Paramedycy

1212
Paramedycy

Opis

Serial komediowy o trzech paramedykach z Chicago. Ich głupawe, zarozumiałe i autodestruktywne zachowanie utrudnia im relacje z innymi, ale w kwestii ratowania życia nie mają sobie równych.

Odcinki

 • 1

  Pompatyczny dupek

  +

  Po tym, jak chłopaki ratują pewnego właściciela nieruchomości z alergią na orzechy, Johnny znajduje idealne mieszkanie dla siebie i Theresy, a ich związek wchodzi na nowe tory. Tymczasem Brian stara się zrozumieć, na czym polega jego platoniczny romans z Voodoo, Billy zaczyna umawiać się z siostrą Theresy, a Hank musi się zastanowić, czy szuka miłości we właściwych miejscach.

 • 2

  Johnny Nightingale

  +

  Johnny napotyka nader wdzięcznego pacjenta, a Brian zgadza się pójść na bal maturalny z dziewczyną, która doznała obrażeń w wypadku, co prowadzi do ujawnienia mrocznej natury relacji pomiędzy ratownikami i uratowanymi.

 • 3

  Szczęśliwy traf

  +

  Dyskusja na temat szczęśliwych zbiegów okoliczności prowadzona przez Briana sprawia, że Theresa stwierdza, iż nie uznaje takich romantycznych bzdetów, co zaskakuje Johnny’ego. Zdania w ekipie są podzielone. Hank i Cash stają po stronie Theresy, podczas gdy inni nadal uważają, że takowe istnieją. Jednak, gdy wiele z wezwań tego dnia ma wyjątkowo pozytywny wynik i prowadzi do kolejnych zbiegów okoliczności, wszyscy zaczynają wierzyć i postanawiają, że muszą wykorzystać dobrą karmę. Tymczasem Theresie i Billy’emu udaje się przyskrzynić przestępcę, którego ścigali. Podczas gdy Billy jest przekonany, iż zadziałała tu siła wyższa, Theresa nie jest tego...

 • 4

  Na Briana seks nie działa

  +

  Po tym, jak chłopaki pomagają nadmiernie ambitnemu maniakowi fitnessu, dostają darmowe wejściówki do siłowni, napakowanej atrakcyjnymi ludźmi, co sprawia, że Hank i Johnny są bardzo podekscytowani. Tymczasem Voodoo postanawia przetestować zdolność Briana do pozostawania w związku bez seksu.

 • 5

  Wszystkie panie stanu wolnego

  +

  Spełniają się najgorsze koszmary Johnny’ego i Hanka, gdy zostają zmuszeni do towarzyszenia Brianowi podczas jego pierwszej nocnej zmiany.

 • 6

  Chrzanić jeden procent

  +

  Johnny musi poradzić sobie z uprzedzeniem do „bogatych białych facetów”, gdy Hank zaczyna umawiać się z zamożnym właścicielem lokalu, w którym on mieszka z Theresą. Tymczasem Billy pomaga Brianowi poradzić sobie z zawodem miłosnym po tym, jak Voodoo zaczyna widywać się z facetem, którego poznała przez internetową, aseksualną tablicę ogłoszeń.

 • 7

  Niech Pytony pozostaną Pytonami

  +

  Chłopaki konfrontują się z chaosem, gdy wskutek wypadku samochodowego w remizie strażackiej uwolniony zostaje niezwykły pasażer. Tymczasem Billy musi poradzić sobie z innym rodzajem chaosu, gdy towarzyszy Theresie i Maeve podczas wyprzedaży wzorów.

 • 8

  Hipokrytyczna przysięga

  +

  Po tym, jak ratują miejscowego gangstera, Brian usiłuje przekonać kolegów do dokonania pewnych zmian. Tymczasem Hankowi przypomina się najgorsza osoba, której kiedykolwiek pomógł, a Billy udaje się na poszukiwania kucyka z jego starego sąsiedztwa.

 • 9

  Grillowane na węglu

  +

  Pijacka burda pomiędzy fanami Cubsów i Soxów odbija się szerokim echem podczas rodzinnego grilla, gdzie toczą się małostkowe spory o nowy, gazowy grill i wielką wazę ponczową z koktajlem Hurricane.

 • 10

  Piłki

  +

  Sprawy się komplikują, gdy Johnny, Theresa, Billy i Maeve zaczynają razem grać w tenisa. Cash pomaga Hankowi kupić prezent urodzinowy dla jego mamy, a Brian zastępuje Casha i jeździ razem z Voodoo i Stats.

 • 11

  Sześć stóp nad/pod ziemią

  +

  Gdy ojciec Johnny’ego zapada w śpiączkę, jego mama radzi sobie żałobą robiąc zakłady o czas i dzień, w którym jej były mąż umrze, a Johnny usiłuje spłacić stary dług. Tymczasem chłopaki nie są w stanie wyrzucić z głowy niefortunnej piosenki.

 • 12

  Nie ma miłości

  +

  Po tym, jak Johnny widzi z jakim uznaniem traktowana jest w pracy Theresa, angażuje chłopaków do wskrzeszenia starego programu, aby skłonić innych do okazywania szacunku ratownikom medycznym.

 • 13

  Lęki ponadpierwotne

  +

  Po tym, jak chłopaki pomagają mężczyźnie, który panicznie boi się szpitali, Brian konfrontuje własny lęk przed wyprowadzeniem się z domu rodziców. Tymczasem obawy Johnny’ego stają się rzeczywistością, gdy Billy tymczasowo wprowadza się do niego i Theresy.