LA do Vegas

1212

Kapitan Dave zaprasza

Sezon 1
00:30

Opis

Serial komediowy śledzący perypetie członków załogi samolotu oraz ich ekscentrycznych pasażerów, którzy w każdy weekend latają tanimi liniami z Los Angeles do Las Vegas i z powrotem w jednym celu – by wygrać w kasynie.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Weekend w Vegas

  +

  Załoga samolotu oraz jego pasażerowie w każdy weekend odbywają powrotną podróż z Los Angeles do Las Vegas, mając na uwadze tylko jeden cel – wygranie dużych pieniędzy w kasynie. Nie będzie to łatwe, ale ta niezwykła grupa szubrawców i marzycieli w końcu stanie się wspierającą, o ile niekonwencjonalną, rodziną.

 • 2

  Spadek formy i umarlak

  +

  Załoga samolotu musi poradzić sobie z niepokojem pasażerów po tym, jak okazuje się, że na pokładzie znajdują się zwłoki. Kapitan Dave ma trudności z lądowaniem.

 • 3

  Dwa i pół pilota

  +

  Pod nieobecność kapitana Dave’a, stery samolotu przejmuje jego rywal, kapitan Steve. Tymczasem Artem i Nichole pomagają Colinowi w zaplanowaniu przyjęcia urodzinowego dla jego syna.

 • 4

  Romans

  +

  Ronnie odkrywa, że jeden z regularnych pasażerów prawdopodobnie zdradza swoją żonę i zastanawia się, czy powinna go zdemaskować. Kapitan Dave zadurza się w kontrolerce ruchu lotniczego, ale ma problem z umówieniem się z nią na randkę. Tymczasem pasażerowie dają się nieco za bardzo ponieść po tym, jak linie lotnicze Jackpot instalują terminale do kart kredytowych, by pobierać opłaty niemal za wszystko, co dostępne jest na pokładzie samolotu.

 • 5

  Drużyna Niedźwiedzia

  +

  Po tym, jak kapitan Dave obraża ekipę sprzątającą, na pokład trafia śmierdząca niespodzianka, którą on i Bernard muszą teraz zlokalizować. Tymczasem Ronnie i Colin prowadzą poszukiwania zagubionego, żółtego misia jego syna. Artem pokazuje Nichole jak grać w pokera.

 • 6

  #Walkapilotów

  +

  Ronnie musi umówić dla siebie pilną wizytę u dentysty i zwraca się o pomoc do niespodziewanego źródła. Tymczasem Colin stara się przygotować kapitana Dave’a do potyczki z kapitanem Stevem. Artem i Nichole zaczynają zbierać zakłady na to, który z pilotów wygra walkę.

 • 7

  Co robić w Vegas, gdy cię uziemią

  +

  Colinowi zostają wręczone papiery rozwodowe. Kapitan Dave stara się go pocieszyć, zapraszając go na męski wieczór w towarzystwie Alana, Artema i Bernarda. Tymczasem Nichole zabiera Ronnie na interesującą, podwójną randkę.

 • 8

  Parking B

  +

  Ronie zostaje wyeksmitowana ze swojego mieszkania, a potem wyrzucona z domu Bernarda. Kapitan Dave proponuje jej zatrzymanie się u niego w społeczności pracowników linii lotniczych. Colin zostaje wytrącony z równowagi z powodu krytycznej oceny jaką dali mu studenci. Nichole i Bernard biorą udział w jego zajęciach, by dać mu wskazówki, jak poprawić swoje notowania. Artem namierza Dave’a, w celu odebrania długu.

 • 9

  Overbooking

  +

  Z powodu nadkompletu pasażerów, załoga musi znaleźć sposób na znalezienie dodatkowych miejsc. Nichole przygotowuje zabójcze zakąski, Artem kłóci się z niespodziewanym towarzyszem podróży, a nowy chłopak Ronnie kupuje dla niej bilet, by mogli spędzić ze sobą więcej czasu.

 • 10

  Urodziny Bernarda

  +

  Podczas fantastycznego, biblijnego przyjęcia urodzinowego Bernarda, Ronnie robi się zazdrosny, gdy Colin zaczyna flirtować z kobietą, wyglądem przypominającą jego byłą żonę. Tymczasem Nichole stara się nie dopuścić, by jej mama dowiedziała się, że pracuje jako striptizerka.

 • 11

  Nabuzowani

  +

  Ekscentryczny właściciel Jackpot Airlines leci do Vegas, po czym odkrywa, że po przybyciu na miejsce zostanie aresztowany. Postanawia więc porwać samolot i zmienić trasę, by wylądować w Meksyku. Ronnie i Bernard zostają przyłapani w kompromitującej sytuacji. Przekonany o swojej wygranej, Colin zakłada się z Artemem i Nichole.

 • 12

  Dzień szkolenia

  +

  Ronnie, Bernard i kapitan Dave z trudem przechodzą szkolenie zorganizowane przez linie lotnicze. Z powodu opóźnienia lotu, Colin, Artem i Nichole zaczynają grać na jednorękim bandycie. Są przekonani, że czeka ich wielka wygrana.

 • 13

  Kolacja

  +

  Bryan przyjeżdża do Los Angeles, by zobaczyć się z Ronnie. Ona, chcąc zrobić na nim wrażenie, urządza kolację dla przyjaciół w mieszkaniu Bernarda. Dave przyprowadza ze sobą Patricię w ramach ich pierwszej, oficjalnej randki. Colin niezręcznie zaprasza swojego kierowcę z Ubera. Tymczasem Artem pokazuje Nichole swoje nowe artystyczne przedsięwzięcie.

 • 14

  Kapitan Dave jest na fali

  +

  Po zerwaniu z Patricią, pogrążony w depresji Dave ląduje w kasynie w towarzystwie Artema i Colina. Pozostali członkowie załogi muszą go kryć, gdy nie jest w stanie wrócić na czas, by pilotować samolot. Ronnie zmaga się z podjęciem decyzji, czy powinna zamieszkać z Bryanem.

 • 15

  Oświadczyny

  +

  Ronnie składa podanie o pracę w innych liniach lotniczych, nie myśląc o tym, co zmiana trasy może oznaczać dla jej związku z Bryanem. Tymczasem kapitan Dave planuje oświadczyć się Patricii, wbrew życzeniom Nichole. Artem zachęca Colina, by ten postawił się swojej byłej żonie.