Scenki z życia

1212
Scenki z życia

Opis

Serial komediowy opowiadający o dużej, szczęśliwej rodzinie i jej czasami niezręcznych, często zabawnych, ale w końcu pięknych i przełomowych chwilach w życiu. Każdy odcinek składa się z czterech krótkich historii.

Odcinki

Sezon 4
 • 1

  Dżungla/Opieka/Kurort/Rocznica

  +

  Shortowie spędzają wakacje na Jukatanie, ale po przyjeździe orientują się, że warunki noclegowe wyglądają inaczej, niż się spodziewali. Heather zachowuje się absurdalnie nadopiekuńczo wobec Sophie. Jen i Greg odkrywają, że Matt i Colleen oszukiwali innych. A John i Joan oddzielają się od grupy podczas wycieczki do dżungli.

 • 2

  Demo/Ciąża/Operacja/Pojedynek

  +

  Kiedy Coleen i Matt próbują zaimponować potencjalnej matce ich dziecka, muszą wejść w trudną rywalizację z parą bogatych snobów. Ciąża Jen kiepsko wpływa na Grega. Heather pozwala Johnowi zebrać pochwały za jej prace w domu, kiedy Joan odpoczywa po operacji kolana. Z kolei Tim organizuje dla Tylera nagranie materiału demo w zaprzyjaźnionym studiu.

 • 3

  Rekonwalescencja/Małolata/Imię/Tabletki

  +

  Joan nie może wstawać z łóżka po operacji, więc przekonuje Sophię, żeby spędziła z nią trochę czasu, czego jednak szybko żałuje. Poza tym Jen i Greg wybierają imię dla swojego dziecka, ale dowiadują się, że nie tylko oni na nie wpadli. Colleen i Matt przedstawiają rodzinie Morgan, a Heather ma nowy pomysł na biznes.

 • 4

  Rozwiązanie/Wścibska/Żakiet/Zaprzeczanie

  +

  Kiedy Colleen i Matt dowiadują się, że nie będą mogli być obecni przy porodzie dziecka, które planują adoptować, próbują przekonać Morgan, żeby rodziła w domu. Heather cieszy się, kiedy Samantha zaczyna kłócić się z koleżanką, która jej zdaniem miała zły wpływ na córkę. Jen myśli, że Greg kupił jej piękny prezent, a John zachęca Tima do wizyty u kardiologa.

 • 5

  USG/Żaba/Utrapienie/Rodzina

  +

  Po zawale Tim nie chce odstępować bliskich na krok, co irytuje całą rodzinę. Greg i Jen postanawiają zachować płeć dziecka w tajemnicy. Nowy zwierzak Sophii okazuje się być groźnym gatunkiem żaby, a Matt i Colleen otrzymują wiadomość na temat ich przyszłej adopcji.

 • 6

  Zdrowienie/Dyscyplina/Wariat/Poród

  +

  John zaprzyjaźnia się z dozorcą ze szkoły Sophii, panem Sisselem. Dowiaduje się, że wnuczka i jej koledzy wierzą w dziecinną plotkę na jego temat. Poza tym Heather zmusza Tima i Joan do wspólnych spacerów w ramach powrotu do zdrowia, Matt i Colleen próbują pohamować złe nawyki Dougie, a Jen za wszelką cenę chce powstrzymać poród podczas przyjęcia urodzinowego Lark.

 • 7

  Zagubiona/Matematyka/Plastyka/Wdzięk

  +

  Greg próbuje odnaleźć Lark, którą zgubił w szpitalu podczas wizyty u Jen i jej dzidziusia. Heather proponuje pomoc Sophii w odrabianiu zadania z matematyki, ale nie potrafi pojąć nowych metod nauczania. Matt zapisuje Lucasa na zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców, a Colleen organizuje rodzinną sesję zdjęciową i pomaga Joan olśnić wszystkich przy tej okazji.

 • 8

  Wiadomość/Cyrk/Najście/Talenty

  +

  Kiedy Heather i Tim otrzymują w środku nocy wiadomość od Samanty, która chce, żeby ją odebrać, starają się zachować spokój, żeby nadal uważała ich za wyluzowanych rodziców. Poza tym Tim przeżywa publiczne upokorzenie w cyrku, John niechcący zastaje Jen, karmiącą dziecko piersią, a Greg i Matt zaczynają rywalizować na osiągnięcia swoich pociech.

 • 9

  Cztery baśnie rodziny Shortów

  +

  Tim zaczyna nosić upiorny tupecik, a rodzina stara się ukryć swoje prawdziwe reakcje na to. Jen próbuje odzyskać zaufanie szefa po powrocie do pracy z urlopu macierzyńskiego. Joan decyduje się przejść na emeryturę, ale zaczyna mieć wątpliwości. Greg i Matt budują domek zabaw dla dzieci.

 • 10

  List/Obietnica/Dorosły/Siedemdziesiątka

  +

  Kiedy Matt i Colleen zapraszają Jen i Grega na wystawną kolację, żeby podziękować im za napisanie listu polecającego, ci są przerażeni, bo nie wywiązali się z tego zadania. Sophia prosi Tima i Heather, żeby kupili jej świnkę. Clementine chce, żeby Tyler przestał chodzić z problemami zdrowotnymi do pediatry, bo jest już dorosły, a rodzice Johna postanawiają się rozwieść.

 • 11

  Czystość/Pióra/Babcia/Chłopaki

  +

  Kiedy Jen i Greg zatrudniają do sprzątania Ednę, która pracowała latami dla Johna i Joan, Jen jest przerażona jej dziwnymi zwyczajami. Matt, Heather i Greg w panice szukają cennych pamiątkowych piór, które John dał im, kiedy byli dziećmi. Lucas boi się Joan. A Tim odwiedza Matta, żeby oglądać w telewizji sport, ale sytuacja robi się dziwna.

 • 12

  Kabina/Bohater/Akcja/Syn

  +

  Kiedy Matt pomaga dziadkowi Mortowi zarezerwować okazyjne wakacje dla rodziny na Bahamach, wszyscy są pod wrażeniem. Greg postanawia go przebić i rezerwuje kabinę plażową nad basenem. Tim ratuje życie innego gościa hotelu, Matt i Colleen wybierają się na prywatną wyspę, a John dowiaduje się zaskakujących rzeczy o swoim ojcu.

 • 13

  Odwrotność/Ciężar/Dzielnica/Niemcy

  +

  W finale serialu Tim i Heather stwierdzają, że jeszcze długo nie zostaną dziadkami i decydują się na kolejne dziecko. Joan ma powoli dość ciągłych próśb o opiekę nad wnukami. Jen i Greg postanawiają szukać nowego domu. A Matt dostaje ofertę pracy w Niemczech, co stanowi problem dla Colleen i Lucasa.