Nie ma mowy

1212

Nowy serial #wymiata!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 27 stycznia o 02.20

  Brytyjska inwazja (Odcinek07 - S02)

 2. Niedziela 27 stycznia o 02.50

  Wycieczka na uniwersytet (Odcinek08 - S02)

 3. Niedziela 3 lutego o 02.20

  Gwiezdne wojny (Odcinek09 - S02)

Opis

Maya DiMeo to mama z poczuciem misji, gotowa zrobić wszystko dla swojego męża i dzieci, w tym najstarszego syna, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

Odcinki

 • 1

  Wróciliśmy!

  +

  Rodzina DiMeo wprowadza zmiany, których celem jest samodoskonalenie. W końcu jednak zarzucają swoje plany, by ruszyć w drogę i znaleźć przyjaciółkę JJ'a z obozu dla dzieci specjalnej troski, która chce dać mu pierwszego w życiu całusa.

 • 2

  Pierwszy dzień

  +

  Maya wspiera innych rodziców dzieci specjalnej troski, doradzając im, by domagali się przydzielenia im pełnoetatowych pomocników. Może się to jednak niekorzystnie odbić na niej samej. Tymczasem Dylan zaczyna wagarować. JJ pcha Kennetha w ramiona swojej nauczycielki. Jimmy stara się cieszyć od dawna upragnionym, nieprzerwanym prysznicem.

 • 3

  Marzenie JJa

  +

  Ray wpada po uszy, wymyślając fałszywą organizację dobroczynną, by zrobić wrażenie na swojej dziewczynie. Tymczasem Maya daje Jimmy’emu wskazówki odnośnie tego, jak być szefem. Dylan domaga się, by Kenneth wyniósł się z jej przestrzeni.

 • 4

  Dzień szkolenia

  +

  Jimmy zabiera JJ'a na kamping, by odbyć z nim rozmowę na temat seksu. Tymczasem Maya szkoli rozwydrzoną grupę nowych pomocników. Iskrzy pomiędzy Dylan i chłopakiem, który zaczepia Raya.

 • 5

  Koszmar na ulicy DiMeo

  +

  Dzieciaki przypadkiem zjadają stare cukierki z Halloween, pozostawione przez poprzednich właścicieli domu. W rezultacie przeżywają koszmary senne pełne grozy i samospełniających się przepowiedni. Tymczasem Kenneth, który planuje przebranie się z Michaela Jacksona, ma trudności z podjęciem decyzji, z jakiego okresu kariery idola pochodzić ma jego kostium.

 • 6

  Swatanie

  +

  JJ czuje się pod presją umawiania się z nową uczennicą, która również cierpi na porażenie mózgowe. Tymczasem Maya i Jimmy uczą Raya oraz jego dziewczynę spontaniczności. Dylan łączy siły z absolwentami Lafayette, by sprzeciwić się inicjatywie szkoły, zakazującej robienia psikusów.

 • 7

  Brytyjska inwazja

  +

  Andrea, matka Mayi, przyjeżdża z wizytą z okazji Święta Dziękczynienia. Wszyscy starają się zrobić jak najlepsze wrażenie na swojej dobrze ustawionej krewnej, której nie widzieli od lat. Jimmy musi poradzić sobie z oznakami starzenia. Zastanawia się również, jak to wpłynie na jego wciąż imponujący układ pokarmowy. Cedric obawia się spędzania Święta Dziękczynienia w towarzystwie swojego apodyktycznego ojca, Pułkownika.

  Na antenie
  Niedziela 27 stycznia o 02.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Wycieczka na uniwersytet

  +

  JJ przekonuje rodziców, by zabrali go na wycieczkę do college’u, ukrywając przed nimi prawdziwy powód wyjazdu. W miarę, jak jego plan zaczyna się sypać, chłopak prosi o pomoc swojego nowego kolegę, aktora o imieniu Tyson, który odgrywa życiową rolę, by uratować JJowi skórę. Pozostawiony po raz pierwszy sam w domu, Ray postanawia zaszaleć.

  Na antenie
  Niedziela 27 stycznia o 02.50
  1212
  na FOX Comedy
 • 9

  Gwiezdne wojny

  +

  JJ i Ray nie mogą się doczekać premierowego pokazu filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, w którym wezmą udział dzięki dwóm darmowym biletom otrzymanym z fundacji Porażenia Mózgowego. Tak się dzieje dopóki JJ nie postanawia przejść na ciemną stronę mocy, ulegając urokowi ładnej koleżanki z klasy. Z powrotem w domu, Maya, Jimmy i Dylan cieszą się rzadkim wieczorem bez chłopaków. Tymczasem tajnemu miejscu spotkań Kennetha w Lafayette grozi dekonspiracja, gdy dr Miller dowiaduje się o jego nocnych eskapadach i chce do nich dołączyć.

