Rodzice nie do pary

1212

Soboty o 21:00

I ROŚMIESZĄ I ROZCZULĄ

00:30

Opis

Serial komediowy o codziennych wyzwaniach grupy rodziców, wychowujących samotnie dzieciaki, które mają silne charaktery i własne problemy do pokonania. W świecie pełnym szkolnych zebrań, drugich śniadań i spotkań na placach zabaw bohaterowie wspierają się nawzajem i próbują zachować chociaż resztki życia osobistego.

Wideo

Odcinki

 • 1

  Lato wolności

  +

  Dzieciaki wyjeżdżają na wakacje, więc rodzice cieszą się nadchodzącą wolnością. Trzy miesiące później lato okazuje się wielką klapą. Will przygotował listę atrakcji z Angie, ale realizuje je z Tracy Freeze, Angie próbuje napisać najdłuższego maila świata do swojego byłego, a Douglas niespodziewanie wystawia Poppy podczas ich pierwszej randki.

 • 2

  Graham i kości

  +

  Will czuje, że wszystko się zmienia, kiedy Sophie wraca z obozu zupełnie inna, a Douglas zastępuje go w roli klasowego rodzica. Tymczasem Miggy zatrudnia się tymczasowo w firmie prawniczej Angie, żeby zdobyć środki na opłacenie przedszkola dla Jacka, ale orientuje się, że nowa posada podoba mu się bardziej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

 • 3

  Beznadziejny Derek

  +

  Angie zostaje wytrącona z równowagi, kiedy jej dawno niewidziany były partner nagle zjawia się pod jej drzwiami. Kobieta prosi o pomoc Willa i Miggy'ego, bo mimo jego wielu wad, nie potrafi się oprzeć Derekowi. Tymczasem Douglas i Poppy próbują umówić się na drugą, romantyczną randkę.

 • 4

  Między wdowami

  +

  Po wypadku w domu Graham boi się tam przebywać, więc Angie prosi Willa o pomoc w doprowadzeniu wnętrza do ładu. Jej plany krzyżuje jednak pojawienie się dzikiego oposa. Tymczasem Poppy odkrywa, że cotygodniowy poker Douglasa to tak naprawdę grupa wsparcia dla owdowiałych, a jego emocjonalna bliskość z innymi kobietami budzi jej zazdrość.

 • 5

  Sport

  +

  Will cieszy się, że jako trener drużyny piłkarskiej Sophie będzie miał okazję spędzać więcej czasu z córką. Planuje przekazać podopiecznym, że w grze liczy się głównie dobra zabawa, ale odkrywa, że jego tajną bronią w składzie może być Rory, o ile zachowa jego tajemnicę. Tymczasem Douglas i Angie próbują pogodzić swoją przyjaźń z koniecznością wspólnego mieszkania.

 • 6

  Halloweenowe piekło

  +

  Z okazji Halloween dzieciaki obchodzą święto duchów w szkole pod opieką Douglasa. Will próbuje towarzyszyć Sophie podczas imprezy, ale zamierza też wpaść na urodziny swojej dziewczyny Tracy, przez co wieczór okazuje się dla niego mocno stresujący. Tymczasem Poppy i Angie organizują przyjęcie dla nastolatków u Douglasa, próbując udowodnić sobie, że są fajnymi mamami.

 • 7

  Xander i Camille

  +

  Kiedy podrywacz Xander, z którym Angie spędziła noc, okazuje się w zaskakujący sposób powiązany z grupą jej przyjaciół, kobieta wpada w popłoch. Douglas musi stawić czoła rodzinnym problemom z pomocą Poppy. Z kolei Will próbuje nauczyć Miggy'ego, jak zaprowadzać dyscyplinę, ale Sophie, Rory i Graham nie ułatwiają mu zadania.

 • 8

  Idealny czwartek

  +

  Will jest zajęty szykowaniem kolacji z okazji Święta Dziękczynienia w domu Douglasa. Prosi Angie, żeby dotrzymała towarzystwa jego dziewczynie. Początkowo niechętna przyjaciółka szybko stwierdza, że Tracy jest świetna, choć ukrywa przed Willem pewną tajemnicę. Tymczasem Miggy przyprowadza na kolację nauczycielkę dzieciaków, z którą wcześniej komunikował się tylko w sieci.

 • 9

  Gdzie facet może być facetem

  +

  Kiedy Graham przynosi do szkoły „Playboy'e” Douglasa z lat 50., Angie postanawia przeprowadzić z synem rozmowę „na te tematy”. Chłopak ma jednak inne plany i prosi o to Willa oraz Douglasa. W efekcie Will odkrywa tajemnice, dotyczące związków jego ojca. Tymczasem Poppy próbuje zbliżyć się do bliźniaczek, pomagając im w odkrywaniu własnych osobowości.

