Miszmasz

1212
© Disney. All rights reserved
Miszmasz

Opis

Serial oparty na wspomnieniach dr Ranii Barris, żony twórcy serialu Kenyi Barrisa, opowiada o dzieciństwie Rainbow Johnson, wychowującej się w mieszanej rasowo rodzinie w latach 80. Kiedy jej rodzice podejmują decyzję o wyprowadzce z komuny hipisów na przedmieścia, wszyscy stają przed dylematem: czy powinni się dostosować czy zachować swoją prawdziwą tożsamość.

Odcinki

 • 1

  Słodkie dziecko me

  +

  Rainbow jest wściekła, kiedy dowiaduje się, że Johan udaje przedstawiciela innej rasy. Alicia i Paul szukają sposobów, żeby chłopak poczuł dumę ze swojego koloru skóry.

 • 2

  Zupełnie nowy styl

  +

  Alicia i Denise kłócą się, która z nich jest silniejszą, czarną kobietą. Paul i Harrison znajdują nowy sposób okazywania uczuć. Rainbow musi się zająć Johanem i Santamonicą.

 • 3

  W pojedynkę

  +

  Paul zaskakuje całą rodzinę, kiedy zaprasza jednego z uczniów do zamieszkania z nimi, a Alicia zaczyna rywalizować z mężem o rolę mentora. Rainbow jest zainteresowana nowym gościem w domu, ale ze zdecydowanie innych powodów.

 • 4

  Żyć modlitwą

  +

  Bow zaczyna chodzić do kościoła ze znajomymi, co nie podoba się jej rodzicom. Tymczasem Santi i Johan próbują się przygotować na piekło.

 • 5

  Mój przywilej

  +

  Zabawa się kończy, kiedy Paul próbuje mieszać się do lokalnego turnieju Denise i Alicii. Szybko dostaje od nich lekcję na temat znaczenia tej konkretnej gry dla ich kultury i rasy. Tymczasem Santi, Johan i Bow dowiadują się z filmu, na czym polegają rozwody, a Harrison próbuje ich przekonać, że to całkiem fajna sprawa.

 • 6

  Tylko ty i ja

  +

  Alicia i Denise orientują się, że zostały sprowadzone do stereotypowych ról czarnych kobiet w swojej kancelarii prawnej, a próby pomocy ze strony Harrisona powodują tylko jeszcze więcej szkód. Paul martwi się, że jego nowa praca odbiera mu czas, który mógłby spędzić z dziećmi.

 • 7

  Psujesz miłości opinię

  +

  Paul i Alicia prowadzą pozytywne rozmowy na temat seksu z Bow, do czasu gdy dziewczyna zaprasza swoją sympatię do ich domu. Johan i Alvin szukają piersi w reklamach, magazynach, a nawet w gwiazdozbiorach.

 • 8

  Niezła babcia

  +

  Matka Alicii, babcia Shireen zatrzymuje się u Johnsonów po operacji, ale zajmowanie się nią jest pracą na cały etat. Denise postanawia poddać dzieciaki próbom, żeby dowiedzieć się, które z nich najlepiej nada się do opieki nad nią, kiedy będzie stara.

 • 9

  Materialistka

  +

  Alicia sprawia sobie drogą torebkę, ale kiedy dowiaduje się o tym Paul, każe jej zwrócić nabytek. Bow przekupuje Alicię, żeby kupiła jej modny plecak, którym będzie mogła zaimponować znajomym ze szkoły.

 • 10

  Splamiona miłość

  +

  Po tym jak rodzina Johnsonów przyłapuje Harrisona na randce, Paul postanawia udzielić mu rad w tematach sercowych. Alicia czuje się zawiedziona, kiedy odkrywa, że wszystkie jej dzieci bez wyjątku zwracają się o rady do cioci Denise.

 • 11

  Zaskakujesz mnie

  +

  Najlepsza przyjaciółka Rainbow prosi ją o pomoc w zorganizowaniu jej 14. urodzin. Dziewczyna postanawia zrobić wszystko, żeby była to najlepsza impreza w dziejach. Paul i Alicia rywalizują o to, kto jest bardziej wyluzowany. Harrison zabiera Santi i Johana na wycieczkę do Meksyku.

 • 12

  Chodź za mną

  +

  Paul chce zaprzyjaźnić się z Denise, więc wykorzystuje swój przywilej rasowy, żeby pomóc jej w załatwieniu sprawunków. Rainbow, Johan i Santi sprzedają słodycze podczas szkolnej kwesty.

 • 13

  Młodzi na zawsze

  +

  W 2021 roku dorośli Rainbow, Johan i Santamonica dzielą się mocno różniącymi się wspomnieniami na temat wydarzeń z lata, kiedy wszyscy dostali nowe rowery. Tymczasem w latach 80. nadopiekuńcza Alicia przeżywa swój najgorszy horror, kiedy gubi się jedno z jej dzieci.