Nie ma mowy

1212

Niedziela 21 kwietnia 18.15

Nowy serial #wymiata!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 7 kwietnia o 15.50

  Londyn – część pierwsza (Odcinek01 - S03)

 2. Niedziela 7 kwietnia o 16.20

  Londyn – część druga (Odcinek02 - S03)

 3. Poniedziałek 8 kwietnia o 01.10

  Londyn – część pierwsza (Odcinek01 - S03)

Opis

Maya DiMeo to mama z poczuciem misji, gotowa zrobić wszystko dla swojego męża i dzieci, w tym najstarszego syna, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

Odcinki

 • 1

  Londyn – część pierwsza

  +

  Rodzina DiMeo leci za ocean, żeby Maya mogła odnowić kontakty ze swoim wymagającym ojcem i poprosić go o pożyczkę, która pozwoli zachować ich dom. Tymczasem Jimmy stara się rozbawić JJ-a podczas podróży, Ray przybiera kalifornijski styl, chcąc podobać się brytyjskim dziewczynom, a Kenneth okazuje się miłośnikiem monarchii.

  Na antenie
  Niedziela 7 kwietnia o 15.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 8 kwietnia o 01.10
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Londyn – część druga

  +

  Maya musi wybrać między poproszeniem ojca o pieniądze na uratowanie domu a szansą na utrzymanie relacji z nim. Ray stara się zbliżyć do swojej brytyjskiej rodziny, ale ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że to Dylan ma z nimi więcej wspólnego. Tymczasem JJ pokazuje Kennethowi, jak dobrze się bawić po godzinach, a Jimmy niespodziewanie odnajduje miłość.

  Na antenie
  Niedziela 7 kwietnia o 16.20
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 8 kwietnia o 01.40
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Tajemnice lasu

  +

  Halloween robi się dla Mai naprawdę przerażające, kiedy JJ bierze udział w leśnej imprezie. Ray dołącza do halloweenowych planów Dylan, żeby udowodnić, że nie jest tylko grzecznym chłopcem. Tymczasem Jimmy i Kenneth zmieniają dom rodziny w prawdziwy gabinet strachów.

  Na antenie
  Niedziela 14 kwietnia o 15.50
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 15 kwietnia o 00.55
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Nowy JJ

  +

  Szukając ujścia dla swojej energii, kiedy JJ szykuje się do wyjazdu na studia, Maya koncentruje swoją uwagę na spragnionym tego Rayu. JJ bierze udział w rozgrywce pokera, której stawka okazuje się za wysoka, a Dylan odkrywa, co naprawdę się dzieje w porze, kiedy powinna już spać.

  Na antenie
  Niedziela 14 kwietnia o 16.20
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 15 kwietnia o 01.25
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Mama na scenie

  +

  Kiedy Maya zdaje sobie sprawę, że dzieci postrzegają ją wyłącznie jako matkę, realizującą ich potrzeby, postanawia pokazać na scenie, że ma do zaoferowania o wiele więcej. Tymczasem Kenneth znajduje pracę JJ-owi, który zmaga się z nietypowym rywalem. Ray próbuje zdobyć dla rodziców informacje o życiu towarzyskim osób z klasy, ale posuwa się nieco za daleko.

  Na antenie
  Niedziela 21 kwietnia o 18.15
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 22 kwietnia o 02.10
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Apartament dla gwiazdy

  +

  Kiedy rodzina trafia do szpitala w Święto Dziękczynienia, Maya zamierza ratować uroczysty nastrój nawet za cenę niełatwego porozumienia ze swoją rywalką Melanie Hertzal. Jimmy jest zazdrosny o relację Kennetha z jego bratem Billym. Z kolei Ray przeżywa ponownie ból dawnego rozstania, ale znajduje miłość w niespodziewanym miejscu.

  Na antenie
  Niedziela 21 kwietnia o 18.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  Koniec wieńczy dzieło

  +

  Rodzina zdaje sobie sprawę, że mimo dobrych chęci, rzadko udaje im się doprowadzić jakąkolwiek sprawę do końca. Chcąc to zmienić, Ray i Dylan ruszają na walkę z biurokracją. Kenneth pomaga JJ-owi przygotować się do studiów, a Maya próbuje ponownie zbliżyć się do Jimmy'ego.

 • 8

  Świąteczny maraton

  +

  Pożar choinki zmusza Mayę do drobnego kłamstwa, które ma potężne konsekwencje. Tymczasem Ray próbuje sobie poradzić z życiem w cieniu Peppera, choć Dylan nie zamierza mu tego ułatwiać, a JJ zachęca Kennetha do buntu wobec sióstr.

 • 9

  Spodnie Javiera

  +

  Maya wyciąga pomocną dłoń do swojej rywalki Melanie i orientuje się, że jej życie czeka zaskakujący zwrot. Dylan dołącza do drużyny koszykarskiej, gdzie ma nauczyć się zasad sportowej rywalizacji. Z kolei Jimmy postanawia nadrobić stracony czas ze swoim synem Rayem.

 • 10

  Wzór na kółkach

  +

  JJ stawia Mayę przed nowym wyzwaniem, kiedy kobieta bierze pod swoją opiekę ojca z niepełnosprawnym synem. Dylan i Ray dołączają do grupy wsparcia dla nastolatków z niezbyt szlachetnych pobudek. Tymczasem nowy telewizor Jimmy'ego okazuje się dla niego początkiem drogi ku samodoskonaleniu.

 • 11

  Hej, ty!

  +

  Maya jest niezadowolona, kiedy Kenneth ingeruje w jej plany biznesowe z Melanie. Ray błaga JJ-a o rolę w kolejnym filmie u boku Izzy, która jest jego nowym obiektem westchnień, co przynosi to niespodziewane konsekwencje. Tymczasem Dylan jest pod wrażeniem zespołu Jimmy'ego.

 • 12

  Nasza apokalipsa

  +

  Dylan ze zgrozą odkrywa, że ludzie widzą w niej młodszą wersję jej matki, więc postanawia zaznaczyć swoją indywidualność. JJ i Ray próbują sobie radzić z uczuciami wobec Izzy. Tymczasem Kenneth zwraca się do niezbyt chętnego Jimmy'ego z prośbą o pomoc dla Joyce.

 • 13

  Moda dla każdego

  +

  Maya i Melanie wystawiają swoją obiecującą kolekcję ubrań podczas targów dla osób niepełnosprawnych. Widzą tam jednak mnóstwo znajomych i nieprzyjaznych twarzy. Ray towarzyszy JJ-owi podczas wizyty na uczelni. Tymczasem wyniki testów kierują Dylan prosto na dyżur pana Powersa oraz na drogę do samopoznania.

 • 14

  Jimmy Walentynka

  +

  Randka JJ-a z Izzy zmienia się w pojedynek z Kennethem. Maya i Jimmy gardzą walentynkami jako świętem wymyślonym dla naiwniaków, aż w końcu znajdują sposób, jak na tym zarobić. Nie mogąc znaleźć pary na opłaconą już randkę, Ray zaprasza na nią Dylan.