 • 10

  Wesołych świąt

  +

  Graham pisze list do Świętego Mikołaja, prosząc o białe święta lub spotkanie z ojcem. Angie postanawia więc znaleźć śnieg w południowej Kalifornii z pomocą Willa i Sophie. Tymczasem Rory, Emma i Amy odkrywają związek Poppy z Douglasem i wykorzystują poczucie winy rodziców, żeby wymusić na nich kupno kolejnych prezentów bożonarodzeniowych.

 • 11

  Chłopak Angie

  +

  Rodzice Willa wyznają, że jego związek stanowi dla nich inspirację. Myślą, że wybranką syna jest Angie, więc ci postanawiają udawać parę, żeby odwieść ich od myśli o rozwodzie. Tymczasem Douglas, chcąc być dobrym chłopakiem, proponuje pomoc Poppy, która odkrywa, że lubi sama spędzać czas. Z kolei dzieciaki szykują przemianę Tony'ego, by ulżyć jego złamanemu sercu.

 • 12

  Witajcie w naszej szkole

  +

  Poppy kiepsko przyjmuje niespodziewaną wiadomość od nowej żony Rona, Sharon. Zamiast zmierzyć się z emocjami, postanawia rozerwać się w towarzystwie Angie. Tymczasem Sophie protestuje przeciwko zostawieniu papugi Pete'a w szkole na trzydniowy weekend, co doprowadza do sporu Willa z Douglasem na temat aktywizmu.

 • 13

  Pawie

  +

  Kiedy w końcu Angie stwierdza, że nadszedł czas, żeby Graham poznał swojego tatę Dereka, w domu wybucha mała epidemia. Derek staje przed wyborem: albo wkroczyć tam i zaoferować pomoc, albo wycofać się do swojej furgonetki. Z kolei Sophie podsłuchuje ważną wiadomość odnośnie Willa i Tracy i postanawia zainterweniować, a bliźniaczki przeżywają pierwsze zawodowe niepowodzenie.

 • 14

  Przędza i kamyki

  +

  Kiedy Graham spędza z Derekiem dzień w barze szybkiej obsługi w ramach budowania ojcowsko-synowskich więzi, zazdrosna Angie prosi Douglasa, żeby nie pozwolił im za bardzo zbliżyć się do siebie.

 • 15

  Frykasy drugiej klasy

  +

  Nadchodzą walentynki, a Will i Angie spotykają się ponownie, żeby pomóc w przygotowaniu szkolnej kolacji dla uczniów i rodziców, na której dzieciaki serwują wątpliwej jakości posiłki. Tymczasem do miasta wraca dawny obiekt westchnień Douglasa, który martwi się, jak zareaguje na to Poppy.

 • 16

  Nowe biodra dla Dolores

  +

  Kiedy Poppy musi się zmierzyć z podwyżką czynszu za bar, przyjaciele różnymi sposobami próbują jej pomóc rozwiązać problemy finansowe, a każde z nich przy okazji odbiera cenną lekcję.

 • 17

  Umcy umcy

  +

  Angie wykorzystuje Sophie jako swoją przynętę, żeby móc spędzić trochę czasu z Colinem. Organizuje u siebie zabawę córki z Percym, jego synem.

 • 18

  +

  title: Oh Dip, She’s Having a Baby; Age restriction; 12; GENERIC: Serial komediowy o codziennych wyzwaniach grupy rodziców, wychowujących samotnie dzieciaki, które mają silne charaktery i własne problemy do pokonania. W świecie pełnym szkolnych zebrań, drugich śniadań i spotkań na placach zabaw bohaterowie wspierają się nawzajem i próbują zachować chociaż resztki życia osobistego.

 • 19

  Noc w Camarillo

  +

  Will musi poradzić sobie z trudną sytuacją, kiedy dowiaduje się czegoś na temat nowego chłopaka Angie, a czego ona nie chciałaby usłyszeć. Poppy i Douglas mają odmienne zdanie na temat ich wspólnej przyszłości, a dzieciaki pierwszy raz zostają w domu same.

 • 20

  Seksowna sytuacja

  +

  Angie próbuje pomóc Poppy w jej problemach z Douglasem, a przy okazji dociera do niej, że nadal coś czuje do Dereka. Tymczasem Will próbuje zapomnieć o Angie i poświęca zdecydowanie za dużo uwagi i chęci wsparcia Douglasowi, który zaczyna szukać wytchnienia w niespodziewanym dla siebie miejscu.

 • 21

  Francuska noc

  +

  Graham i Sophie jadą na obóz kosmiczny Lance'a Bassa, więc Angie postanawia spędzić lato w Barstow z Derekiem, a Will próbuje znaleźć sposób, by ją przed tym powstrzymać. Tymczasem Rory i bliźniaczki próbują wywołać zazdrość u Poppy i Douglasa, licząc że znów się ze sobą zejdą.

 • 22

  Nie. Zaraz. Co? Czekaj...

  +

  Angie próbuje sobie przypomnieć zdarzenia wieczoru spędzonego przy winie z Willem, a Poppy zachęca go, żeby wyjawił w końcu swoje uczucia. Derek przyjeżdża odebrać Angie i jej rzeczy, a Rory i Miggy próbują znaleźć seksownego sublokatora.