  Na antenie
  Niedziela 3 lutego o 02.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 10

  Cicha noc

  +

  Dylan składa śluby milczenia, by lepiej zrozumieć swojego brata. Ray umawia Mayę na spotkanie z matką swojej dziewczyny, po czym zdaje sobie sprawę, że obie kobiety się już kiedyś poznały. Jimmy doprowadza Kennetha do szału, zbierając wyrzucone przez innych paragony, by zdobyć darmowego indyka w ramach promocji w supermarkecie.

  Na antenie
  Niedziela 3 lutego o 02.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 11

  Sylwester

  +

  Jimmy przekonuje Mayę do spędzenia potrzebnego im wspólnego wieczoru na mieście. Z powrotem w domu, Ray i Kenneth unikają bycia sam na sam ze swoimi dziewczynami. JJ, odstawiony na boczny tor z powodu zepsutego wózka, nie musi narzekać na brak towarzystwa, dzięki przyprowadzonym przez Taylor koleżankom. Dylan spędza cały wieczór usiłując zwrócić na siebie uwagę psa, który niedawno stał się członkiem rodziny DiMeo.

  Na antenie
  Niedziela 10 lutego o 02.20
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Poniedziałek 11 lutego o 04.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 12

  Bieganina

  +

  Maya i Jimmy zostają wciągnięci w organizację szkolnej imprezy charytatywnej, której celem jest zbiórka pieniędzy na nową windę. Kenneth zostaje DJ'em. Jimmy odkrywa korzyści wynikające z wysokiego wzrostu, a Maya zaprzyjaźnia się z Sarah. Tymczasem Ray, mając dość bycia najbardziej odpowiedzialnym dzieckiem w rodzinie, postanawia zaszaleć.

  Na antenie
  Niedziela 10 lutego o 02.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 13

  Akademia DiMeo

  +

  Po kłótni z gronem nauczycielskim z Lafayette, Maya postanawia przyjść na ratunek JJ’owi i organizuje w domu własną szkołę. Jej program staje się rodzinnym przedsięwzięciem, gdy dołączają do niego Ray i Dylan oraz Jimmy w charakterze drugiego nauczyciela. Tymczasem Kenneth postanawia udowodnić swojej byłej żonie, że odnosi sukcesy w życiu.

  Na antenie
  Niedziela 17 lutego o 02.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 14

  Osiemnastolatek

  +

  JJ zmaga się z faktem, iż w jego osiemnaste urodziny nikt nie traktuje go jak osoby dorosłej. Opuszcza swoje przyjęcie urodzinowe, po czym dostaje cenną lekcję od Kennetha. Tymczasem do domu Taylor wprowadza się chłopak w ramach programu wymiany uczniowskiej. Ray stara się wzbudzić w niej zazdrość, wykorzystując do tego stare metody swojego ojca, ale cały plan obraca się przeciwko niemu. Dylan zostaje zrekrutowana do szkolnej drużyny zapaśniczej.

  Na antenie
  Niedziela 17 lutego o 02.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 15

  Niezapomniany ból

  +

  Ray czuje się beznadziejnie po zerwaniu z Taylor. Maya stara się go pocieszyć, organizując wspólne wyjście, ale jej syn ma własne plany. Tymczasem JJ denerwuje się z powodu swojego pierwszego spotkania z Aaronem, więc Dylan zapewnia go, że postara się, żeby wszystko gładko poszło. Jednakże dzieje się całkiem na odwrót. Kenneth uczy Jimmy’ego. jak być najważniejszą osobą w domu.

 • 16

  Zagniewana Maya

  +

  Maya musi stawić się w sądzie jako ławniczka, co traktuje jak wakacje, dopóki nie okazuje się, że jest tam również Melanie, mama Taylor. Tymczasem po kilku nieudanych randkach, JJ postanawia nie informować o swojej niesprawności na swoim profilu na internetowym portalu randkowym. Ray gniewa się, że Jimmy i Dylan spędzają ze sobą tyle czasu.

 • 17

  Akcja

  +

  JJ cieszy się, że został wybrany przez kolegów i koleżanki z klasy do poprowadzenia projektu nakręcenia jego horroru. Wkrótce jednak napięcie związane z reżyserowaniem odbija się na jego zdrowiu. Tymczasem zadanie klasowe Dylan ujawnia rodzinną tajemnicę. Sugestia Jimmy’ego związana z budową domu sąsiada odbija się niekorzystnie na rodzinie DiMeo.

 • 18

  Laureat

  +

  JJ jedzie na festiwal filmowy, w ramach którego nominowano go do nagrody, po czym wpada w gniew, gdy okazuje się, dlaczego został uhonorowany. Jimmy zostaje w domu i robi wszystko, by Dylan nie dowiedziała się prawdy na temat czekającej ich eksmisji. Ray wybiera niezwykłą i bolesną ścieżkę, by zostać gwiazdą koszykówki oraz odzyskać Taylor.