M*A*S*H

1212

Zapowiedź - M*A*S*H

00:15

Opis

Kultowy serial komediowy śledzący perypetie lekarzy chirurgów ze szpitala polowego, których wygłupy sprawiają, iż życie podczas wojny w Korei staje się bardziej znośne.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Leczenie albo psikus

  +

  Nadszedł dzień dorocznej imprezy z okazji Halloween. Sokole Oko przebrał się za Supermana, B.J. jest klaunem, Margaret gejszą, pułkownik Potter kowbojem, a Klinger udaje Ala Capone. Zabawę jednak przerywa transport rannych. Charles usiłuje pomóc niechlujnemu żołnierzowi piechoty morskiej, któremu kula bilardowa utknęła w ustach, a ojciec Mulcahy przypadkowo ratuje życie mężczyzny po tym, jak ten zostaje uznany za zmarłego.

 • 2

  Seksbomby

  +

  Sokole Oko rozsiewa plotkę o przyjeździe Marilyn Monroe do szpitala polowego. Tymczasem wyprawa B.J.’a na ryby zostaje przerwana wskutek ostrzału snajpera.

 • 3

  Ostra rywalizacja

  +

  Ojciec Mulcahy musi ratować honor obozu w wyścigu biegowym o dużą stawkę. Tymczasem Charles stara się pomóc szeregowemu Walterowi Palmerowi, który wyśmiewany jest przez kolegów z powodu wady wymowy.

 • 4

  Wieczorek muzyczny z ONZ

  +

  Trzech delegatów z ONZ przyjeżdża do jednostki i wywiera trwałe wrażenie na obozowym personelu. Tymczasem B.J. leczy rannego w nogę pacjenta, którego być może czeka amputacja.

 • 5

  Przypadkowi znajomi

  +

  Pułkownik Potter odkrywa, iż jego zięć miał w Tokio romans. Tymczasem chrapanie Charles’a sprawia, że nikt w namiocie nie jest w stanie się wyspać.

 • 6

  Nic już nie mów

  +

  Generał Addison Collins nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności za gry wojenne, wskutek których jego syn Curtis został śmiertelnie ranny. Charles stara się pomóc Margaret, która dostaje zapalenia gardła na krótko przed spotkaniem ze swoim idolem, dr Stevenem Cheslerem.

 • 7

  Przyjaciele i wrogowie

  +

  Pułkownik Potter musi zadecydować czy wydać swojego starego kumpla z wojska, Woody’ego Cooka, którego błędy w dowodzeniu powodują straty w ludziach. B.J. cierpi z powodu wrastającego paznokcia u nogi i nalegań Charlesa, by wciąż odtwarzać jego płyty z muzyką Mahlera.

 • 8

  Branie i dawanie

  +

  Ranny szeregowiec Kurland dowiaduje się bolesnej lekcji od wrogiego żołnierza, którego poważnie zranił. Tymczasem obowiązek zbierania datków na cele dobroczynne przechodzi z jednego członka personelu na drugiego.

 • 9

  Mija czas

  +

  Margaret zaczyna zbierać wartościowe przedmioty, chcąc umieścić je w kapsule czasu. B.J. i Rizzo robią sobie nawzajem psikusy.