Muppety

1212

Nowe odcinki

Sezon 1
00:30

Opis

Serial komediowy w stylu dokumentalnym, śledzący życie i związki Muppetów, zarówno w domu, jak i w pracy, ich romanse, zerwania, osiągnięcia, rozczarowania, pragnienia i potrzeby. Bardziej dorosła wersja słynnego „Muppet Show” dla „dzieci” w każdym wieku.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Placz i zgrzytanie świń

  +

  Panna Piggy jest wściekła, ponieważ Kermit nie radzi sobie jako producent wykonawczy jej talk show. Co gorsza, jako gwiazdę do kolejnego odcinka programu „Panna Piggy Show” zaprasza znienawidzoną przez nią Elizabeth Banks. Tymczasem Fozzie ma poznać rodziców swojej dziewczyny, Becky, którzy nie są zadowoleni z tego, że ich córka spotyka się z misiem.

 • 2

  To człowiek tworzy metamorfozy

  +

  Starając się poprawić jeden z paskudnych nastrojów Panny Piggy, Kermit swata ją z Joshem Grobanem, ale ten zaczyna wtrącać się do produkcji programu. Bobo usiłuje nakłonić inne muppety i pracowników studia do kupowania ciasteczek jego córki. Fozzie zostaje zaproszony na imprezę w domu Jaya Leno, z którego zabiera paterę należącą wcześniej do komika Georga Carlina.

 • 3

  Niedźwiedzia przysługa

  +

  Nie wiedząc, jak ma powiedzieć Fozziemu wprost, że napisał beznadziejny skecz do programu „Panna Piggy Show”, Kermit bezwiednie przekonuje misia do porzucenia obecnego zajęcia i rozpoczęcia kariery scenarzysty. Panna Piggy chce zemścić się na Christinie Applegate, która upokorzyła ją na antenie. Gonzo planuje spotkanie z dziewczyną poznaną na portalu randkowym, na którym wstawił zdjęcia Liama Hemswortha jako swoje.

 • 4

  Świnia na mieście

  +

  Po zakończeniu zdjęć, ekipa programu wybiera się do baru. Panna Piggy stara się wmanewrować Kermita w zaproszenie jej tylko po to, żeby mu mogła odmówić. Statler trafia do szpitala po tym, jak zostaje nieumyślnie postrzelony przez Fozziego z pistoletu na T-shirty. Sam błędnie zakłada, że Janice się nim interesuje.

 • 5

  Spacer po świnie

  +

  Konflikt Panny Piggy z aktorką Reese Witherspoon, która zgarnęła jej sprzed nosa główną rolę żeńską w filmie „Spacer po linie”, przybiera na sile, gdy obie panie zgłaszają się jako wolontariuszki do organizacji Habitat for Humanity. Becky boczy się na Fozziego, ponieważ ten opowiada o niej kawały.

 • 6

  Ex-Factor

  +

  Kermit miota się, usiłując kupić idealny prezent urodzinowy dla Denise i w końcu zwraca się do Panny Piggy z prośbą o pomoc. Tymczasem Kristin Chenoweth zgadza się, by wystąpić z Elektryczną Masakrą i nieumyślnie doprowadza do rozłamu w zespole.

 • 7

  Świnia w ciemności

  +

  Po serii wypadków na planie oraz odwołaniu występu Patricka Dempseya, Piggy i Denise namawiają zestresowanego Kermita, by wziął sobie wolne. Zastępujący go Scooter jednak sobie nie radzi, mnożąc kolejne problemy. Na wyjeździe, Kermit wpada na Jasona Batemana.

 • 8

  Miłość niejedno ma imię

  +

  Po występie Chelsea Handler w programie, zadurzony w niej Scooter zaprasza ją na randkę, co niestety źle się kończy. Tymczasem Fozzie planuje zamieszkać z Becky, ale Kermit ma w stosunku do niej pewne podejrzenia.

 • 9

  3, 2, 1 Gonzo

  +

  Gonzo stara się namówić Kermita do umieszczenia w programie popisu kaskaderskiego, którego nie udało mu się nigdy wykonać. Panna Piggy postanawia promować swoją własną markę butelkowanej wody. Scooter próbuje zmienić swój wizerunek, prosząc o pomoc Elektryczną Masakrę.

 • 10

  Piggy sama w domu

  +

  W trakcie przygotowań do świątecznego odcinka programu, okazuje się, że trzeba znaleźć zastępstwo dla Mindy Kaling, która nie sprawdziła się podczas próby. Po tym, jak Becky zrywa z Fozziem, Piggy udziela mu rad i zaczyna się zastanawiać czy nie powinna zawalczyć o swój związek z Kermitem.

 • 11

  Świński śpiew

  +

  Po wypoczynkowej przerwie, ekipa programu wraca gotowa do pracy. Na miejscu dowiadują się, że nadawca programu „Panna Piggy Show” chce dokonać w nim drastycznych zmian. Muppety jednoczą się, by temu zapobiec.

 • 12

  Opowieść o dwóch świnkach

  +

  Panna Piggy doprowadza do skandalu, przypadkiem pokazując swój ogon podczas ceremonii rozdania nagród. Sieć telewizyjna jest oburzona i zmusza ją do zakwestionowania wszystkiego, w co ona wierzy. Gonzo tęskni za swoją byłą dziewczyną, Camillą. Pepe i Rizzo postanawiają poprawić mu nastrój.

 • 13

  Got Silk?

  +

  Panna Piggy zaczyna chodzić na zajęcia z akrobatyki powietrznej, mając nadzieję, że pozna nowych przyjaciół. W tym samym czasie Gonzo, Pepe i Rizzo ulegają urokowi Pache.

 • 14

  Żabie klamstewka

  +

 • 15

  Ogólnie nie do przyjęcia

  +

  Panna Piggy łamie nogę podczas próby i musi poddać się zabiegowi chirurgicznemu. W zaistniałych okolicznościach, Kermit postanawia zebrać ekipę i nadawać „Panna Piggy Show” bezpośrednio ze szpitala. Tymczasem Pepe, Rizzo i Yolanda, którzy pozostali w studio, muszą zająć czymś Pache, aby nie zepsuć programu.

 • 16

  Tylko miłość

  +

  Po opuszczeniu szpitala, Panna Piggy chce porozmawiać z Kermitem o ich związku. On jednak nie jest pewien czy powinien do niej wrócić. Prosi o radę Jacka White’a, mając nadzieję, że pozwoli mu to podjąć właściwą decyzję.