Rodzice nie do pary

1212

Sobota 25 stycznia 20.00

Samotni, ale jednak razem!

Sezon 1
00:30

Kolejne emisje

 1. Sobota 25 stycznia o 20.00

  Pilot (Odcinek01 - S01)

 2. Sobota 25 stycznia o 20.30

  Impreza piżamowa (Odcinek02 - S01)

 3. Sobota 25 stycznia o 21.00

  Nie chodzi o świnkę morską (Odcinek03 - S01)

Opis

Serial komediowy o grupie rodziców samotnie wychowujących siedmioletnie dzieci. Bohaterowie wspierają się w codziennych problemach wychowawczych i próbują rozwijać relacje towarzyskie. W rolach głównych Taran Killam i Leighton Meester.

Odcinki

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  Will Cooper jest bardzo zaangażowany w wychowanie córki. Wpadając w wir rodzicielskich obowiązków, zapomniał o sobie. Znajomi dostrzegają, że Willa całkowicie pochłania dziecięcy, różowy świat i próbują go z niego wyciągnąć. Uświadamiają mu, że bycie dobrym rodzicem nie wymaga porzucenia własnej tożsamości.

  Na antenie
  Sobota 25 stycznia o 20.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 26 stycznia o 09.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 2

  Impreza piżamowa

  +

  Douglas zaprasza dzieciaki na sobotnią imprezę piżamową. Wykorzystując sytuację, Will próbuje zaprzyjaźnić się z Douglasem. Angie i Graham nie przepadają za wieczorami tego typu. Graham boi się być z dala od mamy, a Angie niepokoi sen w męskim towarzystwie. Miggy szuka pomysłów na zmianę pracy.

  Na antenie
  Sobota 25 stycznia o 20.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 26 stycznia o 09.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 3

  Nie chodzi o świnkę morską

  +

  Douglas i bliźniaczki nie są zbyt poruszeni śmiercią ich świnki morskiej. Widząc to, Poppy zachęca Douglasa, żeby przestał tłumić uczucia. Angie zaczyna być zazdrosna o przyjaźń Grahama i Willa. Gdy Graham, w trosce o zdrowie Willa, zaleca mu kolonoskopię, Angie sama zapisuje się na badanie.

  Na antenie
  Sobota 25 stycznia o 21.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 26 stycznia o 10.10
  1212
  na FOX Comedy
 • 4

  Jak Beyoncé z czasów "Lemonade"

  +

  Syn Miggy'ego uparcie nie chce zasnąć. Angie i Douglas wkraczają do akcji i organizują zawody w usypianiu. Gdy oni zajmują się Jackiem, Miggy pilnuje reszty gromady. Szybko rozkręca się mały kinderbal. Poppy uczy Willa jak wyładować złość na boisku do siatkówki.

  Na antenie
  Sobota 25 stycznia o 21.30
  1212
  na FOX Comedy
 • 5

  Ben Franklin – polityk, wolnomularz, naukowiec, satyryk i dyplom

  +

  Sophie nie chce świętować Halloween. Zaprasza do siebie kolegę. Poppy i bliźniaczki nakłaniają Douglasa do założenia śmiesznego kostiumu. Niespodziewanie spotyka kobietę swoich marzeń, która na pewno nie potraktuje go poważnie. Angie chce spędzić z synem wieczór. W pośpiechu, zapomina o jego przebraniu.

  Na antenie
  Sobota 1 lutego o 20.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 2 lutego o 10.15
  1212
  na FOX Comedy
 • 6

  Sałata

  +

  Will flirtuje z pediatrą Grahama, panią Dewan. Angie obawia się, że przez niego Graham nie dostanie szczepionki przeciwko grypie. Miggy udziela Willowi randkowych porad. Douglasa dopada choroba. Gdy majaczy w gorączce, przypadkowo wyznaje Rory'emu, że podoba mu się Poppy.

  Na antenie
  Sobota 1 lutego o 20.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 2 lutego o 10.40
  1212
  na FOX Comedy
 • 7

  Z zawodu jestem DOKTOREM!

  +

  Graham dostaje główną rolę w szkolnym przedstawieniu. Rory'emu przypada mniej ważna rola, więc Poppy i Angie próbują nakłonić nauczycielkę, żeby zmieniła zdanie. Will wciąż nie jest gotowy wyznać Sophie, że spotyka się z doktor Dewan. Przyjmuje radę Douglasa i okłamuje córkę.

