zabójcą oraz składa Chanel szokującą propozycję. Tymczasem nowa pacjentka, cierpiąca na skandaliczne zaburzenia sprawia, iż Chanel nr 3 i Cassidy zbliżają się do siebie. Kolejna ofiara przeszkadza w obchodach święta.

 • 4

  Halloweenowy blues

  +

  Po ostatnim ataku, wszyscy są zszokowani i zasmuceni. Dziekan Munsch, Denise oraz Hester obmyślają plan złapania zabójcy, polegający na urządzeniu w szpitalu imprezy z okazji Halloween. Tymczasem Chanel usiłuje nawiązać kontakt zza grobu z ostatnią ofiarą mordercy. Wkrótce po tym, jak zaczyna się zabawa, dochodzi do wybuchu. Brock i Cassidy natychmiast wkraczają do akcji. Pojawia się kolejna ofiara.

 • 5

  Chanel i zabójstwo

  +

  Po przerażających wydarzeniach podczas Halloween, dziekan Munsch zostaje zmuszona do poinformowania władz o morderstwach, które miały miejsce w szpitalu, co w zaskakujący sposób prowadzi do napływu nowych pacjentów. Mając dość wykonywania brudnej roboty, Chanel wymyśla plan wykorzystania nowych pacjentów, proponując im przyłączenie się do Chanelek. Tymczasem Zayday i Chanel #5 składają wizytę komuś, kto ma powiązania z przeszłością szpitala. Przypadłość jednego z nowych pacjentów sprawia, że personel szpitala zaczyna trochę wariować.

 • 6

  Krwiodawstwo

  +

  W wyniku napływu pacjentów do instytutu, dziekan Munsch i Chanel muszą zorganizować punkt krwiodawstwa, w celu uzupełnienia poważnych braków krwi szpitalu. Tymczasem siostra Hoffel wprowadza w życie plan zemsty. Hester znajduje sposób na dołączenie do szeregów personelu szpitala. Pojawiają się szokujące rewelacje związane z Zielonym Złośliwcem.

 • 7

  Ręka

  +

  Usiłując zapewnić szpitalowi pozytywny wizerunek w mediach, dziekan Munsch stara się przekonać dr Holta do przeprowadzenia ryzykownej operacji. Tymczasem jego ręka zaczyna ujawniać bardziej dziką i niebezpieczną osobowość niż kiedykolwiek przedtem. Chanel #3 zmusza Cassidy’ego do przejścia testu psychologicznego, by odkryć przyczynę jego dolegliwości, co przynosi zaskakujące rezultaty. Siostra Hoffel wprowadza w życie przebiegły plan.

 • 8

  Roszpunko, Roszpunko

  +

  Do instytutu przyjęty zostaje mężczyzna z przeszłości dziekan Munsch, który planuje ją odzyskać, co sprawia, że zazdrosny Brock jeszcze bardziej kwestionuje swój związek z Chanel. Tymczasem Zayday i Chamberlain wymyślają plan, w jaki sposób odkryć pochodzenie Zielonego Złośliwca. Rezultaty ich poszukiwań okazują się szokujące.

 • 9

  Dr Lovin

  +

  Chanelki są do głębi poruszone, gdy instytut odwiedza ich telewizyjna idolka, dr Scarlett Lovin. Tymczasem Hester zwołuje pilne zebranie w sprawie Zielonego Złośliwca, podczas gdy zabójca wprowadza w życie plan dokonania ostatniego morderstwa.

 • 10

  Osuszanie bagna

  +

  Zielony Złośliwiec rozpoczyna realizację ostatecznego planu zemsty, podczas gdy Hester robi śmiały ruch, chcąc zabezpieczyć swoją przyszłość. Brock podejmuje się wykonania niebezpiecznej operacji, by ratować życie dziekan Munsch.