Scenki z życia

1212

Nowe odcinki 3. sezonu

Sezon 3
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 6 stycznia o 00.50

  Ugoda/Smoczek/Strych/Rozstanie (Odcinek01 - S03)

 2. Niedziela 6 stycznia o 01.20

  Króliczek/Bycie singlem/Koszmar/Picie (Odcinek02 - S03)

 3. Poniedziałek 7 stycznia o 03.10

  Ugoda/Smoczek/Strych/Rozstanie (Odcinek01 - S03)

Opis

Serial komediowy opowiadający o dużej, szczęśliwej rodzinie i jej czasami niezręcznych, często zabawnych, ale w końcu pięknych i przełomowych chwilach w życiu. Każdy odcinek składa się z czterech krótkich historii.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Ugoda/Smoczek/Strych/Rozstanie

  +

  Heather wraz z całą rodziną wprowadza się do domu swoich rodziców po tym, jak jej kuchnia zostaje zniszczona. Obecność tylu osób powoduje chaos w życiu Joan. Tymczasem Matt i Colleen oczekują na wypłatę pieniędzy z odszkodowania. John stara się sprowadzić Sophię na właściwe tory, gdy ta zaczyna się źle zachowywać. Tyler i Clementine dzielą się z resztą rodziny zaskakującą informacją. Jen i Greg usiłują odzwyczaić Lark od smoczka.

  Na antenie
  Niedziela 6 stycznia o 00.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 7 stycznia o 03.10
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Króliczek/Bycie singlem/Koszmar/Picie

  +

  Jen zaprasza swojego szefa i jego żonę na kolację, chcąc zrobić na nim dobre wrażenie. Jednak ani ona ani Greg nie pamiętają imienia małżonki Paula i za wszelką cenę starają się uniknąć kłopotliwej sytuacji. Tim namawia Tylera, by ten zaczął umawiać się na randki. Po rozmowie z Colleen o posiadaniu dzieci, Mattowi śnią się koszmary związane z rodzicielstwem. Joan robi się coraz bardziej zestresowana tym, że Heather z nią mieszka.

  Na antenie
  Niedziela 6 stycznia o 01.20
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 7 stycznia o 03.40
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Skarb/Jazda po mieście/Poker/Słuch

  +

  Po tym, jak Heather znajduje mapę do kapsuły czasu, którą zakopała w dzieciństwie razem z braćmi, cała trójka postanawia ją odnaleźć. Jen dowiaduje się, że ma niskie notowania jako pasażerka, rezerwuje więc kilka jazd po mieście, by oczarować kierowców oraz zwiększyć ilość punktów. Joan postanawia zagrać po sąsiedzku w pokera i wygrać niezwykłą nagrodę. John w końcu dostaje swój aparat słuchowy, ale urządzenie nie spełnia jego oczekiwań.

  Na antenie
  Niedziela 13 stycznia o 01.20
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 14 stycznia o 03.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Testosteron/Męczennica/Pieczenie/Nóż

  +

  Heather, Clementine i Jen proponują odciążyć Joan od stresu związanego z przygotowaniem posiłku z okazji Dnia Dziękczynienia. Wolny czas sprawia, że kobieta jest jeszcze bardziej roztrzęsiona. Greg nabiera pewności siebie na wieść o tym, że ma wysoki poziom testosteronu. Samantha skrywa przed rodziną pewną tajemnicę. John z uporem stara się kontynuować tradycję używania starego i niebezpiecznego noża do pokrojenia świątecznego indyka.

  Na antenie
  Niedziela 13 stycznia o 01.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 14 stycznia o 04.15
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Posiłek/Nocnik/Wózek/Środkowe dzieci

  +

  Tim i Heather idą na drogą kolację, by uczcić swoją rocznicę ślubu. Upierają się również, by skończyć każdy kęs kosztownego, dwudziestodaniowego posiłku. Jen i Greg starają się w szybkim tempie nauczyć Lark siadania na nocniku zanim córeczka zacznie chodzić do przedszkola. Tyler robi się zazdrosny o uwagę, jaką zwraca na siebie w pracy Clementine. Matt i Samantha postanawiają zrobić sobie wspólną frajdę z okazji Dnia Środkowego Dziecka.

