Scenki z życia

1212

Wtorek 23.25

Nowe odcinki 3. sezonu

Sezon 3
00:30

Kolejne emisje

 1. Wtorek 23 stycznia o 23.25

  Pierwsza randka/Poród/Wizyta w college’u/Pogrzeb (Odcinek01 - S01)

 2. Środa 24 stycznia o 22.55

  Brak snu/E-mail/Poznaj moją rodzinę/Drzewo (Odcinek02 - S01)

 3. Środa 24 stycznia o 23.25

  Brak snu/E-mail/Poznaj moją rodzinę/Drzewo (Odcinek03 - S01)

Opis

Serial komediowy opowiadający o dużej, szczęśliwej rodzinie i jej czasami niezręcznych, często zabawnych, ale w końcu pięknych i przełomowych chwilach w życiu. Każdy odcinek składa się z czterech krótkich historii.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Anulacja/Współlokator/Pigułka/Prysznic

  +

  Heather i Tim angażują do pomocy nietuzinkowych rodziców Clementine, Mary-Lynn i Spencera, by przekonali swoją córkę oraz ich syna Tylera do anulowania ich niespodziewanego małżeństwa. Tommy wprowadza się do Colleen, ku rozczarowaniu jej współlokatora Dougiego. John i Joan napotykają na „komplikacje” po tym, jak on bierze złą dawkę branego codziennie leku. Jen i Greg skrywają pewien sekret przed rodziną.

 • 2

  Recepcjonistka/Trawka/Głosowanie/Ból

  +

  Greg unika głosowania w wyborach prezydenckich, ponieważ nie chce mu się stać w długich kolejkach, po czym okłamuje Jen, mówiąc jej, że zagłosował, aby ta nie suszyła mu głowy. Heather zaczna pracę w gabinecie Tima. Jednak początkowa radość z ciągłego bycia razem zaczyna robić się męcząca. Tim wypisuje Joan receptę na medyczną marihuanę, gdy ta narzeka, że nie może spać. Matt zabiera Colleen na izbę przyjęć, ponieważ jego dziewczynie dokuczają tajemnicze bóle brzucha.

 • 3

  Brew/Darowizna/W pułapce/Klejnot

  +

  Tim przypadkiem zgala sobie dużą część brwi przed ważną sesją zdjęciową i ma nadzieję, że fryzjerskie doświadczenie Jen i Colleen pozwoli naprawić szkodę. Po tym, jak umiera Gigi, Greg dokonuje anonimowej darowizny z pieniędzy, które mu pozostawiła babka, ale później zdaje sobie sprawę, że chce, by wiadomo było, iż to on dokonał wpłaty. John dowiaduje się z pierwszej ręki, jakie było życie Gigi w domu opieki. Joan czci pamięć matki za pomocą niezwykłej biżuterii.

 • 4

  Oszczędzanie/Awans/Latanie/Urodziny

  +

  Colleen uczy Matta w jaki sposób można oszczędzać, a ten łapie bakcyla, zdając sobie sprawę, jak bardzo ją to nakręca. Tim usiłuje zwolnić Heather z pełnienia obowiązków recepcjonistki w swoim gabinecie. John stara się przełamać lęk Sophii przed lataniem, zabierając ją na krótki lot małym samolotem. Jen planuje kameralne przyjęcie z okazji pierwszych urodzin Lark. Rodzina ma jednak inne zdanie i przejmuje na siebie organizację imprezy.

 • 5

  Kroki/Obiad/Profesor/Lesbijka

  +

  Nauczyciel kreatywnego pisania, profesor Sinclair Wilde, chwali pracę Joan, a ta od razu zakłada, że robi to, ponieważ się w niej podkochuje. Tyler i Clementine zapraszają Matta i Colleen na obiad. Jen stara się ukryć przed Gregiem fakt, iż Lark zrobiła swój pierwszy krok, gdy on przebywał w podróży służbowej. Colleen, Heather i Jen wyciągają Dougie na babski wieczór po tym, jak ona zdaje sobie sprawę, że być może jest lesbijką.

 • 6

  Boks/Opinia/Pająk/Broda

  +

  Plan Johna, polegający na zachęceniu Samanthy do porzucenia zajęć baletowych i trenowania boksu razem z jego trenerem, Troyem, bez wiedzy jej matki Heather, ma swoje nieprzewidziane konsekwencje. Jen stara się dyskretnie zasięgnąć drugiej opinii po tym, jak Tim mówi jej, że powinna poddać się zabiegowi wycięcia migdałków. Joan wciąż straszy Matta, chowając wokół niego pająki. Greg zapuszcza szorstką brodę, co irytuje Jen.

