Ostatni prawdziwy mężczyzna

1212

Poniedziałek-piątek 15.25

Ostatni prawdziwy sezon

Sezon 6
00:30

Kolejne emisje

 1. Niedziela 29 marca o 18.10

  Dobry policjant, zły policjant (Odcinek06 - S01)

 2. Niedziela 29 marca o 18.40

  Straż sąsiedzka (Odcinek07 - S01)

 3. Niedziela 29 marca o 19.10

  Domowe zasady (Odcinek08 - S01)

Opis

W ósmym sezonie serialu „Ostatni prawdziwy mężczyzna” Tim Allen powraca jako Mike Baxter, szczęśliwy mąż i ojciec trzech córek, który stara się zachować swoją pozycję w domu zdominowanym przez kobiety.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Bez opieki rodzicielskiej

  +

  Mike pomaga Vanessie pogodzić się z syndromem opuszczonego gniazda. Tymczasem Kritsin dzieli się z rodziną wiadomością o swojej ciąży, czym nieświadomie rani Mandy.

  Na antenie
  Poniedziałek 27 kwietnia o 18.55
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Wtorek 28 kwietnia o 18.25
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Kij w szprychy

  +

  Plany Mike'a i Chucka, żeby otworzyć warsztat renowacji klasycznych samochodów, spalają na panewce, kiedy dołącza do nich Joe. Z kolei Vanessa orientuje się, że Mandy podstępem zmusza Kyle'a do wykonywania wszystkich prac domowych.

  Na antenie
  Wtorek 28 kwietnia o 18.55
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Ja, ty i my

  +

  Po rozmowie z Bonnie Mike próbuje ograniczyć czas dla siebie i znaleźć wspólne zainteresowania z Vanessą. Tymczasem Kyle i Ryan przeżywają śmierć ich ulubionego autora fantastyki.

 • 4

  Chłopiec czy dziewczynka

  +

  Kiedy Kristin powierza Mike'owi organizację imprezy, podczas której wszyscy poznają płeć jej przyszłego dziecka, mężczyzna postanawia podrażnić tym nieco Vanessę. Z kolei Chuck i Joe zaczynają żałować, że zmienili wolny pokój Eda w wielki dom dla lalek Bonnie.

 • 5

  W przedziwny sposób

  +

  Mike rzuca wyzwanie siłom wyższym, kiedy próbuje przekonać Kyle'a do przyjęcia awansu w dziale kadr i odrzucenia propozycji pastora Paula, który proponuje mu naukę w seminarium. Z kolei Vanessa po cichu popada w obsesję na punkcie nowej gry wideo Jen.