  Na antenie
  Sobota 1 lutego o 20.55
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 2 lutego o 11.05
  1212
  na FOX Comedy
 • 8

  Bestia

  +

  Will zachęca Angie do nauki gry na gitarze i ponownego odkrywania swojej miłości do muzyki metalowej. W ramach rewanżu, Angie namawia Willa do rozwoju zawodowego. Douglas nie może przestać myśleć o pewnej kobiecie, a Poppy marzy o muzyku.

  Na antenie
  Sobota 1 lutego o 21.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 2 lutego o 11.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 9

  Długopis z kolekcji Ronalda Reagana

  +

  Will z ekscytacją organizuje spotkanie dla rodziców pierwszoklasistów. Chce ich przekonać, że dzieci nie potrzebują smartfonów. Liczy na pomoc swojej nowej miłości, doktor Dewan. Niestety, nie wszystko toczy się według planu. Douglas pragnie zemsty na znajomym dermatologu, którego podejrzewa o kradzież ulubionego długopisu.

  Na antenie
  Sobota 8 lutego o 20.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 9 lutego o 10.20
  1212
  na FOX Comedy
 • 10

  Magiczne pudełko

  +

  Angie jest zaskoczona, gdy Owen zjawia się na Wigilii z prezentem dla niej. Z pomocą Willa, szuka prezentu dla Owena. Odkrywa przy tym, że Will nie potrafi znaleźć ładnego prezentu dla Sophie. Graham zaczyna wątpić w istnienie Świętego Mikołaja. Przyjaciele obawiają się, że Miggy wciąż w niego wierzy. Douglas zaprasza Poppy na święta.

  Na antenie
  Sobota 8 lutego o 20.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 9 lutego o 10.45
  1212
  na FOX Comedy
 • 11

  Idealny wizerunek

  +

  Will stara się o wymarzoną posadę prezentera pogody na żywo. Żeby stworzyć idealny wizerunek, prosi o pomoc Miggu'ego, Poppy i Sophie. Gdy Angie zauważa wielki napis „PIERD” na czole swojego syna, postanawia wyegzekwować przeprosiny od Emmy i Amy. Niestety, Douglas jej nie pomaga.

  Na antenie
  Sobota 8 lutego o 21.00
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 9 lutego o 11.10
  1212
  na FOX Comedy
 • 12

  Trudności wychowawcze

  +

  Mia, była partnerka Willa, bez zapowiedzi przyjeżdża na urodziny Sophie. Will jest zirytowany, że nie szanuje jego metod wychowawczych. Angie stara się go wspierać i służy rodzicielską radą. Niestety, okazuje się, że nie wychodzi jej to najlepiej. Miggy i Graham, zainspirowani działalnością dobroczynną Mii, przekazują kilka przedmiotów dla fundacji.

  Na antenie
  Sobota 8 lutego o 21.30
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 9 lutego o 11.35
  1212
  na FOX Comedy
 • 13

  Gorący Graham D'amato

  +

  Will musi zdecydować, czy chce założyć „normalną” rodzinę z Mią, czy skupić się na swojej innej rodzinie – Angie, Poppy, Miggy, Douglasie i dzieciakach. Graham denerwuje się przed konkursem talentów i prosi Willa o pomoc.

  Na antenie
  Sobota 15 lutego o 20.05
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 16 lutego o 08.25
  1212
  na FOX Comedy
 • 14

  Szopa

  +

  Douglas odkrywa matematyczne zdolności Amy. Zaczyna rozumieć, że powinien poświęcać więcej czasu swoim córkom. Graham poznaje nowego kolegę, a Angie musi zaprzyjaźnić się z jego mamą, Norą. Poppy jest zazdrosna o ich relację.

  Na antenie
  Sobota 15 lutego o 20.35
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 16 lutego o 08.55
  1212
  na FOX Comedy
 • 15

  Święto krepiny

  +

  Douglas zajmuje się dziećmi w walentynkowy wieczór. W domu zjawia się niespodziewany gość. Will i Miggy świętują „kumpeltynki” - dzień przyjaźni. Postanawiają pomóc Angie, żeby mogła spędzić wieczór z Owenem.