 • 7

  Rozmowa/Pływanie/Ocalały/Zen

  +

  John postanawia wziąć udział w reality show „Ryzykanci”. Tim robi się zazdrosny i usiłuje podważyć nagraną przez teścia autoprezentację na przesłuchanie do programu. W trakcie rozmowy z Mattem, na temat spędzenia miesiąca miodowego na Hawajach, Colleen przyznaje się, że nie potrafi pływać. Jen udaje, że zaraziła się bakcylem medytowania, żeby móc wykorzystać ten czas na granie w gry w swoim telefonie komórkowym. Heather usiłuje wyjaśnić Sophii na czym polega seks.

 • 8

  Okno/Próżność/Sukienka/Łaska

  +

  Colleen wybiera się na zakupy sukni ślubnej w towarzystwie swoich przyszłych krewnych i musi stawić czoła niewybrednym komentarzom Joan. Clementine odczuwa, że nadużyła gościnności w domu Hughesów. Postanawia zatem być wyjątkowo miła dla Tima, co ten odbiera w niewłaściwy sposób. Greg czuje się sfrustrowany, ponieważ Jen zasypia natychmiast po tym, jak się kochają. John wyrzuca instrukcję montażu toaletki dla Sophii, po czym prosi Matta o pomoc w złożeniu mebla.

 • 9

  Sophia/Miesiąc miodowy/Świerszcz/Pluskwa milenijna

  +

  Rodzina wraca wspomnieniami do czasów, gdy John i Joan urządzili imprezę z okazji wejścia w nowy wiek, podczas której Short senior starał się przekonać wszystkich, że po wybiciu północy nastąpi koniec świata. Możemy również przyjrzeć się temu, jak wyglądały metody wychowawcze Heather i Tima przed narodzinami Sophii oraz miesiąc miodowy Jen i Grega, podczas którego młoda małżonka zdała sobie sprawę z tego, jak mocno teściowa zaangażowana jest w życie jej męża. Ponadto powracamy do chwili, w której Greg poznał Colleen.

 • 10

  Na ogonie/Upominek/Siedzenie/Spirala

  +

  Heather wychodzi z siebie, ponieważ po przesłuchaniu do szkolnego musicalu, w którym brała udział Samantha, reżyser przedstawienia, Julius Black, postanowił nie obsadzać jej córki w żadnej z ról. Matt, Greg i Heather podejrzewają, że Joan ma romans. Tyler i Clementine postanawiają znaleźć sobie dom. Jen, Colleen i Tim w tajemnicy grają w „Short Family Bingo”, żeby zabić czas podczas cotygodniowego, niedzielnego brunchu.

 • 11

  Musical/Nieruchomość/Motel/Bingo

  +

  W trakcie rodzinnego pikniku podczas meczu L.A. Rams, chcąc podkręcić raczej ponurą imprezę, Colleen i Matt zapraszają do towarzystwa byłego rozgrywającego NFL Kurta Warnera. Timowi grozi, że nie zobaczy meczu, ponieważ Sophia prosi, żeby zaprowadził ją do toalety, po czym mają trudności z powrotem na miejsce. Joan i Jen starają się usiąść bliżej boiska. Greg wygrywa możliwość wzięcia udziału w konkursie rzucania piłką podczas przerwy w meczu.

 • 12

  Drużba/Depilacja/Zakupy/Wynajem

  +

  Greg nalega, aby zostać drużbą Matta, przez co przyszły pan młody zmuszony jest do wyjawienia bratu ślubnych sekretów. Chcąc otrzymać zniżkę, Colleen poleca Jen swojej agresywnej specjalistce od depilacji. Joan usiłuje dowieść Heather, że Sophia gotowa jest na odrobinę niezależności. Clementine dostaje pracę w firmie wynajmującej samochody, przez co Tyler siedzi cały dzień sam w domu.

 • 13

  Naszyjnik/Adopcja/Szefowa kuchni/Negocjator

  +

  Greg i Jen zatrudniają Allie, prywatną szefową kuchni, by ugotowała im kolację z okazji Walentynek. Jednak wieczór nie okazuje się tak romantyczny, jak się spodziewali. Matt i Colleen usiłują zaadoptować psa od Ruth, krytycznej działaczki na rzecz zwierząt. John i Joan chcą kupić klasyczny samochód od Gavina, właściciela komisu samochodowego. Sophia dostaje od pewnego chłopca naszyjnik z okazji Walentynek, ku rozgoryczeniu Heather i Tima.

 • 14

  Facebook/Złota rybka/Planowanie/Za kulisami

  +

  Tim dostaje dwa bilety na rozdanie nagród Grammy od swojego pacjenta, gwiazdy rocka Charliego Putha. Zabiera na imprezę Samanthę, by zrobić na niej wrażenie. Matt i Colleen zdają sobie sprawę, że planowanie wesela może wymknąć się spod kontroli po spotkaniu ze swoim nietypowym organizatorem ślubów, Nedem Gawlerem. John i Joan zakładają sobie konta na Facebooku, by móc pozostać w kontakcie ze swoimi dziećmi. Heather maniakalnie stara się uratować przed śmiercią ukochaną złotą rybkę Sophii.