 • 6

  Wafel/Pozwolenie/Bezdzietni/Chłopak

  +

  Heather stara się zostać najlepszą przyjaciółką Tylera. Sprawy jednak przyjmują dziwny obrót. Jen i Greg spędzają pierwszą noc z dala od Lark. Matt i Colleen żałują, że wymienili swoje ślubne prezenty na gotówkę, gdy dowiadują się, co John i Joan ukryli w środku swojego podarku. Tim wpada w przesadę, starając się przypilnować Samanthę i jej chłopaka.

 • 7

  Trzydziestopięciolatka/Nauczycielka/Ucieczka/Loteria

  +

  Jen i Greg zatrudniają Clementine jako nianię dla swojej córeczki, po czym zapraszają ją na wspólną kolację. W restauracji, kelnerka bierze Jen za babcię Lark. Nowa dziewczyna Tylera okazuje się być nauczycielką Sophii z czwartej klasy. John zatrudnia wątpliwą firmę do budowy pokoju ucieczek w swoim domu. Matt robi się coraz bardziej sfrustrowany zachowaniem Colleen, która obwinia portiera o kradzież jej losu na loterię.

 • 8

  Dwanaścioro Shortów o Bożym Narodzeniu

  +

  Duch świąt jest wciąż żywy, ma się dobrze i oznacza coś zupełnie innego dla każdego z członków rodziny Shortów.

 • 9

  Czytanie/Jajko/Pielęgniarka/Sąsiad

  +

  Sophia pyta Matta i Colleen o to, czy będą mieli dzieci. Animowana sekwencja ukazująca całą rodzinę jako zwierzęta na farmie ujawnia, że para ma trudności z poczęciem potomka. Nowi sąsiedzi Jen i Grega nie są tak mili jak się początkowo wydawało. Heather wtrąca się w proces zatrudnienia w jego gabinecie. Cała rodzina zaskakuje Joan podczas spotkania z czytelnikami, ku jej rozczarowaniu.

 • 10

  Awaria/Wywiad/Jazda samochodem/Lunch

  +

  Matt spieszy się, by zdążyć na spotkanie w klinice płodności. Jednakże każdy z członków rodziny przechodzi kryzys, który uniemożliwia mu dotarcie tam na czas.

 • 11

  Gęś/Przyjaciółki/Aukcja/Mgła

  +

  Śpiewając z zespołem Tylera, Jen wpada w ekscytację i doprowadza do żenującej sytuacji. John i Greg postanawiają razem warzyć piwo. Matt przekazuje jeden ze swoich obrazów na cichą aukcję, wspierającą medyczną fundację Tima. Heather robi się zazdrosna o przyjaźń Joan z koleżanką z klasy.

 • 12

  Toaleta/Golenie/Umoczeni/Płodność

  +

  Zwariowani sąsiedzi Jen i Grega zapraszają ich na imprezę. On jednak wymyśla kłamstwo, by nie musieli wziąć w niej udziału. Matt i Colleen odkrywają, że muszą zrezygnować z niektórych potrzeb, by zwiększyć swoje szanse na posiadanie dziecka. Pomyłka w dostawie sprawia, że John i Joan przypadkowo odbierają wymyślną, japońską toaletę, którą Tim dla siebie zamówił. Sophia postanawia ogolić sobie nogi.

 • 13

  Terapia/Oszukiwanie/Buty/Film

  +

 • 14

  Przyzwoitka/Rodzice/Kupon/Dziedzictwo

  +

 • 15

  +

 • 16

  +

 • 17

  +

 • 18

  +

 • 19

  +

 • 20

  +

 • 21

  +

 • 22

  +