  Na antenie
  Sobota 15 lutego o 21.05
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 16 lutego o 09.25
  1212
  na FOX Comedy
 • 16

  Przeklęty John Stamos

  +

  Kiedy związek Rona z nową dziewczyną robi się coraz poważniejszy, jego była żona Poppy musi się pogodzić z tym, że inna kobieta będzie pomagać w wychowaniu jej dziecka. Na jaw wychodzi, że Sophie jest zauroczona Grahamem, co doprowadza do tarć w szkole oraz między Angie a Willem. Miggy prosi Douglasa, żeby usunął jego tatuaż z inicjałami Zary, ale potem zaczyna się wahać.

  Na antenie
  Sobota 15 lutego o 21.35
  1212
  na FOX Comedy
  Na antenie
  Niedziela 16 lutego o 09.55
  1212
  na FOX Comedy
 • 17

  Lato Miggy'ego

  +

  Gdy Jack zaczyna stawiać pierwsze kroki, Miggy chce poczuć się młodszy i urządzić ostrą imprezę. Kiedy plany nie idą po jego myśli prosi o pomoc Poppy i Douglasa. Pierwsze spotkanie Owena, chłopaka Angie z Grahamem okazuje się mniej udane, niż chcieli. Z kolei Will ma szansę poprowadzić wieczorny serwis meteo, ale towarzyszący mu Rory robi w studiu nie lada zamieszanie.

 • 18

  Aura seksapilu

  +

  Podczas magicznego spotkania w rezydencji „Kawalera do wzięcia” Chris Harrison pociesza sfrustrowane Poppy i Angie, próbując przywrócić ich wiarę w szczęśliwe zakończenia. Will ratuje jednego z uczniów szkoły od urazu na placu zabaw, a Douglas przekonuje go, że powinien czym prędzej wykorzystać ulotną aurę bohatera do przyciągnięcia uwagi kobiet.

 • 19

  Wygraj obiad z Willem Cooperem

  +

  Kiedy nikt nie zamierza wylicytować obiadu z Willem Cooperem podczas szkolnej aukcji, Poppy i Sophie próbują przekonać dr. Biscuitsa do wcielenia się w rolę jego największego fana i złożenia oferty. Tymczasem Douglas stara się nauczyć dość oporną Angie, jak ograniczać wydatki i lepiej dbać o domowy budżet.

 • 20

  Krwawy deszcz

  +

  Aby uczcić trzydzieste urodziny Angie, Will urządza wielką imprezę wzorowaną na festiwalu Ozzfest, w którym kobieta nie zdołała wziąć udziału jako dwudziestolatka. Kiedy Angie jest przekonana, że za planem stał Owen, sytuacja robi się niezręczna. Tymczasem Douglas zabiera Grahama na poszukiwanie idealnego prezentu dla mamy, ale przez jego roztargnienie, zakup jest niezbyt trafiony.

 • 21

  Turniej

  +

  Angie i Will oglądają razem nałogowo telewizję, ale kiedy Will kogoś poznaje i woli wychodzić na randki, Angie czuje się zawiedziona. Z kolei Poppy i Douglas przygotowują wspólnie kampanię Rory'ego w wyborach na przewodniczącego klasy. Jednak w pewnym momencie Poppy odkrywa nieczyste chwyty stosowane przez Douglasa.

 • 22

  Obóz kosmiczny Lance'a Bassa

  +

  Kiedy Will orientuje się, że zapomniał wpłacić zaliczkę za wyjazd Sophie na kosmiczny obóz, musi obłaskawić jego organizatora, Lance'a Bassa. Z kolei babcia Amy i Emmy chce zabrać bliźniaczki do siebie na lato, co nie podoba się Douglasowi. Tymczasem Poppy zmaga się z niechcianymi uczuciami wobec swojego byłego, Rona, kiedy pomaga mu w planowaniu wesela.

 • 23

  Keczup

  +

  Will dowiaduje się, będzie niedaleko miejsca, gdzie mieszka były Angie. Przekonuje ją, żeby skorzystała z okazji i rozmówiła się z Derekiem, który porzucił ją, gdy była w ciąży. Kończy się to jednak kłopotliwą awanturą dla wszystkich trojga. Z kolei Poppy prowadzi wewnętrzną walkę, próbując zrozumieć, kogo tak naprawdę kocha.