 • 15

  Niezręczność/Automatyka/Stanik/Uprawnienia

  +

  Wspólna kolacja robi się niezręczna dla Jen i Matta, gdy zostają sami bez Grega i Colleen. Lark przypadkowo zamyka drzwi, uniemożliwiając Gregowi i Jen wejście do domu, co skłania go do zainstalowania skomplikowanego systemu zdalnego sterowania. Heather i Tim starają się przemycić wino na pokaz łyżwiarstwa figurowego, by nie musieć przepłacać na miejscu. John i Joan zgadzają się zorganizować na poczekaniu wesele po tym, jak Colleen wspomina, że posiada uprawnienia do udzielania ślubów.

 • 16

  Motor crossowy/Starość/Mechanik/Trzęsienie ziemi/

  +

  Greg przywołuje stary rodzinny spór po tym, jak znajduje pieniądze, o których kradzież posądził Matta, gdy byli młodsi. Joan czuje się urażona, gdy Heather przypisuje jej zapominalstwo „starości”. Colleen przeciwstawia się mechanikowi, którego uważa za seksistę. Tim sprawia, że dzieci muszą przejść niezapowiedziane ćwiczenia na wypadek trzęsienia ziemi, żeby sprawdzić, czy będą w stanie trafić do domu bez pieniędzy i komórek.

 • 17

  Piżama party/Sen/Światło/Mgła

  +

  Matt i Colleen biorą silny środek nasenny, po czym zaczynają doświadczać zwariowanych przygód lunatykując. Greg denerwuje się, gdy Jen ujawnia, że miała seksualny sen na temat jednego z członków rodziny. Tim ma żal, iż w dzieciństwie ominęło go piżama party, więc teraz nalega, by pomóc Sophii w przeżyciu tego razem, kiedy na noc zostaje u niej koleżanka. John instaluje świetlny czujnik ruchu w ogrodzie, który wciąż się zapala, przez co w nocy nie daje się zasnąć.

 • 18

  Ulubiona/Wzrok/Miguel/Swatka

  +

  Greg zaczyna mieć dość, gdy Lark go odrzuca i pozwala się przytulać tylko Jen. Heather odmawia kupna okularów do czytania, których desperacko potrzebuje. Colleen przedstawia Matta swojemu ekscentrycznemu ojcu, aby ten mógł dać swoje błogosławieństwo młodej parze w związku z nadchodzącym ślubem. Gdy kuzyn Mikey przechodzi trudny okres z powodu rozstania, Joan stara się go umówić na randkę.

 • 19

  Motyl/Kłótnia/Pilnowanie dzieci/Wynalazek

  +

  Matt i Colleen zgadzają się popilnować Lark, gdy Jen jest w pracy, co kończy się katastrofą. Sophia wcale nie jest zadowolona z urodzinowego prezentu od Johna. Tim i Heather odgrzebują stary konflikt z początków swojego małżeństwa. Greg daje Samanthcie wątpliwą radę odnośnie bycia przedsiębiorcą w związku z jej szkolnym projektem.

 • 20

  Ucho/Pogarda/Rejestr/Rękopis

  +

  Colleen zwraca się do Tima o poradę w związku z budzącą zażenowanie przypadłością i błaga go, by nie mówił o tym rodzinie. Dougie angażuje Joan do pomocy przy zakupie prezentu ślubnego dla Matta i Colleen. Heather robi się zazdrosna, gdy jej przyjaciółki chcą włączyć Jen do swojej grupy mamusiek. Profesor Sinclair Wilde zachęca Joan, by poprosiła swoją rodzinę o przeczytanie manuskryptu jej książki.

 • 21

  Spóźnienie/Przemyt/Bezpieczeństwo/Voucher

  +

  Greg i Jen zabierają Lark w jej pierwszą podróż samolotem. W trakcie lotu, ich rodzicielskie umiejętności zostają przyćmione przez inną parę podróżującą z małym dzieckiem. Joan i John usiłują przemycić do samolotu swojego psa. Mattowi i Colleen nie udaje się dostać na swój lot po tym, jak zgadzają się, by wymienić punkty lojalnościowe na vouchery podróżne. Heather i Tim natrafiają na liczne przeszkody, starając się na czas dotrzeć na lotnisko.

 • 22

  Trucizna/Pożar/Smoczki/Wszechświat

  +

  Po tym, jak Colleen i Matt przegapiają wszystkie loty do Meksyku, gdzie mają wziąć ślub, zaczynają zastanawiać się, czy kiedykolwiek się pobiorą. Greg i Jen popadają w tarapaty, częstując ciasteczkiem jednego z pasażerów samolotu, który okazuje się alergikiem. Joan i John muszą udać się do weterynarza, ponieważ ich pies połyka obrączkę Matta. Rodzina Hughesów przeprowadza się do małego domku Tylera i Clementine po tym, jak w ich kuchni wybucha pożar.